Youth Russian Championship,groups A,B
Round: 1
  Lavrik-Karmazin  Maksim 1 : 0 Glibin Aleksey 1508
1375 Suhanov Arkadyi 1 : 0 Nogovitsin Alexander 1516
1619 Ponezhin Gennady 0 : 1 Golomaryov Anthony 2039
2218 Kryuchok Roman 1 : 0 Karpov Fyodor 1506
1703 Vostryakov Alexey 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1383
2045 Fedotov Denis 1 : 0 Shabanov Ruslan 1393
1542 Postnikov Fedor 1 : 0 Semyonov Oleg 1678
 
Round: 2
2039 Golomaryov Anthony 1 : 0 Lavrik-Karmazin  Maksim  
1508 Glibin Aleksey 0 : 1 Ponezhin Gennady 1619
1703 Vostryakov Alexey 1 : 0 Lapin Ivan 1239
2045 Fedotov Denis 1 : 0 Suhanov Arkadyi 1375
1516 Nogovitsin Alexander 0 : 1 Shabanov Ruslan 1393
1506 Karpov Fyodor 0 : 1 Semyonov Oleg 1678
1542 Postnikov Fedor 0 : 1 Kryuchok Roman 2218
 
Round: 3
1508 Glibin Aleksey 1 : 0 Nogovitsin Alexander 1516
1678 Semyonov Oleg 1 : 0 Lavrik-Karmazin  Maksim  
1542 Postnikov Fedor 1 : 0 Shabanov Ruslan 1393
1239 Lapin Ivan 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1383
2045 Fedotov Denis 1 : 0 Golomaryov Anthony 2039
1619 Ponezhin Gennady 1 : 0 Suhanov Arkadyi 1375
1703 Vostryakov Alexey 0 : 1 Kryuchok Roman 2218
 
Round: 4
2218 Kryuchok Roman 0.5 : 0.5 Fedotov Denis 2045
  Lavrik-Karmazin  Maksim 0 : 1 Karpov Fyodor 1506
2039 Golomaryov Anthony 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1383
1619 Ponezhin Gennady 0 : 1 Semyonov Oleg 1678
1542 Postnikov Fedor 0 : 1 Vostryakov Alexey 1703
1393 Shabanov Ruslan 0 : 1 Lapin Ivan 1239
1508 Glibin Aleksey 1 : 0 Suhanov Arkadyi 1375
 
Round: 5
1619 Ponezhin Gennady 0 : 1 Postnikov Fedor 1542
1516 Nogovitsin Alexander 1 : 0 Lapin Ivan 1239
1393 Shabanov Ruslan 1 : 0 Suhanov Arkadyi 1375
1678 Semyonov Oleg 0 : 1 Fedotov Denis 2045
1506 Karpov Fyodor 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1383
1508 Glibin Aleksey 0 : 1 Vostryakov Alexey 1703
2218 Kryuchok Roman 1 : 0 Golomaryov Anthony 2039
 
Round: 6
1542 Postnikov Fedor 0 : 1 Karpov Fyodor 1506
2045 Fedotov Denis 1 : 0 Vostryakov Alexey 1703
  Lavrik-Karmazin  Maksim 0 : 1 Shabanov Ruslan 1393
1678 Semyonov Oleg 0 : 1 Golomaryov Anthony 2039
2218 Kryuchok Roman 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1383
1619 Ponezhin Gennady 1 : 0 Nogovitsin Alexander 1516
1508 Glibin Aleksey 1 : 0 Lapin Ivan 1239
 
Round: 7
1516 Nogovitsin Alexander 0 : 1 Lavrik-Karmazin  Maksim  
2039 Golomaryov Anthony 1 : 0 Vostryakov Alexey 1703
1619 Ponezhin Gennady 1 : 0 Kryuchok Roman 2218
1375 Suhanov Arkadyi 1 : 0 Lapin Ivan 1239
2045 Fedotov Denis 1 : 0 Karpov Fyodor 1506
1508 Glibin Aleksey 0 : 1 Postnikov Fedor 1542
1678 Semyonov Oleg 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1383
 
Round: 8
1383 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Suhanov Arkadyi 1375
1239 Lapin Ivan 0 : 1 Lavrik-Karmazin  Maksim  
2045 Fedotov Denis 0 : 1 Ponezhin Gennady 1619
1516 Nogovitsin Alexander 0 : 1 Karpov Fyodor 1506
1678 Semyonov Oleg 0.5 : 0.5 Vostryakov Alexey 1703
2218 Kryuchok Roman 1 : 0 Shabanov Ruslan 1393
1542 Postnikov Fedor 0 : 1 Golomaryov Anthony 2039
 
Round: 9
1619 Ponezhin Gennady 0.5 : 0.5 Vostryakov Alexey 1703
1508 Glibin Aleksey 0 : 1 Fedotov Denis 2045
2218 Kryuchok Roman 1 : 0 Semyonov Oleg 1678
1506 Karpov Fyodor 1 : 0 Lapin Ivan 1239
  Lavrik-Karmazin  Maksim 1 : 0 Suhanov Arkadyi 1375
1383 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Nogovitsin Alexander 1516
2039 Golomaryov Anthony 1 : 0 Shabanov Ruslan 1393
Country: Russia
City: Rybinsk
Start: 2014-03-24
End: 2014-03-29
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0105450153351 sec.