Youth Russian Championship, groups D, E
Round: 1
1463 Stulova Darya 0 : 1 Sumarokova Aleksandra 1760
2014 Oborina Anastasja 0 : 1 Krayeva Tatyana 1957
1922 Kurdina Olga 1 : 0 Prokopets Tatyana 1481
1675 Litvinova Yulia 0 : 1 Lashko Kira 1829
1703 Glibina Ekaterina 1 : 0 Makhina Alla  
 
Round: 2
  Uarova Nyurguiana 0 : 1 Prokopets Tatyana 1481
1760 Sumarokova Aleksandra 0 : 1 Litvinova Yulia 1675
1463 Stulova Darya 1 : 0 Glibina Ekaterina 1703
1922 Kurdina Olga 1 : 0 Lashko Kira 1829
1957 Krayeva Tatyana 1 : 0 Makhina Alla  
 
Round: 3
1760 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Kurdina Olga 1922
1675 Litvinova Yulia 1 : 0 Glibina Ekaterina 1703
2014 Oborina Anastasja 1 : 0 Makhina Alla  
1463 Stulova Darya 0 : 1 Krayeva Tatyana 1957
1829 Lashko Kira 1 : 0 Uarova Nyurguiana  
 
Round: 4
1463 Stulova Darya 0 : 1 Oborina Anastasja 2014
1922 Kurdina Olga 1 : 0 Glibina Ekaterina 1703
1481 Prokopets Tatyana 1 : 0 Lashko Kira 1829
1760 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Uarova Nyurguiana  
1675 Litvinova Yulia 0 : 1 Krayeva Tatyana 1957
 
Round: 5
1481 Prokopets Tatyana 0 : 1 Sumarokova Aleksandra 1760
1703 Glibina Ekaterina 1 : 0 Uarova Nyurguiana  
1922 Kurdina Olga 1 : 0 Krayeva Tatyana 1957
1463 Stulova Darya 1 : 0 Makhina Alla  
2014 Oborina Anastasja 1 : 0 Litvinova Yulia 1675
 
Round: 6
1675 Litvinova Yulia 1 : 0 Makhina Alla  
1703 Glibina Ekaterina 1 : 0 Prokopets Tatyana 1481
1957 Krayeva Tatyana 1 : 0 Uarova Nyurguiana  
1829 Lashko Kira 1 : 0 Sumarokova Aleksandra 1760
1922 Kurdina Olga 1 : 0 Oborina Anastasja 2014
 
Round: 7
1481 Prokopets Tatyana 0 : 1 Krayeva Tatyana 1957
1675 Litvinova Yulia 0 : 1 Stulova Darya 1463
1829 Lashko Kira 1 : 0 Glibina Ekaterina 1703
1922 Kurdina Olga 1 : 0 Makhina Alla  
2014 Oborina Anastasja 1 : 0 Uarova Nyurguiana  
 
Round: 8
1829 Lashko Kira 0 : 1 Krayeva Tatyana 1957
1922 Kurdina Olga 1 : 0 Stulova Darya 1463
1760 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Glibina Ekaterina 1703
1481 Prokopets Tatyana 0 : 1 Oborina Anastasja 2014
  Uarova Nyurguiana 0 : 1 Makhina Alla  
 
Round: 9
1922 Kurdina Olga 1 : 0 Litvinova Yulia 1675
1481 Prokopets Tatyana 1 : 0 Makhina Alla  
1957 Krayeva Tatyana 0.5 : 0.5 Sumarokova Aleksandra 1760
1463 Stulova Darya 1 : 0 Uarova Nyurguiana  
1829 Lashko Kira 0 : 1 Oborina Anastasja 2014
 
Round: 10
1481 Prokopets Tatyana 1 : 0 Stulova Darya 1463
1675 Litvinova Yulia 1 : 0 Uarova Nyurguiana  
1829 Lashko Kira 1 : 0 Makhina Alla  
1957 Krayeva Tatyana 1 : 0 Glibina Ekaterina 1703
1760 Sumarokova Aleksandra 0 : 1 Oborina Anastasja 2014
 
Round: 11
2014 Oborina Anastasja 1 : 0 Glibina Ekaterina 1703
1829 Lashko Kira 0.5 : 0.5 Stulova Darya 1463
  Makhina Alla 0 : 1 Sumarokova Aleksandra 1760
1922 Kurdina Olga 1 : 0 Uarova Nyurguiana  
1675 Litvinova Yulia 0 : 1 Prokopets Tatyana 1481
Country: Russia
City: Tutaev
Start: 2012-03-25
End: 2012-03-30
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0217349529266 sec.