World Championship BT
Round: 1
2198 Makarov Pavel 1 : 0 Fedorkin Oleg 2299
1856 Salnikova Nonna 1 : 0 Olumets Erko 1658
1845 Malowiejski Piotr 1 : 0 Tesarik Stepan 1829
2087 Sandstrom Richard 1 : 0 Carlsson Martin 2073
2168 Ishitani Shin-ichi 1 : 0 Mesila Villem 1903
2029 Taiblin Yuriy 1 : 0 Ikla Markus 1455
2151 Kudomi Takahiro 0 : 1 Miyagawa Junzo 2103
2125 Andersson Tord 1 : 0 Lillemaa Argo 1718
2235 Filinov Vladimir 1 : 0 Rahumagi Brenet 1454
2158 Poltaratsky Nikolay 1 : 0 Kolk Kuno 1731
1985 Ikonen Jussi 1 : 0 Kostlivý Radim 1675
1424 Lohmus Kristofer 1 : 0 Holtsman Kris 1457
1679 Godlewski Filip 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1298
1366 Tiivel Siim 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1411
2313 Potapov Alexey 1 : 0 Belkina Nadezhda 1523
1559 Rumyantseva Ekaterina 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1497
1742 Huang Xiuyi 1 : 0 Sadova Taisiia  
 
Round: 2
2087 Sandstrom Richard 1 : 0 Potapov Alexey 2313
1731 Kolk Kuno 1 : 0 Holtsman Kris 1457
2073 Carlsson Martin 1 : 0 Belkina Nadezhda 1523
1845 Malowiejski Piotr 1 : 0 Godlewski Filip 1679
1742 Huang Xiuyi 0 : 1 Salnikova Nonna 1856
2198 Makarov Pavel 1 : 0 Rumyantseva Ekaterina 1559
2029 Taiblin Yuriy 1 : 0 Andersson Tord 2125
1985 Ikonen Jussi 1 : 0 Kudomi Takahiro 2151
1903 Mesila Villem 1 : 0 Rahumagi Brenet 1454
2235 Filinov Vladimir 0 : 1 Ishitani Shin-ichi 2168
1829 Tesarik Stepan 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1298
1455 Ikla Markus 0 : 1 Lillemaa Argo 1718
1366 Tiivel Siim 0 : 1 Kostlivý Radim 1675
  Sadova Taisiia 0 : 1 Olumets Erko 1658
1497 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Fedorkin Oleg 2299
1424 Lohmus Kristofer 0 : 1 Poltaratsky Nikolay 2158
1411 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Miyagawa Junzo 2103
 
Round: 3
2158 Poltaratsky Nikolay 1 : 0 Ishitani Shin-ichi 2168
2103 Miyagawa Junzo 1 : 0 Taiblin Yuriy 2029
1856 Salnikova Nonna 0.5 : 0.5 Makarov Pavel 2198
1903 Mesila Villem 0 : 1 Potapov Alexey 2313
1845 Malowiejski Piotr 0 : 1 Ikonen Jussi 1985
1742 Huang Xiuyi 0.5 : 0.5 Rumyantseva Ekaterina 1559
2073 Carlsson Martin 0 : 1 Andersson Tord 2125
1454 Rahumagi Brenet 0 : 1 Belkina Nadezhda 1523
1829 Tesarik Stepan 1 : 0 Lohmus Kristofer 1424
2151 Kudomi Takahiro 1 : 0 Holtsman Kris 1457
1298 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Ikla Markus 1455
2299 Fedorkin Oleg 1 : 0 Godlewski Filip 1679
1718 Lillemaa Argo 0 : 1 Filinov Vladimir 2235
1366 Tiivel Siim 0 : 1 Kallikorm Kevin Kaido 1497
1675 Kostlivý Radim 1 : 0 Sadova Taisiia  
1731 Kolk Kuno 1 : 0 Olumets Erko 1658
2087 Sandstrom Richard 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1411
 
Round: 4
1366 Tiivel Siim 0 : 1 Godlewski Filip 1679
1985 Ikonen Jussi 0 : 1 Poltaratsky Nikolay 2158
2073 Carlsson Martin 1 : 0 Mesila Villem 1903
1742 Huang Xiuyi 0 : 1 Lillemaa Argo 1718
2029 Taiblin Yuriy 0 : 1 Tesarik Stepan 1829
2313 Potapov Alexey 1 : 0 Andersson Tord 2125
2198 Makarov Pavel 0.5 : 0.5 Malowiejski Piotr 1845
2235 Filinov Vladimir 0.5 : 0.5 Fedorkin Oleg 2299
1454 Rahumagi Brenet 0 : 1 Holtsman Kris 1457
2087 Sandstrom Richard 0 : 1 Miyagawa Junzo 2103
1497 Kallikorm Kevin Kaido 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1298
1856 Salnikova Nonna 0 : 1 Kolk Kuno 1731
1523 Belkina Nadezhda 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1411
  Sadova Taisiia 0 : 1 Ikla Markus 1455
1559 Rumyantseva Ekaterina 1 : 0 Lohmus Kristofer 1424
2151 Kudomi Takahiro 1 : 0 Olumets Erko 1658
2168 Ishitani Shin-ichi 1 : 0 Kostlivý Radim 1675
 
Round: 5
2073 Carlsson Martin 1 : 0 Kostlivý Radim 1675
1523 Belkina Nadezhda 0 : 1 Taiblin Yuriy 2029
1559 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Filinov Vladimir 2235
2125 Andersson Tord 1 : 0 Huang Xiuyi 1742
2198 Makarov Pavel 0 : 1 Potapov Alexey 2313
2087 Sandstrom Richard 0 : 1 Ishitani Shin-ichi 2168
2158 Poltaratsky Nikolay 1 : 0 Miyagawa Junzo 2103
1856 Salnikova Nonna 1 : 0 Ikonen Jussi 1985
1718 Lillemaa Argo 0 : 1 Godlewski Filip 1679
2151 Kudomi Takahiro 0 : 1 Kallikorm Kevin Kaido 1497
1455 Ikla Markus 1 : 0 Tiivel Siim 1366
1845 Malowiejski Piotr 0 : 1 Fedorkin Oleg 2299
1829 Tesarik Stepan 0 : 1 Kolk Kuno 1731
1903 Mesila Villem 1 : 0 Lohmus Kristofer 1424
  Sadova Taisiia 0 : 1 Rahumagi Brenet 1454
1658 Olumets Erko 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1298
1411 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Holtsman Kris 1457
 
Round: 6
1658 Olumets Erko 1 : 0 Mesila Villem 1903
1679 Godlewski Filip 0 : 1 Tesarik Stepan 1829
1742 Huang Xiuyi 1 : 0 Kostlivý Radim 1675
1985 Ikonen Jussi 0 : 1 Andersson Tord 2125
2198 Makarov Pavel 1 : 0 Carlsson Martin 2073
2103 Miyagawa Junzo 0 : 1 Filinov Vladimir 2235
2029 Taiblin Yuriy 0 : 1 Sandstrom Richard 2087
2299 Fedorkin Oleg 1 : 0 Salnikova Nonna 1856
1366 Tiivel Siim 1 : 0 Sadova Taisiia  
1845 Malowiejski Piotr 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1497
1424 Lohmus Kristofer 0 : 1 Rahumagi Brenet 1454
1298 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1411
1523 Belkina Nadezhda 0 : 1 Lillemaa Argo 1718
1455 Ikla Markus 1 : 0 Holtsman Kris 1457
2313 Potapov Alexey 0.5 : 0.5 Poltaratsky Nikolay 2158
1731 Kolk Kuno 0 : 1 Ishitani Shin-ichi 2168
1559 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Kudomi Takahiro 2151
 
Round: 7
2158 Poltaratsky Nikolay 1 : 0 Fedorkin Oleg 2299
1366 Tiivel Siim 0 : 1 Lohmus Kristofer 1424
1454 Rahumagi Brenet 0 : 1 Huang Xiuyi 1742
2168 Ishitani Shin-ichi 0 : 1 Potapov Alexey 2313
2073 Carlsson Martin 1 : 0 Godlewski Filip 1679
2087 Sandstrom Richard 0 : 1 Salnikova Nonna 1856
2198 Makarov Pavel 0.5 : 0.5 Miyagawa Junzo 2103
2235 Filinov Vladimir 1 : 0 Tesarik Stepan 1829
1559 Rumyantseva Ekaterina 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1298
1985 Ikonen Jussi 1 : 0 Olumets Erko 1658
1455 Ikla Markus 0 : 1 Kudomi Takahiro 2151
2125 Andersson Tord 1 : 0 Kolk Kuno 1731
  Sadova Taisiia 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1411
1497 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Lillemaa Argo 1718
1457 Holtsman Kris 0 : 1 Mesila Villem 1903
1523 Belkina Nadezhda 0 : 1 Kostlivý Radim 1675
1845 Malowiejski Piotr 0 : 1 Taiblin Yuriy 2029
 
Round: 8
2151 Kudomi Takahiro 0 : 1 Taiblin Yuriy 2029
1856 Salnikova Nonna 0 : 1 Potapov Alexey 2313
2073 Carlsson Martin 1 : 0 Kolk Kuno 1731
2235 Filinov Vladimir 1 : 0 Poltaratsky Nikolay 2158
1675 Kostlivý Radim 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1497
2087 Sandstrom Richard 0 : 1 Tesarik Stepan 1829
1559 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Ikonen Jussi 1985
2125 Andersson Tord 0 : 1 Ishitani Shin-ichi 2168
2198 Makarov Pavel 0 : 1 Lillemaa Argo 1718
1298 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Holtsman Kris 1457
  Sadova Taisiia 0 : 1 Belkina Nadezhda 1523
2299 Fedorkin Oleg 1 : 0 Miyagawa Junzo 2103
1411 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Lohmus Kristofer 1424
1455 Ikla Markus 1 : 0 Mesila Villem 1903
1679 Godlewski Filip 0 : 1 Olumets Erko 1658
1742 Huang Xiuyi 0 : 1 Malowiejski Piotr 1845
1366 Tiivel Siim 0 : 1 Rahumagi Brenet 1454
 
Round: 9
2073 Carlsson Martin 0 : 1 Ikonen Jussi 1985
1742 Huang Xiuyi 1 : 0 Ikla Markus 1455
2151 Kudomi Takahiro 0 : 1 Makarov Pavel 2198
1845 Malowiejski Piotr 0 : 1 Andersson Tord 2125
1856 Salnikova Nonna 1 : 0 Miyagawa Junzo 2103
2235 Filinov Vladimir 0 : 1 Potapov Alexey 2313
2158 Poltaratsky Nikolay 1 : 0 Taiblin Yuriy 2029
2299 Fedorkin Oleg 0 : 1 Ishitani Shin-ichi 2168
1559 Rumyantseva Ekaterina 1 : 0 Holtsman Kris 1457
  Sadova Taisiia 0 : 1 Mesila Villem 1903
1829 Tesarik Stepan 0 : 1 Lillemaa Argo 1718
1675 Kostlivý Radim 0 : 1 Kolk Kuno 1731
1454 Rahumagi Brenet 0 : 1 Kallikorm Kevin Kaido 1497
1679 Godlewski Filip 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1411
1298 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Lohmus Kristofer 1424
1523 Belkina Nadezhda 1 : 0 Tiivel Siim 1366
2087 Sandstrom Richard 1 : 0 Olumets Erko 1658
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2013-08-07
End: 2013-08-09
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0158150196075 sec.