Youth European Championship
Round: A10
2082 Kryuchok Roman 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1455
1999 Oborina Anastasja 0 : 1 Kurdina Olga 1968
1555 Glibina Ekaterina 0 : 1 Mesila Villem 1983
 
Round: B1
1502 Ponezhin Gennady 1 : 0 Postnikov Fedor 1497
1775 Kolk Paul 1 : 0 Lohmus Kristofer 1427
1470 Glibin Aleksey 1 : 0 Rahumagi Brenet 1496
  Topkin Georg-Romet 0 : 1 Vostryakov Alexey 1672
1608 Olumets Erko 0 : 1 Kolk Kuno 1703
1656 Lillemaa Argo 1 : 0 Shabanov Ruslan 1383
2208 Hobemagi Martin 1 : 0 Viljamaa Ingvar 1470
 
Round: B2
1563 Semyonov Oleg 0 : 1 Vostryakov Alexey 1672
1427 Lohmus Kristofer 0 : 1 Viljamaa Ingvar 1470
1383 Shabanov Ruslan 1 : 0 Olumets Erko 1608
1656 Lillemaa Argo 0 : 1 Kolk Kuno 1703
1775 Kolk Paul 0 : 1 Hobemagi Martin 2208
  Topkin Georg-Romet 1 : 0 Postnikov Fedor 1497
1502 Ponezhin Gennady 1 : 0 Glibin Aleksey 1470
 
Round: B3
1497 Postnikov Fedor 1 : 0 Lohmus Kristofer 1427
1502 Ponezhin Gennady 0 : 1 Vostryakov Alexey 1672
1703 Kolk Kuno 0 : 1 Hobemagi Martin 2208
1470 Viljamaa Ingvar 1 : 0 Topkin Georg-Romet  
1656 Lillemaa Argo 0 : 1 Kolk Paul 1775
1496 Rahumagi Brenet 0.5 : 0.5 Shabanov Ruslan 1383
1470 Glibin Aleksey 1 : 0 Semyonov Oleg 1563
 
Round: B4
1608 Olumets Erko 1 : 0 Topkin Georg-Romet  
1672 Vostryakov Alexey 0 : 1 Hobemagi Martin 2208
1656 Lillemaa Argo 1 : 0 Semyonov Oleg 1563
1470 Glibin Aleksey 0 : 1 Kolk Paul 1775
1497 Postnikov Fedor 0 : 1 Rahumagi Brenet 1496
1470 Viljamaa Ingvar 0 : 1 Kolk Kuno 1703
1383 Shabanov Ruslan 0 : 1 Ponezhin Gennady 1502
 
Round: B5
2208 Hobemagi Martin 1 : 0 Ponezhin Gennady 1502
1563 Semyonov Oleg 1 : 0 Postnikov Fedor 1497
1427 Lohmus Kristofer 0 : 1 Shabanov Ruslan 1383
1703 Kolk Kuno 0 : 1 Kolk Paul 1775
1608 Olumets Erko 0 : 1 Viljamaa Ingvar 1470
1672 Vostryakov Alexey 0 : 1 Rahumagi Brenet 1496
1470 Glibin Aleksey 0 : 1 Lillemaa Argo 1656
 
Round: B6
1470 Glibin Aleksey 0 : 1 Shabanov Ruslan 1383
1608 Olumets Erko 1 : 0 Lohmus Kristofer 1427
1703 Kolk Kuno 1 : 0 Vostryakov Alexey 1672
1775 Kolk Paul 1 : 0 Viljamaa Ingvar 1470
2208 Hobemagi Martin 1 : 0 Rahumagi Brenet 1496
1563 Semyonov Oleg 1 : 0 Topkin Georg-Romet  
1502 Ponezhin Gennady 0.5 : 0.5 Lillemaa Argo 1656
 
Round: B7
1563 Semyonov Oleg 1 : 0 Rahumagi Brenet 1496
1672 Vostryakov Alexey 1 : 0 Olumets Erko 1608
1656 Lillemaa Argo 0 : 1 Hobemagi Martin 2208
1427 Lohmus Kristofer 1 : 0 Topkin Georg-Romet  
1497 Postnikov Fedor 1 : 0 Viljamaa Ingvar 1470
1383 Shabanov Ruslan 0 : 1 Kolk Kuno 1703
1775 Kolk Paul 1 : 0 Ponezhin Gennady 1502
 
Round: B8
1502 Ponezhin Gennady 1 : 0 Lohmus Kristofer 1427
1703 Kolk Kuno 1 : 0 Semyonov Oleg 1563
  Topkin Georg-Romet 0 : 1 Glibin Aleksey 1470
1497 Postnikov Fedor 0 : 1 Olumets Erko 1608
1496 Rahumagi Brenet 0 : 1 Lillemaa Argo 1656
1383 Shabanov Ruslan 0 : 1 Hobemagi Martin 2208
1775 Kolk Paul 0 : 1 Vostryakov Alexey 1672
 
Round: B9
2208 Hobemagi Martin 1 : 0 Topkin Georg-Romet  
1502 Ponezhin Gennady 0 : 1 Kolk Kuno 1703
1656 Lillemaa Argo 0 : 1 Vostryakov Alexey 1672
1497 Postnikov Fedor 0 : 1 Kolk Paul 1775
1563 Semyonov Oleg 1 : 0 Viljamaa Ingvar 1470
1608 Olumets Erko 0 : 1 Rahumagi Brenet 1496
1470 Glibin Aleksey 1 : 0 Lohmus Kristofer 1427
 
Round: AD1
1999 Oborina Anastasja 1 : 0 Glibina Ekaterina 1555
1983 Mesila Villem 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1455
2082 Kryuchok Roman 1 : 0 Kurdina Olga 1968
 
Round: AD2
1968 Kurdina Olga 1 : 0 Glibina Ekaterina 1555
2082 Kryuchok Roman 0 : 1 Mesila Villem 1983
1999 Oborina Anastasja 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1455
 
Round: AD3
1999 Oborina Anastasja 1 : 0 Mesila Villem 1983
1455 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Kurdina Olga 1968
2082 Kryuchok Roman 1 : 0 Glibina Ekaterina 1555
 
Round: AD4
1555 Glibina Ekaterina 0 : 1 Kallikorm Kevin Kaido 1455
2082 Kryuchok Roman 1 : 0 Oborina Anastasja 1999
1968 Kurdina Olga 1 : 0 Mesila Villem 1983
 
Round: AD5
2082 Kryuchok Roman 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1455
1983 Mesila Villem 1 : 0 Glibina Ekaterina 1555
1999 Oborina Anastasja 1 : 0 Kurdina Olga 1968
 
Round: AD6
2082 Kryuchok Roman 1 : 0 Kurdina Olga 1968
1999 Oborina Anastasja 1 : 0 Glibina Ekaterina 1555
1983 Mesila Villem 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1455
 
Round: AD7
1999 Oborina Anastasja 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1455
1555 Glibina Ekaterina 0 : 1 Kurdina Olga 1968
2082 Kryuchok Roman 0 : 1 Mesila Villem 1983
 
Round: AD8
1968 Kurdina Olga 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1455
2082 Kryuchok Roman 1 : 0 Glibina Ekaterina 1555
1999 Oborina Anastasja 1 : 0 Mesila Villem 1983
 
Round: AD9
1968 Kurdina Olga 0 : 1 Mesila Villem 1983
2082 Kryuchok Roman 0.5 : 0.5 Oborina Anastasja 1999
1455 Kallikorm Kevin Kaido 1 : 0 Glibina Ekaterina 1555
 
Round: C1
  Stoyanov Kirill 1 : 0 Murumaa Mathias  
  Sokovoi Oleg 0 : 1 Ikla Markus 1386
  Makhin Matvei 0 : 1 Narva Mart 1397
1504 Holtsman Kris 0.5 : 0.5 Heidmets Mark 1540
  Dyachkov Nikita 1 : 0 Tikhomirov Stepan  
  Fedoseyev Arseniy 1 : 0 Piik Sander 1502
  Murumaa Magnus 0 : 1 Yusupmurzin Danila  
  Pestov Arseni 0 : 1 Fedotov Denis 1855
  Kurgpold Reigo 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1448
 
Round: C2
  Yusupmurzin Danila 0 : 1 Holtsman Kris 1504
1502 Piik Sander 0 : 1 Heidmets Mark 1540
1386 Ikla Markus 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1448
1855 Fedotov Denis 1 : 0 Tiivel Siim 1480
  Fedoseyev Arseniy 1 : 0 Narva Mart 1397
  Sokovoi Oleg 0 : 1 Kurgpold Reigo  
  Dyachkov Nikita 0 : 1 Stoyanov Kirill  
  Makhin Matvei 0 : 1 Murumaa Mathias  
  Murumaa Magnus 0 : 1 Tikhomirov Stepan  
 
Round: C3
  Pestov Arseni 1 : 0 Dyachkov Nikita  
  Murumaa Mathias 0 : 1 Tiivel Siim 1480
1504 Holtsman Kris 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1448
  Murumaa Magnus 1 : 0 Sokovoi Oleg  
1502 Piik Sander 1 : 0 Makhin Matvei  
1540 Heidmets Mark 1 : 0 Narva Mart 1397
1855 Fedotov Denis 1 : 0 Ikla Markus 1386
  Muugamae Eric 0 : 1 Tikhomirov Stepan  
  Fedoseyev Arseniy 1 : 0 Stoyanov Kirill  
  Kurgpold Reigo 0 : 1 Yusupmurzin Danila  
 
Round: C4
1502 Piik Sander 1 : 0 Murumaa Magnus  
1540 Heidmets Mark 1 : 0 Stoyanov Kirill  
1386 Ikla Markus 1 : 0 Tikhomirov Stepan  
  Pestov Arseni 1 : 0 Yusupmurzin Danila  
  Fedoseyev Arseniy 0 : 1 Fedotov Denis 1855
  Kurgpold Reigo 0 : 1 Makhin Matvei  
1448 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Tiivel Siim 1480
  Murumaa Mathias 1 : 0 Narva Mart 1397
  Dyachkov Nikita 1 : 0 Holtsman Kris 1504
  Muugamae Eric 0 : 1 Sokovoi Oleg  
 
Round: C5
  Pestov Arseni 1 : 0 Tiivel Siim 1480
1386 Ikla Markus 1 : 0 Fedoseyev Arseniy  
1397 Narva Mart 0 : 1 Muugamae Eric  
1504 Holtsman Kris 1 : 0 Kurgpold Reigo  
  Murumaa Mathias 0 : 1 Yusupmurzin Danila  
1448 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Dyachkov Nikita  
1855 Fedotov Denis 1 : 0 Heidmets Mark 1540
  Stoyanov Kirill 1 : 0 Murumaa Magnus  
  Sokovoi Oleg 0 : 1 Makhin Matvei  
1502 Piik Sander 0 : 1 Tikhomirov Stepan  
 
Round: C6
  Pestov Arseni 0 : 1 Ikla Markus 1386
1502 Piik Sander 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1448
  Makhin Matvei 1 : 0 Holtsman Kris 1504
  Sokovoi Oleg 0 : 1 Murumaa Mathias  
  Dyachkov Nikita 0 : 1 Yusupmurzin Danila  
1480 Tiivel Siim 0 : 1 Stoyanov Kirill  
1397 Narva Mart 0 : 1 Murumaa Magnus  
  Kurgpold Reigo 1 : 0 Muugamae Eric  
  Fedoseyev Arseniy 0 : 1 Heidmets Mark 1540
1855 Fedotov Denis 1 : 0 Tikhomirov Stepan  
 
Round: C7
  Yusupmurzin Danila 0 : 1 Fedotov Denis 1855
  Pestov Arseni 1 : 0 Stoyanov Kirill  
1386 Ikla Markus 0 : 1 Heidmets Mark 1540
  Kurgpold Reigo 0 : 1 Murumaa Magnus  
  Murumaa Mathias 0 : 1 Dyachkov Nikita  
1448 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Muugamae Eric  
  Fedoseyev Arseniy 0 : 1 Holtsman Kris 1504
1502 Piik Sander 0 : 1 Tiivel Siim 1480
  Tikhomirov Stepan 1 : 0 Makhin Matvei  
 
Round: C8
  Pestov Arseni 0 : 1 Heidmets Mark 1540
  Makhin Matvei 1 : 0 Murumaa Magnus  
1502 Piik Sander 1 : 0 Kurgpold Reigo  
1855 Fedotov Denis 1 : 0 Stoyanov Kirill  
  Muugamae Eric 0 : 1 Holtsman Kris 1504
  Fedoseyev Arseniy 1 : 0 Murumaa Mathias  
  Yusupmurzin Danila 1 : 0 Narva Mart 1397
1386 Ikla Markus 1 : 0 Dyachkov Nikita  
1480 Tiivel Siim 1 : 0 Tikhomirov Stepan  
 
Round: C9
  Pestov Arseni 1 : 0 Tikhomirov Stepan  
1502 Piik Sander 1 : 0 Narva Mart 1397
1855 Fedotov Denis 1 : 0 Holtsman Kris 1504
  Murumaa Mathias 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1448
  Sokovoi Oleg 0 : 1 Fedoseyev Arseniy  
  Stoyanov Kirill 1 : 0 Makhin Matvei  
1480 Tiivel Siim 1 : 0 Heidmets Mark 1540
  Yusupmurzin Danila 1 : 0 Ikla Markus 1386
  Kurgpold Reigo 0 : 1 Dyachkov Nikita  
  Murumaa Magnus 1 : 0 Muugamae Eric  
 
Round: C10
  Dyachkov Nikita 0 : 1 Narva Mart 1397
  Sokovoi Oleg 0 : 1 Holtsman Kris 1504
  Makhin Matvei 1 : 0 Muugamae Eric  
  Yusupmurzin Danila 0 : 1 Heidmets Mark 1540
1448 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Stoyanov Kirill  
1855 Fedotov Denis 1 : 0 Piik Sander 1502
  Pestov Arseni 0 : 1 Fedoseyev Arseniy  
  Murumaa Magnus 1 : 0 Murumaa Mathias  
1386 Ikla Markus 0 : 1 Tiivel Siim 1480
  Tikhomirov Stepan 1 : 0 Kurgpold Reigo  
 
Round: C11
1502 Piik Sander 1 : 0 Sokovoi Oleg  
  Yusupmurzin Danila 1 : 0 Stoyanov Kirill  
  Fedoseyev Arseniy 1 : 0 Tiivel Siim 1480
1504 Holtsman Kris 0 : 1 Pestov Arseni  
1540 Heidmets Mark 1 : 0 Makhin Matvei  
  Kurgpold Reigo 0 : 1 Fedotov Denis 1855
1386 Ikla Markus 1 : 0 Murumaa Magnus  
  Murumaa Mathias 0 : 1 Tikhomirov Stepan  
  Dyachkov Nikita 0 : 1 Muugamae Eric  
1448 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Narva Mart 1397
 
Round: E1
1498 Stulova Darya 1 : 0 Kolk Mari  
1402 Prokopets Tatyana 1 : 0 Evdokimova Ksenija 1305
  Parjasaar Elerin 0 : 1 Lashko Kira 2008
1566 Reinik Liise-Marie 0 : 1 Shiryaevskaya Daria 1372
 
Round: E2
1317 Jogimaa Carmen 0 : 1 Prokopets Tatyana 1402
1372 Shiryaevskaya Daria 1 : 0 Parjasaar Elerin  
1305 Evdokimova Ksenija 1 : 0 Stulova Darya 1498
  Kolk Mari 0 : 1 Reinik Liise-Marie 1566
 
Round: E3
1566 Reinik Liise-Marie 1 : 0 Evdokimova Ksenija 1305
2008 Lashko Kira 1 : 0 Shiryaevskaya Daria 1372
  Parjasaar Elerin 1 : 0 Kolk Mari  
1498 Stulova Darya 1 : 0 Jogimaa Carmen 1317
 
Round: E4
1305 Evdokimova Ksenija 0 : 1 Parjasaar Elerin  
1317 Jogimaa Carmen 1 : 0 Reinik Liise-Marie 1566
1402 Prokopets Tatyana 1 : 0 Stulova Darya 1498
  Kolk Mari 0 : 1 Lashko Kira 2008
 
Round: E5
1372 Shiryaevskaya Daria 1 : 0 Kolk Mari  
2008 Lashko Kira 1 : 0 Evdokimova Ksenija 1305
1566 Reinik Liise-Marie 1 : 0 Prokopets Tatyana 1402
  Parjasaar Elerin 1 : 0 Jogimaa Carmen 1317
 
Round: E6
1402 Prokopets Tatyana 1 : 0 Parjasaar Elerin  
1566 Reinik Liise-Marie 0 : 1 Stulova Darya 1498
1317 Jogimaa Carmen 0 : 1 Lashko Kira 2008
1305 Evdokimova Ksenija 0 : 1 Shiryaevskaya Daria 1372
 
Round: E7
1305 Evdokimova Ksenija 0 : 1 Kolk Mari  
1498 Stulova Darya 1 : 0 Parjasaar Elerin  
1372 Shiryaevskaya Daria 1 : 0 Jogimaa Carmen 1317
2008 Lashko Kira 1 : 0 Prokopets Tatyana 1402
 
Round: E8
1372 Shiryaevskaya Daria 0 : 1 Prokopets Tatyana 1402
1566 Reinik Liise-Marie 1 : 0 Parjasaar Elerin  
1317 Jogimaa Carmen 0 : 1 Kolk Mari  
2008 Lashko Kira 1 : 0 Stulova Darya 1498
 
Round: E9
  Kolk Mari 0 : 1 Prokopets Tatyana 1402
2008 Lashko Kira 1 : 0 Reinik Liise-Marie 1566
1305 Evdokimova Ksenija 1 : 0 Jogimaa Carmen 1317
1372 Shiryaevskaya Daria 0 : 1 Stulova Darya 1498
 
Round: F1
  Matushkina Ksenia 1 : 0 Kiis Katriin  
  Zhukova Iana 1 : 0 Kuzmina Alexandra  
  Popova Daria 1 : 0 Novikova Daria  
1476 Tiivel Tuuli 0 : 1 Vohtomina Vladislava 1451
 
Round: F2
1476 Tiivel Tuuli 0 : 1 Matushkina Ksenia  
  Popova Daria 0 : 1 Stulova Kristina 1395
  Novikova Daria 1 : 0 Zhukova Iana  
  Kiis Katriin 0 : 1 Kuzmina Alexandra  
 
Round: F3
1476 Tiivel Tuuli 1 : 0 Kuzmina Alexandra  
  Kiis Katriin 0 : 1 Novikova Daria  
1451 Vohtomina Vladislava 1 : 0 Matushkina Ksenia  
1395 Stulova Kristina 1 : 0 Zhukova Iana  
 
Round: F4
  Kiis Katriin 0 : 1 Stulova Kristina 1395
  Kuzmina Alexandra 0 : 1 Vohtomina Vladislava 1451
  Popova Daria 0 : 1 Zhukova Iana  
1476 Tiivel Tuuli 1 : 0 Novikova Daria  
 
Round: F5
  Matushkina Ksenia 1 : 0 Kuzmina Alexandra  
1476 Tiivel Tuuli 0 : 1 Stulova Kristina 1395
1451 Vohtomina Vladislava 1 : 0 Novikova Daria  
  Kiis Katriin 0 : 1 Popova Daria  
 
Round: F6
  Matushkina Ksenia 1 : 0 Novikova Daria  
1451 Vohtomina Vladislava 1 : 0 Stulova Kristina 1395
  Kiis Katriin 1 : 0 Zhukova Iana  
  Popova Daria 0 : 1 Tiivel Tuuli 1476
 
Round: F7
1395 Stulova Kristina 0 : 1 Matushkina Ksenia  
1451 Vohtomina Vladislava 1 : 0 Popova Daria  
  Kuzmina Alexandra 0 : 1 Novikova Daria  
1476 Tiivel Tuuli 1 : 0 Zhukova Iana  
 
Round: F8
  Matushkina Ksenia 1 : 0 Popova Daria  
1395 Stulova Kristina 1 : 0 Kuzmina Alexandra  
  Zhukova Iana 0 : 1 Vohtomina Vladislava 1451
1476 Tiivel Tuuli 1 : 0 Kiis Katriin  
 
Round: F9
  Matushkina Ksenia 1 : 0 Zhukova Iana  
  Novikova Daria 1 : 0 Stulova Kristina 1395
  Kuzmina Alexandra 1 : 0 Popova Daria  
  Kiis Katriin 0.5 : 0.5 Vohtomina Vladislava 1451
Country: Estonia
City: Suure-Jaani
Start: 2013-06-30
End: 2013-07-05
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.10847902297974 sec.