World Championship BT
2019-08-04 -> 2019-08-06
Rating: 1833.71 -> 1809.46
Opponent Rating Round Result R. Change
Wai Chan Keong 2414 1
loss
-1.09
Sadova Taisia 1562 2
loss
-26.45
Metreveli Georgiy 1655 3
win
+8.43
Salnikov Pavel 2116 4
draw
+10.74
Park Woong-bae 1915 5
loss
-12.29
Rumyantseva Ekaterina 1399 6
win
+2.42
Buszkowski Ludwik 1661 7
win
+8.68
Kolk Kuno 1767 8
loss
-19.02
Koni Kirke 1511 9
win
+4.33
European Youth Championship 2019
2019-07-01 -> 2019-07-10
Rating: 1880.1 -> 1833.71
Opponent Rating Round Result R. Change
Murumaa Magnus 1314 AB1
loss
-30.82
Stoyanov Kirill 1485 AB2
win
+2.99
Topkin Georg-Romet 2236 AB3
loss
-3.65
Yilmaz Oguzhan   AB4
win
-
Kolk Kuno 1748 AB5
loss
-21.80
Eryilmaz Emir Mehmet   AB6
win
-
Orlov Maxim 1817 AB7
win
+13.17
Hobemagi Martin 2125 AB8
loss
-6.27
Youth Championship of Arkhangelsk region
2019-06-20 -> 2019-06-24
Rating: 1854.38 -> 1880.1
Opponent Rating Round Result R. Change
Shangina Alexandra 1088 1
win
+0.38
Naumov Egor 1223 2
win
+0.82
Oborina Anastasja 1756 4
win
+11.62
Fedotov Denis 2239 5
loss
-3.14
Stoyanov Egor 1307 6
win
+1.32
Stoyanov Kirill 1511 7
win
+3.91
Yusupmurzin Danila 1690 8
win
+8.98
Matushkina Ksenia 1366 9
win
+1.82
Youth Russian Championship
2019-03-25 -> 2019-03-30
Rating: 1875.72 -> 1854.38
Opponent Rating Round Result R. Change
Lapin Ivan 1224 AB1
win
+0.73
Nogovitsin Alexander 1329 AB2
win
+1.32
Orlov Maxim 1744 AB3
loss
-21.79
Yusupmurzin Danila 1693 AB4
win
+8.31
Fedotov Denis 2175 AB5
loss
-4.85
Stoyanov Kirill 1429 AB6
win
+2.28
Semyonov Oleg 1941 AB7
loss
-13.02
Kinelovskiy Nikita 1367 AB8
win
+1.63
Dyachkov Nikita 1539 AB9
win
+4.03
The 27th Russian Championship, High League
2019-02-16 -> 2019-02-24
Rating: 1868.5 -> 1875.72
Opponent Rating Round Result R. Change
Barykin Victor 2100 1
win
+25.35
Lavrik-Karmazin  Maksim 2020 2
loss
-9.43
Fedorkin Oleg 2284 3
loss
-2.67
Salnikov Pavel 2167 4
loss
-4.86
Mikhailov Alexey 1894 5
loss
-14.79
Radzevelyuk Alexander 2010 6
loss
-9.79
Artemyev Sergey 2182 7
win
+27.49
Makarov Pavel 2108 8
loss
-6.42
Epifanov Dmitry 2277 9
loss
-2.77
Kachaev Denis 2043 10
loss
-8.57
Fedotov Denis 2169 11
loss
-4.80
Karasyov Maxim 2312 12
loss
-2.31
Smirnov Evgeny 1957 13
draw
+4.01
Katsev Ilya 1945 14
win
+19.48
Nikonov Konstantin 2282 15
loss
-2.70
The Championship of Arkhangelsk region
2019-01-02 -> 2019-01-05
Rating: 1859.45 -> 1868.5
Opponent Rating Round Result R. Change
Vostriakova Yulia   1
win
-
Stoyanov Egor 1232 2
win
+0.84
Fedotov Denis 2155 3
loss
-4.93
Yusupmurzin Danila 1704 4
loss
-22.68
Fokicheva Anna 940 5
win
+0.16
Oborina Anastasja 1832 6
win
+14.77
Yudina Maria 1969 7
win
+20.89
Tallinn Open 2018
2018-12-26 -> 2018-12-30
Rating: 1843.44 -> 1859.45
Opponent Rating Round Result R. Change
Karlsson Stefan 2202 A1
win
+28.40
Topkin Georg-Romet 2080 A2
loss
-6.51
Sadova Taisia 1523 A3
win
+4.38
Purk Tauri 1844 A4
win
+16.05
Balabhai Viktor 1937 A5
loss
-11.78
Fedotov Denis 2201 A6
loss
-3.61
Metreveli Irina 1907 A7
draw
+2.90
Katsev Ilya 1891 A8
loss
-13.81
The 27th Russian Championship, First League
2018-10-30 -> 2018-11-04
Rating: 1748.28 -> 1843.44
Opponent Rating Round Result R. Change
Gorbachev Daniil   1
win
-
Taiblin Yuriy 2017 2
loss
-5.61
Troitsky Vsevolod 1184 3
win
+1.20
Mikryukov Mikhail 1906 4
win
+22.81
Volkov Sergey 1954 5
win
+24.53
Barykin Victor 2138 6
draw
+12.94
Nikonov Konstantin 2283 7
loss
-1.40
Balabhai Viktor 2022 8
win
+26.53
Fedotov Denis 2235 9
draw
+14.18
XII Youth World Championship
2018-07-28 -> 2018-08-05
Rating: 1763.15 -> 1748.28
Opponent Rating Round Result R. Change
Lohmus Kristofer 1777 B1
win
+16.67
Yusupmurzin Danila 1663 B2
loss
-20.47
Dyachkov Nikita 1675 B3
win
+12.06
Moor Karl-Mattias 1413 B5
draw
-12.23
Lavrik-Karmazin  Maksim 1988 B6
win
+25.13
Mao Weiming   B7
win
-
Kolk Kuno 1822 B8
loss
-13.31
Kang  Tingrui   B9
draw
-
Zhan Liyang   B10
win
-
Orlov Maxim 1607 B11
loss
-22.72
Youth Championship of Arkhangelsk region
2018-07-18 -> 2018-07-22
Rating: 1734.05 -> 1763.15
Opponent Rating Round Result R. Change
Fokichev Egor 1009 1
win
+0.49
Novikova Daria 1166 2
win
+1.17
Naumov Egor 1166 3
win
+1.17
Stulova Kristina 1495 4
win
+6.48
Yusupmurzina Darya 1632 5
win
+11.43
Fedotov Denis 2253 6
loss
-1.53
Semyonov Oleg 1932 7
loss
-7.74
Shiryaevskaya Daria 1443 8
win
+5.07
Shabanov Ruslan 1658 9
win
+12.56
Karepa camp
2018-07-03 -> 2018-07-12
Rating: 1636.58 -> 1734.05
Opponent Rating Round Result R. Change
Fedotov Denis 2277 A1
win
+31.22
Yusupmurzina Darya 1632 A2
win
+15.82
Soosyrv Ants 2291 A3
loss
-0.72
Tuvikene Margus 2094 A4
loss
-2.14
Kolk Kuno 1851 A5
win
+24.81
Rumyantseva Ekaterina 1587 A6
win
+13.78
Salnikov Pavel 2187 A7
draw
+14.71
XIV Renju and Gomoku European Championship 2018
2018-06-24 -> 2018-07-01
Rating: 1739.61 -> 1636.58
Opponent Rating Round Result R. Change
Makarov Pavel 2194 1
loss
-2.17
Koni Kirke 1429 2
loss
-27.41
Lohmus Kristofer 1816 3
loss
-12.50
Kuleshov Mikhail 1740 4
loss
-15.97
Laane Rauno 1326 6
win
+2.71
Rumyantseva Ekaterina 1604 7
loss
-21.91
Lillemaa Argo 1625 8
win
+10.92
Yusupmurzina Darya 1571 9
loss
-23.20
Epifanov Dmitry 2296 10
loss
-1.25
Kolk Kuno 1822 11
loss
-12.24
Youth Russian Championship, group A,B,D,E
2018-03-26 -> 2018-03-30
Rating: 1739.59 -> 1739.61
Opponent Rating Round Result R. Change
Gromov Danila 1321 B1
win
+2.65
Nebolsin Aleksei 1479 B2
win
+5.86
Fedotov Denis 2119 B3
loss
-3.23
Dyachkov Nikita 1672 B4
loss
-19.06
Arzybov Vladislav 1335 B5
win
+2.84
Bykov  Dmitrii 1180 B6
win
+1.23
Orlov Maxim 1512 B7
draw
-9.20
Stoyanov Kirill 1386 B8
win
+3.70
Yusupmurzin Danila 1722 B9
win
+15.22
The 26nd Russian Championship, High League
2018-02-18 -> 2018-02-25
Rating: 1784.83 -> 1739.59
Opponent Rating Round Result R. Change
Filinov Vladimir 2000 1
loss
-7.18
Artemyev Sergey 2178 2
loss
-3.00
Danilin Ivan 2048 3
loss
-5.74
Golomaryov Anthony 2160 4
loss
-3.30
Kryuchok Roman 2126 5
loss
-3.92
Karasyov Maxim 2227 7
loss
-2.32
Kachaev Denis 2132 8
loss
-3.80
Salnikov Pavel 2151 9
loss
-3.45
Radzevelyuk Alexander 2027 10
draw
+9.66
Epifanov Dmitry 2279 11
loss
-1.75
Balabhai Viktor 2046 12
loss
-5.80
Katsev Ilya 1887 13
loss
-11.40
Makarov Pavel 2241 14
loss
-2.15
Fedorkin Oleg 2366 15
loss
-1.09
Larix 2018, masters tournament
2018-01-27 -> 2018-01-28
Rating: 1766.71 -> 1784.83
Opponent Rating Round Result R. Change
Nebolsin Aleksei 1432 1
win
+4.07
Nikonova Natalya 1886 2
win
+21.29
Makarov Pavel 2275 3
loss
-1.62
Nikonov Konstantin 2275 4
loss
-1.62
Fedotov Denis 2104 5
loss
-4.00
The Championship of Arkhangelsk region
2018-01-02 -> 2018-01-05
Rating: 1811.84 -> 1766.71
Opponent Rating Round Result R. Change
Fokicheva Anna   1
win
-
Novikova Daria 1195 2
win
+0.90
Kryuchok Roman 2131 3
loss
-4.38
Prokopets Tatyana 1410 4
win
+2.89
Yusupmurzin Danila 1568 5
loss
-25.66
Naumov Egor 1128 6
win
+0.61
Karpov Fyodor 1734 7
loss
-19.50
The 26th Russian Championship, First League
2017-11-04 -> 2017-11-09
Rating: 1732.94 -> 1811.84
Opponent Rating Round Result R. Change
Pirozhnikova Alisa 1076 1
win
+0.72
Taiblin Yuriy 2072 2
win
+28.03
Balabhai Viktor 2108 3
win
+28.69
Kryuchok Roman 2112 4
loss
-3.24
Filinov Vladimir 1881 5
loss
-9.55
Sirategyan Karen 1975 6
win
+25.66
Mikhailov Alexey   7
win
-
Danilin Ivan 2016 8
draw
+10.76
Golomaryov Anthony 2189 9
loss
-2.16
World Championship BT
2017-08-07 -> 2017-08-12
Rating: 1695.64 -> 1732.94
Opponent Rating Round Result R. Change
Tachi Masaya 2302 1
loss
-0.94
Lu Wei-Yuan 2304 2
loss
-0.93
Hsu Chung-Yi   3
win
-
Jonsson Peter 1964 4
win
+26.38
Okabe Hiroshi 2486 5
loss
-0.33
Mesila Villem 2131 6
loss
-2.41
Huang Sheng-Hsun 1996 7
loss
-4.82
Tatsutomi Hiroyuki 2183 8
win
+30.18
Feng Sheng-Yu 1837 9
loss
-9.81
Youth Championship of Arkhangelsk region
2017-07-25 -> 2017-07-28
Rating: 1663.17 -> 1695.64
Opponent Rating Round Result R. Change
Fokicheva Anna   1
win
-
Semyonov Oleg 1936 3
win
+26.51
Lashko Kira 2067 4
loss
-2.85
Vostryakov Alexey 1681 5
loss
-15.15
Fetiukov Vladiclava   6
win
-
Stoyanov Egor 1204 6
win
+2.13
Kuvaev Vyacheslav 1098 7
win
+1.19
Matushkina Ksenia 1534 8
win
+10.31
Stulova Kristina 1534 9
win
+10.32
Karepa camp
2017-07-09 -> 2017-07-17
Rating: 1666.17 -> 1663.17
Opponent Rating Round Result R. Change
Moor Karl-Mattias 1460 A1
win
+7.50
Purk Tauri 1860 A2
loss
-7.88
Lents Johann 2352 A3
loss
-0.60
Piik Sander 1473 A4
win
+7.95
Kolk Kuno 1720 A5
loss
-13.51
Rahumagi Brenet 1861 A6
loss
-7.84
Ikla Markus 1562 A7
win
+11.38
Youth European Championship
2017-04-28 -> 2017-05-04
Rating: 1619.78 -> 1666.17
Opponent Rating Round Result R. Change
Gromov Danila   c1
win
-
Abovyan Alexander   C2
win
-
Stoyanov Kirill 1423 C3
win
+7.81
Pestov Arseni 1540 C4
win
+12.39
Ikla Markus 1553 C5
win
+12.98
Moor Karl-Mattias 1426 C6
loss
-24.07
Dyachkov Nikita 1739 C7
win
+21.30
Piik Sander 1453 C8
win
+8.86
Kolar Karl-Ustav 1402 C9
win
+7.12
Youth Russian Championship, group C
2017-03-25 -> 2017-03-30
Rating: 1600.89 -> 1619.78
Opponent Rating Round Result R. Change
Talanov Nikita   1
win
-
Reznik Grigorii   2
win
-
Arzybov Vladislav   3
win
-
Dik Kirill   5
win
-
Fedoseyev Arseniy 1466 6
win
+10.11
Mezhenkov Dmitry 1071 7
win
+1.45
Gromov Danila   8
win
-
Stoyanov Kirill 1451 9
win
+9.51
Kuvaev Vyacheslav   10
win
-
Danilin Ivan 2055 11
loss
-2.18
Bykov  Dmitrii   13
win
-
The Championship of Arkhangelsk region
2017-01-02 -> 2017-01-05
Rating: 1626.11 -> 1600.89
Opponent Rating Round Result R. Change
Kulin Maxim 1118 1
loss
-30.36
Muugamae Eric 1266 2
win
+3.59
Semyonov Oleg 1888 3
win
+26.20
Mikryukov Mikhail 1881 4
loss
-5.98
Vostryakov Alexey 1701 5
loss
-12.59
Novikova Daria 1228 6
draw
-13.06
Grigoriev Roman 1404 7
win
+6.99
Open Swedish Team Championship
2016-11-19 -> 2016-11-20
Rating: 1597.28 -> 1626.11
Opponent Rating Round Result R. Change
Sulane Sander 1735 1
win
+22.03
Narva Mart 1315 2
win
+5.27
Eriksson Bjorn 1899 4
loss
-4.79
Pukk Oskar 1150 5
win
+2.27
Florentzson Adam   6
win
-
Moor Karl-Mattias 1261 7
win
+4.04
The 25th Russian Championship, First League
2016-10-30 -> 2016-11-05
Rating: 1577.91 -> 1597.28
Opponent Rating Round Result R. Change
Radzevelyuk Alexander 2072 1
loss
-1.75
Lapin Ivan 1296 2
win
+5.29
Dyachkov Nikita 1721 3
loss
-9.75
Salnikova Nonna 1734 4
win
+22.76
Metreveli Irina 2016 5
win
+29.63
Semyonov Oleg 1829 6
loss
-6.10
Shabanov Ruslan 1480 7
loss
-20.38
Stoyanov Kirill 1466 8
win
+11.05
Lavrik-Karmazin  Maksim 1680 9
loss
-11.40
Youth World Championship
2016-08-07 -> 2016-08-13
Rating: 1532.28 -> 1577.91
Opponent Rating Round Result R. Change
Yusupmurzin Danila 1602 A1
win
+19.21
Ponezhin Gennady 1591 A2
win
+18.70
Hobemagi Martin 2373 A3
loss
-0.25
Karpov Fyodor 1623 A4
win
+20.12
Mesila Villem 2156 A5
loss
-0.86
Glibin Aleksey 1528 A6
win
+15.82
Rahumagi Brenet 1821 A7
draw
+10.90
Kolk Kuno 1802 A8
loss
-5.57
Piik Sander 1405 A9
loss
-21.61
Holtsman Kris 1505 A10
loss
-17.24
Kallikorm Kevin Kaido 1292 A11
win
+6.42
Youth Championship of Arkhangelsk region
2016-07-26 -> 2016-07-29
Rating: 1568.21 -> 1532.28
Opponent Rating Round Result R. Change
Tsehanovich Daria   1
win
-
Lapin Ivan 1259 2
win
+4.64
Fedotov Denis 2198 3
loss
-0.83
Matushkina Ksenia 1479 4
loss
-19.99
Naumov Egor 1196 5
win
+3.37
Stulova Veronika 1169 6
win
+2.93
Litvinova Yulia 1713 7
win
+22.34
Kuzmina Alexandra 1210 8
loss
-28.39
Vohtomina Vladislava 1479 9
loss
-20.01
Karepa camp
2016-07-10 -> 2016-07-18
Rating: 1568.12 -> 1568.21
Opponent Rating Round Result R. Change
Wang Qingqing 2280 A1
loss
-0.52
Rahumagi Brenet 1780 A2
loss
-7.27
Tiivel Tuuli 1437 A3
win
+10.25
Ikla Markus 1574 A4
loss
-15.73
Karlsson Irene 1765 A5
draw
+8.24
Yusupmurzina Darya 1313 A6
draw
-9.99
Olumets Erko 1548 A7
win
+15.12
Youth Mind Sport Festival Renjutournament
2016-07-09
Rating: 1551.92 -> 1568.12
Opponent Rating Round Result R. Change
Kolar Karl-Ustav 1459 A1
draw
-4.15
Kolk Kuno 1769 A2
loss
-7.11
Yusupmurzina Darya 1340 A3
win
+7.30
Mesila Villem 2138 A4
loss
-1.06
Lohmus Kristofer 1669 A5
win
+21.20
Youth Russian Championship, group B
2016-03-25 -> 2016-03-30
Rating: 1469.23 -> 1551.92
Opponent Rating Round Result R. Change
Fedotov Denis 2195 1
loss
-0.48
Orlov Maxim   2
win
-
Dyachkov Nikita 1742 3
loss
-5.51
Postnikov Fedor 1524 4
win
+18.53
Shabanov Ruslan 1506 5
win
+17.70
Lapin Ivan 1272 6
win
+7.81
Yusupmurzin Danila 1600 7
win
+21.77
Danilin Ivan 1911 8
loss
-2.33
Lavrik-Karmazin  Maksim 1696 9
win
+25.20
The Championship of Arkhangelsk region
2016-01-02 -> 2016-01-05
Rating: 1479.6 -> 1469.23
Opponent Rating Round Result R. Change
Sokolov Mikhail   1
win
-
Serdyukov Egor 2135 2
loss
-0.72
Porohina Ekaterina 1229 3
win
+6.14
Yusupmurzina Darya 1243 4
loss
-25.45
Matushkina Ksenia 1460 5
win
+15.11
Stulova Veronika   6
loss
-
Romanov Sergey 1564 7
loss
-12.17
Novikova Daria 1249 8
win
+6.71
Youth European Championship
2015-04-30 -> 2015-05-04
Rating: 1426.98 -> 1479.6
Opponent Rating Round Result R. Change
Vostryakov Alexey 1662 B1
loss
-6.57
Yilmaz Oguzhan   B2
win
-
Kilinclar Alkin   B3
win
-
Kolk Kuno 1758 B4
loss
-4.13
Olumets Erko 1571 B5
win
+22.31
Ponezhin Gennady 1629 B6
loss
-7.61
Karpov Fyodor 1579 B7
win
+22.62
Dincer Emre   B8
win
-
Topkin Georg-Romet 1681 B9
win
+26.00
Youth Russian Championship, group B
2015-03-24 -> 2015-03-28
Rating: 1429.53 -> 1426.98
Opponent Rating Round Result R. Change
Dyachkov Nikita 1477 1
loss
-13.79
Shabanov Ruslan 1393 2
win
+14.36
Yusupmurzin Danila 1407 3
loss
-17.03
Utkin Dmitryi   4
loss
-
Kuznetsov Artem   5
win
-
Vostryakov Alexey 1694 7
loss
-5.72
Suhanov Arkadyi 1356 8
win
+12.68
Lapin Ivan 1206 9
win
+6.93
The Championship of Arkhangelsk region
2015-01-03 -> 2015-01-06
Rating: 1363.05 -> 1429.53
Opponent Rating Round Result R. Change
Kurdina Olga 1989 1
win
+31.15
Stoyanov Kirill 1335 2
loss
-17.27
Karpov Fyodor 1589 3
loss
-6.83
Prokopyev Andrei   4
win
-
Prokopets Tatyana 1554 5
win
+24.03
Dyachkov Nikita 1482 6
win
+21.30
Stulova Darya 1544 7
loss
-8.35
Nogovitsin Alexander 1511 8
win
+22.45
Youth World Championship
2014-08-07 -> 2014-08-13
Rating: 1385.15 -> 1363.05
Opponent Rating Round Result R. Change
Tao Junji   C1
loss
-
Nikolaev Nikita   C2
win
-
Ikla Markus 1442 C3
loss
-13.37
Tiivel Siim 1422 C4
win
+17.71
Fedoseyev Arseniy 1566 C5
loss
-8.33
Piik Sander 1339 C8
loss
-18.10
Utkin Dmitryi   C9
loss
-
Kolar Karl-Ustav   C10
win
-
Danilin Ivan   C11
draw
-
Karepa Open Yamaguchi
2014-07-31 -> 2014-08-01
Rating: 1329.46 -> 1385.15
Opponent Rating Round Result R. Change
Lillemaa Argo 1851 1
loss
-1.51
Koni Kirke   2
win
-
Tiivel Tuuli 1487 3
win
+22.80
Holtsman Kris 1417 4
loss
-12.05
Lohmus Kristofer 1544 5
loss
-7.18
Kuzmina Alexandra 1223 6
win
+11.28
Ikla Markus 1445 7
win
+21.17
Ikla Markus 1445 7
win
+21.17
Karepa Open Taraguchi
2014-07-29 -> 2014-07-30
Rating: 1309.85 -> 1329.46
Opponent Rating Round Result R. Change
Makhin Matvei   1
win
-
Suhanov Arkadyi 1375 2
win
+19.00
Vostryakov Alexey 1730 3
loss
-2.60
Lillemaa Argo 1794 4
loss
-1.85
Lohmus Kristofer 1534 5
win
+25.12
Dyachkov Nikita 1405 6
loss
-11.71
Reinik Liise-Marie 1491 7
loss
-8.34
Youth Championship of Arkhangelsk region
2014-07-11 -> 2014-07-14
Rating: 1270.56 -> 1309.85
Opponent Rating Round Result R. Change
Semyonov Oleg 1678 1
loss
-2.79
Shubin Andrei   2
win
-
Novikova Daria 1286 3
win
+16.75
Kuzmina Alexandra 1262 4
win
+15.64
Dyachkov Nikita 1415 5
loss
-9.69
Fedotov Denis 2031 6
loss
-0.40
Novozhilova Polina 1461 7
win
+24.00
Stoyanov Kirill 1298 8
win
+17.26
Yusupmurzin Danila 1383 9
loss
-10.96
Shabanov Ruslan 1394 10
loss
-10.53
Youth Russian Championship,group C
2014-03-24 -> 2014-03-29
Rating: 1270 = 1437 + (400 * (3.5 - 8.5)) / 12
Opponent Rating Round Result R. Change
Tikhomirov Stepan   1
loss
-
Mityagin Anton   2
win
-
Danilin Ivan   3
loss
-
Naumov Egor   4
loss
-
Fedoseyev Arseniy 1549 5
win
-
Utkin Dmitryi   7
loss
-
Nikolaev Nikita   8
loss
-
Dyachkov Nikita 1413 9
win
-
Musikhin Leonid   10
loss
-
Kuznetsov Artem   11
win
-
Stoyanov Kirill 1316 12
win
-
Pastuhov Ruslan   13
win
-
Youth Championship of Arkhangelsk region, groups C, F
2013-07-25 -> 2013-07-28
Provisional: 1085 = 1440 + (400 * (0.5 - 8.5)) / 9
Opponent Rating Round Result R. Change
Shabanov Ivan   1
win
-
Popova Daria   2
win
-
Vohtomina Vladislava 1442 3
loss
-
Pastuhov Ruslan   4
win
-
Zhukova Iana   5
loss
-
Tsehanovich Valeria   6
win
-
Matushkina Ksenia 1398 7
loss
-
Stoyanov Kirill 1340 8
loss
-
Kuznetsov Artem   9
win
-
Karepa Open Yamaguchi and Mind Sport Triathlon
2013-07-09 -> 2013-07-11
Provisional: 1130 = 1464 + (400 * (0.5 - 5.5)) / 6
Opponent Rating Round Result R. Change
Shabanov Ruslan 1379 1
loss
-
Kilk Oliver   2
draw
-
Reimand Hanna-Kai   3
loss
-
Reinik Liise-Marie 1534 4
loss
-
Makhin Matvei   5
win
-
Tannebaum Rasmus   6
draw
-
Stulova Kristina 1377 7
draw
-
Karepa Open Taraguchi
2013-07-06 -> 2013-07-08
Provisional: 1097 = 1497 + (400 * (0 - 3)) / 3
Opponent Rating Round Result R. Change
Ponezhin Gennady 1501 1
loss
-
Ilu Silvia   2
loss
-
Mahina Elena   3
win
-
Lohmus Kristofer 1426 4
loss
-
Reinik Liise-Marie 1566 5
loss
-
Stoyanov Kirill   6
loss
-
Kiviberg Emma-Lotta   7
win
-
Name: Maksim
Surname: Metreveli
Rating: 1809
Top Rating: 1880

Country: Russia
City: Arkhangelsk

Wins: 184
Losses: 159
Draws: 20
Gy1: 61
Gy2: 136
Gy5: 262
Hover the mouse over the opponent's name to see the personal score of Maksim Metreveli with this player.
Time: 0.26927304267883 sec.