Youth World Championship
Round: A1
1961 Danilin Ivan 1 : 0 Nebolsin Aleksei 1398
1433 Kolar Karl-Ustav 0 : 1 Fedotov Denis 2174
1497 Holtsman Kris 0 : 1 Heidmets Mark 1629
1466 Stoyanov Kirill 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1260
1831 Purk Tauri 0 : 1 Piik Sander 1468
1720 Dyachkov Nikita 0 : 1 Rahumagi Brenet 1852
1754 Kolk Kuno 1 : 0 Tiivel Siim 1367
1317 Epifanov Evgenii 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1939
1314 Narva Mart 1 : 0 Kolar Johan-Eerik  
2163 Mesila Villem 1 : 0 Olumets Erko 1607
1554 Glibin Aleksey 0 : 1 Ponezhin Gennady 1569
1479 Shabanov Ruslan 1 : 0 Karpov Fyodor 1584
1577 Metreveli Maksim 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1644
1645 Lohmus Kristofer 0 : 1 Hõbemägi Martin 2364
1259 Kallikorm Kevin Kaido 1 : 0 Soosaar Carlos 1097
1393 Orlov Maksim 1 : 0 Murumaa Magnus 1263
 
Round: A2
1607 Olumets Erko 1 : 0 Epifanov Evgenii 1317
1393 Orlov Maksim 0 : 1 Fedotov Denis 2174
1398 Nebolsin Aleksei 1 : 0 Kolar Johan-Eerik  
2364 Hõbemägi Martin 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1259
1468 Piik Sander 0 : 1 Heidmets Mark 1629
1961 Danilin Ivan 1 : 0 Narva Mart 1314
1939 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Mesila Villem 2163
1263 Murumaa Magnus 0 : 1 Kolar Karl-Ustav 1433
1645 Lohmus Kristofer 1 : 0 Soosaar Carlos 1097
1260 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Dyachkov Nikita 1720
1367 Tiivel Siim 0 : 1 Karpov Fyodor 1584
1831 Purk Tauri 0 : 1 Holtsman Kris 1497
1644 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Glibin Aleksey 1554
1754 Kolk Kuno 0.5 : 0.5 Shabanov Ruslan 1479
1569 Ponezhin Gennady 0 : 1 Metreveli Maksim 1577
1852 Rahumagi Brenet 1 : 0 Stoyanov Kirill 1466
 
Round: A3
1263 Murumaa Magnus 1 : 0 Kolar Johan-Eerik  
1577 Metreveli Maksim 0 : 1 Hõbemägi Martin 2364
1317 Epifanov Evgenii 1 : 0 Purk Tauri 1831
1259 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Karpov Fyodor 1584
1479 Shabanov Ruslan 0 : 1 Heidmets Mark 1629
1645 Lohmus Kristofer 0 : 1 Kolk Kuno 1754
1497 Holtsman Kris 0 : 1 Olumets Erko 1607
1398 Nebolsin Aleksei 0 : 1 Kolar Karl-Ustav 1433
2163 Mesila Villem 1 : 0 Narva Mart 1314
1468 Piik Sander 1 : 0 Orlov Maksim 1393
1644 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Stoyanov Kirill 1466
1720 Dyachkov Nikita 0 : 1 Ponezhin Gennady 1569
1939 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Danilin Ivan 1961
1367 Tiivel Siim 1 : 0 Soosaar Carlos 1097
1554 Glibin Aleksey 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1260
2174 Fedotov Denis 1 : 0 Rahumagi Brenet 1852
 
Round: A4
2174 Fedotov Denis 1 : 0 Danilin Ivan 1961
1584 Karpov Fyodor 0 : 1 Metreveli Maksim 1577
1466 Stoyanov Kirill 1 : 0 Tiivel Siim 1367
1398 Nebolsin Aleksei 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1259
1497 Holtsman Kris 1 : 0 Murumaa Magnus 1263
1393 Orlov Maksim 0 : 1 Glibin Aleksey 1554
1317 Epifanov Evgenii 1 : 0 Narva Mart 1314
1831 Purk Tauri 1 : 0 Kolar Johan-Eerik  
1260 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Soosaar Carlos 1097
1607 Olumets Erko 1 : 0 Shabanov Ruslan 1479
1569 Ponezhin Gennady 0 : 1 Mesila Villem 2163
1644 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Piik Sander 1468
1720 Dyachkov Nikita 1 : 0 Lohmus Kristofer 1645
1754 Kolk Kuno 0 : 1 Rahumagi Brenet 1852
1939 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Kolar Karl-Ustav 1433
 
Round: A5
1645 Lohmus Kristofer 1 : 0 Narva Mart 1314
1097 Soosaar Carlos 1 : 0 Kolar Johan-Eerik  
1398 Nebolsin Aleksei 0 : 1 Epifanov Evgenii 1317
1629 Heidmets Mark 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1644
1259 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1260
1263 Murumaa Magnus 0 : 1 Tiivel Siim 1367
1468 Piik Sander 1 : 0 Ponezhin Gennady 1569
2174 Fedotov Denis 0 : 1 Hõbemägi Martin 2364
1584 Karpov Fyodor 0.5 : 0.5 Glibin Aleksey 1554
1852 Rahumagi Brenet 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1939
2163 Mesila Villem 1 : 0 Metreveli Maksim 1577
1433 Kolar Karl-Ustav 0 : 1 Kolk Kuno 1754
1393 Orlov Maksim 0 : 1 Purk Tauri 1831
1497 Holtsman Kris 0 : 1 Dyachkov Nikita 1720
1479 Shabanov Ruslan 0 : 1 Stoyanov Kirill 1466
1607 Olumets Erko 0 : 1 Danilin Ivan 1961
 
Round: A6
1314 Narva Mart 0 : 1 Orlov Maksim 1393
1577 Metreveli Maksim 1 : 0 Glibin Aleksey 1554
2163 Mesila Villem 1 : 0 Fedotov Denis 2174
1263 Murumaa Magnus 1 : 0 Soosaar Carlos 1097
1852 Rahumagi Brenet 1 : 0 Piik Sander 1468
1569 Ponezhin Gennady 1 : 0 Tiivel Siim 1367
1259 Kallikorm Kevin Kaido 1 : 0 Kolar Johan-Eerik  
1497 Holtsman Kris 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1260
1961 Danilin Ivan 1 : 0 Heidmets Mark 1629
1645 Lohmus Kristofer 1 : 0 Karpov Fyodor 1584
1720 Dyachkov Nikita 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1644
1754 Kolk Kuno 1 : 0 Epifanov Evgenii 1317
1939 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Hõbemägi Martin 2364
1831 Purk Tauri 1 : 0 Kolar Karl-Ustav 1433
1398 Nebolsin Aleksei 0 : 1 Shabanov Ruslan 1479
1607 Olumets Erko 1 : 0 Stoyanov Kirill 1466
 
Round: A7
2163 Mesila Villem 1 : 0 Kolk Kuno 1754
1468 Piik Sander 0 : 1 Karpov Fyodor 1584
1939 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1644
1720 Dyachkov Nikita 1 : 0 Heidmets Mark 1629
1314 Narva Mart 0 : 1 Kallikorm Kevin Kaido 1259
1433 Kolar Karl-Ustav 1 : 0 Soosaar Carlos 1097
1393 Orlov Maksim 0 : 1 Nebolsin Aleksei 1398
1317 Epifanov Evgenii 0 : 1 Lohmus Kristofer 1645
1554 Glibin Aleksey 1 : 0 Shabanov Ruslan 1479
1852 Rahumagi Brenet 0.5 : 0.5 Metreveli Maksim 1577
1961 Danilin Ivan 0 : 1 Hõbemägi Martin 2364
1367 Tiivel Siim 0 : 1 Kolar Johan-Eerik  
1831 Purk Tauri 1 : 0 Stoyanov Kirill 1466
1607 Olumets Erko 0 : 1 Fedotov Denis 2174
1497 Holtsman Kris 0 : 1 Ponezhin Gennady 1569
1263 Murumaa Magnus 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1260
 
Round: A8
1468 Piik Sander 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1260
1831 Purk Tauri 1 : 0 Dyachkov Nikita 1720
1629 Heidmets Mark 0 : 1 Lohmus Kristofer 1645
1754 Kolk Kuno 1 : 0 Metreveli Maksim 1577
2364 Hõbemägi Martin 0 : 1 Mesila Villem 2163
2174 Fedotov Denis 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1939
1569 Ponezhin Gennady 0 : 1 Olumets Erko 1607
1367 Tiivel Siim 1 : 0 Narva Mart 1314
1852 Rahumagi Brenet 0 : 1 Danilin Ivan 1961
1317 Epifanov Evgenii 0 : 1 Kallikorm Kevin Kaido 1259
  Kolar Johan-Eerik 0 : 1 Stoyanov Kirill 1466
1479 Shabanov Ruslan 0 : 1 Murumaa Magnus 1263
1398 Nebolsin Aleksei 0 : 1 Holtsman Kris 1497
1314 Narva Mart 0 : 1 Soosaar Carlos 1097
1584 Karpov Fyodor 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1644
1097 Soosaar Carlos 0 : 1 Orlov Maksim 1393
1554 Glibin Aleksey 1 : 0 Kolar Karl-Ustav 1433
 
Round: A9
1466 Stoyanov Kirill 0 : 1 Heidmets Mark 1629
2364 Hõbemägi Martin 1 : 0 Kolk Kuno 1754
1393 Orlov Maksim 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1260
1479 Shabanov Ruslan 1 : 0 Kolar Karl-Ustav 1433
1720 Dyachkov Nikita 1 : 0 Epifanov Evgenii 1317
2163 Mesila Villem 1 : 0 Danilin Ivan 1961
1398 Nebolsin Aleksei 1 : 0 Murumaa Magnus 1263
2174 Fedotov Denis 1 : 0 Lohmus Kristofer 1645
1259 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Ponezhin Gennady 1569
1607 Olumets Erko 1 : 0 Glibin Aleksey 1554
1466 Stoyanov Kirill 0 : 1 Heidmets Mark 1629
1584 Karpov Fyodor 0 : 1 Rahumagi Brenet 1852
1497 Holtsman Kris 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1644
1939 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Purk Tauri 1831
1468 Piik Sander 1 : 0 Metreveli Maksim 1577
1367 Tiivel Siim 0.5 : 0.5 Kolar Karl-Ustav 1433
 
Round: A10
1263 Murumaa Magnus 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1259
1479 Shabanov Ruslan 1 : 0 Soosaar Carlos 1097
1607 Olumets Erko 0 : 1 Hõbemägi Martin 2364
1644 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Lohmus Kristofer 1645
1831 Purk Tauri 1 : 0 Ponezhin Gennady 1569
1314 Narva Mart 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1260
1398 Nebolsin Aleksei 1 : 0 Stoyanov Kirill 1466
  Kolar Johan-Eerik 0.5 : 0.5 Kolar Karl-Ustav 1433
1577 Metreveli Maksim 0 : 1 Holtsman Kris 1497
1317 Epifanov Evgenii 1 : 0 Tiivel Siim 1367
1584 Karpov Fyodor 1 : 0 Orlov Maksim 1393
1629 Heidmets Mark 0 : 1 Glibin Aleksey 1554
2174 Fedotov Denis 1 : 0 Piik Sander 1468
1852 Rahumagi Brenet 1 : 0 Mesila Villem 2163
1754 Kolk Kuno 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1939
1961 Danilin Ivan 1 : 0 Dyachkov Nikita 1720
 
Round: A11
1367 Tiivel Siim 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1260
1720 Dyachkov Nikita 0 : 1 Nebolsin Aleksei 1398
1569 Ponezhin Gennady 0 : 1 Heidmets Mark 1629
1259 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Metreveli Maksim 1577
1466 Stoyanov Kirill 1 : 0 Soosaar Carlos 1097
1314 Narva Mart 1 : 0 Murumaa Magnus 1263
1393 Orlov Maksim 1 : 0 Kolar Johan-Eerik  
2364 Hõbemägi Martin 1 : 0 Rahumagi Brenet 1852
1754 Kolk Kuno 0 : 1 Glibin Aleksey 1554
1645 Lohmus Kristofer 1 : 0 Holtsman Kris 1497
1939 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Olumets Erko 1607
1831 Purk Tauri 0 : 1 Mesila Villem 2163
1468 Piik Sander 0.5 : 0.5 Shabanov Ruslan 1479
1961 Danilin Ivan 1 : 0 Karpov Fyodor 1584
1317 Epifanov Evgenii 0 : 1 Kolar Karl-Ustav 1433
2174 Fedotov Denis 0.5 : 0.5 Yusupmurzin Danila 1644
 
Round: D1
  Lou Qiongwen 0 : 1 Fan Shihao  
1105 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Pukk Oskar 1149
  Mezhenkov Dmitry 0 : 1 Murumaa Mathias 1189
 
Round: D8
  Aasav Jaak Andero 0.5 : 0.5 Moisto Mairon 1006
 
Round: D10
  Lou Qiongwen 0 : 1 Ikla Markus 1522
1206 Stoyanov Egor 1 : 0 Pukk Oskar 1149
  Zhang Tianyi 1 : 0 Reznik Grigorii  
1317 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Pukk Martin  
  Aasav Jaak Andero 0 : 1 Prokopyev Andrei 1065
  Mezhenkov Dmitry 0 : 1 Moisto Mairon 1006
  Tolstoguzova Daria 0 : 1 Sonina Marina  
  Fan Shihao 1 : 0 Moisto Mairon 1006
 
Round: D11
  Mezhenkov Dmitry 0 : 1 Prokopyev Andrei 1065
  Zhang Tianyi 1 : 0 Ikla Markus 1522
1317 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Tolstoguzova Daria  
1522 Ikla Markus 0 : 1 Zhang Tianyi  
1206 Stoyanov Egor 0 : 1 Lou Qiongwen  
  Sonina Marina 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1105
1189 Murumaa Mathias 1 : 0 Pukk Martin  
  Aasav Jaak Andero 0 : 1 Reznik Grigorii  
 
Round: DH1
  Aasav Jaak Andero 0 : 1 Zhang Tianyi  
  Reznik Grigorii 1 : 0 Pukk Martin  
  Tolstoguzova Daria 0 : 1 Moisto Mairon 1006
1065 Prokopyev Andrei 1 : 0 Ikla Markus 1522
1317 Yusupmurzina Darya 0.5 : 0.5 Sonina Marina  
 
Round: DH2
  Reznik Grigorii 1 : 0 Stoyanov Egor 1206
  Aasav Jaak Andero 1 : 0 Pukk Martin  
  Mezhenkov Dmitry 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1105
  Zhang Tianyi 0 : 1 Fan Shihao  
1522 Ikla Markus 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1317
1006 Moisto Mairon 0 : 1 Pukk Oskar 1149
1065 Prokopyev Andrei 0 : 1 Murumaa Mathias 1189
  Lou Qiongwen 1 : 0 Sonina Marina  
 
Round: DH3
1065 Prokopyev Andrei 1 : 0 Sonina Marina  
  Reznik Grigorii 0 : 1 Murumaa Mathias 1189
1522 Ikla Markus 1 : 0 Pukk Martin  
1006 Moisto Mairon 0 : 1 Stoyanov Egor 1206
  Zhang Tianyi 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1317
  Lou Qiongwen 1 : 0 Aasav Jaak Andero  
  Tolstoguzova Daria 1 : 0 Narva Jaan Oskar 1105
1149 Pukk Oskar 0 : 1 Fan Shihao  
 
Round: DH4
  Lou Qiongwen 1 : 0 Reznik Grigorii  
1149 Pukk Oskar 1 : 0 Aasav Jaak Andero  
  Sonina Marina 0 : 1 Moisto Mairon 1006
  Zhang Tianyi 1 : 0 Mezhenkov Dmitry  
1206 Stoyanov Egor 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1317
1522 Ikla Markus 1 : 0 Narva Jaan Oskar 1105
  Fan Shihao 1 : 0 Murumaa Mathias 1189
1065 Prokopyev Andrei 1 : 0 Tolstoguzova Daria  
 
Round: DH5
1065 Prokopyev Andrei 0 : 1 Lou Qiongwen  
  Mezhenkov Dmitry 0 : 1 Pukk Martin  
  Aasav Jaak Andero 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1105
1149 Pukk Oskar 0 : 1 Murumaa Mathias 1189
1006 Moisto Mairon 0 : 1 Reznik Grigorii  
1522 Ikla Markus 1 : 0 Stoyanov Egor 1206
1644 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Fan Shihao  
  Zhang Tianyi 1 : 0 Tolstoguzova Daria  
 
Round: DH6
  Lou Qiongwen 1 : 0 Murumaa Mathias 1189
  Fan Shihao 1 : 0 Prokopyev Andrei 1065
1522 Ikla Markus 0 : 1 Pukk Oskar 1149
  Zhang Tianyi 1 : 0 Pukk Martin  
1206 Stoyanov Egor 1 : 0 Tolstoguzova Daria  
1317 Yusupmurzina Darya 0 : 1 Reznik Grigorii  
  Sonina Marina 0 : 1 Mezhenkov Dmitry  
1006 Moisto Mairon 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1105
 
Round: DH7
  Pukk Martin 1 : 0 Sonina Marina  
  Fan Shihao 1 : 0 Reznik Grigorii  
  Zhang Tianyi 1 : 0 Murumaa Mathias 1189
  Lou Qiongwen 1 : 0 Pukk Oskar 1149
1206 Stoyanov Egor 1 : 0 Prokopyev Andrei 1065
  Tolstoguzova Daria 0 : 1 Ikla Markus 1522
  Mezhenkov Dmitry 0 : 1 Aasav Jaak Andero  
1317 Yusupmurzina Darya 0.5 : 0.5 Narva Jaan Oskar 1105
 
Round: DH8
  Zhang Tianyi 0.5 : 0.5 Lou Qiongwen  
1317 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Murumaa Mathias 1189
  Fan Shihao 1 : 0 Stoyanov Egor 1206
  Mezhenkov Dmitry 0 : 1 Tolstoguzova Daria  
1522 Ikla Markus 1 : 0 Reznik Grigorii  
  Sonina Marina 0 : 1 Pukk Oskar 1149
 
Round: DH9
1206 Stoyanov Egor 1 : 0 Mezhenkov Dmitry  
  Sonina Marina 1 : 0 Aasav Jaak Andero  
1105 Narva Jaan Oskar 1 : 0 Prokopyev Andrei 1065
1149 Pukk Oskar 0 : 1 Zhang Tianyi  
  Fan Shihao 0 : 1 Ikla Markus 1522
1006 Moisto Mairon 1 : 0 Murumaa Mathias 1189
  Lou Qiongwen 1 : 0 Yusupmurzina Darya 1317
  Tolstoguzova Daria 1 : 0 Pukk Martin  
 
Round: E1
2036 Lashko Kira 1 : 0 Mumm Kristina  
1893 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Matushkina Ksenia 1599
1265 Jogimaa Carmen 0 : 1 Kolk Mari 1374
1416 Tiivel Tuuli 0 : 1 Kurdina Olga 1772
1146 Topkin Anna-Brigita 1 : 0 Parjasaar Elerin 1130
1130 Örd Laura 0 : 1 Popova Daria 1061
1333 Tolstoguzova Sofia 1 : 0 Sadova Taisiia 1338
1479 Vohtomina Vladislava 0 : 1 Wang Qingqing 2258
 
Round: E2
1338 Sadova Taisiia 1 : 0 Matushkina Ksenia 1599
1479 Vohtomina Vladislava 1 : 0 Örd Laura 1130
1374 Kolk Mari 0 : 1 Lashko Kira 2036
2258 Wang Qingqing 1 : 0 Kurdina Olga 1772
1130 Parjasaar Elerin 1 : 0 Novichkova Viktoriia  
1265 Jogimaa Carmen 0 : 1 Tiivel Tuuli 1416
1061 Popova Daria 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1146
  Tolstoguzova Daria 0 : 1 Sumarokova Aleksandra 1893
 
Round: E3
1479 Vohtomina Vladislava 0 : 1 Mumm Kristina  
1130 Parjasaar Elerin 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1333
1130 Örd Laura 0 : 1 Matushkina Ksenia 1599
1772 Kurdina Olga 0 : 1 Kolk Mari 1374
1893 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Popova Daria 1061
1338 Sadova Taisiia 0 : 1 Tiivel Tuuli 1416
1265 Jogimaa Carmen 0 : 1 Novichkova Viktoriia  
2036 Lashko Kira 0 : 1 Wang Qingqing 2258
 
Round: E4
1599 Matushkina Ksenia 1 : 0 Parjasaar Elerin 1130
1374 Kolk Mari 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1146
1265 Jogimaa Carmen 1 : 0 Örd Laura 1130
2258 Wang Qingqing 1 : 0 Sumarokova Aleksandra 1893
1416 Tiivel Tuuli 0 : 1 Lashko Kira 2036
1338 Sadova Taisiia 0 : 1 Kurdina Olga 1772
1061 Popova Daria 1 : 0 Novichkova Viktoriia  
1333 Tolstoguzova Sofia 1 : 0 Mumm Kristina  
 
Round: E5
  Novichkova Viktoriia 0 : 1 Tiivel Tuuli 1416
1479 Vohtomina Vladislava 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1146
1893 Sumarokova Aleksandra 0 : 1 Kolk Mari 1374
2258 Wang Qingqing 1 : 0 Tolstoguzova Sofia 1333
2036 Lashko Kira 1 : 0 Popova Daria 1061
1599 Matushkina Ksenia 1 : 0 Jogimaa Carmen 1265
1130 Parjasaar Elerin 0 : 1 Sadova Taisiia 1338
1772 Kurdina Olga 1 : 0 Mumm Kristina  
 
Round: E6
  Mumm Kristina 1 : 0 Novichkova Viktoriia  
1416 Tiivel Tuuli 1 : 0 Popova Daria 1061
2036 Lashko Kira 0.5 : 0.5 Sumarokova Aleksandra 1893
1130 Örd Laura 1 : 0 Parjasaar Elerin 1130
1599 Matushkina Ksenia 1 : 0 Kurdina Olga 1772
1333 Tolstoguzova Sofia 1 : 0 Vohtomina Vladislava 1479
2258 Wang Qingqing 1 : 0 Kolk Mari 1374
1338 Sadova Taisiia 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1146
 
Round: E7
1416 Tiivel Tuuli 0 : 1 Wang Qingqing 2258
1772 Kurdina Olga 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1146
1333 Tolstoguzova Sofia 0 : 1 Lashko Kira 2036
1338 Sadova Taisiia 1 : 0 Mumm Kristina  
1130 Örd Laura 0 : 1 Sumarokova Aleksandra 1893
1265 Jogimaa Carmen 0 : 1 Popova Daria 1061
1374 Kolk Mari 0 : 1 Matushkina Ksenia 1599
1479 Vohtomina Vladislava 1 : 0 Novichkova Viktoriia  
 
Round: E8
1130 Örd Laura 0 : 1 Novichkova Viktoriia  
1416 Tiivel Tuuli 0 : 1 Kolk Mari 1374
1479 Vohtomina Vladislava 0 : 1 Sumarokova Aleksandra 1893
1772 Kurdina Olga 0 : 1 Lashko Kira 2036
1061 Popova Daria 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1333
  Mumm Kristina 1 : 0 Parjasaar Elerin 1130
2258 Wang Qingqing 1 : 0 Matushkina Ksenia 1599
1265 Jogimaa Carmen 0 : 1 Topkin Anna-Brigita 1146
 
Round: E9
1333 Tolstoguzova Sofia 1 : 0 Kolk Mari 1374
1416 Tiivel Tuuli 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1146
1061 Popova Daria 0 : 1 Vohtomina Vladislava 1479
1772 Kurdina Olga 1 : 0 Örd Laura 1130
1338 Sadova Taisiia 0 : 1 Sumarokova Aleksandra 1893
  Mumm Kristina 1 : 0 Jogimaa Carmen 1265
2258 Wang Qingqing 1 : 0 Novichkova Viktoriia  
1599 Matushkina Ksenia 0 : 1 Lashko Kira 2036
 
Round: E10
1374 Kolk Mari 1 : 0 Novichkova Viktoriia  
1599 Matushkina Ksenia 1 : 0 Tiivel Tuuli 1416
1333 Tolstoguzova Sofia 0 : 1 Kurdina Olga 1772
2036 Lashko Kira 0.5 : 0.5 Vohtomina Vladislava 1479
1893 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Mumm Kristina  
2258 Wang Qingqing 1 : 0 Sadova Taisiia 1338
1265 Jogimaa Carmen 1 : 0 Parjasaar Elerin 1130
1130 Örd Laura 0 : 1 Topkin Anna-Brigita 1146
 
Round: E11
1599 Matushkina Ksenia 1 : 0 Tolstoguzova Sofia 1333
1338 Sadova Taisiia 1 : 0 Örd Laura 1130
  Mumm Kristina 0 : 1 Topkin Anna-Brigita 1146
1061 Popova Daria 1 : 0 Parjasaar Elerin 1130
2036 Lashko Kira 1 : 0 Novichkova Viktoriia  
2258 Wang Qingqing 1 : 0 Jogimaa Carmen 1265
1479 Vohtomina Vladislava 1 : 0 Kolk Mari 1374
1893 Sumarokova Aleksandra 0.5 : 0.5 Kurdina Olga 1772
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2016-08-07
End: 2016-08-13
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0493230819702 sec.