Youth European Championship
Round: B1
  Amer Gustav 1 : 0 Kokkonen Eevert  
  Pinola Tuomo 1 : 0 Maki Petri  
2212 Taimla Tunnet 0.5 : 0.5 Ryabov Alexandr 2067
  Kauppila Oskari 0 : 1 Timmermann Alvar  
  Horelli Lauri 0 : 1 Kolk Peeter  
  Sumarokov Evgeny 1 : 0 Malksoo Ats  
2019 Ilu Timo 1 : 0 Purk Andry  
2132 Vershinin Pavel 1 : 0 Oblikas Mikk  
1960 Ogorodov Sergey 1 : 0 Sulane Sander  
 
Round: B2
  Purk Andry 1 : 0 Malksoo Ats  
  Oblikas Mikk 0 : 1 Maki Petri  
  Timmermann Alvar 1 : 0 Kolk Peeter  
1960 Ogorodov Sergey 0 : 1 Sumarokov Evgeny  
2132 Vershinin Pavel 1 : 0 Amer Gustav  
  Horelli Lauri 1 : 0 Kokkonen Eevert  
2212 Taimla Tunnet 1 : 0 Kauppila Oskari  
2067 Ryabov Alexandr 1 : 0 Sulane Sander  
2019 Ilu Timo 1 : 0 Pinola Tuomo  
 
Round: B3
2212 Taimla Tunnet 1 : 0 Kolk Peeter  
  Sulane Sander 1 : 0 Malksoo Ats  
  Purk Andry 1 : 0 Amer Gustav  
2067 Ryabov Alexandr 1 : 0 Pinola Tuomo  
  Kauppila Oskari 1 : 0 Kokkonen Eevert  
  Oblikas Mikk 1 : 0 Horelli Lauri  
2132 Vershinin Pavel 1 : 0 Sumarokov Evgeny  
2019 Ilu Timo 1 : 0 Timmermann Alvar  
1960 Ogorodov Sergey 1 : 0 Maki Petri  
 
Round: B4
  Amer Gustav 1 : 0 Pinola Tuomo  
  Kokkonen Eevert 1 : 0 Malksoo Ats  
  Sulane Sander 1 : 0 Oblikas Mikk  
  Maki Petri 1 : 0 Kolk Peeter  
1960 Ogorodov Sergey 1 : 0 Timmermann Alvar  
2212 Taimla Tunnet 1 : 0 Purk Andry  
2067 Ryabov Alexandr 1 : 0 Sumarokov Evgeny  
  Kauppila Oskari 1 : 0 Horelli Lauri  
2132 Vershinin Pavel 1 : 0 Ilu Timo 2019
 
Round: B5
  Oblikas Mikk 0 : 1 Pinola Tuomo  
  Horelli Lauri 0.5 : 0.5 Malksoo Ats  
2212 Taimla Tunnet 1 : 0 Vershinin Pavel 2132
  Sulane Sander 1 : 0 Timmermann Alvar  
  Kauppila Oskari 1 : 0 Amer Gustav  
2067 Ryabov Alexandr 1 : 0 Ilu Timo 2019
1960 Ogorodov Sergey 1 : 0 Purk Andry  
  Sumarokov Evgeny 0 : 1 Maki Petri  
  Kokkonen Eevert 1 : 0 Kolk Peeter  
 
Round: B6
2212 Taimla Tunnet 1 : 0 Sulane Sander  
  Oblikas Mikk 1 : 0 Malksoo Ats  
  Pinola Tuomo 1 : 0 Kokkonen Eevert  
  Amer Gustav 1 : 0 Timmermann Alvar  
  Purk Andry 0 : 1 Kolk Peeter  
2019 Ilu Timo 1 : 0 Kauppila Oskari  
  Sumarokov Evgeny 1 : 0 Horelli Lauri  
2067 Ryabov Alexandr 0 : 1 Ogorodov Sergey 1960
2132 Vershinin Pavel 1 : 0 Maki Petri  
 
Round: B7
  Kauppila Oskari 0.5 : 0.5 Pinola Tuomo  
  Sumarokov Evgeny 1 : 0 Kokkonen Eevert  
2067 Ryabov Alexandr 1 : 0 Vershinin Pavel 2132
  Purk Andry 1 : 0 Horelli Lauri  
  Amer Gustav 1 : 0 Maki Petri  
  Timmermann Alvar 1 : 0 Malksoo Ats  
  Oblikas Mikk 1 : 0 Kolk Peeter  
2212 Taimla Tunnet 1 : 0 Ogorodov Sergey 1960
2019 Ilu Timo 1 : 0 Sulane Sander  
 
Round: B8
  Purk Andry 1 : 0 Malksoo Ats  
  Oblikas Mikk 1 : 0 Timmermann Alvar  
  Kauppila Oskari 1 : 0 Sulane Sander  
2132 Vershinin Pavel 1 : 0 Ogorodov Sergey 1960
2212 Taimla Tunnet 0.5 : 0.5 Ilu Timo 2019
2067 Ryabov Alexandr 1 : 0 Amer Gustav  
  Maki Petri 0 : 1 Horelli Lauri  
  Sumarokov Evgeny 1 : 0 Pinola Tuomo  
  Malksoo Ats 1 : 0 Kolk Peeter  
 
Round: B9
  Maki Petri 0 : 1 Malksoo Ats  
  Timmermann Alvar 0 : 1 Kokkonen Eevert  
  Amer Gustav 0 : 1 Oblikas Mikk  
  Sulane Sander 1 : 0 Kolk Peeter  
  Pinola Tuomo 0 : 1 Horelli Lauri  
2067 Ryabov Alexandr 1 : 0 Kauppila Oskari  
2212 Taimla Tunnet 1 : 0 Sumarokov Evgeny  
2132 Vershinin Pavel 1 : 0 Purk Andry  
2019 Ilu Timo 1 : 0 Ogorodov Sergey 1960
 
Round: B10
  Sulane Sander 1 : 0 Kokkonen Eevert  
2019 Ilu Timo 0 : 1 Sumarokov Evgeny  
2212 Taimla Tunnet 1 : 0 Oblikas Mikk  
  Amer Gustav 1 : 0 Malksoo Ats  
2067 Ryabov Alexandr 1 : 0 Purk Andry  
2132 Vershinin Pavel 1 : 0 Kauppila Oskari  
1960 Ogorodov Sergey 1 : 0 Horelli Lauri  
  Pinola Tuomo 1 : 0 Kolk Peeter  
  Maki Petri 0 : 1 Timmermann Alvar  
 
Round: B11
  Sumarokov Evgeny 0 : 1 Kauppila Oskari  
  Maki Petri 1 : 0 Kokkonen Eevert  
1960 Ogorodov Sergey 1 : 0 Kolk Peeter  
  Pinola Tuomo 0.5 : 0.5 Malksoo Ats  
  Purk Andry 1 : 0 Timmermann Alvar  
2132 Vershinin Pavel 1 : 0 Sulane Sander  
2067 Ryabov Alexandr 1 : 0 Oblikas Mikk  
2212 Taimla Tunnet 1 : 0 Amer Gustav  
2019 Ilu Timo 1 : 0 Horelli Lauri  
 
Round: C
1770 Eggert Ester 1 : 0 Milva Helen 1633
 
Round: C
1770 Eggert Ester 0 : 1 Tihkan Evelyn 2084
 
Round: C
1770 Eggert Ester 0 : 1 Tuvikene Maris 2045
 
Round: C
1770 Eggert Ester 0 : 1 Savrasova Yulia 2169
 
Round: C
1770 Eggert Ester 0 : 1 Sokolova Anastasiya 1938
 
Round: C
1770 Eggert Ester 0 : 1 Leshukova Anastasia 2091
 
Round: C
1770 Eggert Ester 0 : 1 Sorokina Oksana 2154
 
Round: C
1633 Milva Helen 0 : 1 Tihkan Evelyn 2084
 
Round: C
1633 Milva Helen 0 : 1 Tuvikene Maris 2045
 
Round: C
1633 Milva Helen 0 : 1 Savrasova Yulia 2169
 
Round: C
1633 Milva Helen 0 : 1 Sokolova Anastasiya 1938
 
Round: C
1633 Milva Helen 0 : 1 Leshukova Anastasia 2091
 
Round: C
1633 Milva Helen 0 : 1 Sorokina Oksana 2154
 
Round: C
2084 Tihkan Evelyn 1 : 0 Tuvikene Maris 2045
 
Round: C
2084 Tihkan Evelyn 0 : 1 Savrasova Yulia 2169
 
Round: C
2084 Tihkan Evelyn 1 : 0 Sokolova Anastasiya 1938
 
Round: C
2084 Tihkan Evelyn 1 : 0 Leshukova Anastasia 2091
 
Round: C
2084 Tihkan Evelyn 0 : 1 Sorokina Oksana 2154
 
Round: C
2045 Tuvikene Maris 0 : 1 Savrasova Yulia 2169
 
Round: C
2045 Tuvikene Maris 1 : 0 Sokolova Anastasiya 1938
 
Round: C
2045 Tuvikene Maris 0 : 1 Leshukova Anastasia 2091
 
Round: C
2045 Tuvikene Maris 1 : 0 Sorokina Oksana 2154
 
Round: C
2169 Savrasova Yulia 0 : 1 Sokolova Anastasiya 1938
 
Round: C
2169 Savrasova Yulia 0.5 : 0.5 Leshukova Anastasia 2091
 
Round: C
2169 Savrasova Yulia 0.5 : 0.5 Sorokina Oksana 2154
 
Round: C
1938 Sokolova Anastasiya 0 : 1 Leshukova Anastasia 2091
 
Round: C
1938 Sokolova Anastasiya 0 : 1 Sorokina Oksana 2154
 
Round: C
2091 Leshukova Anastasia 0.5 : 0.5 Sorokina Oksana 2154
 
Round: A
2118 Nekrasov Denis 0.5 : 0.5 Lents Johann 2195
 
Round: A
2118 Nekrasov Denis 0 : 1 Myasoyedov Yevgeni 1882
 
Round: A
2118 Nekrasov Denis 0 : 1 Kazarin Mikhail 2101
 
Round: A
2118 Nekrasov Denis 1 : 0 Lents Johann 2195
 
Round: A
2118 Nekrasov Denis 1 : 0 Myasoyedov Yevgeni 1882
 
Round: A
2118 Nekrasov Denis 0 : 1 Kazarin Mikhail 2101
 
Round: A
2195 Lents Johann 1 : 0 Myasoyedov Yevgeni 1882
 
Round: A
2195 Lents Johann 0 : 1 Kazarin Mikhail 2101
 
Round: A
2195 Lents Johann 0 : 1 Myasoyedov Yevgeni 1882
 
Round: A
2195 Lents Johann 1 : 0 Kazarin Mikhail 2101
 
Round: A
1882 Myasoyedov Yevgeni 0 : 1 Kazarin Mikhail 2101
 
Round: A
1882 Myasoyedov Yevgeni 0 : 1 Kazarin Mikhail 2101
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2001-12-26
End: 2001-12-30
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0172700881958 sec.