European Youth Championship 2019
Round: G1
  Nitov Melissa 0 : 1 Sadova Taisia 1562
1723 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Galkina Veronika  
1247 Sonina Marina 1 : 0 Buslakova Darya  
1645 Tolstoguzova Sofia 1 : 0 Shkarupa Maria 1022
 
Round: G2
  Nitov Melissa 0 : 1 Buslakova Darya  
1562 Sadova Taisia 1 : 0 Galkina Veronika  
1247 Sonina Marina 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1645
  Tammistu Mette Anete 0 : 1 Shkarupa Maria 1022
 
Round: G3
  Tammistu Mette Anete 0 : 1 Sonina Marina 1247
  Nitov Melissa 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1645
1723 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Sadova Taisia 1562
  Galkina Veronika 0 : 1 Buslakova Darya  
 
Round: G4
  Galkina Veronika 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1645
  Tammistu Mette Anete 0 : 1 Nitov Melissa  
1022 Shkarupa Maria 0 : 1 Sonina Marina 1247
  Buslakova Darya 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1723
 
Round: G5
  Galkina Veronika 1 : 0 Tammistu Mette Anete  
1022 Shkarupa Maria 1 : 0 Nitov Melissa  
1723 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Tolstoguzova Sofia 1645
1562 Sadova Taisia 1 : 0 Buslakova Darya  
 
Round: G6
1562 Sadova Taisia 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1645
  Tammistu Mette Anete 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1723
1247 Sonina Marina 1 : 0 Nitov Melissa  
1022 Shkarupa Maria 1 : 0 Galkina Veronika  
 
Round: G7
1247 Sonina Marina 1 : 0 Buslakova Darya  
1645 Tolstoguzova Sofia 1 : 0 Buslakova Darya  
1022 Shkarupa Maria 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1723
1562 Sadova Taisia 1 : 0 Tammistu Mette Anete  
 
Round: G8
  Galkina Veronika 0 : 1 Nitov Melissa  
1247 Sonina Marina 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1723
  Buslakova Darya 1 : 0 Tammistu Mette Anete  
1022 Shkarupa Maria 0 : 1 Sadova Taisia 1562
 
Round: G9
1562 Sadova Taisia 1 : 0 Sonina Marina 1247
  Tammistu Mette Anete 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1645
  Buslakova Darya 0 : 1 Shkarupa Maria 1022
1723 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Nitov Melissa  
 
Round: D1
1132 Laane Kristjan 0 : 1 Barinov Rendom  
956 Pukk Martin 1 : 0 Ilu Oliver  
  Kuzmin Dmitri 1 : 0 Kala Hans Krister  
959 Noskov Pavel 1 : 0 Murumaa Mikael 1043
1408 Laane Rauno 1 : 0 Puzanov Georgi 982
1001 Startsev Masksim 1 : 0 Kirkan Alp Ali  
939 Agarkov Dmitrii 1 : 0 Saard Sergo  
 
Round: D2
959 Noskov Pavel 1 : 0 Pukk Martin 956
  Ilu Oliver 1 : 0 Murumaa Mikael 1043
1132 Laane Kristjan 1 : 0 Kala Hans Krister  
1408 Laane Rauno 1 : 0 Mikryukov Sergey  
 
Round: D3
1001 Startsev Masksim 1 : 0 Noskov Pavel 959
1132 Laane Kristjan 0 : 1 Puzanov Georgi 982
956 Pukk Martin 1 : 0 Kirkan Alp Ali  
939 Agarkov Dmitrii 0 : 1 Laane Rauno 1408
 
Round: D4
  Saard Sergo 1 : 0 Murumaa Mikael 1043
1408 Laane Rauno 1 : 0 Barinov Rendom  
  Pak Berk Tuna 0 : 1 Pukk Martin 956
959 Noskov Pavel 1 : 0 Agarkov Dmitrii 939
982 Puzanov Georgi 0 : 1 Startsev Masksim 1001
 
Round: D5
1001 Startsev Masksim 0 : 1 Laane Rauno 1408
  Kuzmin Dmitri 0 : 1 Agarkov Dmitrii 939
  Mikryukov Sergey 0 : 1 Noskov Pavel 959
  Pak Berk Tuna 0 : 1 Laane Kristjan 1132
982 Puzanov Georgi 1 : 0 Laanemets Loit  
1043 Murumaa Mikael 0 : 1 Mere Paul Johann  
956 Pukk Martin 0 : 1 Barinov Rendom  
 
Round: D6
982 Puzanov Georgi 0 : 1 Mikryukov Sergey  
1408 Laane Rauno 1 : 0 Noskov Pavel 959
  Kirkan Alp Ali 0 : 1 Agarkov Dmitrii 939
1001 Startsev Masksim 1 : 0 Pukk Martin 956
 
Round: D7
1408 Laane Rauno 1 : 0 Pukk Martin 956
1132 Laane Kristjan 0 : 1 Kirkan Alp Ali  
  Kuzmin Dmitri 1 : 0 Murumaa Mikael 1043
1408 Laane Rauno 1 : 0 Pukk Martin 956
1001 Startsev Masksim 0 : 1 Agarkov Dmitrii 939
982 Puzanov Georgi 1 : 0 Ilu Oliver  
 
Round: D8
  Kuzmin Dmitri 0 : 1 Laane Kristjan 1132
982 Puzanov Georgi 1 : 0 Pukk Martin 956
  Mikryukov Sergey 0 : 1 Startsev Masksim 1001
  Barinov Rendom 0 : 1 Agarkov Dmitrii 939
  Saard Sergo 0 : 1 Noskov Pavel 959
 
Round: D9
959 Noskov Pavel 1 : 0 Puzanov Georgi 982
  Mikryukov Sergey 0 : 1 Agarkov Dmitrii 939
1132 Laane Kristjan 0 : 1 Pukk Martin 956
1132 Laane Kristjan 0 : 1 Startsev Masksim 1001
1408 Laane Rauno 1 : 0 Kirkan Alp Ali  
 
Round: H1
1338 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Simanovskaia Anastasia 908
923 Yudina Polina 1 : 0 Karba Karoliina  
987 Makarova  Daria 1 : 0 Karba Kertu  
1015 Vostriakova Yulia 1 : 0 Buslakova Anastasja 877
 
Round: H2
877 Buslakova Anastasja 0 : 1 Petrova Maria  
1102 Sonina Vladislava 0 : 1 Yudina Polina 923
 
Round: H3
877 Buslakova Anastasja 0 : 1 Simanovskaia Anastasia 908
1015 Vostriakova Yulia 1 : 0 Makarova  Daria 987
923 Yudina Polina 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1338
1338 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Sonina Vladislava 1102
 
Round: H4
877 Buslakova Anastasja 1 : 0 Karba Karoliina  
987 Makarova  Daria 1 : 0 Petrova Maria  
  Churikova Daria 0 : 1 Sonina Vladislava 1102
 
Round: H5
1102 Sonina Vladislava 1 : 0 Buslakova Anastasja 877
923 Yudina Polina 0 : 1 Churikova Daria  
987 Makarova  Daria 0 : 1 Simanovskaia Anastasia 908
 
Round: H6
987 Makarova  Daria 1 : 0 Karba Kertu  
877 Buslakova Anastasja 1 : 0 Yudina Polina 923
1015 Vostriakova Yulia 1 : 0 Simanovskaia Anastasia 908
1338 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Churikova Daria  
  Karba Kertu 0 : 1 Yudina Polina 923
1102 Sonina Vladislava 1 : 0 Karba Kertu  
 
Round: H7
1338 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Buslakova Anastasja 877
1102 Sonina Vladislava 1 : 0 Makarova  Daria 987
 
Round: H8
1102 Sonina Vladislava 1 : 0 Vostriakova Yulia 1015
987 Makarova  Daria 1 : 0 Yudina Polina 923
1338 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Karba Kertu  
  Churikova Daria 1 : 0 Buslakova Anastasja 877
 
Round: H9
987 Makarova  Daria 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1338
1102 Sonina Vladislava 0 : 1 Petrova Maria  
1015 Vostriakova Yulia 1 : 0 Yudina Polina 923
 
Round: H10
  Churikova Daria 0 : 1 Makarova  Daria 987
877 Buslakova Anastasja 1 : 0 Karba Kertu  
1102 Sonina Vladislava 1 : 0 Simanovskaia Anastasia 908
1338 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Vostriakova Yulia 1015
923 Yudina Polina 1 : 0 Petrova Maria  
 
Round: H11
908 Simanovskaia Anastasia 0 : 1 Yudina Polina 923
987 Makarova  Daria 1 : 0 Buslakova Anastasja 877
1102 Sonina Vladislava 1 : 0 Karba Karoliina  
1338 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Petrova Maria  
 
Round: AB1
2148 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Yilmaz Oguzhan  
  Dincer Emre 0 : 1 Hobemagi Martin 2120
1833 Metreveli Maksim 0 : 1 Murumaa Magnus 1352
  Eryilmaz Emir Mehmet 0 : 1 Rahumagi Brenet 1837
2146 Lavrik-Karmazin  Maksim 0 : 1 Fedotov Denis 2278
1767 Kolk Kuno 0.5 : 0.5 Piik Sander 1732
1305 Troitsky Vsevolod 1 : 0 Kirli Mert  
1441 Stoyanov Kirill 0 : 1 Kinelovskiy Nikita 1418
1577 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Orlov Maxim 1835
 
Round: AB2
1835 Orlov Maxim 0 : 1 Hobemagi Martin 2120
1441 Stoyanov Kirill 0 : 1 Metreveli Maksim 1833
1732 Piik Sander 0.5 : 0.5 Lavrik-Karmazin  Maksim 2146
1767 Kolk Kuno 1 : 0 Kirli Mert  
  Dincer Emre 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1577
2278 Fedotov Denis 1 : 0 Topkin Georg-Romet 2148
1837 Rahumagi Brenet 1 : 0 Kinelovskiy Nikita 1418
  Eryilmaz Emir Mehmet 1 : 0 Yilmaz Oguzhan  
1305 Troitsky Vsevolod 0.5 : 0.5 Murumaa Magnus 1352
 
Round: AB3
1767 Kolk Kuno 1 : 0 Murumaa Magnus 1352
1835 Orlov Maxim 1 : 0 Kinelovskiy Nikita 1418
2148 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Metreveli Maksim 1833
  Kirli Mert 0 : 1 Yilmaz Oguzhan  
2120 Hobemagi Martin 0.5 : 0.5 Fedotov Denis 2278
1577 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Lavrik-Karmazin  Maksim 2146
  Eryilmaz Emir Mehmet 0 : 1 Piik Sander 1732
1441 Stoyanov Kirill 1 : 0 Dincer Emre  
1837 Rahumagi Brenet 1 : 0 Troitsky Vsevolod 1305
 
Round: AB4
1732 Piik Sander 0 : 1 Topkin Georg-Romet 2148
1305 Troitsky Vsevolod 0 : 1 Lavrik-Karmazin  Maksim 2146
  Yilmaz Oguzhan 0 : 1 Metreveli Maksim 1833
  Dincer Emre 1 : 0 Kirli Mert  
1352 Murumaa Magnus 0 : 1 Orlov Maxim 1835
2278 Fedotov Denis 1 : 0 Kolk Kuno 1767
  Eryilmaz Emir Mehmet 0 : 1 Stoyanov Kirill 1441
2120 Hobemagi Martin 0.5 : 0.5 Rahumagi Brenet 1837
1418 Kinelovskiy Nikita 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1577
 
Round: AB5
2120 Hobemagi Martin 0 : 1 Lavrik-Karmazin  Maksim 2146
1305 Troitsky Vsevolod 1 : 0 Stoyanov Kirill 1441
1835 Orlov Maxim 1 : 0 Topkin Georg-Romet 2148
1418 Kinelovskiy Nikita 0 : 1 Murumaa Magnus 1352
  Yilmaz Oguzhan 0 : 1 Dincer Emre  
1833 Metreveli Maksim 0 : 1 Kolk Kuno 1767
1732 Piik Sander 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1577
  Eryilmaz Emir Mehmet 1 : 0 Kirli Mert  
2278 Fedotov Denis 1 : 0 Rahumagi Brenet 1837
 
Round: AB6
1352 Murumaa Magnus 0 : 1 Stoyanov Kirill 1441
1577 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Yilmaz Oguzhan  
1305 Troitsky Vsevolod 1 : 0 Dincer Emre  
2120 Hobemagi Martin 1 : 0 Piik Sander 1732
  Kirli Mert 0 : 1 Kinelovskiy Nikita 1418
1833 Metreveli Maksim 1 : 0 Eryilmaz Emir Mehmet  
1837 Rahumagi Brenet 1 : 0 Topkin Georg-Romet 2148
1835 Orlov Maxim 0 : 1 Fedotov Denis 2278
 
Round: AB7
1732 Piik Sander 1 : 0 Stoyanov Kirill 1441
1305 Troitsky Vsevolod 0 : 1 Fedotov Denis 2278
1418 Kinelovskiy Nikita 1 : 0 Yilmaz Oguzhan  
  Kirli Mert 0 : 1 Murumaa Magnus 1352
1577 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Topkin Georg-Romet 2148
1833 Metreveli Maksim 1 : 0 Orlov Maxim 1835
2146 Lavrik-Karmazin  Maksim 0 : 1 Rahumagi Brenet 1837
1767 Kolk Kuno 0 : 1 Hobemagi Martin 2120
  Dincer Emre 0.5 : 0.5 Eryilmaz Emir Mehmet  
 
Round: AB8
2278 Fedotov Denis 1 : 0 Piik Sander 1732
1418 Kinelovskiy Nikita 1 : 0 Dincer Emre  
  Yilmaz Oguzhan 0 : 1 Stoyanov Kirill 1441
2148 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Lavrik-Karmazin  Maksim 2146
1837 Rahumagi Brenet 0.5 : 0.5 Orlov Maxim 1835
2120 Hobemagi Martin 1 : 0 Metreveli Maksim 1833
1305 Troitsky Vsevolod 0 : 1 Kolk Kuno 1767
  Eryilmaz Emir Mehmet 0 : 1 Murumaa Magnus 1352
  Kirli Mert 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1577
 
Round: C1
1228 Kuvaev Vyacheslav 0 : 1 Ikla Markus 1716
941 Gorbachev Daniil 0 : 1 Burtsev Peter 1377
1246 Laanemets Emil 0 : 1 Prokopyev Andrei 1205
1350 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Gromov Danila 1592
1521 Raag Ardi 1 : 0 Sidorov Mikhail 1192
  Kaljola Kaur 0 : 1 Roginski Roman 1183
1346 Kondakov Ilya 1 : 0 Gershman Artem 1157
1313 Stoyanov Egor 0 : 1 Tonisson Trent Asso 1334
 
Round: C2
1157 Gershman Artem 0.5 : 0.5 Stoyanov Egor 1313
941 Gorbachev Daniil 0 : 1 Sidorov Mikhail 1192
  Kaljola Kaur 0 : 1 Kuvaev Vyacheslav 1228
1592 Gromov Danila 1 : 0 Raag Ardi 1521
1716 Ikla Markus 1 : 0 Roginski Roman 1183
1377 Burtsev Peter 0.5 : 0.5 Tonisson Trent Asso 1334
1350 Narva Jaan Oskar 1 : 0 Kondakov Ilya 1346
1205 Prokopyev Andrei 1 : 0 Pukk Oskar 1065
 
Round: C3
1521 Raag Ardi 1 : 0 Kuvaev Vyacheslav 1228
1183 Roginski Roman 1 : 0 Pukk Oskar 1065
1192 Sidorov Mikhail 0 : 1 Kondakov Ilya 1346
1377 Burtsev Peter 0 : 1 Gershman Artem 1157
1716 Ikla Markus 1 : 0 Prokopyev Andrei 1205
1592 Gromov Danila 1 : 0 Tonisson Trent Asso 1334
941 Gorbachev Daniil 0 : 1 Stoyanov Egor 1313
1246 Laanemets Emil 0.5 : 0.5 Narva Jaan Oskar 1350
 
Round: C4
1716 Ikla Markus 1 : 0 Gromov Danila 1592
1205 Prokopyev Andrei 0 : 1 Raag Ardi 1521
 
Round: C5
1377 Burtsev Peter 0 : 1 Ikla Markus 1716
1521 Raag Ardi 1 : 0 Narva Jaan Oskar 1350
 
Round: C6
1716 Ikla Markus 1 : 0 Raag Ardi 1521
 
Round: C7
1246 Laanemets Emil 0 : 1 Gershman Artem 1157
1716 Ikla Markus 1 : 0 Kondakov Ilya 1346
1521 Raag Ardi 0.5 : 0.5 Tonisson Trent Asso 1334
 
Round: C8
1521 Raag Ardi 0 : 1 Kondakov Ilya 1346
 
Round: C9
1334 Tonisson Trent Asso 0 : 1 Ikla Markus 1716
941 Gorbachev Daniil 0 : 1 Raag Ardi 1521
 
Round: F01
  Kollo Liisa Maria 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1342
  Linich Anastasia 0 : 1 Mumm Kristina 1262
 
Round: F02
1342 Reimand Hanna-Kai 1 : 0 Pirozhnikova Alisa 1134
  Linich Anastasia 1 : 0 Kollo Liisa Maria  
 
Round: F03
  Linich Anastasia 0 : 1 Pirozhnikova Alisa 1134
  Kollo Liisa Maria 0 : 1 Mumm Kristina 1262
 
Round: F04
1134 Pirozhnikova Alisa 0 : 1 Mumm Kristina 1262
  Linich Anastasia 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1342
 
Round: F05
1262 Mumm Kristina 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1342
  Kollo Liisa Maria 0 : 1 Pirozhnikova Alisa 1134
 
Round: F06
  Linich Anastasia 1 : 0 Mumm Kristina 1262
1342 Reimand Hanna-Kai 1 : 0 Kollo Liisa Maria  
 
Round: F07
  Linich Anastasia 0 : 1 Kollo Liisa Maria  
1342 Reimand Hanna-Kai 0 : 1 Pirozhnikova Alisa 1134
 
Round: F08
  Linich Anastasia 1 : 0 Pirozhnikova Alisa 1134
1262 Mumm Kristina 1 : 0 Kollo Liisa Maria  
 
Round: F09
1134 Pirozhnikova Alisa 1 : 0 Mumm Kristina 1262
1342 Reimand Hanna-Kai 0 : 1 Linich Anastasia  
 
Round: F10
1262 Mumm Kristina 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1342
  Kollo Liisa Maria 0 : 1 Pirozhnikova Alisa 1134
Country: Estonia
City: Karepa
Start: 2019-07-01
End: 2019-07-10
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.076879978179932 sec.