Youth Russian Championship, group C
Round: 1
  Shabanov Ivan 1 : 0 Mamin Pavel  
  Gromov Danila 0 : 1 Kutarev Nikita  
  Reznik Grigorii 1 : 0 Valinkin Andrei  
  Mityagin Anton 0 : 1 Nebolsin Aleksei  
  Mezhenkov Dmitry 0 : 1 Stoyanov Egor  
  Burtcev Petr 0 : 1 Prokopyev Andrei  
 
Round: 2
  Nebolsin Aleksei 1 : 0 Epifanov Evgenii  
  Stoyanov Egor 1 : 0 Shabanov Ivan  
  Valinkin Andrei 1 : 0 Kutarev Nikita  
  Gromov Danila 0 : 1 Mezhenkov Dmitry  
  Reznik Grigorii 1 : 0 Burtcev Petr  
  Mityagin Anton 1 : 0 Prokopyev Andrei  
 
Round: 3
  Mezhenkov Dmitry 0 : 1 Valinkin Andrei  
  Gromov Danila 1 : 0 Shabanov Ivan  
  Mamin Pavel 0 : 1 Stoyanov Egor  
  Burtcev Petr 1 : 0 Kutarev Nikita  
  Epifanov Evgenii 0 : 1 Prokopyev Andrei  
  Mityagin Anton 1 : 0 Reznik Grigorii  
 
Round: 4
  Burtcev Petr 0 : 1 Mezhenkov Dmitry  
  Mityagin Anton 1 : 0 Kutarev Nikita  
  Gromov Danila 1 : 0 Mamin Pavel  
  Reznik Grigorii 0 : 1 Epifanov Evgenii  
  Valinkin Andrei 1 : 0 Shabanov Ivan  
  Nebolsin Aleksei 1 : 0 Prokopyev Andrei  
 
Round: 5
  Kutarev Nikita 1 : 0 Epifanov Evgenii  
  Reznik Grigorii 1 : 0 Nebolsin Aleksei  
  Shabanov Ivan 0 : 1 Burtcev Petr  
  Mezhenkov Dmitry 0 : 1 Mityagin Anton  
  Mamin Pavel 0 : 1 Valinkin Andrei  
  Gromov Danila 1 : 0 Stoyanov Egor  
 
Round: 6
  Mamin Pavel 0 : 1 Burtcev Petr  
  Valinkin Andrei 1 : 0 Stoyanov Egor  
  Reznik Grigorii 1 : 0 Prokopyev Andrei  
  Epifanov Evgenii 1 : 0 Mezhenkov Dmitry  
  Mityagin Anton 1 : 0 Shabanov Ivan  
  Nebolsin Aleksei 1 : 0 Kutarev Nikita  
 
Round: 7
  Kutarev Nikita 0 : 1 Prokopyev Andrei  
  Shabanov Ivan 0 : 1 Epifanov Evgenii  
  Nebolsin Aleksei 1 : 0 Mezhenkov Dmitry  
  Burtcev Petr 0 : 1 Stoyanov Egor  
  Gromov Danila 1 : 0 Valinkin Andrei  
  Mamin Pavel 0 : 1 Mityagin Anton  
 
Round: 8
  Reznik Grigorii 1 : 0 Kutarev Nikita  
  Nebolsin Aleksei 1 : 0 Shabanov Ivan  
  Epifanov Evgenii 1 : 0 Mamin Pavel  
  Burtcev Petr 1 : 0 Gromov Danila  
  Prokopyev Andrei 1 : 0 Mezhenkov Dmitry  
  Mityagin Anton 1 : 0 Stoyanov Egor  
 
Round: 9
  Epifanov Evgenii 1 : 0 Stoyanov Egor  
  Mezhenkov Dmitry 0 : 1 Reznik Grigorii  
  Nebolsin Aleksei 1 : 0 Mamin Pavel  
  Shabanov Ivan 0 : 1 Prokopyev Andrei  
  Burtcev Petr 0.5 : 0.5 Valinkin Andrei  
  Gromov Danila 1 : 0 Mityagin Anton  
 
Round: 10
  Reznik Grigorii 1 : 0 Shabanov Ivan  
  Mityagin Anton 1 : 0 Valinkin Andrei  
  Prokopyev Andrei 1 : 0 Mamin Pavel  
  Kutarev Nikita 0 : 1 Mezhenkov Dmitry  
  Nebolsin Aleksei 1 : 0 Stoyanov Egor  
  Epifanov Evgenii 1 : 0 Gromov Danila  
 
Round: 11
  Valinkin Andrei 0 : 1 Epifanov Evgenii  
  Burtcev Petr 0 : 1 Mityagin Anton  
  Stoyanov Egor 0 : 1 Prokopyev Andrei  
  Shabanov Ivan 1 : 0 Kutarev Nikita  
  Reznik Grigorii 1 : 0 Mamin Pavel  
  Nebolsin Aleksei 1 : 0 Gromov Danila  
 
Round: 12
  Nebolsin Aleksei 1 : 0 Valinkin Andrei  
  Mezhenkov Dmitry 1 : 0 Shabanov Ivan  
  Epifanov Evgenii 0 : 1 Burtcev Petr  
  Reznik Grigorii 1 : 0 Stoyanov Egor  
  Prokopyev Andrei 0 : 1 Gromov Danila  
  Mamin Pavel 0 : 1 Kutarev Nikita  
 
Round: 13
  Mityagin Anton 0 : 1 Epifanov Evgenii  
  Nebolsin Aleksei 1 : 0 Burtcev Petr  
  Valinkin Andrei 0 : 1 Prokopyev Andrei  
  Mamin Pavel 0 : 1 Mezhenkov Dmitry  
  Reznik Grigorii 1 : 0 Gromov Danila  
  Stoyanov Egor 1 : 0 Kutarev Nikita  
Country: Russia
City: Rybinsk
Start: 2016-03-25
End: 2016-03-30
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0101788043976 sec.