Youth Russian Championship, group E,F
Round: 1
1423 Prokopets Tatyana 0 : 1 Stulova Kristina 1526
1214 Serebryannikova Darya 0 : 1 Kurdina Olga 1765
1920 Oborina Anastasja 1 : 0 Stulova Darya 1511
 
Round: 2
1920 Oborina Anastasja 1 : 0 Kurdina Olga 1765
1214 Serebryannikova Darya 0 : 1 Prokopets Tatyana 1423
1329 Glibina Ekaterina 0 : 1 Stulova Darya 1511
 
Round: 3
1423 Prokopets Tatyana 0 : 1 Oborina Anastasja 1920
1214 Serebryannikova Darya 0 : 1 Stulova Kristina 1526
1765 Kurdina Olga 1 : 0 Glibina Ekaterina 1329
 
Round: 4
1511 Stulova Darya 0 : 1 Kurdina Olga 1765
1423 Prokopets Tatyana 1 : 0 Glibina Ekaterina 1329
1526 Stulova Kristina 0 : 1 Oborina Anastasja 1920
 
Round: 5
1214 Serebryannikova Darya 0 : 1 Oborina Anastasja 1920
1423 Prokopets Tatyana 0 : 1 Stulova Darya 1511
1526 Stulova Kristina 1 : 0 Glibina Ekaterina 1329
 
Round: 6
1511 Stulova Darya 1 : 0 Stulova Kristina 1526
1214 Serebryannikova Darya 0 : 1 Glibina Ekaterina 1329
1765 Kurdina Olga 1 : 0 Prokopets Tatyana 1423
 
Round: 7
1765 Kurdina Olga 1 : 0 Stulova Kristina 1526
1920 Oborina Anastasja 1 : 0 Glibina Ekaterina 1329
1511 Stulova Darya 1 : 0 Serebryannikova Darya 1214
 
Round: 8
1423 Prokopets Tatyana 0 : 1 Stulova Kristina 1526
1920 Oborina Anastasja 1 : 0 Stulova Darya 1511
1214 Serebryannikova Darya 0 : 1 Kurdina Olga 1765
 
Round: 9
1511 Stulova Darya 1 : 0 Glibina Ekaterina 1329
1920 Oborina Anastasja 1 : 0 Kurdina Olga 1765
1423 Prokopets Tatyana 1 : 0 Serebryannikova Darya 1214
 
Round: 10
1765 Kurdina Olga 1 : 0 Glibina Ekaterina 1329
1214 Serebryannikova Darya 0 : 1 Stulova Kristina 1526
1920 Oborina Anastasja 1 : 0 Prokopets Tatyana 1423
 
Round: 11
1423 Prokopets Tatyana 1 : 0 Glibina Ekaterina 1329
1526 Stulova Kristina 0 : 1 Oborina Anastasja 1920
1765 Kurdina Olga 1 : 0 Stulova Darya 1511
 
Round: 12
1526 Stulova Kristina 1 : 0 Glibina Ekaterina 1329
1511 Stulova Darya 0.5 : 0.5 Prokopets Tatyana 1423
1214 Serebryannikova Darya 0 : 1 Oborina Anastasja 1920
 
Round: 13
1214 Serebryannikova Darya 0.5 : 0.5 Glibina Ekaterina 1329
1511 Stulova Darya 0.5 : 0.5 Stulova Kristina 1526
1423 Prokopets Tatyana 0 : 1 Kurdina Olga 1765
 
Round: 14
1765 Kurdina Olga 1 : 0 Stulova Kristina 1526
1511 Stulova Darya 1 : 0 Serebryannikova Darya 1214
1920 Oborina Anastasja 1 : 0 Glibina Ekaterina 1329
Country: Russia
City: Rybinsk
Start: 2017-03-25
End: 2017-03-30
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.041374921798706 sec.