Karepa camp
Round: A1
1494 Piik Sander 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1563
2292 Wang Qingqing 1 : 0 Kolk Kuno 1766
1614 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Raag Ardi 1366
1964 Metreveli Irina 1 : 0 Tuvikene Margus 2094
1564 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Heidmets Mark 1635
2174 Karlsson Stefan 0 : 1 Lents Johann 2297
1705 Karlsson Irene 0 : 1 Taimla Tunnet 2414
1663 Metreveli Maksim 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1447
2114 Fedotov Denis 1 : 0 Hõbemägi Martin 2332
1422 Tiivel Tuuli 0 : 1 Purk Tauri 1913
1779 Lohmus Kristofer 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1481
1536 Ikla Markus 0 : 1 Salnikov Pavel 2152
 
Round: A2
2114 Fedotov Denis 0.5 : 0.5 Lents Johann 2297
1779 Lohmus Kristofer 1 : 0 Rumyantseva Ekaterina 1564
1563 Tolstoguzova Sofia 1 : 0 Salnikova Nonna 1761
2292 Wang Qingqing 1 : 0 Metreveli Irina 1964
2094 Tuvikene Margus 1 : 0 Kolk Kuno 1766
1635 Heidmets Mark 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1481
2332 Hõbemägi Martin 1 : 0 Ikla Markus 1536
2174 Karlsson Stefan 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1447
1366 Raag Ardi 0 : 1 Karlsson Irene 1705
2414 Taimla Tunnet 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1614
1422 Tiivel Tuuli 0 : 1 Piik Sander 1494
2152 Salnikov Pavel 1 : 0 Rahumagi Brenet 1833
1913 Purk Tauri 1 : 0 Metreveli Maksim 1663
 
Round: A3
1766 Kolk Kuno 1 : 0 Raag Ardi 1366
2152 Salnikov Pavel 1 : 0 Yusupmurzina Darya 1481
1614 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Heidmets Mark 1635
1964 Metreveli Irina 1 : 0 Fedotov Denis 2114
1913 Purk Tauri 0.5 : 0.5 Tolstoguzova Sofia 1563
1833 Rahumagi Brenet 1 : 0 Piik Sander 1494
1564 Rumyantseva Ekaterina 1 : 0 Ikla Markus 1536
1663 Metreveli Maksim 0 : 1 Lents Johann 2297
2332 Hõbemägi Martin 0 : 1 Karlsson Stefan 2174
1422 Tiivel Tuuli 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1447
1779 Lohmus Kristofer 1 : 0 Salnikova Nonna 1761
2414 Taimla Tunnet 1 : 0 Wang Qingqing 2292
1705 Karlsson Irene 0 : 1 Tuvikene Margus 2094
 
Round: A4
1536 Ikla Markus 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1447
1422 Tiivel Tuuli 0 : 1 Kolk Kuno 1766
2332 Hõbemägi Martin 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1614
1913 Purk Tauri 1 : 0 Lents Johann 2297
1705 Karlsson Irene 1 : 0 Rumyantseva Ekaterina 1564
1494 Piik Sander 0 : 1 Metreveli Maksim 1663
1779 Lohmus Kristofer 0 : 1 Metreveli Irina 1964
2152 Salnikov Pavel 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1563
1366 Raag Ardi 0 : 1 Salnikova Nonna 1761
2114 Fedotov Denis 1 : 0 Rahumagi Brenet 1833
1481 Yusupmurzina Darya 0 : 1 Karlsson Stefan 2174
2094 Tuvikene Margus 0 : 1 Heidmets Mark 1635
 
Round: A5
1913 Purk Tauri 0.5 : 0.5 Salnikov Pavel 2152
2174 Karlsson Stefan 0.5 : 0.5 Metreveli Irina 1964
1705 Karlsson Irene 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1614
1761 Salnikova Nonna 0 : 1 Hõbemägi Martin 2332
2094 Tuvikene Margus 1 : 0 Lents Johann 2297
1481 Yusupmurzina Darya 0 : 1 Fedotov Denis 2114
1766 Kolk Kuno 1 : 0 Metreveli Maksim 1663
1536 Ikla Markus 1 : 0 Raag Ardi 1366
1563 Tolstoguzova Sofia 0 : 1 Heidmets Mark 1635
1494 Piik Sander 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1447
1422 Tiivel Tuuli 0 : 1 Rumyantseva Ekaterina 1564
1833 Rahumagi Brenet 0 : 1 Lohmus Kristofer 1779
 
Round: A6
1494 Piik Sander 0 : 1 Salnikova Nonna 1761
2332 Hõbemägi Martin 1 : 0 Tuvikene Margus 2094
2174 Karlsson Stefan 0 : 1 Kolk Kuno 1766
2114 Fedotov Denis 0 : 1 Salnikov Pavel 2152
1447 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1614
1964 Metreveli Irina 1 : 0 Tolstoguzova Sofia 1563
1779 Lohmus Kristofer 1 : 0 Karlsson Irene 1705
1564 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Lents Johann 2297
1913 Purk Tauri 1 : 0 Heidmets Mark 1635
1833 Rahumagi Brenet 1 : 0 Metreveli Maksim 1663
1366 Raag Ardi 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1481
1536 Ikla Markus 1 : 0 Tiivel Tuuli 1422
 
Round: A7
2174 Karlsson Stefan 1 : 0 Tolstoguzova Sofia 1563
1833 Rahumagi Brenet 0 : 1 Tuvikene Margus 2094
1422 Tiivel Tuuli 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1614
1447 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Raag Ardi 1366
1536 Ikla Markus 0 : 1 Metreveli Maksim 1663
1913 Purk Tauri 1 : 0 Metreveli Irina 1964
2332 Hõbemägi Martin 1 : 0 Heidmets Mark 1635
1564 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Piik Sander 1494
1705 Karlsson Irene 0 : 1 Lents Johann 2297
1761 Salnikova Nonna 1 : 0 Yusupmurzina Darya 1481
2114 Fedotov Denis 1 : 0 Kolk Kuno 1766
1779 Lohmus Kristofer 0 : 1 Salnikov Pavel 2152
 
Round: B1
1300 Narva Mart 0 : 1 Moisto Mairon 1196
1030 Olmann Kullar 1 : 0 Gromov Danila 1280
  Gromov Ivan 0 : 1 Pukk Oskar 1142
1347 Tiivel Siim 1 : 0 Narva Jaan Oskar 1140
1039 Moller Andrus 0 : 1 Porohina Ekaterina 1368
1120 Sonina Marina 0 : 1 Kolk Mari 1320
1294 Koni Kirke 1 : 0 Kilk Oliver 1229
1241 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Pukk Martin  
1145 Reimand Hanna-Kai 1 : 0 Sonina Vladislava 1068
1350 Mumm Kristina 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1038
1313 Lääne Rauno 1 : 0 Parjasaar Elerin 1137
 
Round: B2
1347 Tiivel Siim 0 : 1 Sonina Vladislava 1068
1229 Kilk Oliver 1 : 0 Gromov Ivan  
1368 Porohina Ekaterina 1 : 0 Kolk Mari 1320
  Pukk Martin 0 : 1 Gromov Danila 1280
1241 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Reimand Hanna-Kai 1145
1142 Pukk Oskar 0 : 1 Koni Kirke 1294
1030 Olmann Kullar 0 : 1 Lääne Rauno 1313
1137 Parjasaar Elerin 1 : 0 Narva Jaan Oskar 1140
1196 Moisto Mairon 0 : 1 Mumm Kristina 1350
1039 Moller Andrus 0 : 1 Sonina Marina 1120
1038 Topkin Anna-Brigita 0 : 1 Narva Mart 1300
 
Round: B3
  Gromov Ivan 0 : 1 Topkin Anna-Brigita 1038
1030 Olmann Kullar 0 : 1 Sonina Vladislava 1068
1300 Narva Mart 1 : 0 Kilk Oliver 1229
1137 Parjasaar Elerin 0 : 1 Moller Andrus 1039
1145 Reimand Hanna-Kai 0 : 1 Moisto Mairon 1196
1120 Sonina Marina 0 : 1 Pukk Oskar 1142
1280 Gromov Danila 0 : 1 Mumm Kristina 1350
1347 Tiivel Siim 1 : 0 Kolk Mari 1320
  Pukk Martin 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1140
1368 Porohina Ekaterina 1 : 0 Lääne Rauno 1313
1241 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Koni Kirke 1294
 
Round: B4
1142 Pukk Oskar 0 : 1 Porohina Ekaterina 1368
1038 Topkin Anna-Brigita 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1145
1140 Narva Jaan Oskar 0.5 : 0.5 Olmann Kullar 1030
1137 Parjasaar Elerin 0 : 1 Kolk Mari 1320
1280 Gromov Danila 1 : 0 Moller Andrus 1039
1241 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Mumm Kristina 1350
  Gromov Ivan 1 : 0 Pukk Martin  
1229 Kilk Oliver 1 : 0 Sonina Marina 1120
1196 Moisto Mairon 0.5 : 0.5 Koni Kirke 1294
1068 Sonina Vladislava 0 : 1 Narva Mart 1300
1347 Tiivel Siim 1 : 0 Lääne Rauno 1313
 
Round: B5
1137 Parjasaar Elerin 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1038
1294 Koni Kirke 1 : 0 Sonina Vladislava 1068
1350 Mumm Kristina 0 : 1 Narva Mart 1300
1137 Parjasaar Elerin 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1038
1039 Moller Andrus 1 : 0 Pukk Martin  
1145 Reimand Hanna-Kai 0 : 1 Gromov Danila 1280
1229 Kilk Oliver 0 : 1 Kolk Mari 1320
1368 Porohina Ekaterina 0.5 : 0.5 Tolstoguzova Daria 1241
1120 Sonina Marina 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1140
1347 Tiivel Siim 1 : 0 Moisto Mairon 1196
 
Round: B6
1368 Porohina Ekaterina 0 : 1 Narva Mart 1300
1196 Moisto Mairon 1 : 0 Olmann Kullar 1030
  Gromov Ivan 0 : 1 Sonina Marina 1120
1313 Lääne Rauno 0 : 1 Mumm Kristina 1350
1137 Parjasaar Elerin 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1145
1038 Topkin Anna-Brigita 1 : 0 Pukk Martin  
1280 Gromov Danila 1 : 0 Koni Kirke 1294
1068 Sonina Vladislava 1 : 0 Pukk Oskar 1142
1347 Tiivel Siim 1 : 0 Tolstoguzova Daria 1241
1140 Narva Jaan Oskar 1 : 0 Kolk Mari 1320
1039 Moller Andrus 0 : 1 Kilk Oliver 1229
 
Round: B7
1347 Tiivel Siim 0 : 1 Narva Mart 1300
1142 Pukk Oskar 0 : 1 Topkin Anna-Brigita 1038
1294 Koni Kirke 1 : 0 Lääne Rauno 1313
1280 Gromov Danila 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1241
1068 Sonina Vladislava 0 : 1 Kilk Oliver 1229
1140 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Moisto Mairon 1196
  Pukk Martin 0 : 1 Sonina Marina 1120
1145 Reimand Hanna-Kai 0 : 1 Kolk Mari 1320
  Gromov Ivan 0 : 1 Parjasaar Elerin 1137
1368 Porohina Ekaterina 1 : 0 Mumm Kristina 1350
1039 Moller Andrus 1 : 0 Olmann Kullar 1030
 
Round: D1
1313 Lääne Rauno 1 : 0 Tolstoguzova Daria 1241
1068 Sonina Vladislava 0 : 1 Kuusk Andres  
1280 Gromov Danila 0 : 1 Sonina Marina 1120
1137 Parjasaar Elerin 0 : 1 Porohina Ekaterina 1368
1196 Moisto Mairon 0 : 1 Moller Andrus 1039
1243 Murumaa Magnus 1 : 0 Koni Kirke 1294
1347 Tiivel Siim 0 : 1 Topkin Anna-Brigita 1038
1350 Mumm Kristina 1 : 0 Murumaa Mathias 1190
1030 Olmann Kullar 0 : 1 Kolk Mari 1320
1229 Kilk Oliver 0 : 1 Pukk Oskar 1142
1300 Narva Mart 1 : 0 Reimand Hanna-Kai 1145
1140 Narva Jaan Oskar 1 : 0 Gromov Ivan  
1300 Narva Mart 1 : 0 Reimand Hanna-Kai 1145
 
Round: D2
1145 Reimand Hanna-Kai 0 : 1 Moisto Mairon 1196
1243 Murumaa Magnus 1 : 0 Porohina Ekaterina 1368
1320 Kolk Mari 0 : 1 Sonina Marina 1120
1313 Lääne Rauno 0 : 1 Tiivel Siim 1347
1038 Topkin Anna-Brigita 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1241
1280 Gromov Danila 1 : 0 Olmann Kullar 1030
1190 Murumaa Mathias 0 : 1 Kilk Oliver 1229
1140 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Kuusk Andres  
1137 Parjasaar Elerin 0 : 1 Koni Kirke 1294
1039 Moller Andrus 0 : 1 Narva Mart 1300
1142 Pukk Oskar 1 : 0 Mumm Kristina 1350
 
Round: D3
1068 Sonina Vladislava 0 : 1 Parjasaar Elerin 1137
1320 Kolk Mari 1 : 0 Gromov Ivan  
1300 Narva Mart 0 : 1 Pukk Oskar 1142
1294 Koni Kirke 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1140
1280 Gromov Danila 1 : 0 Moisto Mairon 1196
1120 Sonina Marina 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1241
1350 Mumm Kristina 1 : 0 Moller Andrus 1039
1030 Olmann Kullar 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1145
1313 Lääne Rauno 1 : 0 Murumaa Mathias 1190
1038 Topkin Anna-Brigita 0 : 1 Porohina Ekaterina 1368
  Kuusk Andres 0 : 1 Murumaa Magnus 1243
1347 Tiivel Siim 0 : 1 Kilk Oliver 1229
 
Round: D4
  Kuusk Andres 1 : 0 Tolstoguzova Daria 1241
1350 Mumm Kristina 0 : 1 Sonina Marina 1120
1300 Narva Mart 0 : 1 Kilk Oliver 1229
1347 Tiivel Siim 1 : 0 Olmann Kullar 1030
1350 Mumm Kristina 0 : 1 Kuusk Andres  
1137 Parjasaar Elerin 1 : 0 Moisto Mairon 1196
1294 Koni Kirke 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1038
1039 Moller Andrus 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1145
1190 Murumaa Mathias 1 : 0 Sonina Vladislava 1068
1243 Murumaa Magnus 0 : 1 Pukk Oskar 1142
1368 Porohina Ekaterina 1 : 0 Gromov Danila 1280
1140 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Kolk Mari 1320
 
Round: D5
1068 Sonina Vladislava 0 : 1 Olmann Kullar 1030
1190 Murumaa Mathias 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1038
1142 Pukk Oskar 0 : 1 Kolk Mari 1320
  Gromov Ivan 0 : 1 Narva Mart 1300
1229 Kilk Oliver 1 : 0 Murumaa Magnus 1243
1137 Parjasaar Elerin 1 : 0 Moller Andrus 1039
1196 Moisto Mairon 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1140
1120 Sonina Marina 0 : 1 Koni Kirke 1294
1368 Porohina Ekaterina 1 : 0 Tolstoguzova Daria 1241
1280 Gromov Danila 0.5 : 0.5 Lääne Rauno 1313
1347 Tiivel Siim 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1145
 
Round: D6
1140 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1241
1229 Kilk Oliver 0 : 1 Kuusk Andres  
1039 Moller Andrus 0 : 1 Sonina Vladislava 1068
1196 Moisto Mairon 1 : 0 Lääne Rauno 1313
1142 Pukk Oskar 1 : 0 Porohina Ekaterina 1368
1320 Kolk Mari 1 : 0 Koni Kirke 1294
1120 Sonina Marina 1 : 0 Reimand Hanna-Kai 1145
1300 Narva Mart 1 : 0 Murumaa Magnus 1243
  Gromov Ivan 1 : 0 Murumaa Mathias 1190
1137 Parjasaar Elerin 0 : 1 Gromov Danila 1280
1030 Olmann Kullar 0 : 1 Topkin Anna-Brigita 1038
1347 Tiivel Siim 0 : 1 Mumm Kristina 1350
 
Round: D7
1120 Sonina Marina 1 : 0 Kilk Oliver 1229
1140 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Murumaa Magnus 1243
1368 Porohina Ekaterina 1 : 0 Kolk Mari 1320
1280 Gromov Danila 1 : 0 Murumaa Mathias 1190
  Gromov Ivan 0 : 1 Parjasaar Elerin 1137
  Kuusk Andres 1 : 0 Pukk Oskar 1142
1350 Mumm Kristina 1 : 0 Moisto Mairon 1196
1294 Koni Kirke 1 : 0 Reimand Hanna-Kai 1145
1068 Sonina Vladislava 0 : 1 Tiivel Siim 1347
1313 Lääne Rauno 0 : 1 Olmann Kullar 1030
1039 Moller Andrus 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1038
1300 Narva Mart 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1241
Country: Estonia
City: Karepa
Start: 2017-07-09
End: 2017-07-17
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0257759094238 sec.