European Championship
Round: 1
1901 Salnikova Nonna 0 : 1 Hõbemägi Martin 2338
2207 Salnikov Pavel 1 : 0 Katsev Ilya 1802
2411 Soosõrv Ants 1 : 0 Metreveli Irina 1998
2135 Serdyukov Egor 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1786
2130 Mesila Villem 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1364
2233 Makarov Pavel 0.5 : 0.5 Lillemaa Argo 1794
1682 Kolk Kuno 0 : 1 Lents Johann 2213
1640 Rahumagi Brenet 0 : 1 Sirategyan Karen 2067
1490 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Fedotov Denis 2031
2155 Balabhai Viktor 1 : 0 Lohmus Kristofer 1534
1515 Olumets Erko 0 : 1 Filinov Vladimir 2149
1473 Tiivel Tuuli 0 : 1 Jonsson Peter 2030
2163 Kryuchok Roman 1 : 0 Orlov Denis 1604
2251 Karasyov Maxim 1 : 0 Ikonen Jussi 1944
 
Round: 2
1786 Lisyutin Alexandr 1 : 0 Tiivel Tuuli 1473
2251 Karasyov Maxim 1 : 0 Balabhai Viktor 2155
2135 Serdyukov Egor 0.5 : 0.5 Jonsson Peter 2030
2233 Makarov Pavel 0.5 : 0.5 Fedotov Denis 2031
1640 Rahumagi Brenet 1 : 0 Katsev Ilya 1802
2338 Hõbemägi Martin 0.5 : 0.5 Filinov Vladimir 2149
1604 Orlov Denis 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1490
1794 Lillemaa Argo 0 : 1 Metreveli Irina 1998
2411 Soosõrv Ants 0.5 : 0.5 Kryuchok Roman 2163
1944 Ikonen Jussi 1 : 0 Lohmus Kristofer 1534
2207 Salnikov Pavel 1 : 0 Sirategyan Karen 2067
1682 Kolk Kuno 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1364
2130 Mesila Villem 1 : 0 Lents Johann 2213
1901 Salnikova Nonna 1 : 0 Olumets Erko 1515
 
Round: 3
2338 Hõbemägi Martin 1 : 0 Jonsson Peter 2030
2213 Lents Johann 1 : 0 Salnikova Nonna 1901
2135 Serdyukov Egor 1 : 0 Filinov Vladimir 2149
2411 Soosõrv Ants 1 : 0 Mesila Villem 2130
1786 Lisyutin Alexandr 0 : 1 Balabhai Viktor 2155
2163 Kryuchok Roman 1 : 0 Fedotov Denis 2031
1998 Metreveli Irina 0 : 1 Rahumagi Brenet 1640
1604 Orlov Denis 0 : 1 Tiivel Tuuli 1473
2233 Makarov Pavel 1 : 0 Ikonen Jussi 1944
1682 Kolk Kuno 0 : 1 Sirategyan Karen 2067
1794 Lillemaa Argo 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1490
1515 Olumets Erko 0 : 1 Katsev Ilya 1802
2207 Salnikov Pavel 0.5 : 0.5 Karasyov Maxim 2251
1534 Lohmus Kristofer 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1364
 
Round: 4
2411 Soosõrv Ants 1 : 0 Salnikov Pavel 2207
2163 Kryuchok Roman 0.5 : 0.5 Hõbemägi Martin 2338
2251 Karasyov Maxim 1 : 0 Serdyukov Egor 2135
1640 Rahumagi Brenet 0 : 1 Lents Johann 2213
1490 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Katsev Ilya 1802
2031 Fedotov Denis 0 : 1 Filinov Vladimir 2149
2233 Makarov Pavel 1 : 0 Sirategyan Karen 2067
1786 Lisyutin Alexandr 0 : 1 Metreveli Irina 1998
1901 Salnikova Nonna 1 : 0 Lohmus Kristofer 1534
1364 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Tiivel Tuuli 1473
1944 Ikonen Jussi 1 : 0 Kolk Kuno 1682
1515 Olumets Erko 0 : 1 Orlov Denis 1604
2130 Mesila Villem 1 : 0 Balabhai Viktor 2155
1794 Lillemaa Argo 0.5 : 0.5 Jonsson Peter 2030
 
Round: 5
2030 Jonsson Peter 1 : 0 Rahumagi Brenet 1640
1534 Lohmus Kristofer 0 : 1 Kolk Kuno 1682
2411 Soosõrv Ants 1 : 0 Karasyov Maxim 2251
2163 Kryuchok Roman 0.5 : 0.5 Serdyukov Egor 2135
2031 Fedotov Denis 1 : 0 Katsev Ilya 1802
2233 Makarov Pavel 1 : 0 Mesila Villem 2130
2207 Salnikov Pavel 0 : 1 Filinov Vladimir 2149
2067 Sirategyan Karen 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1490
1364 Kallikorm Kevin Kaido 1 : 0 Olumets Erko 1515
1794 Lillemaa Argo 1 : 0 Salnikova Nonna 1901
1604 Orlov Denis 0 : 1 Lisyutin Alexandr 1786
1944 Ikonen Jussi 0 : 1 Metreveli Irina 1998
1473 Tiivel Tuuli 0 : 1 Balabhai Viktor 2155
2213 Lents Johann 0 : 1 Hõbemägi Martin 2338
 
Round: 6
1534 Lohmus Kristofer 0 : 1 Katsev Ilya 1802
2031 Fedotov Denis 0 : 1 Salnikov Pavel 2207
2030 Jonsson Peter 0 : 1 Lents Johann 2213
2251 Karasyov Maxim 0.5 : 0.5 Hõbemägi Martin 2338
1640 Rahumagi Brenet 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1786
1794 Lillemaa Argo 0 : 1 Sirategyan Karen 2067
2155 Balabhai Viktor 1 : 0 Metreveli Irina 1998
2163 Kryuchok Roman 0.5 : 0.5 Filinov Vladimir 2149
1515 Olumets Erko 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1490
1944 Ikonen Jussi 1 : 0 Tiivel Tuuli 1473
1682 Kolk Kuno 0 : 1 Salnikova Nonna 1901
1604 Orlov Denis 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1364
2233 Makarov Pavel 0 : 1 Soosõrv Ants 2411
2130 Mesila Villem 1 : 0 Serdyukov Egor 2135
 
Round: 7
2207 Salnikov Pavel 0.5 : 0.5 Jonsson Peter 2030
2130 Mesila Villem 1 : 0 Kryuchok Roman 2163
2149 Filinov Vladimir 0 : 1 Karasyov Maxim 2251
2411 Soosõrv Ants 0 : 1 Hõbemägi Martin 2338
2213 Lents Johann 1 : 0 Sirategyan Karen 2067
1998 Metreveli Irina 0 : 1 Salnikova Nonna 1901
2155 Balabhai Viktor 0 : 1 Makarov Pavel 2233
1515 Olumets Erko 1 : 0 Kolk Kuno 1682
1802 Katsev Ilya 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1364
1490 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Lisyutin Alexandr 1786
2031 Fedotov Denis 1 : 0 Tiivel Tuuli 1473
1534 Lohmus Kristofer 0 : 1 Orlov Denis 1604
1794 Lillemaa Argo 0 : 1 Ikonen Jussi 1944
1640 Rahumagi Brenet 0 : 1 Serdyukov Egor 2135
 
Round: 8
2163 Kryuchok Roman 0 : 1 Salnikova Nonna 1901
1794 Lillemaa Argo 0.5 : 0.5 Lisyutin Alexandr 1786
2135 Serdyukov Egor 0 : 1 Sirategyan Karen 2067
2155 Balabhai Viktor 1 : 0 Filinov Vladimir 2149
2251 Karasyov Maxim 0 : 1 Mesila Villem 2130
1998 Metreveli Irina 1 : 0 Katsev Ilya 1802
2031 Fedotov Denis 0.5 : 0.5 Jonsson Peter 2030
1534 Lohmus Kristofer 1 : 0 Olumets Erko 1515
1364 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1490
2338 Hõbemägi Martin 1 : 0 Makarov Pavel 2233
2213 Lents Johann 0 : 1 Soosõrv Ants 2411
1473 Tiivel Tuuli 0 : 1 Kolk Kuno 1682
1640 Rahumagi Brenet 0 : 1 Orlov Denis 1604
1944 Ikonen Jussi 0 : 1 Salnikov Pavel 2207
 
Round: 9
2155 Balabhai Viktor 1 : 0 Lents Johann 2213
2031 Fedotov Denis 1 : 0 Orlov Denis 1604
2163 Kryuchok Roman 1 : 0 Jonsson Peter 2030
1998 Metreveli Irina 0 : 1 Filinov Vladimir 2149
2251 Karasyov Maxim 1 : 0 Salnikova Nonna 1901
2338 Hõbemägi Martin 1 : 0 Mesila Villem 2130
1364 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Lisyutin Alexandr 1786
2135 Serdyukov Egor 1 : 0 Ikonen Jussi 1944
1490 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Lohmus Kristofer 1534
2411 Soosõrv Ants 1 : 0 Sirategyan Karen 2067
1802 Katsev Ilya 1 : 0 Tiivel Tuuli 1473
1794 Lillemaa Argo 1 : 0 Olumets Erko 1515
2233 Makarov Pavel 1 : 0 Salnikov Pavel 2207
1640 Rahumagi Brenet 0 : 1 Kolk Kuno 1682
 
Round: 10
1794 Lillemaa Argo 0 : 1 Rahumagi Brenet 1640
2233 Makarov Pavel 1 : 0 Karasyov Maxim 2251
1901 Salnikova Nonna 0 : 1 Filinov Vladimir 2149
2030 Jonsson Peter 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1490
2031 Fedotov Denis 0.5 : 0.5 Sirategyan Karen 2067
2155 Balabhai Viktor 0 : 1 Soosõrv Ants 2411
2207 Salnikov Pavel 1 : 0 Mesila Villem 2130
1473 Tiivel Tuuli 0 : 1 Olumets Erko 1515
1682 Kolk Kuno 0 : 1 Katsev Ilya 1802
1786 Lisyutin Alexandr 1 : 0 Lohmus Kristofer 1534
1998 Metreveli Irina 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1364
2213 Lents Johann 1 : 0 Kryuchok Roman 2163
1944 Ikonen Jussi 1 : 0 Orlov Denis 1604
2135 Serdyukov Egor 0 : 1 Hõbemägi Martin 2338
 
Round: 11
2251 Karasyov Maxim 1 : 0 Fedotov Denis 2031
2135 Serdyukov Egor 0 : 1 Salnikova Nonna 1901
2149 Filinov Vladimir 0 : 1 Soosõrv Ants 2411
1682 Kolk Kuno 0.5 : 0.5 Orlov Denis 1604
2233 Makarov Pavel 0 : 1 Lents Johann 2213
1998 Metreveli Irina 1 : 0 Jonsson Peter 2030
2155 Balabhai Viktor 1 : 0 Sirategyan Karen 2067
1802 Katsev Ilya 1 : 0 Ikonen Jussi 1944
1515 Olumets Erko 0 : 1 Rahumagi Brenet 1640
1794 Lillemaa Argo 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1364
1473 Tiivel Tuuli 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1490
2163 Kryuchok Roman 1 : 0 Lohmus Kristofer 1534
2130 Mesila Villem 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1786
2207 Salnikov Pavel 0 : 1 Hõbemägi Martin 2338
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2014-06-25
End: 2014-07-02
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0177388191223 sec.