Tallinn Open (Open Estonian Championship) of Renju, Rapid gomoku and Boku
Round: 1
1730 Lohmus Kristofer 0.5 : 0.5 Topkin Georg-Romet 1909
1884 Katsev Ilya 0 : 1 Orlov Denis 1756
1924 Bulatovsky Oleg 1 : 0 Heidmets Mark 1637
1748 Voznjuk Pavel 0 : 1 Balabhai Viktor 2064
2483 Oll Aivo 1 : 0 Kolk Kuno 1761
2527 Sushkov Vladimir 1 : 0 Rahumagi Brenet 1791
 
Round: 2
1637 Heidmets Mark 1 : 0 Lohmus Kristofer 1730
1748 Voznjuk Pavel 1 : 0 Kolk Kuno 1761
2527 Sushkov Vladimir 1 : 0 Bulatovsky Oleg 1924
1909 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Katsev Ilya 1884
2483 Oll Aivo 1 : 0 Olumets Erko 1665
2064 Balabhai Viktor 1 : 0 Orlov Denis 1756
 
Round: 3
2483 Oll Aivo 1 : 0 Sushkov Vladimir 2527
1791 Rahumagi Brenet 0 : 1 Orlov Denis 1756
1909 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Balabhai Viktor 2064
1884 Katsev Ilya 1 : 0 Heidmets Mark 1637
1924 Bulatovsky Oleg 0 : 1 Olumets Erko 1665
1748 Voznjuk Pavel 0 : 1 Lohmus Kristofer 1730
 
Round: 4
2416 Soosõrv Ants 1 : 0 Kolk Kuno 1761
1730 Lohmus Kristofer 1 : 0 Bulatovsky Oleg 1924
2483 Oll Aivo 1 : 0 Balabhai Viktor 2064
1791 Rahumagi Brenet 0 : 1 Voznjuk Pavel 1748
1756 Orlov Denis 0 : 1 Sushkov Vladimir 2527
1884 Katsev Ilya 1 : 0 Olumets Erko 1665
 
Round: 5
2483 Oll Aivo 1 : 0 Katsev Ilya 1884
2527 Sushkov Vladimir 1 : 0 Balabhai Viktor 2064
1730 Lohmus Kristofer 1 : 0 Orlov Denis 1756
1791 Rahumagi Brenet 0 : 1 Kolk Kuno 1761
1665 Olumets Erko 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1909
1748 Voznjuk Pavel 0 : 1 Soosõrv Ants 2416
 
Round: 6
1909 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Kolk Kuno 1761
1924 Bulatovsky Oleg 1 : 0 Voznjuk Pavel 1748
1665 Olumets Erko 1 : 0 Rahumagi Brenet 1791
1730 Lohmus Kristofer 0 : 1 Oll Aivo 2483
2416 Soosõrv Ants 0.5 : 0.5 Sushkov Vladimir 2527
1884 Katsev Ilya 0 : 1 Balabhai Viktor 2064
 
Round: 7
1884 Katsev Ilya 0 : 1 Kolk Kuno 1761
1909 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Oll Aivo 2483
1791 Rahumagi Brenet 0 : 1 Bulatovsky Oleg 1924
1665 Olumets Erko 0 : 1 Orlov Denis 1756
2064 Balabhai Viktor 0 : 1 Soosõrv Ants 2416
2527 Sushkov Vladimir 1 : 0 Lohmus Kristofer 1730
 
Round: 8
1665 Olumets Erko 1 : 0 Voznjuk Pavel 1748
1909 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Sushkov Vladimir 2527
1924 Bulatovsky Oleg 1 : 0 Balabhai Viktor 2064
1884 Katsev Ilya 0 : 1 Rahumagi Brenet 1791
1756 Orlov Denis 0 : 1 Oll Aivo 2483
1730 Lohmus Kristofer 1 : 0 Kolk Kuno 1761
 
Round: B1
1437 Sadova Taisiia 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1104
1244 Kallikorm Kevin Kaido 1 : 0 Koni Kirke 1203
  Sonina Vladislava 0 : 1 Ikla Markus 1536
  Sonina Marina 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1369
1562 Sepman Siim 0 : 1 Piik Sander 1503
1091 Moisto Mairon 1 : 0 Lillemaa Argo 1697
 
Round: b2
1397 Tonisson Trent Asso 0 : 1 Sepman Siim 1562
1361 Kolk Mari 0 : 1 Sonina Marina  
1503 Piik Sander 1 : 0 Sadova Taisiia 1437
1244 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1369
1203 Koni Kirke 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1104
1697 Lillemaa Argo 1 : 0 Sonina Vladislava  
1536 Ikla Markus 1 : 0 Moisto Mairon 1091
 
Round: B3
1244 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Ikla Markus 1536
  Sonina Vladislava 0 : 1 Kolk Mari 1361
1562 Sepman Siim 1 : 0 Sonina Marina  
1437 Sadova Taisiia 1 : 0 Lillemaa Argo 1697
1503 Piik Sander 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1369
1091 Moisto Mairon 1 : 0 Koni Kirke 1203
1397 Tonisson Trent Asso 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1104
 
Round: B4
1203 Koni Kirke 0.5 : 0.5 Tonisson Trent Asso 1397
  Sonina Marina 0 : 1 Kallikorm Kevin Kaido 1244
1437 Sadova Taisiia 1 : 0 Sepman Siim 1562
1104 Topkin Anna-Brigita 1 : 0 Sonina Vladislava  
1503 Piik Sander 1 : 0 Moisto Mairon 1091
1369 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Ikla Markus 1536
1697 Lillemaa Argo 1 : 0 Kolk Mari 1361
 
Round: B5
1503 Piik Sander 1 : 0 Ikla Markus 1536
1104 Topkin Anna-Brigita 0 : 1 Kolk Mari 1361
  Sonina Marina 1 : 0 Sonina Vladislava  
1244 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Tonisson Trent Asso 1397
1091 Moisto Mairon 1 : 0 Sepman Siim 1562
1437 Sadova Taisiia 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1369
1697 Lillemaa Argo 1 : 0 Koni Kirke 1203
 
Round: B6
1369 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Kolar Karl-Ustav 1436
1562 Sepman Siim 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1244
  Sonina Vladislava 0 : 1 Koni Kirke 1203
1437 Sadova Taisiia 1 : 0 Ikla Markus 1536
  Sonina Marina 0 : 1 Topkin Anna-Brigita 1104
1091 Moisto Mairon 1 : 0 Kolk Mari 1361
1397 Tonisson Trent Asso 0.5 : 0.5 Piik Sander 1503
 
Round: B7
1503 Piik Sander 1 : 0 Koni Kirke 1203
  Sonina Marina 0 : 1 Kolar Karl-Ustav 1436
1244 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Kolk Mari 1361
1536 Ikla Markus 0.5 : 0.5 Tonisson Trent Asso 1397
1091 Moisto Mairon 0 : 1 Sadova Taisiia 1437
  Sonina Vladislava 0 : 1 Sepman Siim 1562
1104 Topkin Anna-Brigita 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1369
 
Round: B1
1397 Tonisson Trent Asso 0.5 : 0.5 Kolk Mari 1361
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2016-12-26
End: 2016-12-30
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0118839740753 sec.