Youth Russian Championship, group C,F
Round: 1
1329 Porohina Ekaterina 0.5 : 0.5 Sonina Vladislava 1007
1231 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Yudina Polina  
  Shestakova Valeria 1 : 0 Shevliakova Ekaterina  
937 Fokicheva Anna 1 : 0 Vostryakova  Yulia  
 
Round: 2
1329 Porohina Ekaterina 1 : 0 Tolstoguzova Daria 1231
  Vostryakova  Yulia 0 : 1 Shevliakova Ekaterina  
937 Fokicheva Anna 1 : 0 Yudina Polina  
1007 Sonina Vladislava 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1570
 
Round: 3
  Yudina Polina 0 : 1 Shevliakova Ekaterina  
1231 Tolstoguzova Daria 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1570
937 Fokicheva Anna 0 : 1 Porohina Ekaterina 1329
  Vostryakova  Yulia 0 : 1 Shestakova Valeria  
 
Round: 4
937 Fokicheva Anna 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1570
  Yudina Polina 0 : 1 Shestakova Valeria  
1231 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Sonina Vladislava 1007
1329 Porohina Ekaterina 1 : 0 Shevliakova Ekaterina  
 
Round: 5
  Yudina Polina 1 : 0 Vostryakova  Yulia  
1570 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Shevliakova Ekaterina  
937 Fokicheva Anna 1 : 0 Sonina Vladislava 1007
1329 Porohina Ekaterina 1 : 0 Shestakova Valeria  
 
Round: 6
1329 Porohina Ekaterina 1 : 0 Vostryakova  Yulia  
1231 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Fokicheva Anna 937
1570 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Shestakova Valeria  
  Shevliakova Ekaterina 0 : 1 Sonina Vladislava 1007
 
Round: 7
1007 Sonina Vladislava 1 : 0 Shestakova Valeria  
1329 Porohina Ekaterina 1 : 0 Yudina Polina  
1231 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Shevliakova Ekaterina  
  Vostryakova  Yulia 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1570
 
Round: 8
937 Fokicheva Anna 0 : 1 Shevliakova Ekaterina  
1231 Tolstoguzova Daria 0 : 1 Shestakova Valeria  
  Vostryakova  Yulia 0 : 1 Sonina Vladislava 1007
1570 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Yudina Polina  
 
Round: 9
1329 Porohina Ekaterina 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1570
  Yudina Polina 0 : 1 Sonina Vladislava 1007
  Vostryakova  Yulia 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1231
937 Fokicheva Anna 1 : 0 Shestakova Valeria  
 
Round: C1
  Puzanov Georgi 0 : 1 Noskov Pavel 997
  Roginski Roman 1 : 0 Mezhiev Andrey  
  Nikitin Alexandr 1 : 0 Agarkov Dmitrii 919
1008 Fokichev Egor 1 : 0 Kazanin Artyom  
1251 Stoyanov Egor 1 : 0 Startsev Masksim  
  Danilov Daniil 0 : 1 Prokopyev Andrei 1037
1067 Sidorov Mikhail 1 : 0 Kochanov Vasily  
 
Round: C2
  Mezhiev Andrey 1 : 0 Startsev Masksim  
  Kochanov Vasily 0 : 1 Danilov Daniil  
1067 Sidorov Mikhail 0.5 : 0.5 Roginski Roman  
1037 Prokopyev Andrei 1 : 0 Nikitin Alexandr  
1251 Stoyanov Egor 1 : 0 Noskov Pavel 997
  Puzanov Georgi 0 : 1 Agarkov Dmitrii 919
1008 Fokichev Egor 1 : 0 Pushkin Ivan 1097
 
Round: C3
  Nikitin Alexandr 1 : 0 Mezhiev Andrey  
  Danilov Daniil 1 : 0 Pushkin Ivan 1097
1037 Prokopyev Andrei 0 : 1 Stoyanov Egor 1251
1008 Fokichev Egor 1 : 0 Roginski Roman  
1067 Sidorov Mikhail 1 : 0 Agarkov Dmitrii 919
  Puzanov Georgi 1 : 0 Startsev Masksim  
  Kazanin Artyom 0 : 1 Noskov Pavel 997
 
Round: C4
  Kochanov Vasily 1 : 0 Pushkin Ivan 1097
1037 Prokopyev Andrei 1 : 0 Sidorov Mikhail 1067
  Puzanov Georgi 1 : 0 Mezhiev Andrey  
  Kazanin Artyom 0 : 1 Agarkov Dmitrii 919
1008 Fokichev Egor 0 : 1 Stoyanov Egor 1251
997 Noskov Pavel 1 : 0 Danilov Daniil  
  Nikitin Alexandr 0 : 1 Roginski Roman  
 
Round: C5
  Kazanin Artyom 0 : 1 Puzanov Georgi  
  Roginski Roman 0 : 1 Stoyanov Egor 1251
1008 Fokichev Egor 1 : 0 Prokopyev Andrei 1037
1097 Pushkin Ivan 1 : 0 Startsev Masksim  
  Kochanov Vasily 0 : 1 Agarkov Dmitrii 919
1067 Sidorov Mikhail 0 : 1 Noskov Pavel 997
  Danilov Daniil 1 : 0 Nikitin Alexandr  
 
Round: C6
  Puzanov Georgi 0 : 1 Prokopyev Andrei 1037
919 Agarkov Dmitrii 0 : 1 Stoyanov Egor 1251
1008 Fokichev Egor 1 : 0 Noskov Pavel 997
  Kazanin Artyom 0 : 1 Startsev Masksim  
1067 Sidorov Mikhail 1 : 0 Pushkin Ivan 1097
  Kochanov Vasily 1 : 0 Mezhiev Andrey  
  Roginski Roman 0 : 1 Danilov Daniil  
 
Round: C7
  Mezhiev Andrey 0 : 1 Agarkov Dmitrii 919
1067 Sidorov Mikhail 1 : 0 Fokichev Egor 1008
  Kazanin Artyom 0 : 1 Pushkin Ivan 1097
997 Noskov Pavel 1 : 0 Prokopyev Andrei 1037
  Nikitin Alexandr 0 : 1 Puzanov Georgi  
  Kochanov Vasily 0 : 1 Startsev Masksim  
 
Round: C8
1067 Sidorov Mikhail 0 : 1 Stoyanov Egor 1251
  Roginski Roman 0 : 1 Prokopyev Andrei 1037
  Nikitin Alexandr 0 : 1 Startsev Masksim  
919 Agarkov Dmitrii 1 : 0 Noskov Pavel 997
1008 Fokichev Egor 1 : 0 Puzanov Georgi  
1097 Pushkin Ivan 1 : 0 Mezhiev Andrey  
  Kazanin Artyom 0 : 1 Kochanov Vasily  
 
Round: C9
  Kazanin Artyom 0 : 1 Mezhiev Andrey  
1037 Prokopyev Andrei 1 : 0 Agarkov Dmitrii 919
  Startsev Masksim 0 : 1 Noskov Pavel 997
1008 Fokichev Egor 1 : 0 Danilov Daniil  
  Nikitin Alexandr 0 : 1 Sidorov Mikhail 1067
1251 Stoyanov Egor 0 : 1 Pushkin Ivan 1097
  Kochanov Vasily 0 : 1 Roginski Roman  
 
Round: C
1251 Stoyanov Egor 1 : 0 Danilov Daniil  
Country: Russia
City: Rybinsk
Start: 2018-03-26
End: 2018-03-30
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0130150318146 sec.