Youth European Championship - Group B
Round:
2104 Ryabov Alexandr 1 : 0 Zubashenko Ivan 1840
 
Round:
2104 Ryabov Alexandr 1 : 0 Kozlov Mikhail  
 
Round:
2104 Ryabov Alexandr 1 : 0 Gerasimov Ilya  
 
Round:
2104 Ryabov Alexandr 1 : 0 Sumarokov Evgeny 1942
 
Round:
2104 Ryabov Alexandr 1 : 0 Sulane Sander  
 
Round:
2104 Ryabov Alexandr 1 : 0 Leite Kristjan  
 
Round:
2104 Ryabov Alexandr 1 : 0 Lysakov Mikhail  
 
Round:
2104 Ryabov Alexandr 1 : 0 Oblikas Mikk 1800
 
Round:
2104 Ryabov Alexandr 0 : 1 Kadulin Alexandr  
 
Round:
2104 Ryabov Alexandr 1 : 0 Kolk Peeter  
 
Round:
1840 Zubashenko Ivan 1 : 0 Kozlov Mikhail  
 
Round:
1840 Zubashenko Ivan 1 : 0 Gerasimov Ilya  
 
Round:
1840 Zubashenko Ivan 0 : 1 Sumarokov Evgeny 1942
 
Round:
1840 Zubashenko Ivan 0.5 : 0.5 Sulane Sander  
 
Round:
1840 Zubashenko Ivan 1 : 0 Leite Kristjan  
 
Round:
1840 Zubashenko Ivan 1 : 0 Lysakov Mikhail  
 
Round:
1840 Zubashenko Ivan 0 : 1 Oblikas Mikk 1800
 
Round:
1840 Zubashenko Ivan 0 : 1 Kadulin Alexandr  
 
Round:
1840 Zubashenko Ivan 0 : 1 Kolk Peeter  
 
Round:
  Kozlov Mikhail 1 : 0 Gerasimov Ilya  
 
Round:
  Kozlov Mikhail 0 : 1 Sumarokov Evgeny 1942
 
Round:
  Kozlov Mikhail 1 : 0 Sulane Sander  
 
Round:
  Kozlov Mikhail 1 : 0 Leite Kristjan  
 
Round:
  Kozlov Mikhail 0 : 1 Lysakov Mikhail  
 
Round:
  Kozlov Mikhail 1 : 0 Oblikas Mikk 1800
 
Round:
  Kozlov Mikhail 0 : 1 Kadulin Alexandr  
 
Round:
  Kozlov Mikhail 1 : 0 Kolk Peeter  
 
Round:
  Gerasimov Ilya 0 : 1 Sumarokov Evgeny 1942
 
Round:
  Gerasimov Ilya 0 : 1 Sulane Sander  
 
Round:
  Gerasimov Ilya 1 : 0 Leite Kristjan  
 
Round:
  Gerasimov Ilya 0 : 1 Lysakov Mikhail  
 
Round:
  Gerasimov Ilya 0 : 1 Oblikas Mikk 1800
 
Round:
  Gerasimov Ilya 0 : 1 Kadulin Alexandr  
 
Round:
  Gerasimov Ilya 1 : 0 Kolk Peeter  
 
Round:
1942 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Sulane Sander  
 
Round:
1942 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Leite Kristjan  
 
Round:
1942 Sumarokov Evgeny 0 : 1 Lysakov Mikhail  
 
Round:
1942 Sumarokov Evgeny 0 : 1 Oblikas Mikk 1800
 
Round:
1942 Sumarokov Evgeny 0 : 1 Kadulin Alexandr  
 
Round:
1942 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Kolk Peeter  
 
Round:
  Sulane Sander 1 : 0 Leite Kristjan  
 
Round:
  Sulane Sander 0 : 1 Lysakov Mikhail  
 
Round:
  Sulane Sander 0 : 1 Oblikas Mikk 1800
 
Round:
  Sulane Sander 0 : 1 Kadulin Alexandr  
 
Round:
  Sulane Sander 1 : 0 Kolk Peeter  
 
Round:
  Leite Kristjan 0 : 1 Lysakov Mikhail  
 
Round:
  Leite Kristjan 0 : 1 Oblikas Mikk 1800
 
Round:
  Leite Kristjan 0 : 1 Kadulin Alexandr  
 
Round:
  Leite Kristjan 0 : 1 Kolk Peeter  
 
Round:
  Lysakov Mikhail 1 : 0 Oblikas Mikk 1800
 
Round:
  Lysakov Mikhail 1 : 0 Kadulin Alexandr  
 
Round:
  Lysakov Mikhail 1 : 0 Kolk Peeter  
 
Round:
1800 Oblikas Mikk 0 : 1 Kadulin Alexandr  
 
Round:
1800 Oblikas Mikk 1 : 0 Kolk Peeter  
 
Round:
  Kadulin Alexandr 1 : 0 Kolk Peeter  
Country: Estonia
City: Karepa
Start: 2003-08-12
End: 2003-08-19
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0107071399689 sec.