List of players (2576)

Id Player Country City
1 Meritee Ando Estonia Tallinn
2 Sushkov Vladimir Russia Gatchina
3 Karlsson Stefan Sweden Stockholm
4 Soosõrv Ants Estonia Tallinn
5 Taimla Tunnet Estonia Tallinn
6 Lents Johann Estonia Tallinn
7 Ilu Timo Estonia Tallinn
8 Oll Aivo Estonia Tallinn
9 Purk Andry Estonia Tallinn
10 Sulane Sander Estonia Tallinn
11 Oblikas Mikk Estonia Tallinn
12 Pajuste Renee Estonia Haapsalu
13 Karlsson Irene Estonia Tallinn
15 Artemyev Sergey Russia Saint Petersburg
16 Klimashin Alexandr Russia Saint Petersburg
17 Chingin Konstantin Russia Zhigulyovsk
18 Savrasova Yulia Russia Podyuga
19 Iio Yoshihiro Japan Kobe
20 Nakamura Shigeru Japan Tokyo
21 Kawamura Norihiko Japan Tokyo
22 Oosumi Yuuki Japan Moriyama
23 Takashima Junya Japan Osaka
24 Okabe Hiroshi Japan Tokyo
25 Nara Hideki Japan Yokohama
26 Yamaguchi Yusui Japan Tokyo
27 Sagara Takashi Japan Osaka
28 Nishizono Norio Japan Kyoto
29 Hayakawa Yoshimi Japan Kyoto
30 Salnikov Pavel Russia Saint Petersburg
31 Veidemanis Arnis Latvia Riga
32 Kim Byoung-Jun Korea In-Cheon
33 Fedorkin Oleg Russia Moscow
34 Jonsson Peter Sweden Huskvarna
35 Gaulitz Joachim Sweden Harnosand
36 Cao Dong China Beijing
37 Saarenpää Samuli Finland Tampere
38 Ikonen Jussi Finland Helsinki
39 Toivonen Lauri Finland Tampere
40 Pellikka Marko Finland Tampere
41 Haikonen Kari Finland Helsinki
42 Purk Tauri Estonia Tallinn
44 Wu Hao China Beijing
45 Zhu Jianfeng China Shanghai
46 Ge Lingfeng China Shanghai
47 Li Hongbin China Shanghai
48 Andersson Tord Sweden Uppsala
49 Eriksson Bjorn Sweden Stockholm
50 Hermansson Hannes Sweden Umea
51 Vershinin Pavel Russia Vologda
52 Skuridin Alexey Russia Nizhny Novgorod
53 Karasyov Maxim Russia Nizhny Novgorod
54 Reims Aldis Latvia Riga
55 Tarannikov Yuriy Russia Moscow
56 Makarov Pavel Russia Moscow
57 Nikonov Konstantin Russia Elektrostal
58 Lysakov Mikhail Russia Podyuga
59 Kozhin Mikhail Russia Dubna
60 Sinyov Igor Russia Moscow
61 Skuridina Olga Russia Nizhny Novgorod
62 Khramov Andrey Uzbekistan Tashkent
63 Maltell Tommy Sweden Jonkoping
64 Tuvikene Maris Estonia Tallinn
65 Eggert Ester Estonia Tallinn
66 Timmermann Alvar Estonia Tallinn
67 Wang Chih-Kung Chinese Taipei Taipei
68 Kolk Peeter Estonia Saue
69 Kolk Kaia Estonia Saue
70 Kolk Marek Estonia Tallinn
71 Lillemets Rauni Estonia Tallinn
72 Raude Urmas Estonia Tallinn
73 Voznjuk Pavel Estonia Tallinn
74 Liventaal Glen Estonia Tallinn
75 Väljataga Paul Estonia Tallinn
76 Hasegawa Kazuto Japan Osaka
77 Isobe Taizan Japan Omiya
78 Ishitani Shin-ichi Japan Fuji
79 Gurckis Gatis Latvia Viksna
80 Kadulin Alexandr Russia Podyuga
81 Potapov Alexey Russia Saint Petersburg
82 Miyoshi Takeo Japan Aichi
83 Poghosyan Albert Armenia Yerevan
84 Rybka Aleš Czech Republic Hradec Kralove
85 Lu Wenzhe China Beijing
86 Zhang Jinyu China Beijing
87 Chen Wei China Beijing
89 Arkbo Frank Sweden Uppsala
90 Sorokina Oksana Russia Podyuga
91 Metreveli Irina Russia Podyuga
92 Pestereva Maria Russia Podyuga
93 Karimova Dinara Russia Tyumen
94 Krayeva Tatyana Russia Podyuga
95 Yakovleva Alyona Ukraine Kiev
96 Berezin Roman Russia Saint Petersburg
97 Kareyev Vladislav Russia Nizhny Novgorod
98 Salnikova Nonna Russia Saint Petersburg
99 Nazarov Vladimir Ukraine Khmelnytskyi
100 Eriksson Marcus Sweden Stockholm
101 Ternerot Fredrik Sweden Lund
102 Sandstrom Richard Sweden Jonkoping
103 Lindberg Kristian Sweden Varberg
104 Lindholm Petter Sweden Lund
105 Lind Bjorn Sweden Stockholm
106 Widman Linnea Sweden Arjeplog
107 Gardstrom Petter Sweden Orbyhus
108 Hagenfors Tomas Sweden Hallsberg
109 Nyberg Bengt Sweden Mjolby
110 Wallgren Bjorn Sweden Harnosand
111 Volkov Sergey Russia Rybinsk
112 Golosov Viktor Russia Moscow
113 Balabhai Viktor Russia Saint Petersburg
114 Semyonov Vladimir Russia Saint Petersburg
115 Song Xian China Beijing
116 Cheng Wei-Yuan Chinese Taipei Taipei
117 Chen Ko-Han Chinese Taipei Taipei
118 Nowakowski Maciej Poland Warsaw
119 Kaljuste Ergo Estonia Tallinn
120 Serdyukov Egor Russia Podyuga
121 Tamura Kazumasa Japan Tokyo
122 Miyagawa Junzo Japan Kobe
123 Huang Sheng-Hsun Chinese Taipei Taipei
124 Ono Takayuki Japan Yokohama
125 Kudomi Takahiro Japan Kawasaki
126 Omata Mitsuo Japan unknown
127 Sepman Siim Estonia Tallinn
128 Kubo Izumi Japan Kobe
129 Saranchin Aleksandr Russia Tyumen
130 Rachitskaya Viktoria Russia Podyuga
131 Hallkvist Joel Sweden Korsberga
132 Mitsumori Masao Japan Hasuta
133 Maximov Nikolay Russia Podyuga
134 Sun Lijing China Beijing
135 Xue Wenxi China Shanghai
136 Dzainukov Eldar Azerbaijan Baku
137 Eybatov Nizami Azerbaijan Baku
138 Mostovlyansky Oleg Belarus Minsk
140 Gu Wei China Shanghai
142 Na Wei China Beijing
143 Chang Yi-Feng Chinese Taipei Taipei
145 Yang Hsiao-Yu Chinese Taipei Taoyuan
146 Kikkas Chrislyn Estonia Tallinn
147 Madissoon Ülo Estonia Tallinn
149 Naber Lauri Estonia Tartu
150 Tamm Peeter Estonia Tallinn
151 Tihkan Evelyn Estonia Tallinn
152 Tuvikene Margus Estonia Tallinn
153 Kashihara Akihiko Japan Kobe
154 Okuno Yusuke Japan unknown
155 Demján Attila Hungary Délegyháza
156 Gluhovsky Leonid Israel Haifa
157 Kiszely Ákos Hungary Sajószentpéter
158 Kusak Martin Czech Republic unknown
160 Takagawa Teiji Japan Hirakata
161 Tatsutomi Hiroyuki Japan Kameoka
162 Kim Chang-Hoon Korea Jin-Ju
163 Kim Gyu-Hyeon Korea In-Cheon
165 Laibinis Linas Lithuania Vilnius
166 Suslov Alexandr Moldova Kishinev
167 Barykin Victor Russia Volgograd
168 Chernov Sergey Russia Moscow
169 Dvoeglazov Vladimir Russia Tyumen
170 Filinov Vladimir Russia Saint Petersburg
171 Filippov Sergey Russia Moscow
172 Kaufman Victor Russia Moscow
173 Klimachev Oleg Russia Moscow
174 Krasnonosova Serafima Russia Moscow
175 Lunkin Vitaly Russia Moscow
176 Milevsky Alexandr Russia Moscow
177 Nosovsky Alexandr Russia Moscow
178 Serdyuk Andrey Russia Saint Petersburg
179 Sitnik Sergey Russia Voronezh
180 Smirnov Dmitry Russia Saint Petersburg
181 Smirnov Sergey Russia Moscow
183 Asplund Bengt Sweden Soderkoping
184 Bertilsson Anders Sweden Hogsjo
185 Carlsson Martin Sweden Jonkoping
186 Henningsson Anders Sweden Jonkoping
187 Holgersson Goran Sweden Jonkoping
188 Johannesson Rickard Sweden Jonkoping
189 Karlsson Martin Sweden Jonkoping
190 Palmgren Jan Sweden Goteborg
191 Sundling Ingvar Sweden Stockholm
192 Svensson Peder Sweden Jonkoping
193 Kolesnik Vladimir Ukraine Odessa
195 Zavadil Jan Czech Republic unknown
196 Klooster Karin Estonia Tallinn
197 Klooster Tiina Estonia Tallinn
198 Virma Iisak Estonia Tallinn
199 Tänav Tõnis Estonia Tallinn
200 Reintal Chris Estonia Tallinn
201 Mirme Madli Estonia Tallinn
202 Kuryan Oleg Uzbekistan Tashkent
203 Gaujens Artis Latvia Riga
204 Ses Pavel Russia Saint Petersburg
205 Mikhailov Alexandr Russia Moscow
206 Lomakin Mikhail Russia Tyumen
207 Peskov Stepan Russia Zhigulyovsk
208 Bobkov Evgeniy Russia Moscow
209 Kabanov Dmitri Russia Zhigulyovsk
210 Litvinenko Alexandr Russia Tyumen
211 Shevelyov Sergey Russia Nizhny Novgorod
212 Alexandrov Victor Russia Saint Petersburg
213 Nekrasov Denis Russia Moscow
214 Lebedeva Yelena Russia Podyuga
215 Kazarin Mikhail Russia Podyuga
216 Nikonova Natalya Russia Elektrostal
217 Sirategyan Karen Russia Moscow
218 Ostra Ain Estonia Tallinn
219 Nekrasov Evgeniy Russia Podyuga
220 Zubashenko Ivan Russia Saint Petersburg
221 Iwata Akihisa Japan Hirakata
222 Arai Yutaka Japan Yamaguchi
223 Leszczyñski Michal Poland Warsaw
224 Klepacki Kacper Poland Cracow
225 Gondek Grzegorz Poland unknown
226 Lekowski Jerzy Poland Warsaw
227 Piddubny Konstantin Ukraine Zjoltye Vody
228 Nykl Ondrej Czech Republic Havirov
230 Chen Lin China Zhejiang
232 Liu Tong China Beijing
233 Yin Licheng China Beijing
234 Németh Ákos Hungary Budapest
235 Virág István Hungary Budapest
236 Szilasi Viktória Hungary Budapest
237 Lin Sheng-Min Chinese Taipei Taipei
238 Vlasuk Peter Ukraine Kiev
239 Ilyin Dmitry Russia Yelets
240 Voskanyan Eduard Armenia Yerevan
241 Unterweger Michael Austria Klagenfort
242 Nishimura Toshio Japan Arao
243 Mikhailov Nikolay Uzbekistan Tashkent
244 Rao Zhaoping China Tianjin
246 Gu Wenyi China Tianjin
247 Sui Yunliang China Tianjin
249 Li Fei China Tianjin
254 Song Zhenwei China Tianjin
256 Liu Yongsheng China Tianjin
257 Jellve Emma Sweden Norrkoping
258 Blomstedt Torbjorn Sweden Stockholm
259 Pellikka Marika Finland Tampere
260 Nukk Erki Estonia Tallinn
261 Nukk Rauno Estonia Tallinn
262 Savik Aki Estonia Tallinn
263 Wu Di China Fushun
264 Ge Chongyu China Shanghai
265 Zhu Xiangru China Hangzhou
266 Gu Weiguo China Shanghai
267 Luo Jinwei China Shanghai
268 Park Eol Korea DaeJeon
269 Park Jeong Ho Korea Seoul
270 Kim Hong Soon Korea Seoul
271 Seo Yong Soo Korea Seoul
272 Kim Jun Seop Korea Seoul
274 Cho Yun Jeong Korea Seoul
275 Kim Young Soo Korea Seoul
276 Drozdov Vladimir Russia Pervouralsk
277 Radzevelyuk Alexander Russia Rybinsk
278 Matsuura Hiroshi Japan Hiroshima
279 Kawate Kozo Japan Hiroshima
280 Tanaka Koichi Japan Fukuoka
281 Sato Kiyotomi Japan Saitama
282 Nokhrin Oleg Russia Chelyabinsk
283 Kim Ju-Il Korea In-Cheon
284 Kim Joong-Heon Korea Seoul
285 Cho Im-Cheol Korea Seoul
286 Kang Hong-Cheol Korea Seoul
287 Eom Ig-Jin Korea Seoul
288 Choi Yun-Seok Korea Seoul
289 Lee Myoung-Woo Korea Seoul
290 Heo Kyoung-Hoon Korea Seoul
291 Kim Young-Deog Korea Seoul
292 Jeong Dae-Gook Korea Seoul
293 Kang Dae-Gyu Korea Seoul
294 Epifanov Dmitry Russia Moscow
295 Poltaratsky Nikolay Russia Solnechnogorsk
296 Kim Dong-Woog Korea Seoul
297 Sinitsyn Vladimir Russia Fryazino
298 Bushkovsky Lyudvik Russia Saint Petersburg
299 Tolstoy Vyacheslav Russia Moscow
300 Lee Kyoung-Won Korea In-Cheon
301 Lee Kyoung-Hoon Korea Seoul
302 Kim Jong-Soo Korea Seoul
303 Lee Soon-Seong Korea Gwang-Ju
304 Laube Pavel Czech Republic Prague
305 Zowadova Monika Czech Republic Jablunkov
306 Stradal Jan Czech Republic Prague
307 Neuman Petr Czech Republic Nove Mesto na Morave
308 Buresova Martina Czech Republic Ceska Lipa
309 Nemec TomᚠCzech Republic Tabor
310 Rejsek Jan Czech Republic Prague
311 Eged Igor Slovakia Bratislava
312 Jeong Seung-Jae Korea Yong-In
313 Feng Huasheng China Beijing
314 Huang Mincheng China Shanghai
316 Zhang Zhiqiang China Shanghai
320 Tian Yifang China Shanghai
321 Wu Jie China Shanghai
322 Hou Xinyuan China Shanghai
323 Gu Wanqing China Shanghai
324 Gu Jichun China Shanghai
328 Chen Wenxia China Shanghai
330 Yu Manjiang China Shanghai
331 Xu Bin China Shanghai
332 Cai Lijie China Shanghai
333 Tao Junfeng China Shanghai
334 Ye Sen China Shanghai
335 Shen Yi China Shanghai
336 Wang Ying China Shanghai
338 Yao Xiaohui China Shanghai
339 Yu Hao China Shanghai
340 Huang Yufeng China Shanghai
341 Zheng Weinan China Shanghai
344 Zhao Kai China Shanghai
347 Zhou Biao China Shanghai
349 Hong Hui China Shanghai
350 Ding Jiong China Shanghai
351 Moiseyev Kirill Russia Saint Petersburg
354 Zhang Yifeng China Shanghai
355 Jiang Yinkun China Shanghai
356 Fan Xingcen China Shanghai
357 Hu Jie China Shanghai
358 Degtyar Felix Belarus Minsk
359 Luo Yu China Shanghai
361 Feng Jiechu China Shanghai
362 Zhao Jiadong China Shanghai
363 Krasnonosov Dmitry Russia Moscow
365 Xu Tao China Haining
366 Wang Tao China Haining
367 Xing Chentao China Haining
368 Yu Jiajun China Haining
369 Zhao Sunchao China Haining
370 Zhu Jiachen China Haining
371 Feng Weicheng China Haining
372 Wei Jiaxing China Haining
373 Yang Zhijiang China Haining
374 Huang Xiuyi China Beijing
375 Duan Ran China Yunnan
376 Zhang Cheng China Beijing
377 Qiu Yunfei China Beijing
378 Lin Shan China Beijing
379 Tanizaki Ryusuke Japan Kanagawa
380 Maruta Hiroki Japan Tokyo
381 Wu Yan China Yunnan
382 Taiblin Yuriy Russia Rybinsk
383 Xu Yongwei China Haining
385 Potlova Tatyana Russia Zhigulyovsk
386 Arevkov Maxim Russia Saint Petersburg
387 Timokhina Nadezhda Russia Saint Petersburg
388 Gerasimov Ilya Russia Saint Petersburg
389 Zaitsev Vyacheslav Russia Rybinsk
390 Wang Shuo China Beijing
391 Zhang Zhong China Beijing
392 Miyagawa Sou Japan Kobe
393 Yang Zhifan China Beijing
394 Shi Xiaolin China Beijing
395 Cui Bin China Beijing
396 Lin Huang-Yu Chinese Taipei Taipei
397 Pu Hsun-Fang Chinese Taipei Taipei
398 Chang Jae-Won Korea Seoul
399 Kuramoto Hideharu Japan Amagasaki
400 Kim Kyu-Cheol Korea Seoul
401 Kwon Jae-Woo Korea Dae-Gu
402 Chang Kyoung-Jun Korea Hong-Seong
403 Yoon Seong-Won Korea Seoul
404 Kang Bo-Ra Korea Seoul
405 Cha Jee-Young Korea Kang-Neung
406 Lee Jo-Sub Korea DaeJeon
407 Zhuo Miaojun China Hangzhou
408 Huang Shengming China Chengdu
409 Zabrodin Alexander Russia Moscow
410 Nogovitsin Sergey Russia Podyuga
411 Doroshkevich Igor Belarus Minsk
412 Khramov Bogdan Uzbekistan Tashkent
413 Petrov Boris Uzbekistan Tashkent
415 Yao Jinrui China Beijing
416 Zhang Mengsen China Beijing
417 Chen Han China Heilongjiang
418 Hermansson Linus Sweden Hogsjo
419 Yaroslavtsev Yaroslav Russia Saint Petersburg
420 Stepanyan Armen Armenia Yerevan
421 Arefyev Andrey Russia Saint Petersburg
422 Nyrkov Anatoly Russia Saint Petersburg
423 Grigoryan Nerses Armenia Razdan
424 Babayan Arman Armenia Yerevan
425 Kolesnikov Alexey Russia Tomsk
426 Sakhapov Albert Russia Tomsk
427 Pavinich Andrey Russia Bryansk
428 Maltsev Oleg Russia Voronezh
429 Gorshenkov Artur Russia Nizhny Novgorod
430 Gulyayev Igor Ukraine Kerch
431 Segal Alexandr Ukraine Kerch
432 Mishin Andrey Russia Saint Petersburg
433 Abilkenov Amangeldy Russia Tyumen
434 Pushkaryov Dmitry Russia Tyumen
435 Kurkuchekov Leonid Russia Krasnoyarsk
437 Balanova Jelena Latvia Riga
438 Ikonen Jari Finland Helsinki
439 Laitakari Markus Finland Helsinki
440 Teurokoski Risto Finland Helsinki
441 Vuorinen Tomi Finland Helsinki
442 Sneitz Nina Finland Helsinki
443 Kokkonen Eelis Finland Helsinki
444 Kokkonen Eevert Finland Helsinki
445 Kauppila Oskari Finland Helsinki
446 Pinola Tuomo Finland Helsinki
447 Siiriä Simo Finland Helsinki
448 Horelli Lauri Finland Helsinki
449 Ojaniemi Arttu Finland Helsinki
450 Fujii Naoki Japan Fukuoka
451 Nagao Noriaki Japan Tokyo
452 Adachi Yasuhiro Japan Hakone
453 Lee Soon-Sung Korea Seoul
454 Lee Yun-Sub Korea Seoul
455 Kullamaa Mart Estonia Tallinn
457 Deng Jinghui China Beijing
458 Shao Xiaodong China Beijing
459 Kryuchok Roman Russia Podyuga
460 Nowak Pawel Poland Warsaw
461 Prokopyev Ruslan Russia Podyuga
462 Drozd Olexandr Ukraine Korop
463 Okatova Anna Russia Podyuga
464 Rippel Jan Czech Republic Prague
465 Sumarokov Evgeny Russia Podyuga
466 Umantsiv Roman Ukraine Maniala
467 Yang Beom-Seok Korea Seoul
468 Wang Zehan China Beijing
469 Tian Hanfa China Beijing
470 Zhao Jingjing China Beijing
471 Liang Dawei China Beijing
472 Tian Feng China Beijing
473 Ma Shiwei China Beijing
474 Sheng Hongan China Beijing
475 Gorzecki Marek Poland Warsaw
476 Zajk Michal Poland Reda
477 Godlewski Filip Poland Warsaw
480 Li Shih-Wen Chinese Taipei Tainan
481 Chung Hsien-Chi Chinese Taipei Taipei
482 Lu Qinfeng China Zhejiang
483 Zhou Keding China Hubei
484 Wu Yiquan China Tianjin
485 Guan Dongjian China Hebei
486 Liu Tianzi China Tieling
487 Mei Fan China Henan
488 Fan Yimo China Tianjin
489 Qiu Baoyi China Tianjin
490 Tong Zhuonan China Tieling
491 Ye Dongning China Beijing
492 Yuan Jinfeng China An'shan
493 Hu Yu China Beijing
494 Wang Tengfei China Tieling
495 Wei Qiang China Tianjin
496 Xie Jun China Hunan
497 Ye Dong China Beijing
498 Yang Yanxi China Qinhuangdao
499 Yang Jianrui China Hebei
500 Wang Jin China Beijing
501 Peng Cheng China Beijing
502 Chen Xin China Tianjin
503 Nie Miao China Chengdu
504 Wang Xiangdong China Hebei
505 Zheng Qiu China Hebei
506 Tatsutomi Mutsumi Japan Kameoka
507 Tatsutomi Chie Japan Kameoka
509 Tatsutomi Hirokazu Japan Kameoka
510 Olyunin Sergey Russia Nizhny Novgorod
511 Gross Anna Russia Zhigulyovsk
512 Chizhkina Yelena Russia Nizhny Novgorod
513 Quang Vu Sweden Jonkoping
514 Sakamoto Hirouji Japan Osaka
515 Lu Yao China Beijing
516 Hu Xi China Beijing
517 Lin Jing China Beijing
520 Harju Eve Estonia Tallinn
523 Hsu Wen-Ching Chinese Taipei Kaohsiung
525 Lu  Wei-Yuan Chinese Taipei Taipei
526 Samotsvetov Igor Russia Kaliningrad
527 Sunagawa Shouki Japan Tokyo
528 Chen Wei-Han Chinese Taipei Taipei
529 Kocharyan Ani Armenia Yerevan
530 Wang Zi China Beijing
531 Niwa Yoshiko Japan Kyoto
532 Kusajima Masato Japan Miyagi
533 Maruyama Yasushi Japan Hamamatsu
534 Sawai Toshio Japan unknown
535 Yamamoto Keisuke Japan unknown
536 Leshukova Anastasia Russia Rybinsk
537 Kocheshkova Olga Russia Nizhny Novgorod
538 Liu Liang China Tianjin
540 Kuga Akio Japan Sasebo
541 Okumura Toyohiko Japan Kyoto
542 Yoshida Hisao Japan unknown
543 Ooi Kozo Japan Kyoto
544 Yu Gang China Hubei
546 Nakajima Mitsuo Japan Osaka
547 Sakashita Shoichi Japan Fukuoka
549 Yi Haili China Tianjin
550 Cheng Shunhong China Chengdu
551 Biryukov Mikhail Russia Moscow
552 Ponomarenko Nikolay Ukraine Kharkiv
553 Zhang Chi China Beijing
554 Krcek Bretislav Czech Republic Ostrava
555 Brencík Štefan Czech Republic Prague
556 Gruzin Sergey Russia Zhigulyovsk
557 Zhang Xiaoyu China Jiangsu
558 Liu Zhao China Qinhuangdao
559 He Yingwen China Beijing
560 Lan zhiren China Hebei
561 Lu Hai China Guangxi
562 Yang Ke China Beijing
563 Zhu Xiaoqin China Zhejiang
564 Bao Haibin China unknown
565 Jiang Siyu China Zhejiang
566 Vostryakov Sergey Russia Podyuga
567 Shinoda Kiyoshi Japan unknown
568 Kaljuste Eleri Estonia Tallinn
569 Leis Martin Estonia Tallinn
570 Gustafsson Kristian Sweden Jonkoping
571 Kodasma Rasmus Estonia Tallinn
572 Hõbemägi Martin Estonia Tallinn
573 Shereverov Alexey Ukraine Zugres
574 Ogorodov Sergey Russia Moscow
575 Skalozubova Yelena Russia Podyuga
576 Milva Kadi Estonia Tallinn
577 Mikhailova Alyona Russia Zhigulyovsk
578 Erenberg Yulia Russia Zhigulyovsk
579 Myasoyedov Yevgeni Russia Rybinsk
580 Ryabov Alexandr Russia Rybinsk
581 Milva Helen Estonia Tallinn
582 Sokolova Anastasiya Russia Rybinsk
583 Sokolsky Andrey Russia Saint Petersburg
584 Kiselyova Anastasiya Russia Zhigulyovsk
585 Asaturyan Evelina Russia Zhigulyovsk
586 Yudina Maria Russia Podyuga
587 Arzumanov Sergey Russia Zhigulyovsk
588 Strokov Konstantin Russia Saint Petersburg
589 Vodolazsky Konstantin Russia Saint Petersburg
590 Maltsev Andrey Russia Saint Petersburg
591 Kuleshov Mikhail Russia Saint Petersburg
592 Seong Nag-Won Korea Seoul
593 Jeong Gi-Yong Korea Seoul
594 Park Jong-Seon Korea Seoul
595 Kim Ji-Woong Korea Seoul
597 Chang Mi Korea Seoul
598 Lee Ki-Un Korea Gu-Ri
599 Hellander Lars Sweden Arjeplog
600 Savchenko Igor Belarus Minsk
603 Egorov Vitaly Russia Saint Petersburg
604 Smirnov Evgeny Russia Rybinsk
605 Kamyshentsev Vasily Russia Saint Petersburg
606 Merkulov Artyom Russia Podyuga
607 Romanov Sergey Russia Podyuga
608 Savrasov Ruslan Russia Podyuga
609 Vinokurtsev Viktor Russia Zaigraevo
610 Solovyov Egor Russia Rybinsk
611 Sterkhova Darya Russia Izhevsk
612 Sobolev Pavel Russia Nizhny Novgorod
613 Sushko Yury Ukraine Kiev
614 Gorohov Nikita Russia Nizhny Novgorod
615 Kuleshova Tatyana Russia Saint Petersburg
616 Gorohov Dmitry Russia Nizhny Novgorod
617 Sorokin Anton Russia Nizhny Novgorod
618 Kurilova Svetlana Russia Saint Petersburg
619 Iskander Tatyana Ukraine Kiev
620 Kozlov Nikolay Russia Moscow
621 Kwon Jun-Chul Korea Seoul
622 Merkulov Maxim Russia Podyuga
623 Zyazin Alexandr Russia Obninsk
624 Vinogradov Andrey Russia Moscow
625 Belkina Nadezhda Russia Nizhny Novgorod
626 Nadezhdin Kirill Russia Khimki
627 Mostyayev Artyom Russia Rybinsk
628 Uja Aller Estonia Tallinn
629 Nygards Daniel Sweden Stockholm
630 Minin Alexey Russia Nizhny Novgorod
631 Grishnin Stepan Russia Nizhny Novgorod
632 Boikov Roman Russia Podyuga
633 Mikryukov Mikhail Russia Podyuga
634 Petrovsky Dmitri Russia Nizhny Novgorod
635 Khozin Mikhail Russia Nizhny Novgorod
636 Dyachkov Sergey Russia Saint Petersburg
637 Morovov Mikhail Russia Nizhny Novgorod
638 Polevschikov Andrey Russia Nizhny Novgorod
639 Osepjants Alexandr Russia Nizhny Novgorod
640 Staroverov Alexandr Russia Nizhny Novgorod
641 Lokshtanova Anna Russia Moscow
642 Khozina Maria Russia Nizhny Novgorod
643 Yang Chunyan China Qinhuangdao
644 Yao Zhiyong China Beijing
646 Zhang Tieliang China Beijing
650 Leesmann Sten Estonia Tallinn
651 Wu Kai China Shanghai
652 Qiu Weifu China Liuzhou
653 Li Jie (Hebei) China Hebei
654 Yi Yishen China Shanghai
655 Tarasinski Pawel Poland Warsaw
656 Lapshin Mikhail Russia Saint Petersburg
657 Ivashkin Anton Russia Saint Petersburg
658 Malowiejski Piotr Poland Plock
659 Wileczek Michal Poland Rzeszow
660 Majczyk Marcin Poland Lask
661 Bohdankiewicz Marcin Poland unknown
662 Makarenkova Nina Russia Saint Petersburg
663 Sjostedt Hans Sweden Ludvika
664 Mosinyan Davit Armenia Yerevan
665 Vondrácková Eva Czech Republic Ustí nad Labem
666 Chalupa Petr Czech Republic Kladno
667 Chalupa Jan Czech Republic Kladno
668 Kolácek Michal Czech Republic Prague
669 Salula Ain Estonia Tallinn
670 Hwang Eun-Jeong Korea Seoul
671 Lee Jae-Hyoung Korea Seoul
672 Chen Chen-Kuo Chinese Taipei Taipei
673 Lo Hsun Chinese Taipei Tainan
674 Chen Chih-Chang Chinese Taipei Taipei
675 Lin Liu-Min Chinese Taipei Kaohsiung
676 Li Yi China Beijing
677 Komarov Aleksei Russia Moscow
678 Komarova Marina Russia Moscow
679 Kareyeva Yevgenia Russia Nizhny Novgorod
680 Provorov Yury Russia Nizhny Novgorod
681 Fitzermann Adrian Poland Kwidzyn
682 Kurdina Olga Russia Podyuga
683 Litvinova Yulia Russia Podyuga
684 Molotova Anastasja Russia Podyuga
685 Prokopyeva Nadezhda Russia Podyuga
686 Oborina Anastasja Russia Podyuga
687 Sumarokova Aleksandra Russia Podyuga
688 Novikov Nikolay Russia Podyuga
689 Fedotova Yulia Russia Podyuga
690 Kotinová Hana Czech Republic unknown
691 Joala Kazimir Estonia Tallinn
692 Kelk Rainer Estonia Tallinn
694 Melnik Lidia Russia Tyumen
695 Litvinenko Lyudmila Russia Tyumen
696 Kovalenko Marina Russia Tyumen
697 Ritter Alexey Russia Moscow
698 Ustimov Anatoly Russia Ulyanovsk
699 Li Chuancheng China Beijing
700 Shi Bai China Beijing
701 Yang Coco China Beijing
702 Qi Danei China Beijing
703 Nipoti Vladimír Czech Republic Prague
704 Preisová Anna Czech Republic unknown
705 Lebedeva Tatjana Russia Podyuga
706 Zhao Yutong China Beijing
707 Kobzev Alexey Russia Moscow
708 Mikhailov Mikhail Russia Moscow
709 Maslyaev Sergey Russia Moscow
710 Klopov Sergey Russia Vologda
711 Beshantsev Vasily Russia Tyumen
712 Puh Alexander Russia Tyumen
713 Kozlova Anna Russia Moscow
714 Shubin Alexander Russia Moscow
715 Nemec Filip Czech Republic Prague
716 Olumets Erko Estonia Tallinn
717 Bashirov Rustam Russia Ulyanovsk
718 Zhu Kai China Guangzhou
719 Artemyev Sergey Russia Ulyanovsk
720 Pang Wei China Shenyang
721 Alonso Pedro Brazil San Paolo
722 Adamushkin Vadim Russia Moscow
723 Turko Sergey Russia Moscow
724 Yamamoto Mitsuo Japan unknown
725 Kurochkin Viktor Russia Tomsk
726 Mikhaylov Aleksey Russia Volgodonsk
727 Glinka Vitaly Moldova Kishinev
728 Gromova Irina Russia Moscow
729 Abelyan Karine Armenia Yerevan
730 Abelyan Lilit Armenia Yerevan
731 Antanyan Samvel Armenia Yerevan
732 Lipsits Sasha USA Brooklyn
733 Wang Shan China Beijing
734 Nefedyev Sergey USA San Francisco
735 Ivanov Alexey Russia Moscow
736 Tchan Nam Zuyng Vietnam Danang
737 Wu Gang China Beijing
738 Chien Yung-Hsuan Chinese Taipei Taipei
739 Tarasevich Stepan Russia Moscow
740 Nakayama Tomoharu Japan Tamamura
741 Tamada Yoichi Japan Mito
742 Wang Liqun China unknown
743 Sahakyan Tigran Armenia Yerevan
744 Du Yu China Beijing
745 Suzuki Junichiro Japan Hamamatsu
746 Theimer Joachim Sweden Norrkoping
748 Li Peng China Beijing
749 Zhang Yu China Beijing
750 Feng Mingyuan China Beijing
751 Zhang Hongmei China Beijing
752 Demidov Alexey Latvia Riga
753 Huo Kui China Beijing
754 Zhang Dong China Beijing
755 Shen Zan China Beijing
756 Wang Xuan China Beijing
757 Zhu Liwei China Beijing
758 Chu Biao China Beijing
759 Haikonen Ari-Pekka Finland Helsinki
760 Grahn Johan Finland Helsinki
761 Okatova Ksenjia Russia Podyuga
762 Belous Polina Russia Podyuga
763 Karapetyan Aram Armenia Yerevan
764 Pelikan Alan Czech Republic unknown
765 Mõtlik Madli Estonia Tallinn
766 Krjukov Gerli Estonia Tallinn
767 Veelma Oskar Lui Estonia Tallinn
768 Põhjakas Tuuli Estonia Tallinn
769 Chang Chao-Yung Chinese Taipei Taichung
770 Yu Tian-Lung Chinese Taipei Taipei
771 Chen Lung-Chuan Chinese Taipei Taipei
772 Hung Yun-Tung Chinese Taipei Taipei
773 Yang Chao-Chun Chinese Taipei Taipei
774 Yeh Sheng-Heng Chinese Taipei Taichung
778 Chung Chun-Chih Chinese Taipei Taipei
779 Huang Nai-Yi Chinese Taipei Taipei
782 Lin Hsin-He Chinese Taipei Taipei
786 Chiang Yuan-Tai Chinese Taipei Taipei
787 Chou Huang Yu-Chien Chinese Taipei Kaohsiung
793 Lin Shu-Hsuan Chinese Taipei Chiayi
797 Yang Yu-Hsiung Chinese Taipei Taichung
798 Lin Chiao-Ying Chinese Taipei Kaohsiung
799 Lin Ting-Wei Chinese Taipei Taoyuan
800 Yu Tien-Lung Chinese Taipei Taoyuan
802 Fan Yang-Po Chinese Taipei Taipei
804 Zhang Junjie China Beijing
805 Zeng Yangfeng China Beijing
806 Tian Xinyu China Beijing
807 Li Liang China Beijing
808 Duan Jiangpeng China Beijing
809 Hu Runyu China Beijing
810 Hiwatashi Kikuma Japan Saga
811 Saito Koji Japan Kadoma
812 Li Tao China Beijing
813 Makarov Sergey Russia Moscow
814 Nasakin Alexander Russia Moscow
815 Kocharyan Garik Armenia Yerevan
816 Lillemaa Argo Estonia Tallinn
817 Lemmik Claus Estonia Tallinn
818 Suslov Sergey Russia Moscow
819 Magdeev Igor Russia Samara
820 Fomina Ksenia Russia Moscow
821 Sedov Andrey Russia Moscow
822 Klimakov Andrey Russia Moscow
823 Kartashev Daniil Russia Moscow
824 Yamamoto Yasuhiro Japan Shizuoka
825 Tadokoro Hosai Japan Tokyo
826 Koiso Shigemasa Japan Omihachiman
827 Takehara Kenji Japan Toyama
828 Sugaya Masao Japan unknown
829 Kimura Shin Japan Tokyo
830 Liu Chao China Beijing
831 Qi Ji China Beijing
832 Wang Chen China Beijing
833 Sun Yuhang China Beijing
834 Zhang Chen China Beijing
835 Chiang Ping-Hung Chinese Taipei Hualian
837 Tong Mingyu China Beijing
838 Tang Jia China Beijing
839 Du Xuejiao China Beijing
840 Chen Jonathan Chinese Taipei Taipei
841 Mikhailov Dmitry Russia Moscow
842 Semenchina Oxana Uzbekistan Tashkent
843 Tamiola Artur Poland Katowice
844 Andrzejewski Wawrzyniec Poland Bydgoszcz
845 Audo Taavi Estonia Parksepa
846 Tammiste Igor Estonia Kohtla-Nõmme
847 Huang Raina USA Los Angeles
848 Poghosyan Vahe Armenia Yerevan
849 Kaspirovich Maxim Russia Podyuga
850 Vostryakov Alexey Russia Podyuga
851 Shlyundikov Alexander Russia Rybinsk
852 Süüden Markus Estonia Parksepa
853 Ruuda Reiko-Gregor Estonia Parksepa
854 Tammiste Artur Estonia Kohtla-Nõmme
855 Buyanova Galina Russia Podyuga
856 Litvinova Alina Russia Podyuga
857 Jõgi Pille Estonia Haapsalu
858 Tulik Marie Estonia Parksepa
859 Vaher Liisbet Estonia Parksepa
860 Treialt Chrislyn Estonia Haapsalu
861 Andrejev Hedvig Estonia Parksepa
862 Kängsepp Kristjan Estonia Kohtla-Nõmme
863 Paulander Jan Sweden Svedala
864 Huang Wil USA Los Angeles
865 Nerman Martin Estonia Haapsalu
866 Vunk Tiit Estonia Suure-Jaani
867 Ostra Gitta Estonia Viljandi
868 Li Ning China Beijing
869 Novozhilova Olesya Russia Podyuga
870 Tumanov Yuryi Russia Podyuga
871 Guo Chengri China Beijing
872 Kachaeva Ilona Russia Saint Petersburg
873 Kachaev Denis Russia Saint Petersburg
874 Lisyutin Alexandr Russia Saint Petersburg
875 Plado Stefan Estonia Tallinn
876 Nõmm Liina Estonia Tallinn
877 Komarova Oxana Russia Moscow
878 Kaftan Darja Russia Moscow
879 Vysheslavov Ivan Russia Rybinsk
880 Vysheslavova Anna Russia Rybinsk
881 Mezhieva Taisia Russia Rybinsk
882 Smirnov Mikhail Russia Rybinsk
883 Lindgren David Sweden Jonkoping
884 Tikhomirov Mikhail Russia Moscow
885 Xiao Di China Beijing
886 Urgand Kertu Estonia Põlva
887 Uibos Raido Estonia Põlva
888 Jürman Kristiina Estonia Tallinn
889 Oblikas Argo Estonia Paldiski
890 Akinfejev Kirill Russia Moscow
891 Sadelov Igor Russia Moscow
892 Melnikova Alyona Russia Zhigulyovsk
893 Hata Masayuki Japan Hirakata
894 Yasumoto Yoshinobu Japan Nara
895 Ozawa Tetsushi Japan Kyoto
896 Kon Akira Japan Amagasaki
897 Yoshikawa Hiromasa Japan Sakai
898 Tanaka Shingo Japan Fukuoka
899 Saito Masashi Japan Kobe
900 Kato Yasuhiro Japan Tokyo
901 Sakaue Ryota Japan Shiga
902 Iwano Fumio Japan Saitama
903 Kobayashi Koichi Japan Fukushima
904 Hara Masao Japan Tokyo
905 Maruta Koji Japan Tokyo
906 Fujikawa Masaki Japan Omiya
907 Arita Nobuyoshi Japan Tokyo
908 Kawasaki Nobuhiko Japan Aichi
909 Mielczarek Bartosz Poland Warsaw
910 Miura Hitoshi Japan Miyagi
911 Tanno Yoshitaka Japan Aomori
912 Hirono Masakazu Japan Fukushima
913 Gakumazawa Hideaki Japan Iwate
914 Sato Ryota Japan Aomori
915 Lashko Kira Russia Podyuga
916 Karpov Dmitry Ukraine Zugres
917 Piddubny Oleksander Ukraine Zjoltye Vody
918 Karpov Nikita Ukraine Zjoltye Vody
919 Tarasyuk Oleksander Ukraine Zjoltye Vody
920 Beldiyan Oleksander Ukraine Zjoltye Vody
921 Kataoka Mitsuaki Japan Saga
922 Kawano Takahisa Japan Fukuoka
923 Uchida Shingo Japan Saga
924 Kugizaki Michihiko Japan Shizuoka
925 Miyazu Goichi Japan Hamamatsu
926 Tanji Hiroki Japan Tokyo
927 Shimoyama Takuma Japan Tokyo
928 Yurlova Anastasja Russia Podyuga
929 Fedotov Denis Russia Podyuga
930 Semyonov Oleg Russia Podyuga
931 Tóth Gergő Hungary Mezőkövesd
932 Sviridov Andrey Russia Moscow
933 Kostlivý Radim Czech Republic Prague
934 Kopecký Jan Czech Republic Prague
935 Bielák Jan Czech Republic Prague
936 Purkrábek Jan Czech Republic Brno
937 Białkowski Lukasz Poland Piotrków Trybunalski
938 Kozimor Michal Poland Jastrzębie Zdrój
939 Zukowski Michal Poland Zmigrod
940 He Jiabei China Ningbo
941 Soosaar Carlos Estonia Tallinn
942 Čejka Milan Czech Republic Česká Třebová
943 Naurits Kai Estonia Järvakandi
944 Kuusk Andres Estonia Tartu
945 Xie Weixiang China Yangzhou
946 Dai Xiaohan China Xiamen
947 Chen Chao China Hunan
948 Chen Liang China Shan'xi
949 Tan Xinlin China Hunan
950 Xie Zengzhong China Xiamen
951 He Qifa China Shanghai
952 Wang Qingqing China Chengdu
953 Ai Xianping China Hubei
954 Suzuki Rin Japan Tokyo
955 Kalnitsky Oleg Russia Saint Petersburg
956 Fanell Jan Sweden Stockholm
957 Levinson Bjorn Sweden Stockholm
958 Koyama Jun Japan Tokyo
959 Buzdalov Denis Russia Ulyanovsk
960 Kvasov Dmitrii Russia Moscow
961 Daurskih Valeria Russia Saint Petersburg
962 Komarov Sergey Russia Rybinsk
963 Zelentsov Alexander Russia Saint Petersburg
964 Huang Liqin China Guangzhou
965 Zhang Xiaowei China unknown
966 Huang Jinxian China Hong Kong
967 Küling Karl Estonia Saue
968 Reinik Liise-Marie Estonia Tallinn
969 Dupszki Rudolf Hungary Budapest
970 Litvinenko Andrey Russia Tyumen
971 Matsjuk Oksana Russia Saratov
972 Chekalin Kirill Russia Moscow
973 Sergejev Oleg Russia Saint Petersburg
974 Shahov Mikhail Russia Moscow
975 Rumyantseva Ekaterina Russia Saint Petersburg
976 Koshkina Ekaterina Russia Vladivostok
977 Solotina Tatyana Russia Moscow
978 Bogatyryov Aleksandr Russia Naro-Fominsk
979 Gubenko Leonid Russia Sneginsk
980 Trofimov Alexander Russia Stavropol
981 Elizarov Pavel Russia Voskresensk
982 Zaripov Robert Russia Kazan
983 Bogachevskaja Rimma Russia Moscow
984 Chaplygin Sergey Russia Tver
985 Qian Kun China Shanghai
986 Shu Shanwen China Shanghai
987 Li Jun China Shanghai
988 Guo Feng China Jiangsu
989 Wang Yelin China Nanjing
990 Yang bin China Jiangsu
991 Matsuoka Teruo Japan Tokyo
992 Arai Kazumi Japan Saitama
993 Tada Ayako Japan Tokyo
994 Fukui Nobuhiro Japan Toyokawa
995 Kook Kätlin Estonia Tallinn
996 Mesila Villem Estonia Tallinn
998 Kim Chang-Su Korea Seoul
999 Holtsman Kris Estonia Tallinn
1001 Feng Xiaofeng China Shandong
1002 Huo Jiuxu China Henan
1003 Xi Zhenyang China Jiangsu
1004 Wai Chan Keong Macao Guangdong
1005 Jiang Qiwen China Guangzhou
1006 He Qiqiang China Guangzhou
1007 Saito Syuichi Japan Mishima
1008 Mano Yoshihisa Japan Toyota
1009 Kamikubo Mineo Japan Hamamatsu
1010 Takamura Syouto Japan Hamamatsu
1011 Tomobe Katsuhiro Japan Tokyo
1012 Kimura Kenichiro Japan Tokyo
1013 Kobayashi Chinatsu Japan Fukushima
1014 Nakamura Kotaro Japan Nara
1015 Takeuchi Yuuta Japan Sendai
1016 Takagi Tomoyuki Japan Tokyo
1017 Watanabe Tatsuya Japan Tokyo
1018 Koyama Masayuki Japan Tokyo
1019 Watanabe Yoko Japan Tokyo
1020 Kawada Miki Japan Hamamatsu
1021 Takayama Akira Japan Hamamatsu
1022 Mokeev Vladimir Russia Moscow
1023 Didenko Andrey Russia Podolsk
1024 Stulova Darya Russia Podyuga
1025 Shabanov Ruslan Russia Podyuga
1026 Kozhemjakina L. Russia Podyuga
1027 Prokopetz Tatjana Russia Podyuga
1028 Evdokimova Ksenija Russia Podyuga
1029 Kolk Kuno Estonia Tallinn
1030 Staub Rain Estonia Tallinn
1032 Savastano Nino Italy Napoli
1033 Sveshnikov Ilya Russia Rybinsk
1034 Nogovitsin Alexander Russia Konosha
1035 Bovkonyuk Pavel Russia Konosha
1036 Kinozerov Kirill Russia Konosha
1037 Kozhemyakina Lidia Russia Podyuga
1038 Trefilova Alyona Russia Rybinsk
1039 Mikryukova Diana Russia Podyuga
1040 Lebedev Dmitry Russia Konosha
1042 Kutareva Irina Russia Konosha
1043 Fokichev Andrey Russia Podyuga
1044 Yoshida Naoto Japan Nagoya
1045 Kuo Tsao-Hsiang Chinese Taipei Taipei
1046 Chen Kuo-Hui Chinese Taipei Taipei
1047 Cheng Yu-Han Chinese Taipei Chiayi
1048 Lin Sung-En Chinese Taipei Kaohsiung
1049 Chen Yu-Chen Chinese Taipei Taipei
1050 Chiu Han-Kuang Chinese Taipei Taipei
1051 Cheng Chun-Chieh Chinese Taipei Taipei
1052 Hsieh Jung-Kuo Chinese Taipei Taipei
1053 Sung Pei-Jung Chinese Taipei Taipei
1054 Chen Yi-Chung Chinese Taipei Taipei
1055 Yang Kai-Ting Chinese Taipei Changhua
1056 Petrosyan Azat Armenia Yerevan
1057 Poghosyan Yeva Armenia Yerevan
1058 Poghosyan Davit Armenia Yerevan
1059 Nersisyan Rafik Armenia Yerevan
1060 Mhoyan Aram Armenia Yerevan
1061 Eghiazaryan Vahe Armenia Yerevan
1062 Suqiasyan Arsen Armenia Yerevan
1063 Virabyan Hrant Armenia Yerevan
1064 Petrosyan Gayane Armenia Yerevan
1065 Voskanyan Ani Armenia Yerevan
1066 Tigranyan Seda Armenia Yerevan
1067 Hakobyan Syuzanna Armenia Yerevan
1068 Harutyunyan Katarine Armenia Yerevan
1069 Ohanyan Hrant Armenia Yerevan
1070 Háša Miroslav Czech Republic Prague
1071 Porfy Peter Hungary Budapest
1072 Poghosyan Areg Republik Nagorno-Karabakh Martuni
1073 Medvedev Dmitry Russia Podyuga
1074 Polezhayev Aleksey Russia Moscow
1075 Bulatovsky Oleg Ukraine Lviv
1076 Matsuo Toshiko Japan Osaka
1077 Matsuo Yoshihiro Japan Osaka
1078 Karpov Fyodor Russia Konosha
1079 Chernenko Lidiya Russia Podyuga
1080 Nikolskaya Yevgeniya Russia Nizhny Novgorod
1081 Seiryu Masanori Japan Sendai
1082 Kinozjorov Kiril Russia Konosha
1083 Popova Anna Russia Podyuga
1084 Serebryannikova Anzhelika Russia Podyuga
1085 Zhukova Kseniya Russia Podyuga
1086 Serebryannikova Darya Russia Podyuga
1087 Romanov Maksim Russia Podyuga
1088 Pettersson Sven-Ake Sweden Hogsjo
1089 Harju Ãœlle Estonia Tallinn
1090 Hagstrom Tomas Sweden Linkoping
1091 Larsson Leif Sweden Uppsala
1092 Hayakawa Koji Japan Kyoto
1093 Hannah Mikael Sweden Jonkoping
1094 Hayakawa Tsuyoshi Japan Kyoto
1095 Alexandrov Gennady Russia Saint Petersburg
1096 Nielsen Johnny Sweden Malmo
1097 Pereplotchikov Sergey Russia Moscow
1098 Turkki Mikael Sweden Jonkoping
1099 Johansson Sverker Sweden Lund
1100 Eriksson Lars Sweden Stockholm
1101 Dios Stefan Sweden Malmo
1102 Bjorkander Morgan Sweden Malmo
1103 Paulander Lille-Mor Sweden Svedala
1104 Moller Hakan Sweden Malmo
1105 Marmell Anita Sweden Malmo
1106 Kallman Jonas Sweden Orebro
1107 Ronngaard Johan Sweden Linkoping
1108 Ogren Stefan Sweden Harnosand
1109 Qiao Min China Shanghai
1110 Yao Yujie China Shanghai
1111 Hagstrom Ruben Sweden Linkoping
1112 Pettersson Kent Sweden Malmo
1113 Du Weipeng China Shan'xi
1114 Naslundh Micael Sweden Olofstrom
1115 Widman Inger Sweden Arjeplog
1116 Widman Nils Sweden Arjeplog
1117 Rave Fernando Sweden Harnosand
1118 Dufvenberg Mike Sweden Harnosand
1119 Falk Peter Sweden Fagersta
1120 Vologdina Irina Russia Saint Petersburg
1121 Khatbullina Leila Russia Saint Petersburg
1122 Jansson Lars Sweden Uppsala
1123 Pestov Arseni Russia Nizhny Novgorod
1124 Moller Stefan Sweden Stockholm
1125 Moller Peter Sweden Malmo
1126 Andersson Robert Sweden Linkoping
1127 Wulff Sofie Sweden Olofstrom
1128 Matsui Tsunehiro Japan Tatsuno
1129 Ishibashi Hiroaki Japan Sakai
1130 Tanaka Tomokazu Japan Sakai
1131 Okuda Shingo Japan Shiga
1132 Larsson Karin Sweden Uppsala
1133 van Haeringen Jan Sweden Umea
1134 Doi Manabu Japan Sakai
1135 Tsujibayashi Taro Japan Sakai
1136 Masutani Hiroshi Japan Sakai
1137 Maki  Tatsuya Japan Amagasaki
1138 Rehnstedt Jorgen Sweden Borlange
1139 Larsson Martin Sweden Uppsala
1140 Frid Jonas Sweden Linkoping
1141 Nygards John Sweden Stockholm
1142 Carlsson Peter Sweden Kumla
1143 Widman Peter Sweden Arjeplog
1144 Hermansson Carl Sweden Hogsjo
1145 Pettersson Tommy Sweden Hogsjo
1146 Lestander Marie Sweden Arjeplog
1147 Pan Zhongliang China Shanghai
1148 Wang Junbo China Shanghai
1149 Kondratiev Valeriy Russia Saint Petersburg
1150 Hou I-Cheng Chinese Taipei Chiayi
1151 Timohina Svetlana Russia Podyuga
1152 Widman Christofher Sweden Arjeplog
1153 Zhizhko Artyom Russia Moscow
1154 Fjellstrom Kristoffer Sweden Arjeplog
1155 Bethers Arilds Latvia Seja
1156 Kaminskis Gundars Latvia Riga
1157 Thorn Kristian Sweden Helsingborg
1158 Hradécna Anezka Czech Republic Prague
1159 Kallman Christina Sweden Orebro
1160 Harms Michel Sweden Uppsala
1161 Takahashi Roi Japan Osaka
1162 Englund Martin Sweden Uppsala
1163 Fjellstrom Sandra Sweden Arjeplog
1164 Edlund Linnea Sweden Stockholm
1165 Chen Jing China Jiangsu
1166 Yin Tong China Beijing
1167 Gong Sheng China Guangzhou
1168 Liu Xun China Hubei
1169 Jiang Xiaohua China Beijing
1170 Yang Wu China Shanghai
1171 Zhang Dianjiang China Shanghai
1172 He Yaowen China Shanghai
1173 Li Ang China Shanghai
1174 Luo Zheng China Shanghai
1175 Zhang Jiguo China Shanghai
1176 Yang Aiguo China Shanghai
1177 Chen Jiawei China Shanghai
1178 Yang Le China Shanghai
1179 Yin Jia China Shanghai
1180 Liang Wei China Shanghai
1181 Dai Yuxuan China Shanghai
1182 Gao Jinhui China Shanghai
1183 Xu Guochang China Zhejiang
1184 Xie Yuchen China Shanghai
1185 Cao Hong China Shanghai
1186 Li Xufeng China Shanghai
1187 Ding Peilong China Shanghai
1188 Li Shizhen China Shanghai
1189 Zhou Guangle China Zhejiang
1190 Tan Zhifeng China Shanghai
1191 Sun Jiahong China Shanghai
1192 Li Lei China Zhejiang
1193 Qi Guan China Heilongjiang
1194 Lu Xianyao China Zhejiang
1195 Lin Jinshun China Xiamen
1196 Lin Yue China Shanghai
1197 Zhang Jianye China Shanghai
1198 He Cheng China Shanghai
1199 Lu Shenjie China Shanghai
1200 Wang Siyu China Ningbo
1201 Kamiya Shunsuke Japan Tokyo
1202 Noguchi Kikuo Japan Nagoya
1203 Yamaoka Kentaro Japan Fukuoka
1204 Nagasoe Hiroki Japan Fukuoka
1205 Gu Yanping China Shanghai
1206 Shi Jianfeng China Shanghai
1207 Huang Qiongying China Hubei
1208 Wu Kan China Xiamen
1209 Xu Dan China unknown
1210 Hong Shiguang China unknown
1211 Zhang Zhen China unknown
1212 Chen Peng China unknown
1213 Shi Yutong China unknown
1214 Jie Cun China Chengdu
1215 Fu Liang China Jiangsu
1216 Zhao Min China unknown
1217 Xie Cun China Beijing
1218 Lin Yazhi China unknown
1219 Wu Zhiqin China unknown
1220 Liang Xiao China unknown
1221 Ren Yijiang China unknown
1222 Chen Zihao China Shandong
1223 Huang Danlin China unknown
1224 Huang Ming China Tianjin
1225 Dong Xing China unknown
1226 Yang Na China unknown
1227 Luo Hongfei China Tieling
1228 Zhao Hui China unknown
1229 Lin Zhitong China Shandong
1230 Xu Kun China unknown
1231 Pan Jun China unknown
1232 Wang Chengrong China unknown
1233 Kong Peng China unknown
1234 Yu Lanqin China unknown
1235 Zhao Fangkai China unknown
1236 Liu Junjie China unknown
1237 Zeng Sigeng China unknown
1238 Florentzson Adam Sweden Jonkoping
1239 Song Shuang China unknown
1240 Zhang Nan China Hebei
1241 Zhang Zhongyuan China Tianjin
1242 Guo Xin China unknown
1243 Takeuchi Shunsuke Japan Saitama
1244 Arai Moriya Japan Tokyo
1245 Tashiro Yuichi Japan Tokyo
1246 Ishima Ryoma Japan Saitama
1247 Wu Minghao China unknown
1248 He Qian China Hunan
1249 Li Yang China Beijing
1250 Wang Xiao China Beijing
1251 Huang Jianguang China unknown
1252 Gu Xianrui China unknown
1253 Chen Ge China Hunan
1254 Long Zifeng China unknown
1255 Song Yuting China unknown
1256 Yan Hao China Hebei
1257 Zhao Ning China unknown
1258 Ostlund Kenneth Sweden Skutskar
1259 Wei Gui China Zhejiang
1260 Wu Bu Zhidao China Beijing
1261 Wu Xiaoning China Beijing
1262 Chen Tao China Henan
1263 Dai Ruzhou China Jiangsu
1264 Wang Haiping China Shan'xi
1265 Zhou Jiashuo China unknown
1266 Wang Zhiquan China unknown
1267 Guo Haisen China unknown
1268 An Siyuan China Qinhuangdao
1269 Liu Leining China unknown
1270 Jing Weijun China unknown
1272 Wang Haibo China Henan
1273 Xia Zhendong China unknown
1274 Hong Yan China Jiangsu
1275 Lu Caichao China Fushun
1276 Li Qiang China Zhejiang
1277 Bao Chunzhi China unknown
1278 Mao Yili China unknown
1279 Yang Liu China Chengdu
1280 Deng Dezhi China Tianjin
1281 Zou Weihua China Hunan
1282 Xie Lei China Beijing
1283 Yue Yangyang China Henan
1284 Li Dong China Chengdu
1285 Wang Hongjun China Tianjin
1286 Liu Ying China Tianjin
1287 Jin Bo China Tianjin
1288 Wang Sihai China Henan
1290 Fu Ran China Qinhuangdao
1291 Han Shuai China Heilongjiang
1292 Mu Hongyuan China Tianjin
1293 Cui Bingxin China Tianjin
1294 Shen Jie China Henan
1295 Wang Lin China Tianjin
1296 Xu Liangliang China Qinhuangdao
1297 Lu Pengfei China Chengdu
1298 Xu Jiaqi China Qinhuangdao
1299 Liu Xin China Henan
1300 Yu Liang China Tianjin
1301 Qi Xiaodong China Shandong
1302 Ning Anwen China Shenyang
1303 Li Dezheng China Jilin
1305 Liao Xingyu China Beijing
1306 Wang Chen China Qinhuangdao
1307 Wang Haotian China Yunnan
1308 He Jun China Hunan
1309 Xu Bai China Jiangsu
1310 Chen Yuyin China Henan
1311 Li Qi China Heilongjiang
1312 Liang Zhaohui China Guangzhou
1313 Zheng Yining China unknown
1314 Xu Lingqin China Zhejiang
1315 He Huiwen China unknown
1316 Kise Katsumi Japan Shiga
1317 Kato Hiroaki Japan unknown
1318 Mori Kazuki Japan unknown
1319 Yamamoto Jyunko Japan Tokyo
1320 Harada Motochika Japan Tokyo
1321 Zhuang Min China unknown
1322 Wang Gan China unknown
1323 Yang Weiguang China unknown
1324 Ren Jihang China Chengdu
1325 Jin Hongli China unknown
1326 Zhou Yang China Yunnan
1327 Tao Jun China unknown
1328 Li Jie (Shanghai) China Shanghai
1329 Sun Qian China Hebei
1330 An Xiaoyu China unknown
1331 Hua Xia China unknown
1332 Honda Shoseki Japan Kyoto
1333 Chen Zhu China unknown
1334 Tanaka Tadayoshi Japan Kyoto
1335 Jansson Stefan Sweden Stockholm
1336 Karppinen Jorma Sweden Orrefors
1337 Karen Ola Sweden Bankeryd
1338 Lorentsson Christer Sweden Huskvarna
1339 Johansson Sven Sweden Jonkoping
1340 Werninger Stig Sweden Jonkoping
1341 Melin Lars B. Sweden Taberg
1342 Li Ruifan China Beijing
1343 Cui Yue China Beijing
1345 Sheng Yunfeng China Jiangsu
1354 Sha Han China Shanghai
1355 Chen Xiyou China unknown
1356 Miao Yuhong China unknown
1357 Chen Rongwang China unknown
1358 Zhu Jie China unknown
1359 Xu Xiaotong China Hebei
1360 Wang Xiaomin China unknown
1361 Wang Rongsheng China unknown
1362 Chen Pingcai China unknown
1363 Gu Gongbo China unknown
1364 Huang Ronghua China unknown
1365 Dong Weiwei China unknown
1366 Li Yiyun China unknown
1367 Wu Bo China unknown
1368 Zhang Weiguo China unknown
1369 Lin Xi China unknown
1370 Chen Jinfeng China unknown
1371 Xing Zaipeng China unknown
1372 Li Dan China unknown
1373 Du Wei China unknown
1374 Chen Chi China unknown
1375 Yue Zhao China Tianjin
1376 Li Depeng China Hebei
1377 Qiu Kun China Shijiazhuang
1378 Cao Xuehai China unknown
1379 Chiu Yu Ho China Hunan
1380 Zhu Xianfeng China unknown
1381 Sapronov Vladimir Russia Moscow
1382 Kotzev Konstantin B. Bulgaria Sofija
1383 Zahle Torben Ulrik Denmark Copenhagen
1384 Haga Itaru Japan Saitama
1385 Meder Harold Canada Ontario
1386 Ohtsuka Yoshinori Japan Kyoto
1387 Bille Torsten Denmark Birkeröd
1388 Slodysko Edward A. USA unknown
1389 Zaimov Martin Bulgaria Sofija
1390 Compton M. T. Canada Ottawa
1391 Liu Chong China unknown
1392 Wu Sha China Yunnan
1393 Cao Hongping China Heilongjiang
1394 Fang Yixia China Fushun
1395 Li Liying China Xiamen
1396 Yang Nuo China Hebei
1397 Liu Jingliang China Yunnan
1398 Li Haorong China Chongqing
1399 Huang Huiwen China Guangxi
1400 Qiu Deming China Chongqing
1401 Wang Qichao China Heilongjiang
1402 Yang Haolin China unknown
1403 Dong Jiayu China unknown
1404 Li Yonggang China unknown
1405 Mu Rui China unknown
1406 Zhao Jia China unknown
1407 Liu Hao China unknown
1408 Zheng Yong China unknown
1409 Mu Shuai China unknown
1410 Wang Kaikai China unknown
1411 Zheng Xuyang China unknown
1412 Ma Shaohong China unknown
1413 Du Ciyuan China unknown
1414 Wang Zhaoqiang China unknown
1415 Mu Yuan China unknown
1416 Feng Lizi China unknown
1417 Zeng Yangfeng China unknown
1418 Kang Yan China Jiangsu
1419 Di Liye China unknown
1420 Li Meng China unknown
1421 Wang Youzhi China unknown
1422 Zhang Shaohe China unknown
1423 Guo Rui China unknown
1424 Zhang Zexiao China unknown
1425 Yang Yimeng China Qinhuangdao
1426 Zhou Jiaqi China unknown
1427 Zhang Ruiting China unknown
1428 Chen Qing China unknown
1429 Bai Xin China unknown
1430 An Jiayi China unknown
1431 Wu Chengyan China unknown
1432 Liu Yang China Shandong
1433 Chen Jiashi China unknown
1434 Kozuka Kazuhito Japan unknown
1435 Kawai Heizo Japan Osaka
1436 Hirose Joji Japan unknown
1437 Tani Masato Japan Kyoto
1438 Hayakawa Mieko Japan Kyoto
1439 Nagahira Matsutoshi Japan unknown
1440 Furutani Yoshiki Japan Kyoto
1441 Tani Syusuke Japan Kyoto
1443 Kojima Sigetosi Japan Tokyo
1444 Takashita Masahiko Japan unknown
1445 Iwama Tatsuhumi Japan unknown
1446 Kezuka Masaharu Japan unknown
1447 Suzuki Otoya Japan unknown
1448 Mori Satoshi Japan unknown
1449 Tanuma Akira Japan Tokyo
1450 Jinno Shigeto Japan Tokyo
1451 Aihara Hiroshi Japan Tokyo
1452 Unoura Kazuhisa Japan unknown
1453 You Tianlong China Shanghai
1454 Yuan Yingbing China unknown
1455 Huang Diandian China unknown
1456 Fan Jiayang China unknown
1457 Zhang Cai China unknown
1458 Cai Zhengang China unknown
1459 Huang Jun China unknown
1460 Kurata Kiyotaka Japan Tokyo
1461 Yamamoto Harue Japan Aomori
1462 Yamamoto Yuuichi Japan Aomori
1463 Yokono Yoshiki Japan Aomori
1464 Koseki Kenshou Japan Aomori
1465 Chiba Tomio Japan Aomori
1466 Tsushima Norito Japan Aomori
1467 Wilhelmsson Bo Sweden Uppsala
1468 Onnestam Leif Sweden Njurunda
1469 Onnestam Stig Sweden Njurunda
1470 Lorentsson Anders Sweden Jonkoping
1471 Karlsson Matti Sweden Skene
1472 Suhonen Pentti Sweden Molnlycke
1473 Sundberg Ingemar Sweden Jonkoping
1474 Pihl Johnny Sweden Jonkoping
1475 Dahlgren Alf Sweden Berghem
1476 Liljebergh Tomas Sweden Orebro
1477 Kobzev Aleksey Armenia Yerevan
1478 Kobzev Grigoriy Armenia Yerevan
1479 Kobzev Victor Armenia Yerevan
1480 Fukui Hrohumi Japan Aomori
1481 Nara Tsurue Japan Aomori
1483 Aslanyan Armen Armenia Yerevan
1490 Gevorkyan Hovhannes Armenia Yerevan
1492 Karapetyan Gurgen Armenia Yerevan
1503 Chen Dengming China unknown
1504 Chen Haibo China unknown
1505 Cheng Yongxu China unknown
1506 Fu Jinghua China unknown
1507 Gong Muzhou China unknown
1508 Guan Jixian China unknown
1509 Hong Jin China unknown
1510 Hou Jun China Zhejiang
1511 Hu Lize China Hubei
1512 Hua Tao China unknown
1513 Huang Dong China unknown
1514 Huang Yingying China unknown
1515 Jiang Yi Zhao China unknown
1516 Jin Hong China Beijing
1517 Jun Hong Gao China unknown
1518 Kuan Du China unknown
1519 Liu Xiangjun China unknown
1520 Ni Chengwei China unknown
1521 Pan Chengming China unknown
1523 Sun Yixie China unknown
1525 Wang Wei China unknown
1526 Wang Zhimou China unknown
1527 Tao Lei China unknown
1528 Wen Bo China unknown
1529 Wu Shanshan China unknown
1530 Xu Lei China unknown
1531 Xu Weiliang China unknown
1532 Yang Qingchuan China unknown
1533 Yu Jingping China unknown
1534 Yu Zhen Lin China Zhejiang
1535 Zhou Zhongchao China unknown
1536 Zhu Zhaoyu China Zhejiang
1537 Taus David Czech Republic unknown
1538 Amer Gustav Estonia Tallinn
1540 Holm Kristo Estonia Tallinn
1541 Kuusk Mark Estonia Tallinn
1542 Leite Kristjan Estonia Tallinn
1543 Lind Johanna Estonia Tallinn
1544 Malksoo Ats Estonia Tallinn
1545 Nylve Krisper Estonia Tallinn
1546 Peetersoo Kaarel Estonia Tallinn
1547 Raudsepp Evelyn Estonia Tallinn
1548 Russanova Kristina Estonia Tallinn
1549 Saar Marilii Estonia Tallinn
1550 Sakkeus Tarmo Estonia Tallinn
1551 Capak Milan Czech Republic Frydek-Mistek
1552 Tarbe Tauri Estonia Tallinn
1553 Teinemaa Tanel Estonia Tallinn
1554 Jappinen Juno Finland unknown
1555 Maki Petri Finland unknown
1556 Guerin Elisabeth Germany Kronnau
1557 Abiko Setsuko Japan unknown
1558 Fujinami Hisao Japan unknown
1559 Fujio Katsutoshi Japan unknown
1560 Fukushima  Yoshitaka Japan unknown
1561 Funamoto Tadashi Japan unknown
1562 Gamano Yutaka Japan unknown
1563 Hamada Satoshi Japan unknown
1564 Hasegawa Shunzo Japan unknown
1565 Hayashi Koji Japan unknown
1566 Hirai Kengo Japan unknown
1567 Hirai Tomohiro Japan unknown
1568 Horiuchi Kazuki Japan unknown
1569 Hujio Katsutoshi Japan unknown
1570 Furuoka Shunzo Japan Hiroshima
1571 Iguchi Yuta Japan unknown
1572 Iida Koichi Japan unknown
1573 Ikeshima Wakio Japan unknown
1574 Ishikawa Toshiya Japan unknown
1575 Ishizaki Masatoshi Japan unknown
1576 Itami Yoshiyuki Japan unknown
1577 Ito Yoshiyuki Japan unknown
1578 Iwase Kenzo Japan unknown
1579 Iwata Tatsushi Japan unknown
1580 Kagizaki Michihiko Japan unknown
1581 Kakiuchi Keisuke Japan unknown
1582 Kamatani Teruhiro Japan unknown
1583 Kamei Shigeo Japan unknown
1584 Kamemoto Daichi Japan unknown
1585 Kanai Tatsuro Japan unknown
1586 Kanda Masahiro Japan unknown
1587 Kasai Takayuki Japan unknown
1588 Kase Koji Japan unknown
1589 Kato Masami Japan unknown
1590 Kato Nobutada Japan unknown
1591 Kawabe Tatsuya Japan unknown
1592 Kawamoto Kenji Japan unknown
1593 Kawano Masatoshi Japan unknown
1594 Zhukov A. Russia unknown
1595 Sorokin Igor Russia unknown
1596 Kitamoto Kenji Japan unknown
1597 Kitamura Mitsuhiro Japan unknown
1598 Koide Tomohiro Japan unknown
1599 Koide Morihiro Japan unknown
1600 Koike Toshirou Japan unknown
1601 Kojima Takeo Japan unknown
1602 Kubooka Takeshi Japan unknown
1603 Kurimoto Masayuki Japan unknown
1604 Kuzume Kohei Japan unknown
1605 Maki Tetsurou Japan unknown
1606 Mao Richu Japan unknown
1607 Maruta Ayana Japan unknown
1608 Masunaga Katsuki Japan unknown
1609 Miyamoto Mitsuhiro Japan unknown
1610 Murakami Yuya Japan unknown
1611 Muramatsu Yasuhiro Japan unknown
1612 Nagumo Natsuhiko Japan unknown
1613 Nakagawa Michio Japan unknown
1614 Nakajima Osamu Japan Shiga
1615 Nakamura Kenichi Japan unknown
1616 Nakano Tadashi Japan unknown
1617 Nakano Teru Japan unknown
1618 Nakata Shinsuke Japan unknown
1619 Nemoto Tokio Japan unknown
1620 Nishida Yasuji Japan unknown
1621 Nishimura Koichi Japan unknown
1622 Nishioka Noriko Japan unknown
1623 Ogawa Hiro Japan unknown
1624 Ohno Syunzo Japan Chiba
1625 Onishi Yoshihiro Japan unknown
1626 Oogawara Shingo Japan unknown
1627 Oonuma Nobuhiro Japan unknown
1628 Oosaku Kazuyuki Japan unknown
1629 Oosawa Kazuhiro Japan unknown
1630 Oota Tsuyoshi Japan Hamamatsu
1631 Ooura Tadahito Japan unknown
1632 Saeki Anna Japan unknown
1633 Sagara Satoshi Japan unknown
1634 Saito Hiroki Japan unknown
1635 Sakurai Yasuo Japan Tokyo
1636 Sakai Kazuyuki Japan unknown
1637 Sano Hiroyuki Japan unknown
1638 Sasaki Miyu Japan unknown
1639 Sato Koichi Japan unknown
1640 Sato Takuma Japan unknown
1641 Shibata Saturo Japan unknown
1642 Shimabukoro Wataru Japan unknown
1643 Shinoda Masaki Japan unknown
1644 Sugiyama Taro Japan unknown
1645 Suzuki Kazuhiro Japan unknown
1646 Suzuki Naoya Japan Sendai
1647 Suzuki Toyoshige Japan unknown
1648 Taguchi Kouta Japan unknown
1649 Taguchi Yohei Japan unknown
1651 Takashima Hirotsugu Japan unknown
1652 Takatsu Hitoshi Japan unknown
1653 Takatsu Kazushi Japan unknown
1654 Takazawa Nagayoshi Japan Shimizu
1655 Takeda Ayaka Japan unknown
1656 Takeda Natsuki Japan unknown
1657 Takeda Tomoaki Japan unknown
1658 Tanaka Tadanobu Japan unknown
1659 Parmenov Nikita Russia Konosha
1660 Tanizaki Shingo Japan unknown
1661 Teshima Masakatsu Japan unknown
1662 Tezuka Osamu Japan unknown
1663 Tozawa Masahiro Japan Hamamatsu
1664 Tozawa Sachi Japan Hamamatsu
1666 Uchiyama Yasuhiko Japan unknown
1667 Uehara Shunji Japan unknown
1668 Unoura Hidenori Japan unknown
1669 Urata Ueo Japan unknown
1670 Usuki Hisao Japan unknown
1671 Wakayama Tomohiro Japan unknown
1672 Yamagami Katsumi Japan unknown
1673 Yamaguchi Kazuhisa Japan unknown
1674 Yamamoto Hukue Japan unknown
1675 Yamamoto Tadahisa Japan unknown
1676 Yamashita Akiharu Japan unknown
1677 Yamashita Daisuke Japan unknown
1678 Yamauchi Takahiro Japan unknown
1679 Yamauchi Yasuhiro Japan unknown
1680 Yoda Tsuyoshi Japan unknown
1681 Shutaev Maxut Kazakhstan unknown
1682 Byeon En-Seob Korea unknown
1683 Hee Jeong Song Korea unknown
1687 Matyuk Valeri Latvia Riga
1689 Bazalisky Artyomi Russia Rybinsk
1693 Gruca Marcin Poland Warsaw
1694 Jopek Lukasz Poland Warsaw
1695 Koziarek Tomasz Poland Warsaw
1696 Feng Tengjiao China Hebei
1697 Misiag Dariusz Poland unknown
1698 Niedbalec Marcin Poland Warsaw
1699 Papinski Maciej Poland Warsaw
1700 Porczak Marcin Poland unknown
1701 Sobon Karol Poland Warsaw
1702 Swider Krzysztof Poland Warsaw
1703 Alexejev V. Russia Krasnoyarsk
1704 Anufriev Sergey Russia Nizhny Novgorod
1705 Ataullova Svetlana Russia Zhigulyovsk
1707 Avsitidiyskaya Mariya Russia unknown
1708 Gromov Ivan Russia Nizhny Novgorod
1709 Balyasnikova Anastasiya Russia Zhigulyovsk
1710 Barakhtanov Andrey Russia Nizhny Novgorod
1711 Bashilov Oleg Russia Rybinsk
1712 Bashkirova Elena Russia Nizhny Novgorod
1713 Belkin Nikolay Russia Nizhny Novgorod
1714 Belov Andrey Russia Podyuga
1715 Belova Ekaterina Russia Zhigulyovsk
1716 Belyaev Gleb Russia Nizhny Novgorod
1717 Berezina Elizaveta Russia Rybinsk
1718 Blinov Sergey Russia Rybinsk
1719 Bogomolov Ilya Russia Nizhny Novgorod
1720 Bukov Artyom Russia Podyuga
1721 Bulgakov Taras Russia Podyuga
1722 Bushkovsky Vitaly Russia Saint Petersburg
1723 Buyanov Dmitry Russia Podyuga
1724 Buyanova Anna Russia Podyuga
1725 Buzmakova Ekaterina Russia Nizhny Novgorod
1726 Buyanova Annushka Russia Podyuga
1728 Chashkov Evgeny Russia Tyumen
1729 Denisov Pavel Russia Nizhny Novgorod
1730 Davletshin Ruslan Russia Nizhny Novgorod
1731 Deviatkova Ekaterina Russia Tyumen
1732 Diner Stanislav Russia Zhigulyovsk
1733 Drozdov S. Russia Pervouralsk
1734 Durandin Kirill Russia Moscow
1735 Efremova Janna Russia Elektrostal
1736 Dumarevsky Piotr Russia Nizhny Novgorod
1737 Egorova Yulia Russia Podyuga
1738 Ershova Elena Russia Rybinsk
1739 Falyov Nikita Russia Podyuga
1740 Falyova Svetlana Russia Podyuga
1741 Fedotova Nadezda Russia Podyuga
1742 Fiodorova Alyona Russia Podyuga
1743 Gabrilyan Viktoriya Russia Podyuga
1744 Garishin Ruslan Russia Zhigulyovsk
1745 Gavriluk Vadim Russia Podyuga
1746 Glazkov Dmitry Russia Nizhny Novgorod
1747 Golubev Victor Russia Rybinsk
1748 Grevtseva Victoria Russia Rybinsk
1749 Gribashova Nadezhda Russia Rybinsk
1750 Grigorenko Sergey Russia Tyumen
1751 Grigoriev Roman Russia Arkhangelsk
1752 Gureyev Sergey Russia Nizhny Novgorod
1753 Haritonov Denis Russia Podyuga
1754 Haritonov Mikhail Russia Podyuga
1755 Hlustov Vladimir Russia Nizhny Novgorod
1756 Ignatov Aleksandr Russia Nizhny Novgorod
1757 Ivanov Alexander Russia Saint Petersburg
1758 Ivanov Oleg Russia Podyuga
1759 Ivanova Anna Russia Podyuga
1760 Jurlova Julia Russia Podyuga
1761 Kairis Pavel Russia Rybinsk
1762 Kapinos Andrey Russia Podyuga
1763 Kapustin Dmitry Russia Nizhny Novgorod
1764 Karachiova Anastasia Russia Zhigulyovsk
1765 Karimova Elvira Russia Tyumen
1766 Katysheva Svetlana Russia Rybinsk
1767 Kaznina Polina Russia unknown
1768 Kiselev Mikhail Russia Nizhny Novgorod
1769 Kiseleva Ekaterina Russia Kazan
1770 Klimenko Aleksey Russia Elektrostal
1771 Komissarova Ekaterina Russia Zhigulyovsk
1772 Kopyluov Nikolay Russia Rybinsk
1773 Koreshkov Valery Russia Gornopravdinsk
1774 Korolyov Alexey Russia unknown
1775 Koryakin Anton Russia Nizhny Novgorod
1776 Kovalenko Ekaterina Russia Tyumen
1777 Koverga Elena Russia Yaroslavl
1778 Kozlov Mikhail Russia Zhigulyovsk
1779 Krayev Vitaly Russia Podyuga
1780 Kruchkova Tatiana Russia Zhigulyovsk
1781 Kruchok Ilya Russia Podyuga
1782 Krupadyorov Artyom Russia Podyuga
1783 Kurchitskaya Kseniya Russia Podyuga
1784 Kutilova Anastasia Russia Konosha
1785 Kuzikov Timofey Russia Nizhny Novgorod
1786 Kuznetsova Anna Russia Nizhny Novgorod
1787 Kuznetsova Natalia Russia Nizhny Novgorod
1788 Lapteva N. Russia Moscow
1789 Latyshov Anton Russia Nizhny Novgorod
1790 Litvinova Natalia Russia Podyuga
1791 Lonin Alexander Russia Nizhny Novgorod
1792 Losyakov Alexey Russia Zhigulyovsk
1793 Lovtsov Oleg Russia Ulan-Ude
1794 Lupin Aleksandr Russia Saint Petersburg
1795 Mahalova Polina Russia Nizhny Novgorod
1796 Makeyev Danil Russia Zhigulyovsk
1797 Maklakova Alyona Russia unknown
1798 Maksimov Igor Russia Rybinsk
1799 Maliutina E. Russia Pyt-Yakh
1800 Malyga E. Russia Nizhny Novgorod
1801 Manikov Aleksey Russia Novosibirsk
1802 Maratkanov Eduard Russia Podyuga
1803 Marchuk Maksim Russia Ozersk
1804 Marinich Elena Russia Podyuga
1806 Maurina Kristina Russia Podyuga
1807 Medvedev Artyom Russia unknown
1809 Mikhailov Aleksandr Russia Pervouralsk
1810 Mirkin Sergey Russia Nizhny Novgorod
1811 Mironov Victor Russia Zhigulyovsk
1812 Mizerniuk Oleg Russia Tyumen
1813 Motin Sergey Russia Zhigulyovsk
1814 Mshagsky Konstantin Russia Saint Petersburg
1815 Myakonkin Kirill Russia Rybinsk
1816 Naumova Anna Russia Rybinsk
1817 Nesterenko Dmitry Russia Nizhny Novgorod
1818 Novozhilov Andrey Russia Podyuga
1819 Novozhilov Nikita Russia Podyuga
1820 Osipova Ekaterina Russia Nizhnevartovsk
1821 Ovchinnikova Anna Russia unknown
1822 Pahtusova Aleksandra Russia Podyuga
1823 Palochkin Ilya Russia Rybinsk
1824 Panchenko Alexey Russia Tyumen
1825 Panin S. Russia Nizhny Novgorod
1826 Pankov Anton Russia Nizhny Novgorod
1828 Pastuhova Yulia Russia Podyuga
1829 Petuhov Vladimir Russia Severodvinsk
1830 Pogodin Andrey Russia Nizhny Novgorod
1831 Pogodina N. Russia Nizhny Novgorod
1832 Pomeshkina Anna Russia Podyuga
1833 Popov Timur Russia Podyuga
1834 Popova Tatiana Russia Podyuga
1835 Popyvanova Alyona Russia Podyuga
1836 Potapov Vyacheslav Russia Moscow
1837 Prokopyev Alexander Russia Tyumen
1839 Pushkina Anastasia Russia Rybinsk
1840 Puzankov Vladislav Russia Nizhny Novgorod
1841 Rachitsky Dmitry Russia Podyuga
1842 Razumkov Artem Russia Nizhny Novgorod
1844 Rodina Anastasiya Russia Nizhny Novgorod
1845 Romanova Ekaterina Russia Zhigulyovsk
1846 Ruchkin Maksim Russia Nizhny Novgorod
1847 Rusin Sergey Russia Podyuga
1849 Sakhnov Valeriy Russia unknown
1851 Saranchina Irina Russia Tyumen
1852 Saranchina Tatiana Russia Tyumen
1853 Savinskaya Anastasiya Russia Podyuga
1854 Serebrennikov Gennady Russia Tyumen
1855 Sergeev Roman Russia Nizhny Novgorod
1856 Shalnov Sergey Russia Nizhny Novgorod
1857 Shatunov Alexander Russia Nizhny Novgorod
1858 Shevtsova Tatiana Russia Konosha
1859 Sheyanova Marina Russia Zhigulyovsk
1860 Shkuleva Ekaterina Russia Nizhny Novgorod
1862 Shtyrov Yaroslav Russia Zhigulyovsk
1863 Shubin Aleksandr Russia Podyuga
1864 Shubin Aleksey Russia Podyuga
1865 Shustov Sergey Russia Nizhny Novgorod
1866 Sibiryakov Leonid Russia Arkhangelsk
1867 Sibrina Alyona Russia Rybinsk
1868 Sidelnikova T. Russia Nizhny Novgorod
1869 Siyldin A. Russia Nizhny Novgorod
1870 Smirnov Anatoly Russia Pervouralsk
1871 Smirnova Mariya Russia Rybinsk
1872 Sokolova Alina Russia Zhigulyovsk
1873 Sokolova Marina Russia Rybinsk
1874 Somov Roman Russia Nizhny Novgorod
1875 Stekolshikova Mariya Russia Rybinsk
1876 Streltsov Danila Russia Nizhny Novgorod
1877 Strizhov Sergey Russia Moscow
1878 Stroganov Mikhail Russia Podyuga
1879 Stulova Kristina Russia Podyuga
1880 Sugnatulin Bulat Russia Tyumen
1881 Suslov Igor Russia Zhigulyovsk
1882 Sviridov Alexey Russia Nizhny Novgorod
1883 Syomin Nikita Russia Nizhny Novgorod
1884 Tarannikova Ekaterina Russia Moscow
1885 Terekhov E. Russia Nizhny Novgorod
1886 Terekhova V. Russia unknown
1887 Terin Vasiliy Russia Podyuga
1888 Tikhonov Denis Russia Podyuga
1889 Timofeev Yevgeny Russia Nizhny Novgorod
1890 Timofeeva Viktoria Russia Ulan-Ude
1891 Titov Aleksey Russia Nizhny Novgorod
1892 Toporkov Anton Russia Nizhny Novgorod
1893 Trofimenko Yaroslav Russia Podyuga
1894 Tsyrenova Mariya Russia Ulan-Ude
1895 Tsyrenova Valentina Russia Ulan-Ude
1896 Tusinova Julia Russia Zhigulyovsk
1897 Tyaglo Yuri Russia Belgorod
1898 Vanina Alisa Russia Nizhny Novgorod
1899 Vasilieva Alla Russia Podyuga
1900 Vinogradova Ekaterina Russia Nizhny Novgorod
1901 Vohtomina Irina Russia Podyuga
1902 Volkova Anna Russia Rybinsk
1903 Volov Dmitry Russia Podyuga
1904 Vorobyov A. Russia Elektrostal
1906 Eremin Oleg Russia Voronezh
1907 Zaborskih Ekaterina Russia unknown
1908 Zaharova Elena Russia Nizhny Novgorod
1909 Zaitsev Maxim Russia Rybinsk
1910 Zakatova Evgenia Russia Nizhny Novgorod
1911 Zakharov Roman Russia Nizhny Novgorod
1912 Zhorin Maksim Russia unknown
1913 Zhukova Eketerina Russia Podyuga
1914 Zikharev Nikolay Russia Podyuga
1915 Zolygina T. Russia Nizhny Novgorod
1916 Zubov Roman Russia Nizhny Novgorod
1917 Zviagintsev Nikita Russia Nizhny Novgorod
1918 Glibin Aleksey Russia Rybinsk
1919 Andersson Niklas Sweden Jonkoping
1920 Dahlin Elin Sweden Stockholm
1921 Johansson Mikael Sweden Jonkoping
1922 Lissel Erik Sweden Kumla
1923 Samuelsson Dennis Sweden Helsingborg
1924 Torstensson Tomas Sweden Stockholm
1925 Kabachinsky Maksim Ukraine unknown
1927 Stefaniv Vladimir Ukraine unknown
1928 Glibina Ekaterina Russia Rybinsk
1929 Khramov Aleksey Russia Moscow
1930 Dahlberg Karl-Axel Sweden Arjeplog
1931 Yoshimori Kimio Japan Hamamatsu
1932 Tanabe Hajime Japan Hamamatsu
1933 Yudin A. Russia unknown
1934 Trapeznikova Anastasia Russia unknown
1935 Shubina O. Russia unknown
1936 Bildina Olga Russia unknown
1937 Yudina S. Russia unknown
1938 Amnell Magnus Sweden Jonkoping
1939 Gabrielyan Suren Armenia Yerevan
1940 Tigranyan Marzpet Armenia Yerevan
1941 Aghabekov Armen Armenia Yerevan
1942 Gevorgyan Arayik Armenia Yerevan
1943 Gharibyan Razmik Armenia Yerevan
1944 Tigranyan Suren Armenia Yerevan
1945 Zaqaryan Suren Armenia Yerevan
1946 Yeganyan Alexander Armenia Yerevan
1947 Stepanyan Misack Armenia Yerevan
1948 Hovannisyan Hovhanes Armenia Yerevan
1949 Sargsyan Konstantin Armenia Yerevan
1950 Karapetyan Armen Armenia Yerevan
1951 Asatryan Artur Armenia Yerevan
1952 Aghabekov Gevorg Armenia Yerevan
1953 Galoyan Lilit Armenia Yerevan
1954 Gevorgyan Zaruhi Armenia Yerevan
1955 Barseghyan Shushan Armenia Yerevan
1956 Hovhannisyan Anna Armenia Yerevan
1957 Karapetyan Lilit Armenia Yerevan
1958 Poghosyan Armine Armenia Yerevan
1959 Poghosyan Anahit Armenia Yerevan
1960 Mirzoyan Liana Armenia Yerevan
1961 Baghdasaryan Ada Armenia Yerevan
1962 Grigoryan Julieta Armenia Yerevan
1963 Hovhannisyan Sona Armenia Yerevan
1964 Aslanyan Astghik Armenia Yerevan
1965 Hovhannisyan Nare Armenia Yerevan
1966 Margaryan Sofia Armenia Yerevan
1967 Stepanyan Susanna Armenia Yerevan
1968 Chernov Nikolay Russia Podyuga
1969 Ishikawa Tomohiro Japan Fukuoka
1970 Isobe Seiji Japan Tokyo
1971 Zhao Baoyu China Heilongjiang
1972 Ri Yuyajun China unknown
1973 Zhang Shichao China Hebei
1974 Hao Xinwu China Shijiazhuang
1975 Guo Yunhuan China unknown
1976 Zheng Sijia China unknown
1977 Wei Jianyan China unknown
1978 Wang Cuicui China unknown
1979 Yin Yanjing China unknown
1980 Guo Xinlu China Qinhuangdao
1981 Zhang Fangfang China Qinhuangdao
1982 Liu Xue China unknown
1983 Zhang Yuanyuan China unknown
1984 Sun Yuanyuan China unknown
1985 Wang Xuejiao China unknown
1986 Wang Lili China unknown
1987 Yu Jun China unknown
1988 Yang Wenhao China unknown
1989 Zhao Xuanang China unknown
1990 Yang Bo China unknown
1991 Kang Haining China unknown
1992 Qi Guangwei China unknown
1993 Wang Chunming China unknown
1994 Wu Bin China unknown
1995 Lu Zean China unknown
1996 Yu Yajun China unknown
1997 Du Yufei China unknown
1998 Shi Weixin China unknown
1999 Xie Junhao China unknown
2000 Zeng Feige China unknown
2001 Yu Zhicheng China unknown
2002 Yang Wei China unknown
2003 Song Yu China unknown
2004 Ceng Fang China unknown
2005 Yang Daihao China unknown
2006 Ren Chongyang China unknown
2007 Zheng Xinrui China unknown
2008 Gao Yuan China unknown
2009 Wang Yejian China unknown
2010 Gao Yazheng China unknown
2011 Wen Ming China unknown
2015 Lei Hongying China Baoding
2019 Zeng Bingjie China unknown
2021 Hori Sodo Japan Kyoto
2022 Fagerby Marianne Sweden Molndal
2023 Holmgren Robert Sweden Uppsala
2024 Ahlmark Gunnar Sweden Stockholm
2025 Roongaard Johan Sweden Linkoping
2026 Lindqvist Tobias Sweden Jonkoping
2027 Liu Chao China Sichuan
2028 Zhang Yanlin China unknown
2029 Zhao Zixuan China unknown
2030 Xie Jianda China unknown
2031 Sun Yizhou China unknown
2032 Zou Yun China unknown
2033 Zhao Jingyi China unknown
2034 Chen Naitong China unknown
2036 Liu Yang China Beijing
2037 Choi Seong-yun Korea unknown
2038 No Sin-hye Korea unknown
2039 Kwon O-seong Korea unknown
2040 Choi Sang-gyu Korea unknown
2041 Park Jong-hae Korea unknown
2042 Choi Seong-jin Korea unknown
2043 Jo Seong-ho Korea unknown
2044 Lee Seung-dae Korea unknown
2045 Pan Fan China Beijing
2046 Zhang Xu China Beijing
2047 Qiu Xiumei China Shanghai
2048 Chen Airuo China Shanghai
2049 Nyberg Daniel Sweden Linkoping
2050 Andersson Jan-Olov Sweden Jonkoping
2051 Vikerskog Johan Sweden Malmo
2052 Kemila Kim Sweden Malmo
2053 Hagenfors Gabriel Sweden Kumla
2054 Johansson Andreas Sweden Kumla
2055 Cheng Chih-Liang Chinese Taipei Taipei
2056 Huang Hsieh-Lung Chinese Taipei Taipei
2057 Chen Chih-Chan Chinese Taipei Kaohsiung
2058 Liu Chao-Yu Chinese Taipei Taipei
2059 Prokopets Tatyana Russia Podyuga
2060 Inoue Katsumi Japan Hamamatsu
2061 Wang Xiufen China Beijing
2062 Vohtomina Vladislava Russia Podyuga
2063 Shiryaevskaya Daria Russia Podyuga
2064 Spirichev Vladislav Russia Konosha
2065 Novikova Daria Russia Podyuga
2066 Dynin Ilja Russia Konosha
2067 Ponezhin Gennady Russia Konosha
2068 Rahumagi Brenet Estonia Tallinn
2069 Reimann Margus Estonia Tallinn
2070 Makhina Alla Russia Kotlas
2071 Nossum Kjetil Norway Bergen
2072 Bieniek Piotr Poland Bukowina Tatrzariska
2073 Tesarik Stepan Czech Republic Prague
2074 Semjonov Dmitrij Latvia Riga
2078 Antonov Andrey Russia Nizhny Novgorod
2079 Mahina Alla Russia Kotlas
2080 Strezhnev Mikhail Russia Konosha
2081 Narva Mart Estonia Tallinn
2082 Narva Mai Estonia Tallinn
2083 Tiivel Siim Estonia Tallinn
2084 Tiivel Tuuli Estonia Tallinn
2085 Kallikorm Kevin Kaido Estonia Tallinn
2086 Heidmets Mark Estonia Tallinn
2087 Piik Sander Estonia Tallinn
2088 Tannebaum Rasmus Estonia Tallinn
2089 Moor Karl-Mattias Estonia Tallinn
2090 Nurk Paul Estonia Tallinn
2091 Liu Xinjuan China Beijing
2092 Hao Runze China Beijing
2093 Lu Haoyun China Beijing
2094 Fu Peng China Beijing
2095 Han Zhilang China Beijing
2096 Zhao Chi China Beijing
2098 Zhang Fang China Beijing
2099 Zhao Aiju China Beijing
2100 Wang Wenshuo China Beijing
2101 Zhu Shuanglong China Beijing
2102 Jin Wenqiang China Beijing
2103 Luo Zihuang China Beijing
2104 Zhu Tianyi China Beijing
2105 Yusupmurzin Danila Russia Podyuga
2106 Kawada Rikuto Japan Hamamatsu
2107 Suzuki Takumi Japan Hamamatsu
2108 Suzuki Naoyoshi Japan Hamamatsu
2109 Asari Katsuki Japan Aomori
2110 Wu Ning China Beijing
2111 Hu Jiadong China Beijing
2112 Cai Xinyu China Beijing
2113 Li Po China Beijing
2114 Huang Mengdi China Beijing
2115 Shao Zequan China Beijing
2116 Liu Huajun China Beijing
2117 Xu Jianxin China Beijing
2118 Jiang Youzhe China Beijing
2119 Zhao Liangjie China Beijing
2120 Xu Zhilong China Beijing
2121 Wang Xinwei China Beijing
2122 Glibka Andrey Ukraine Chernivtsi
2123 Barsky Evgeny Belarus Minsk
2124 Shedko Igor Latvia Riga
2125 Bondar Sergey Belarus Minsk
2126 Drozd Vladislav Russia Solnechnogorsk
2127 Serichenko Pavel Ukraine Chernigov
2128 Radshun Alexander Belarus Minsk
2129 Basin Vadim Belarus Minsk
2130 Ivanov Alexander Russia Moscow
2131 Ivanov Mikhail Russia Ulyanovsk
2132 Zile Alexander Latvia Riga
2133 Ryumkin Konstantin Russia Irkutsk
2134 Skleznyov Anatoly Russia Moscow
2135 Nekludov Sergey Latvia Riga
2136 Ignatenko Evgeny Russia Sverdlovsk
2137 Galkin Igor Russia Moscow
2138 Pristansky Ruslan Ukraine Lviv
2139 Malyshev Alexander Russia Moscow
2140 Gitis Alexander Russia Moscow
2141 Popovichenko Yuriy Latvia Balvi
2142 Poghosyan Pavel Russia Moscow
2143 Sporyshev A. Russia Ivanovo
2144 Novikov V. Russia Moscow
2145 Demidov V. Russia Sverdlovsk
2146 Karpenko Alexander Russia Moscow
2147 Balychevcev Andrey Russia Moscow
2148 Chizhikov Oleg Russia Moscow
2149 Komlev Oleg Russia Moscow
2150 Gritsyna V. Ukraine Chernigov
2151 Silantyev Sergey Russia Saint Petersburg
2152 Shilov V. Russia Nevinnomyssk
2153 Sotnikov Mikhail Russia Novokuznetsk
2154 Kocherovskiy Vadim Russia Tyumen
2155 Savenko A. Ukraine Lviv
2156 Mikhailenko Nikolay Ukraine Kiev
2157 Sidorov  Victor Russia Moscow
2158 Lebedev Evgeny Russia Biysk
2159 Trushin Vladimir Russia Biysk
2160 Kostesha S. Russia Moscow
2161 Azov Dmitriy Russia Moscow
2162 Arkbo Johan Sweden Uppsala
2163 Ma Ming-Cheng Chinese Taipei Taipei
2164 Lin Shih-Pin Chinese Taipei Taipei
2165 Huang Yen-Hua Chinese Taipei Taipei
2166 Lin Yu-Tu Chinese Taipei Taipei
2167 Turomsha Anatoly Belarus Minsk
2168 Kanashin Sergey Russia Moscow Region
2169 Nosenko Valentin Russia Moscow Region
2170 Safronov Gennady Russia Moscow
2171 Kosmynin Boris Russia Moscow
2172 Bogatyryov Andrey Russia Moscow
2173 Levin Andrey Ukraine Dnepropetrovsk
2175 Cheryomushkin Nikolay Kazakhstan Temirtau
2176 Sergeev Andrey Russia Prokopyevsk
2177 Sergeev S. Russia Velikiye Luki
2178 Kostomarov Alexander Russia Velikiye Luki
2179 Isupov A. Ukraine Zaporozhye
2180 Mendybaev O. Kazakhstan Almaty
2181 Krivov S. Russia Prokopyevsk
2182 Ketov I. Kazakhstan Almaty
2183 Galkin ? Russia Orenburg
2184 Pinkin ? Russia Krasnoyarsk
2185 Bondarenko S. Ukraine Zaporozhye
2186 Spektor ? Russia Kazan
2187 Fyodorov ? Russia Voronezh
2188 Smirnov Vasiliy Russia Svobodny
2189 Ivanov Alexander Nik. Russia Moscow
2190 Nesynov Alexey Russia Bratsk
2191 Korobov Yuriy Russia Moscow
2192 Brovenko Sergey Russia Moscow
2193 Lihachyov Valery Russia Svetlogorsk
2194 Severin Alexander Russia Moscow Region
2196 Borisov Vladimir Russia Abakan
2197 Panov  A. Russia Moscow
2199 Romanenko V. Uzbekistan Tashkent
2200 Loban Sergey Belarus Minsk
2201 Neverovsky Vadim Belarus Minsk
2205 Fridman Daniel Latvia Riga
2206 Kupriyanova L. Latvia Riga
2208 Zinovyev Igor Russia Moscow
2209 Murashko Galina Belarus Minsk
2210 Ovodov Sergey Russia Moscow
2211 Znovetz Petr Belarus Minsk
2212 Rogozhin ? Russia Moscow
2213 Grunin ? Russia Moscow
2214 Stepanov I. Russia Moscow
2215 Lazovskiy A. Russia Moscow
2217 Galamay Stepan Ukraine Lviv
2218 Krivosheev V. Russia Saransk
2219 Lazovskiy D. Latvia Riga
2220 Tsollenkopf Gunar Latvia Riga
2221 Artemyev ? Russia Izhevsk
2222 Davidenko ? Russia Krasnodar
2223 Lan Zhiren China Sichuan
2224 Viljamaa Ingvar Estonia Tallinn
2225 Mori Yasukiyo Japan Tokyo
2226 Kolk Paul Estonia Kuressaare
2227 Kolk Mari Estonia Kuressaare
2228 Murumaa Magnus Estonia Kuusalu
2229 Murumaa Mathias Estonia Kuusalu
2230 Kudou Shin-ichi Japan Aomori
2231 Zhukova Anna Russia Konosha
2232 Sizov Viacheslav Russia Konosha
2233 Matushkina Ksenia Russia Podyuga
2234 Stoyanov Kirill Russia Podyuga
2235 Varganov Danil Russia Konosha
2236 Kokachev Artem Russia Konosha
2237 Kuzmina Alexandra Russia Podyuga
2238 Barutkin Vladislav Russia Konosha
2239 Maslov Ilya Russia Konosha
2240 Uarova Nyurguiana Russia Suntar
2257 Metreveli Georgiy Russia Arkhangelsk
2287 Popova Daria Russia Nikolaevka
2288 Fridman Mikhail Russia Moscow
2289 Yakushkin Nikolay Russia Moscow
2290 Zhukova Alexandra Russia Moscow
2291 Georgiev Filip Russia Moscow
2292 Rizvanov Edward Russia Novorossiisk
2293 Golomaryov Anthony Russia Yakutsk
2294 Novozhilova Polina Russia Podyuga
2295 Kalyakin Dmitrii Russia Vladimir
2304 Sonist Siim Artur Estonia Saue
2305 Reimand Hanna-Kai Estonia Tallinn
2306 Ikla Markus Estonia Tallinn
2307 Reibandt Vitaly Russia Rybinsk
2308 Postnikov Fedor Russia Rybinsk
2309 Higuchi Fumiya Japan Tokyo
2310 Tachi Masaya Japan Kanazawa
2311 Watanabe Nobuo Japan Kobe
2312 Bo Zhang China Beijing
2314 Tamm Kristjan Estonia Tallinn
2315 Muugamae Eric Estonia Tallinn
2316 Tornberg Everly Estonia Tallinn
2317 Rumberg Kaarel Estonia Tallinn
2318 Jogimaa Carmen Estonia Tallinn
2319 Wen Shun-Kuang Chinese Taipei Taipei
2320 Liu I-Chung Chinese Taipei Taipei
2321 Chang Chia-Cheng Chinese Taipei Chiayi
2322 Wang Yun-Cheng Chinese Taipei Taipei
2323 Hsu Chung-Yi Chinese Taipei Taipei
2324 Wang Po-Hsun Chinese Taipei Taipei
2325 Hsu Hung-I Chinese Taipei Taipei
2326 Li Tzu-Hsien Chinese Taipei Taipei
2327 Hsu Tze-Chi Chinese Taipei Taipei
2328 Chiang Teng-Hui Chinese Taipei Taipei
2329 Hsu Yu-Tzu Chinese Taipei Taipei
2332 Sun Yunpeng China Beijing
2333 Wang Sutai China Beijing
2334 Liu Jie China Beijing
2335 Gao Cong China Beijing
2336 Li Jie China Beijing
2337 Zhu He China Beijing
2338 Zhang Fei China Beijing
2339 Potapov Maxim Russia Podyuga
2340 Vasyukova Polina Russia Podyuga
2341 Bykova Anastasya Russia Podyuga
2342 Porohina Ekaterina Russia Podyuga
2343 Vorobjev Matvey Russia Arkhangelsk
2344 Tanaka Toshiki Japan Fukuoka
2345 Kurakake Mataichi Japan Fukuoka
2347 Yamazaki Masanori Japan Hamamatsu
2348 Kato Daisuke Japan Hamamatsu
2349 Kato Kaito Japan Hamamatsu
2350 Kurata Daichi Japan Hamamatsu
2351 Kurata Honoka Japan Hamamatsu
2352 Kurata Harumi Japan Hamamatsu
2353 Knyazeva Ekaterina Russia Rybinsk
2354 Lohmus Kristofer Estonia Tallinn
2355 Kurgpold Reigo Estonia Laitse
2356 Egorov Vladislav Russia Konosha
2361 Chen Ying-Chen Chinese Taipei Kaohsiung
2364 Budanov Maksim Estonia Tallinn
2365 Pozderova Elina Estonia Paldiski
2368 Katsev Ilya Russia Saint Petersburg
2369 Nakamura Souta Japan Tokyo
2370 Parjasaar Elerin Estonia Tallinn
2371 Topkin Georg-Romet Estonia Tallinn
2372 Kiis Katriin Estonia Tallinn
2373 Topkin Anna-Brigita Estonia Tallinn
2374 Zhukova Iana Russia Podyuga
2375 Tikhomirov Stepan Russia Rybinsk
2376 Fedoseyev Arseniy Russia Rybinsk
2377 Sokovoi Oleg Russia Konosha
2378 Makhin Matvei Russia Kotlas
2379 Dyachkov Nikita Russia Podyuga
2381 Kitawaki Toshimitsu Japan Hamamatsu
2382 Matsumoto Sou Japan Hamamatsu
2383 Ogneva Julia Russia Nizhny Novgorod
2384 Ilu Silvia Estonia Tallinn
2385 Kiviberg Emma-Lotta Estonia Tallinn
2386 Kilk Oliver Estonia Tallinn
2387 Metreveli Maksim Russia Arkhangelsk
2388 Mahina Elena Russia Arkhangelsk
2390 Sarhadov Andrey Russia Podyuga
2391 Tarabrina Elizaveta Russia Podyuga
2392 Pastuhov Ruslan Russia Podyuga
2393 Kuznetsov Artem Russia Podyuga
2394 Vokhtomina  Yulia Russia Nikolaevka
2395 Piruakov Artem Russia Podyuga
2396 Tsehanovich Valeria Russia Podyuga
2397 Naumov Egor Russia Podyuga
2398 Shabanov Ivan Russia Podyuga
2399 Porokhina Ekaterina Russia Podyuga
2400 Stulova Veronika Russia Podyuga
2402 Sheina Elizaveta Russia Podyuga
2403 Orlov Dmitryi Russia Konosha
2404 Lapin Ivan Russia Konosha
2405 Utkin Dmitryi Russia Konosha
2406 Sadova Taisiia Russia Nizhny Novgorod
2407 Epifanova Alisa Russia Moscow
2409 Tanigawa Kaito Japan Shiga
2410 Shimano Keigo Japan Shiga
2411 Umano Kenta Japan Shiga
2412 Chen Ya-Hui Chinese Taipei Kaohsiung
2413 Tseng Wen-Chung Chinese Taipei Kaohsiung
2414 Yoshimura Takanori Japan Saga
2415 Yabe Youhei Japan Yokohama
2416 Orlov Denis Estonia Tallinn
2417 Shen Jin China Beijing
2418 Guo Linfu China Beijing
2419 Li Jiaxiang China Beijing
2420 Wu Yufan China Beijing
2421 Pukk Oskar Estonia Tallinn
2422 Shangina Alexandra Russia Podyuga
2423 Kulin Maxim Russia Podyuga
2425 Vohtomina Yulia Russia Nikolaevka
2426 Yusupmurzina Darya Russia Podyuga
2427 Fujita Yudai Japan Hamamatsu
2428 Shinba Takahiro Japan Hamamatsu
2429 Suhanov Arkadyi Russia Konosha
2430 Hodzinskaya Zhanna Russia Konosha
2431 Korolyova Natalya Russia Konosha
2432 Shilov Nikita Russia Konosha
2433 Yurina Lyudmila Russia Konosha
2434 Lavrik-Karmazin  Maksim Russia Moscow
2435 Konoplitskaja Polina Russia Rybinsk
2436 Danilin Ivan Russia Moscow
2437 Musikhin Leonid Russia Rybinsk
2438 Nikolaev Nikita Russia Rybinsk
2439 Mityagin Anton Russia Rybinsk
2440 Raag Ardi Estonia Tallinn
2441 Vaina Birgit Estonia Paldiski
2442 Salei Anette Estonia Tabasalu
2443 Koni Kirke Estonia Tallinn
2444 Kaljumae Kristina Katarina Estonia Tallinn
2445 Kolar Karl-Ustav Estonia Tallinn
2449 Demachi Koichiro Japan Tokyo
2451 Saito Kai Japan Hamamatsu
2452 Örd Laura Estonia Tallinn
2453 Musaev Vladislav Russia Podyuga
2454 Popova Polina Russia Podyuga
2455 Viatkina Maria Russia Podyuga
2456 Ustinova Milana Russia Podyuga
2457 Mikerin Maksim Russia Podyuga
2458 Shubin Andrei Russia Podyuga
2459 Smirnov Aleksandr Russia Podyuga
2460 Prokopyev Andrei Russia Podyuga
2461 Zhernovaia Elena Russia Podyuga
2462 Sokolov Mikhail Russia Podyuga
2463 Stoyanova Anastasiya Russia Moscow Region
2464 Vasilieva  Ekaterina Russia Arkhangelsk
2465 Qiu Yujin China Zhejiang
2466 Fan Xuanzuo China Shanghai
2467 Bai  Ruonan China Hebei
2468 Huang Xinyi China Shanghai
2469 Gao  Junqing China Shanghai
2470 Jin  Yichan China Zhejiang
2471 Lin  Qianhao China Shanghai
2472 Yin  Zhouhao China Shanghai
2473 Yuan  Jiayin China Shanghai
2474 Xu  Yikuan China Zhejiang
2476 Tang  Xudong China Shanghai
2478 Kang   Tingrui China Zhejiang
2479 Tao  Junji China Zhejiang
2480 Zheng   Xinrui China Hebei
2481 Laur Ingel Estonia Tallinn
2482 Berg Brigite-Christine Estonia Tallinn
2483 Feng Sheng-Yu Chinese Taipei Taipei
2485 Wang Qian China unknown
2486 Chen Xin China Chengdu
2488 Cao Shuang China unknown
2490 Tang Yiding China unknown
2495 Nilov Lev Russia Moscow
2496 Kazaryan Valentina Russia Moscow
2497 Torga Oskar Estonia Tallinn
2498 Shimoda Hiroyasu Japan Aomori
2499 Wang Yuxuan China Shanghai
2500 Lin Zhi-Xuan Chinese Taipei Taipei
2501 Pan Chia-Wei Chinese Taipei Kaohsiung
2502 Chung Yi-Hsuan Chinese Taipei Taoyuan
2503 Li Si-Bao Chinese Taipei Taichung
2504 Lin Chao-Hung Chinese Taipei Taipei
2505 Kao Yu-Tse Chinese Taipei Taipei
2506 Chen Shu-Fang Chinese Taipei Yunlin
2507 Maeda Tomoko Japan Kyoto
2508 Noda Daigo Japan Kobe
2509 Tatematsu Hikaru Japan Hamamatsu
2510 Chang Shih-Tsung Chinese Taipei Yunlin
2511 Lin Kai-Hsiang Chinese Taipei Tainan
2512 Chuang Tzu-Chien Chinese Taipei Kaohsiung
2513 Varind Taavi Estonia Tallinn
2514 Zhao Jiamin China Beijing
2516 Hao Tianyi China Beijing
2517 Xu Yan China Beijing
2518 Han Xinmin China Beijing
2519 Li Liang‘en China Beijing
2520 Maurina Julia Russia Podyuga
2521 Kulina Daria Russia Podyuga
2522 Glebov Valentin Russia Podyuga
2523 Turu Margot Estonia Tallinn
2524 Pirn Rainer Estonia Tallinn
2525 Mans Oskar Estonia Tallinn
2526 Mikhailov Alexey Russia Kotelnikovo
2528 Fang Jui-Tien Chinese Taipei Taichung
2529 Li Chun-Yi Chinese Taipei Taipei
2530 Sugawara Shinji Japan Tokyo
2531 Kozlova Viktoriia Russia Podyuga
2532 Pirozhnikova Alisa Russia Nizhny Novgorod
2533 Tolstoguzova Sofia Russia Nizhny Novgorod
2534 Orlov Dmitrii Russia Yaroslavl
2535 Gromov Danila Russia Nizhny Novgorod
2536 Nebolsin Aleksei Russia Moscow
2537 Epifanov Evgenii Russia Moscow
2538 Molodtsov Kirill Russia Rybinsk
2539 Miyamoto Syunju Japan Miyagi
2540 Inoue fumiya Japan Tokyo
2541 Kilinclar Alkin Turkey Istanbul
2542 Yilmaz Oguzhan Turkey Istanbul
2543 Dincer Emre Turkey Istanbul
2544 Toprak Sarp Firat Turkey Istanbul
2545 Erman Deniz Kaan Turkey Istanbul
2546 Teyyar Selim Turkey Istanbul
2547 Ates Rahmi Kaan Turkey Istanbul
2548 Gurguc Melek Sofia Turkey Istanbul
2549 Zencir Pelin Turkey Istanbul
2550 Chigira Makoto Japan Tokyo
2552 Nakajima Kazuki Japan Hamamatsu
2553 Kato Miko Japan Hamamatsu
2554 Ooshina Seiichi Japan Aomori
2555 Moller Andrus Estonia Tallinn
2557 Yusupmurzin Konstantin Russia Podyuga
2558 Bezukladichnii Dmitrii Russia Arkhangelsk
2559 Vohtomin Matvei Russia Podyuga
2560 Popova  Veronika Russia Podyuga
2561 Vostriakova Yulia Russia Podyuga
2562 Tsehanovich Daria Russia Podyuga
2563 Stoyanov Egor Russia Podyuga
2564 Fokichev Egor Russia Podyuga
2565 Lachocki Sebastian Poland Warsaw
2566 Klisch Michal Poland Cracow
2567 Olborski Milosz Poland Warsaw
2568 Korus Krzysztof Poland Warsaw
2569 Solinski Dariusz Poland Warsaw
2570 Agnieszczak Pawel Poland Warsaw
2571 Bochenek Lukasz Poland Warsaw
2572 Brandt Jacek Poland Warsaw
2573 Kokoszka Arkadiusz Poland Warsaw
2574 Polakow Kamil Poland Warsaw
2575 Salamon Michal Poland Warsaw
2576 Brandt Marcin Poland Warsaw
2577 Kosztyla Andrzej Poland Warsaw
2578 Harmasz Adam Poland Warsaw
2579 Muzika Martin Poland Warsaw
2580 Schmied Horst Czech Republic Prague
2581 Psanska Petra Czech Republic Prague
2582 Sevcikova Lucie Czech Republic Prague
2583 Melichar Stanislav Czech Republic Prague
2584 Radimsky Michal Czech Republic Brno
2585 Zakonnik Andrzej Poland Warsaw
2586 Hegedus Attila Hungary Budapest
2587 Szefler Rafal Poland Warsaw
2588 Hlinovsky Simon Czech Republic Prague
2589 Brdkova Pavlina Czech Republic Prague
2590 Tureckova Sona Czech Republic Brno
2591 Zizka Petr Czech Republic Prague
2592 Chancza Tomasz Poland Warsaw
2593 Sun In Macao Guangdong
2594 Tang Kai Lam Macao Macao
2597 Chan Li-Kang Chinese Taipei Taipei
2598 Hung Jing-Bo Chinese Taipei Tainan
2599 Ke Fang-Ying Chinese Taipei Taichung
2600 Chang Cheng-Yu Chinese Taipei Kaohsiung
2601 Chang I-Chia Chinese Taipei Kaohsiung
2602 Liao Jun-Yen Chinese Taipei Hsinchu
2603 Liu Chih-Chung Chinese Taipei Taipei
2604 Liao Wen-Hao Chinese Taipei Taipei
2605 Chen Pei-Yun Chinese Taipei Taipei
2606 Chang Hung-Wei Chinese Taipei Taipei
2607 Chang Kai-Ning Chinese Taipei Taipei
2608 Hashimoto Takuya Japan Tokyo
2609 Narva Regina Estonia Tallinn
2610 Narva Jaan Oskar Estonia Tallinn
2611 Majksner Lukasz Poland Warsaw
2612 Lange Jaroslaw Poland Warsaw
2613 Ueno Tomoki Japan Kyoto
2614 Nishida Toshio Japan Kyoto
2615 Uchida Ryunosuke Japan Kyoto
2616 Sumiya Yuuki Japan Kyoto
2617 Jakobsoo Kaspar Estonia Tallinn
2618 Tahnas Andreas Estonia Tallinn
2619 Murro Ketlin Estonia Tallinn
2620 Teppart Marie Estonia Tallinn
2621 Zhu Yangkun China Beijing
2622 Shi Xudong China Beijing
2623 Yu Ning China Beijing
2624 Vostryakova  Yulia Russia Podyuga
2625 Mezhenkov Dmitry Russia Konosha
2626 Kutarev Nikita Russia Konosha
2627 Kuvaev Vyacheslav Russia Konosha
2631 Yoshida Emiko Japan Nagoya
2632 Miwa Katsuaki Japan Nagoya
2633 Kato Hoko Japan Hamamatsu
2634 Singaevsky  Vladislav Russia Konosha
2635 Mumm Kristina Estonia Kolga
2636 Tolstoguzova Daria Russia Nizhny Novgorod
2637 Averina Anna Russia Moscow
2638 Burtcev Petr Russia Moscow
2639 Klochkov Mihail Russia Moscow
2640 Aasav Jaak Andero Estonia Tallinn
2641 Koni Lee Estonia Tallinn
2642 Salumae Rasmus Estonia Tallinn
2651 Sato Takuya Japan Ooita
2652 Masuda Yuuto Japan Sakai
2653 Brezgin Nikita Estonia Viimsi
2654 Postnikov Dmitrii Russia Rybinsk
2655 Orlov Maksim Russia Nizhny Novgorod
2656 Arzybov Vladislav Russia Nizhny Novgorod
2657 Kazanina Daria Russia Rybinsk
2658 Volkova Sofia Russia Rybinsk
2659 Glibina Anna Russia Rybinsk
2660 Popova Maria Russia Rybinsk
2661 Rastorgueva Ksenia Russia Rybinsk
2662 Sonina Marina Russia Rybinsk
2663 Reznik Grigorii Russia Rybinsk
2664 Valinkin Andrei Russia Rybinsk
2665 Mamin Pavel Russia Rybinsk
2667 Tonisson Trent Asso Estonia Tallinn
2684 Kulikov Kirill Russia Saint Petersburg
2701 Pukk Martin Estonia Tallinn
2702 Moisto Mairon Estonia Tallinn
2703 Olmann Kullar Estonia Tallinn
2704 Kollo Liisa Maria Estonia Tallinn
2707 Bykov  Dmitrii Russia Podyuga
2708 Turabov Egor Russia Podyuga
2709 Fokicheva Anna Russia Podyuga
2710 Simanovskaia Viktoria Russia Podyuga
2711 Makarova  Daria Russia Podyuga
2712 Simanovskaia Anastasia Russia Podyuga
2713 Potiagov Nikita Russia Podyuga
2714 Agarkov Dmitrii Russia Podyuga
2715 Shelginskih Maksim Russia Arkhangelsk
2716 Shelginskih Mikhail Russia Arkhangelsk
2717 Lou Qiongwen China Zhejiang
2718 Zhang Tianyi China Zhejiang
2719 Fan Shihao China Zhejiang
2720 Novichkova Viktoriia Russia Moscow
2721 Kolar Johan-Eerik Estonia Tallinn
2722 Wu Chih-Chung Chinese Taipei Taipei
2723 Chou Yang Chinese Taipei Taipei
2724 Tai Pi-Kuan Chinese Taipei Taipei
2725 Yang Chung-Yeh Chinese Taipei Taipei
2726 Chen Yu-Cheng Chinese Taipei Taipei
2727 Kuo Sheng-Pin Chinese Taipei Taipei
2728 Yu Hung-Yi Chinese Taipei Kaohsiung
2729 Li Tzu-Min Chinese Taipei Taipei
2730 Yunoki Takahiro Japan Tokyo
2732 Lim Jeong-Bin Korea Seoul
2733 Park Han-Ju Korea Seoul
2734 Park Sang-Hyeon Korea Seoul
2735 Yang Seong-Mo Korea Seoul
2736 Sonina Vladislava Russia Rybinsk
2737 Martishus Vladimir Russia Podyuga
2738 Talanov Nikita Russia Rybinsk
2739 Pushkin Ivan Russia Rybinsk
2740 Dik Kirill Russia Rybinsk
2741 Danilov Daniil Russia Rybinsk
2742 Trubitsin Stepan Russia Saint Petersburg
2743 Kishi Yoshinori Japan Nagoya
2744 Masuda Takumi Japan Nagoya
2745 Kojima Yasutsugu Japan Nagoya
2746 Morozov Egor Russia Moscow
2747 Kazaryan Tigran Russia Moscow
2749 Ulyanova Liubov Russia Moscow
2750 Kim Min-Jun Korea Gyeongnam
2751 Cho Ik-hyun Korea Gyeongbuk
2752 Kim Kyeong-Min Korea unknown
2753 Hwang Do-hoon Korea Gyeongbuk
2754 Lee  Gun Korea Seoul
2755 Park Sung-hyuk Korea unknown
2757 Kusumoto Takashi Japan Mishima
2758 Nishizawa Aoi Japan Niigata
2759 Cho Enkun Japan Tokyo
2760 Kang Sang-min Korea Seoul
2761 Kang Dae-won Korea unknown
2762 Park Woong-bae Korea Dae-Gu
2764 Hyun Kyung-sik Korea unknown
2765 Lääne Rauno Estonia Tallinn
2766 Ma Hongzhou China Shan'xi
2767 Tang Min China Shanghai
2768 Zhong Baogui China Hunan
2769 Zeng Penghui China Hunan
2770 Zhan Liyang China Hubei
2771 Zhu Xiangyu China unknown
2772 Li Bo China Heilongjiang
2773 Wu Bo China Hubei
2774 Liao Xinyu China Beijing
2775 Yu Qunqiu China Zhejiang
2776 Liu Hongping China Shan'xi
2777 Dong Chenying China Shanghai
2778 Cheng Yanzhen China Guangxi
2779 Yu Hyun-geon Korea unknown
2780 Kim Do-hyun Korea Seoul
2781 Li Weixing China Beijing
2782 Tian Haoyang China Shandong
2783 Liang Zhong China Hunan
2784 Luo Ji China Beijing
2785 Jing Zhe China Beijing
2786 Huang Junming China Beijing
2787 Li Yilong China Beijing
2788 Yu Shuochen China Beijing
2790 Wang Chenke China Beijing
2791 Meng Jiehuan China Guangxi
2792 Bai Dongyuan China Shan'xi
2793 Ma Xin China Beijing
2794 Yin Haoxuan China Qinhuangdao
2795 Xu Zhongqi China Qinhuangdao
2796 Zhou Zijian China Qinhuangdao
2797 Li Xiaoqing China Jiangsu
2798 Dong Xiaoli China Hubei
2799 Xiao Huifang China Shanghai
2800 Chen Yiqun China Anhui
2801 He Yuchun China Beijing
2802 Hu Jianhua China Xinjiang
2803 Yu Mengyi China Beijing
2804 Su Na China Beijing
2805 Zhu Mengmeng China Qinhuangdao
2806 Shestakova Valeria Russia Konosha
2807 Artemova Veronika Russia Konosha
2808 Shevliakova Ekaterina Russia Konosha
2809 Popova Maria Russia Podyuga
2810 Sidorov Mikhail Russia Konosha
2811 Noskov Pavel Russia Konosha
2812 Seonwoo  Moon-gi Korea unknown
2813 Kim Seong-hyeon Korea unknown
2815 Koyama Akihiro Japan Tokyo
2816 Tomosue Takahito Japan Tokyo
2817 Vladykin Nikita Greece Chania
2818 Mihailidi Kristina Greece Chania
2819 Panagasidis Kostantinos Greece Chania
2820 Kokranis Andreas Greece Chania
2821 Lufardaki Amalia Greece Chania
2822 Ibragim Agia Greece Chania
2823 Ibragim Jasmin Greece Chania
2824 Panagasidi Eleni Greece Chania
2830 Abovyan Ilias Greece Iraklion
2831 Abovyan Alexander Greece Iraklion
2832 Erentraut Andrei Greece Iraklion
2833 Efthimakis Ahileas Greece Plaka
2834 Zilinskas Azuolas Greece Plaka
2836 Zilinskas Zilvinas Greece Plaka
2839 Kottaridi Marixenia Greece Plaka
2841 Bojga Maria Greece Plaka
2843 Kokrani Urania Greece Souda
2847 Juht Andres Estonia Tallinn
2850 Efthimakis Giannis Greece Plaka
2852 Paizis Manolis Greece Chania
2853 Binihakis Michail Greece Iraklion
2855 Nteka Aleksandra Greece Plaka
2856 Gyini Elisa Greece Plaka
2858 Gyini Andreas Greece Plaka
2859 Zefi Simona Greece Plaka
2860 Galochkin Sergey Russia Saint Petersburg
2861 Song Jin-gyu Korea Gyeongnam
2862 Park Hee-seop Korea Gyeongbuk
2863 Choi Dong-wook Korea unknown
2864 Lee Hye-jin Korea Gyeongbuk
2865 Kim Won-young Korea Gyeongbuk
2866 Gwak Joo-hyeong Korea unknown
2867 Park Jong hyun Korea unknown
2868 Jo Seung-gwang Korea unknown
2869 Kwon Min-jae Korea Yong-In
2870 Seong Youg-hyeon Korea unknown
2871 Hwang Se-ho Korea unknown
2872 Jang Gun-woo Korea unknown
2873 Choi Seok-won Korea Dae-Gu
2874 Park Hyui-gyeom Korea unknown
2875 Tao Tao China Nantong
2876 Ito Tsunehisa Japan Hamamatsu
2877 Suzuki Yuuma Japan Hamamatsu
2878 Suzuki Miyuki Japan Hamamatsu
2879 Suzuki Mira Japan Hamamatsu
2880 Chang Ming-Jun Chinese Taipei Taichung
2883 Startsev Artem Russia Konosha
2884 Fetiukov Vladiclava Russia Podyuga
2885 Startsev Masksim Russia Konosha
2886 ivanov Andrei Russia Podyuga
2887 Kachanov Danila Russia Podyuga
2888 Stulova Alisa Russia Podyuga
2889 Bykova Ylia Russia Podyuga
2890 Kazantsev Konstantin Russia Podyuga
2891 Seo Hyeong-min Korea unknown
2892 Lee Sae-gang Korea unknown
2893 Lee sung-nam Korea unknown
2894 Wang Chen China unknown
2895 Zhao Yan China unknown
2896 Huang Yimiao China unknown
2897 Chen Jie China unknown
2900 Zhu Jiayi China Shanghai
Time: 0.0294029712677 sec.