Youth Russian Championship, group A,B
Round: 1
1505 Postnikov Fedor 1 : 0 Nogovitsin Alexander 1341
1546 Glibin Aleksey 1 : 0 Lapin Ivan 1250
2170 Kryuchok Roman 1 : 0 Orlov Maxim 1408
2139 Fedotov Denis 1 : 0 Ponezhin Gennady 1589
2190 Golomaryov Anthony 1 : 0 Shabanov Ruslan 1568
 
Round: 2
1505 Postnikov Fedor 1 : 0 Orlov Maxim 1408
2190 Golomaryov Anthony 1 : 0 Glibin Aleksey 1546
1589 Ponezhin Gennady 1 : 0 Shabanov Ruslan 1568
1654 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Lapin Ivan 1250
1341 Nogovitsin Alexander 0 : 1 Fedotov Denis 2139
 
Round: 3
2139 Fedotov Denis 1 : 0 Orlov Maxim 1408
1568 Shabanov Ruslan 1 : 0 Nogovitsin Alexander 1341
1589 Ponezhin Gennady 1 : 0 Glibin Aleksey 1546
1505 Postnikov Fedor 0 : 1 Kryuchok Roman 2170
2190 Golomaryov Anthony 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1654
 
Round: 4
1341 Nogovitsin Alexander 0 : 1 Glibin Aleksey 1546
1589 Ponezhin Gennady 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1654
1568 Shabanov Ruslan 1 : 0 Orlov Maxim 1408
2139 Fedotov Denis 1 : 0 Kryuchok Roman 2170
1250 Lapin Ivan 0 : 1 Golomaryov Anthony 2190
 
Round: 5
1568 Shabanov Ruslan 0 : 1 Kryuchok Roman 2170
1408 Orlov Maxim 0 : 1 Glibin Aleksey 1546
1250 Lapin Ivan 0 : 1 Ponezhin Gennady 1589
1654 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Nogovitsin Alexander 1341
 
Round: 6
1250 Lapin Ivan 1 : 0 Nogovitsin Alexander 1341
1568 Shabanov Ruslan 1 : 0 Postnikov Fedor 1505
1589 Ponezhin Gennady 0 : 1 Golomaryov Anthony 2190
1654 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Orlov Maxim 1408
2170 Kryuchok Roman 1 : 0 Glibin Aleksey 1546
 
Round: 7
1505 Postnikov Fedor 0 : 1 Glibin Aleksey 1546
1250 Lapin Ivan 0 : 1 Orlov Maxim 1408
1654 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Kryuchok Roman 2170
1568 Shabanov Ruslan 0 : 1 Fedotov Denis 2139
2190 Golomaryov Anthony 1 : 0 Nogovitsin Alexander 1341
 
Round: 8
1505 Postnikov Fedor 0.5 : 0.5 Yusupmurzin Danila 1654
2170 Kryuchok Roman 1 : 0 Lapin Ivan 1250
1341 Nogovitsin Alexander 0 : 1 Ponezhin Gennady 1589
1408 Orlov Maxim 0 : 1 Golomaryov Anthony 2190
1546 Glibin Aleksey 0 : 1 Fedotov Denis 2139
 
Round: 9
1505 Postnikov Fedor 1 : 0 Lapin Ivan 1250
1546 Glibin Aleksey 0 : 1 Shabanov Ruslan 1568
1654 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Fedotov Denis 2139
1589 Ponezhin Gennady 0 : 1 Orlov Maxim 1408
2170 Kryuchok Roman 1 : 0 Golomaryov Anthony 2190
 
Round: 10
1408 Orlov Maxim 1 : 0 Nogovitsin Alexander 1341
1654 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Shabanov Ruslan 1568
1589 Ponezhin Gennady 0 : 1 Kryuchok Roman 2170
2139 Fedotov Denis 1 : 0 Lapin Ivan 1250
1505 Postnikov Fedor 0 : 1 Golomaryov Anthony 2190
 
Round: 11
2139 Fedotov Denis 0 : 1 Golomaryov Anthony 2190
1654 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Glibin Aleksey 1546
1341 Nogovitsin Alexander 0 : 1 Kryuchok Roman 2170
1505 Postnikov Fedor 0 : 1 Ponezhin Gennady 1589
1568 Shabanov Ruslan 1 : 0 Lapin Ivan 1250
Country: Russia
City: Rybinsk
Start: 2017-03-25
End: 2017-03-30
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.054886102676392 sec.