Kawamura Cup
Round: A1
1448 Raag Ardi 0 : 1 Lohmus Kristofer 1653
1706 Rahumagi Brenet 1 : 0 Kolk Kuno 1830
1902 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Heidmets Mark 1530
1501 Holtsman Kris 1 : 0 Voznjuk Pavel 1700
1459 Kolar Karl-Ustav 1 : 0 Ikla Markus 1566
 
Round: A2
1700 Voznjuk Pavel 0 : 1 Raag Ardi 1448
2377 Soosõrv Ants 1 : 0 Kolk Kuno 1830
1501 Holtsman Kris 0 : 1 Heidmets Mark 1530
1653 Lohmus Kristofer 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1902
1706 Rahumagi Brenet 1 : 0 Kolar Karl-Ustav 1459
 
Round: A3
1501 Holtsman Kris 0 : 1 Soosõrv Ants 2377
1700 Voznjuk Pavel 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1902
1459 Kolar Karl-Ustav 0 : 1 Heidmets Mark 1530
1566 Ikla Markus 1 : 0 Raag Ardi 1448
1706 Rahumagi Brenet 0 : 1 Lohmus Kristofer 1653
 
Round: A4
1653 Lohmus Kristofer 0 : 1 Ikla Markus 1566
1902 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Soosõrv Ants 2377
1706 Rahumagi Brenet 1 : 0 Heidmets Mark 1530
1501 Holtsman Kris 1 : 0 Kolar Karl-Ustav 1459
1448 Raag Ardi 0 : 1 Kolk Kuno 1830
 
Round: A5
1700 Voznjuk Pavel 0 : 1 Heidmets Mark 1530
1501 Holtsman Kris 0 : 1 Kolk Kuno 1830
1566 Ikla Markus 0 : 1 Rahumagi Brenet 1706
1902 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Raag Ardi 1448
1653 Lohmus Kristofer 0 : 1 Soosõrv Ants 2377
 
Round: a6
1653 Lohmus Kristofer 1 : 0 Heidmets Mark 1530
1459 Kolar Karl-Ustav 1 : 0 Voznjuk Pavel 1700
1706 Rahumagi Brenet 0 : 1 Soosõrv Ants 2377
1830 Kolk Kuno 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1902
1566 Ikla Markus 0 : 1 Holtsman Kris 1501
 
Round: A7
1700 Voznjuk Pavel 0 : 1 Soosõrv Ants 2377
1566 Ikla Markus 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1902
1706 Rahumagi Brenet 1 : 0 Holtsman Kris 1501
1448 Raag Ardi 0 : 1 Kolar Karl-Ustav 1459
1653 Lohmus Kristofer 0 : 1 Kolk Kuno 1830
 
Round: B1
1513 Piik Sander 1 : 0 Koni Lee  
1267 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Moller Andrus 1017
1184 Koni Kirke 1 : 0 Murro Ketlin 1099
1092 Pukk Oskar 0 : 1 Murumaa Magnus 1219
1109 Murumaa Mathias 1 : 0 Salumae Rasmus  
 
Round: B2
1513 Piik Sander 0 : 1 Moller Andrus 1017
1092 Pukk Oskar 1 : 0 Koni Lee  
1219 Murumaa Magnus 0 : 1 Koni Kirke 1184
1099 Murro Ketlin 0 : 1 Murumaa Mathias 1109
  Salumae Rasmus 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1267
 
Round: B3
1513 Piik Sander 1 : 0 Salumae Rasmus  
1219 Murumaa Magnus 1 : 0 Murumaa Mathias 1109
1184 Koni Kirke 0 : 1 Pukk Oskar 1092
1267 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Murro Ketlin 1099
 
Round: B4
1017 Moller Andrus 0 : 1 Pukk Oskar 1092
1219 Murumaa Magnus 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1267
1184 Koni Kirke 1 : 0 Murumaa Mathias 1109
1099 Murro Ketlin 0 : 1 Piik Sander 1513
 
Round: B5
1267 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Koni Kirke 1184
1092 Pukk Oskar 0 : 1 Murumaa Mathias 1109
1513 Piik Sander 1 : 0 Murumaa Magnus 1219
 
Round: B6
1109 Murumaa Mathias 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1267
1092 Pukk Oskar 1 : 0 Salumae Rasmus  
1513 Piik Sander 1 : 0 Koni Kirke 1184
1219 Murumaa Magnus 1 : 0 Koni Lee  
 
Round: B7
1513 Piik Sander 1 : 0 Murumaa Mathias 1109
1267 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Pukk Oskar 1092
1219 Murumaa Magnus 1 : 0 Moller Andrus 1017
  Koni Lee 0 : 1 Koni Kirke 1184
 
Round: B8
1109 Murumaa Mathias 1 : 0 Koni Lee  
1219 Murumaa Magnus 1 : 0 Salumae Rasmus  
1184 Koni Kirke 1 : 0 Moller Andrus 1017
1513 Piik Sander 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1267
1092 Pukk Oskar 1 : 0 Murro Ketlin 1099
 
Round: B9
1017 Moller Andrus 1 : 0 Murumaa Mathias 1109
1184 Koni Kirke 1 : 0 Salumae Rasmus  
1219 Murumaa Magnus 0 : 1 Murro Ketlin 1099
  Koni Lee 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1267
1092 Pukk Oskar 1 : 0 Piik Sander 1513
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2016-02-20
End: 2016-02-20
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0106961727142 sec.