Estonian Championship of Renju and Gomoku
Round: 1
1288 Laane Rauno 0 : 1 Mesila Villem 2193
1898 Katsev Ilya 1 : 0 Orlov Denis 1808
2327 Hobemagi Martin 1 : 0 Moisto Mairon 1209
1539 Ikla Markus 1 : 0 Sonina Marina 1174
1325 Mumm Kristina 1 : 0 Pukk Martin  
1526 Piik Sander 0 : 1 Lohmus Kristofer 1778
  Sonin Sergey 0 : 1 Kolk Kuno 1780
2418 Oll Aivo 1 : 0 Sonina Vladislava 1036
1846 Rahumagi Brenet 1 : 0 Narva Mart 1343
1137 Pukk Oskar 0 : 1 Topkin Georg-Romet 2112
1473 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Voznjuk Pavel 1732
 
Round: 2
1325 Mumm Kristina 0 : 1 Ikla Markus 1539
1174 Sonina Marina 0.5 : 0.5 Piik Sander 1526
1898 Katsev Ilya 0 : 1 Kolk Kuno 1780
1343 Narva Mart 1 : 0 Laane Rauno 1288
1137 Pukk Oskar 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1473
  Sonin Sergey 0 : 1 Orlov Denis 1808
  Pukk Martin 0 : 1 Mesila Villem 2193
1732 Voznjuk Pavel 0 : 1 Topkin Georg-Romet 2112
1778 Lohmus Kristofer 0 : 1 Oll Aivo 2418
2327 Hobemagi Martin 1 : 0 Rahumagi Brenet 1846
1036 Sonina Vladislava 0 : 1 Moisto Mairon 1209
 
Round: 3
2193 Mesila Villem 1 : 0 Topkin Georg-Romet 2112
1846 Rahumagi Brenet 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1473
1732 Voznjuk Pavel 0 : 1 Orlov Denis 1808
2418 Oll Aivo 0 : 1 Hobemagi Martin 2327
1778 Lohmus Kristofer 1 : 0 Mumm Kristina 1325
1209 Moisto Mairon 0 : 1 Piik Sander 1526
1288 Laane Rauno 1 : 0 Pukk Martin  
1898 Katsev Ilya 1 : 0 Narva Mart 1343
1780 Kolk Kuno 1 : 0 Ikla Markus 1539
1137 Pukk Oskar 1 : 0 Sonina Vladislava 1036
  Sonin Sergey 0 : 1 Sonina Marina 1174
 
Round: 4
1539 Ikla Markus 0.5 : 0.5 Rahumagi Brenet 1846
2327 Hobemagi Martin 0 : 1 Mesila Villem 2193
1808 Orlov Denis 1 : 0 Kolk Kuno 1780
  Sonin Sergey 0 : 1 Mumm Kristina 1325
1898 Katsev Ilya 1 : 0 Lohmus Kristofer 1778
1732 Voznjuk Pavel 0 : 1 Piik Sander 1526
2112 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Oll Aivo 2418
1036 Sonina Vladislava 0 : 1 Sonina Marina 1174
1343 Narva Mart 1 : 0 Moisto Mairon 1209
  Pukk Martin 0 : 1 Pukk Oskar 1137
1473 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Laane Rauno 1288
 
Round: 5
1174 Sonina Marina 0 : 1 Rahumagi Brenet 1846
2193 Mesila Villem 1 : 0 Katsev Ilya 1898
1526 Piik Sander 1 : 0 Ikla Markus 1539
1288 Laane Rauno 1 : 0 Sonin Sergey  
2327 Hobemagi Martin 1 : 0 Kolk Kuno 1780
1325 Mumm Kristina 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1473
1209 Moisto Mairon 0 : 1 Soosyrv Ants 2416
1343 Narva Mart 1 : 0 Pukk Oskar 1137
  Pukk Martin 1 : 0 Sonina Vladislava 1036
2112 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Lohmus Kristofer 1778
2418 Oll Aivo 1 : 0 Orlov Denis 1808
 
Round: 6
2418 Oll Aivo 1 : 0 Mesila Villem 2193
1539 Ikla Markus 1 : 0 Pukk Oskar 1137
1174 Sonina Marina 0 : 1 Orlov Denis 1808
  Pukk Martin 0 : 1 Sonin Sergey  
2112 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Rahumagi Brenet 1846
1473 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Katsev Ilya 1898
1343 Narva Mart 0 : 1 Kolk Kuno 1780
2327 Hobemagi Martin 1 : 0 Piik Sander 1526
1288 Laane Rauno 1 : 0 Mumm Kristina 1325
1778 Lohmus Kristofer 1 : 0 Moisto Mairon 1209
 
Round: 7
1539 Ikla Markus 0 : 1 Topkin Georg-Romet 2112
1846 Rahumagi Brenet 1 : 0 Piik Sander 1526
1898 Katsev Ilya 0 : 1 Oll Aivo 2418
1343 Narva Mart 1 : 0 Sonin Sergey  
1808 Orlov Denis 0 : 1 Hobemagi Martin 2327
  Pukk Martin 0 : 1 Lohmus Kristofer 1778
1036 Sonina Vladislava 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1473
1288 Laane Rauno 0 : 1 Sonina Marina 1174
2193 Mesila Villem 1 : 0 Kolk Kuno 1780
1137 Pukk Oskar 0 : 1 Mumm Kristina 1325
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2017-10-27
End: 2017-10-29
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.07691502571106 sec.