Tallinn Open
Round: 1
2486 Oll Aivo 1 : 0 Rahumagi Brenet 1739
1570 Ikla Markus 0 : 1 Mesila Villem 2216
1830 Lohmus Kristofer 0 : 1 Soosyrv Ants 2355
2615 Sushkov Vladimir 1 : 0 Katsev Ilya 1905
2179 Karlsson Stefan 1 : 0 Kolk Kuno 1752
1890 Purk Tauri 0 : 1 Piik Sander 1645
2110 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Sadova Taisia 1460
 
Round: 2
2179 Karlsson Stefan 0 : 1 Sushkov Vladimir 2615
1752 Kolk Kuno 0 : 1 Katsev Ilya 1905
1739 Rahumagi Brenet 1 : 0 Sadova Taisia 1460
1830 Lohmus Kristofer 0 : 1 Ikla Markus 1570
2486 Oll Aivo 1 : 0 Topkin Georg-Romet 2110
2279 Epifanov Dmitry 1 : 0 Piik Sander 1645
2216 Mesila Villem 0 : 1 Soosyrv Ants 2355
 
Round: 3
2110 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Katsev Ilya 1905
1739 Rahumagi Brenet 0 : 1 Karlsson Stefan 2179
2615 Sushkov Vladimir 1 : 0 Epifanov Dmitry 2279
1890 Purk Tauri 1 : 0 Ikla Markus 1570
2486 Oll Aivo 1 : 0 Soosyrv Ants 2355
2216 Mesila Villem 1 : 0 Piik Sander 1645
1752 Kolk Kuno 0 : 1 Lohmus Kristofer 1830
 
Round: 4
2486 Oll Aivo 1 : 0 Sushkov Vladimir 2615
1460 Sadova Taisia 1 : 0 Kolk Kuno 1752
1890 Purk Tauri 0 : 1 Soosyrv Ants 2355
2216 Mesila Villem 1 : 0 Karlsson Stefan 2179
1570 Ikla Markus 0 : 1 Rahumagi Brenet 1739
2110 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Epifanov Dmitry 2279
1830 Lohmus Kristofer 1 : 0 Piik Sander 1645
 
Round: 5
2486 Oll Aivo 1 : 0 Epifanov Dmitry 2279
2110 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Lohmus Kristofer 1830
1752 Kolk Kuno 1 : 0 Rahumagi Brenet 1739
2615 Sushkov Vladimir 1 : 0 Mesila Villem 2216
2179 Karlsson Stefan 1 : 0 Purk Tauri 1890
1905 Katsev Ilya 0 : 1 Soosyrv Ants 2355
1460 Sadova Taisia 0 : 1 Piik Sander 1645
 
Round: 6
1570 Ikla Markus 0 : 1 Katsev Ilya 1905
1460 Sadova Taisia 0 : 1 Lohmus Kristofer 1830
1739 Rahumagi Brenet 0.5 : 0.5 Piik Sander 1645
2216 Mesila Villem 1 : 0 Epifanov Dmitry 2279
2355 Soosyrv Ants 0 : 1 Sushkov Vladimir 2615
1890 Purk Tauri 0 : 1 Topkin Georg-Romet 2110
2179 Karlsson Stefan 0 : 1 Oll Aivo 2486
 
Round: 7
1460 Sadova Taisia 0 : 1 Purk Tauri 1890
1830 Lohmus Kristofer 0 : 1 Karlsson Stefan 2179
2355 Soosyrv Ants 0 : 1 Epifanov Dmitry 2279
1752 Kolk Kuno 1 : 0 Ikla Markus 1570
1645 Piik Sander 1 : 0 Katsev Ilya 1905
2615 Sushkov Vladimir 1 : 0 Topkin Georg-Romet 2110
2216 Mesila Villem 0 : 1 Oll Aivo 2486
 
Round: 8
1570 Ikla Markus 0 : 1 Sadova Taisia 1460
2615 Sushkov Vladimir 1 : 0 Rahumagi Brenet 1739
2355 Soosyrv Ants 0 : 1 Topkin Georg-Romet 2110
2179 Karlsson Stefan 1 : 0 Epifanov Dmitry 2279
1752 Kolk Kuno 0 : 1 Mesila Villem 2216
1645 Piik Sander 0 : 1 Oll Aivo 2486
1905 Katsev Ilya 1 : 0 Purk Tauri 1890
 
Round: B1
  Puzanov Georgi 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1314
1413 Narva Mart 1 : 0 Sonina Marina 1210
1010 Topkin Anna-Brigita 0 : 1 Sonin Sergey  
  Epifanova Alisa 0 : 1 Holtsman Kris 1446
1413 Koni Kirke 1 : 0 Sonina Marina 1210
1413 Narva Mart 1 : 0 Sonina Vladislava 1009
  Pushkin Ivan 0 : 1 Laane Rauno 1324
 
Round: B2
  Epifanova Alisa 0 : 1 Sonina Vladislava 1009
1324 Laane Rauno 0 : 1 Koni Kirke 1413
1210 Sonina Marina 0 : 1 Puzanov Georgi  
  Sonin Sergey 0 : 1 Holtsman Kris 1446
1413 Narva Mart 1 : 0 Olumets Erko 1491
1314 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Kallikorm Kevin Kaido 1203
 
Round: B3
1210 Sonina Marina 1 : 0 Epifanova Alisa  
1324 Laane Rauno 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1010
1009 Sonina Vladislava 0 : 1 Sonin Sergey  
1203 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Narva Mart 1413
1413 Koni Kirke 0 : 1 Holtsman Kris 1446
  Puzanov Georgi 0 : 1 Olumets Erko 1491
 
Round: B4
1324 Laane Rauno 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1203
1010 Topkin Anna-Brigita 1 : 0 Puzanov Georgi  
1210 Sonina Marina 1 : 0 Pushkin Ivan  
1413 Narva Mart 1 : 0 Holtsman Kris 1446
1491 Olumets Erko 1 : 0 Sonin Sergey  
1413 Koni Kirke 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1314
 
Round: B5
1009 Sonina Vladislava 0 : 1 Kallikorm Kevin Kaido 1203
1446 Holtsman Kris 0 : 1 Olumets Erko 1491
1324 Laane Rauno 0 : 1 Narva Mart 1413
  Sonin Sergey 0.5 : 0.5 Koni Kirke 1413
1314 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Sonina Marina 1210
 
Round: B6
1413 Koni Kirke 1 : 0 Narva Mart 1413
1210 Sonina Marina 0 : 1 Olumets Erko 1491
1324 Laane Rauno 1 : 0 Holtsman Kris 1446
1010 Topkin Anna-Brigita 0 : 1 Kallikorm Kevin Kaido 1203
1314 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Sonina Vladislava 1009
  Sonin Sergey 1 : 0 Pushkin Ivan  
 
Round: B7
1324 Laane Rauno 1 : 0 Puzanov Georgi  
1413 Narva Mart 1 : 0 Sonina Marina 1210
1446 Holtsman Kris 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1010
1491 Olumets Erko 0 : 1 Koni Kirke 1413
1203 Kallikorm Kevin Kaido 1 : 0 Sonin Sergey  
1314 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Pushkin Ivan  
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2017-12-26
End: 2017-12-29
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0149037837982 sec.