Team World Championship
Round: 1
1961 Lents Johann 1 : 0 Piddubny Konstantin 2006
2323 Nazarov Vladimir 0 : 1 Voznjuk Pavel 1998
2262 Sakamoto Hirouji 1 : 0 Ses Pavel 2317
2288 Andersson Tord 0 : 1 Kozhin Mikhail 2491
2527 Karlsson Stefan 0 : 1 Sinyov Igor 2672
2558 Nara Hideki 1 : 0 Peskov Stepan 2409
2418 Johannesson Rickard 1 : 0 Klimashin Alexandr 2519
2626 Hasegawa Kazuto 1 : 0 Kareyev Vladislav 2439
2386 Gaulitz Joachim 1 : 0 Sushkov Vladimir 2541
2451 Hayakawa Yoshimi 0 : 1 Makarov Pavel 2297
 
Round: 2
2558 Nara Hideki 0 : 1 Voznjuk Pavel 1998
2323 Nazarov Vladimir 1 : 0 Peskov Stepan 2409
2672 Sinyov Igor 1 : 0 Soosõrv Ants 2502
2117 Naber Lauri 0.5 : 0.5 Salnikov Pavel 2410
2262 Sakamoto Hirouji 1 : 0 Tihkan Evelyn 1952
2451 Hayakawa Yoshimi 1 : 0 Tuvikene Maris 1860
2626 Hasegawa Kazuto 1 : 0 Lents Johann 1961
2491 Kozhin Mikhail 0.5 : 0.5 Taimla Tunnet 2178
2439 Kareyev Vladislav 1 : 0 Piddubny Konstantin 2006
2519 Klimashin Alexandr 1 : 0 Tuvikene Margus 2292
 
Round: 3
2297 Makarov Pavel 1 : 0 Tuvikene Maris 1860
2409 Peskov Stepan 1 : 0 Voznjuk Pavel 1998
2527 Karlsson Stefan 0.5 : 0.5 Soosõrv Ants 2502
2317 Ses Pavel 1 : 0 Tihkan Evelyn 1952
2558 Nara Hideki 1 : 0 Nazarov Vladimir 2323
2439 Kareyev Vladislav 1 : 0 Lents Johann 1961
2626 Hasegawa Kazuto 1 : 0 Piddubny Konstantin 2006
2386 Gaulitz Joachim 1 : 0 Taimla Tunnet 2178
2288 Andersson Tord 1 : 0 Naber Lauri 2117
2418 Johannesson Rickard 0 : 1 Tuvikene Margus 2292
 
Round: 4
1961 Lents Johann 0 : 1 Piddubny Konstantin 2006
2558 Nara Hideki 1 : 0 Peskov Stepan 2409
2323 Nazarov Vladimir 1 : 0 Voznjuk Pavel 1998
2527 Karlsson Stefan 1 : 0 Kozhin Mikhail 2491
2262 Sakamoto Hirouji 1 : 0 Ses Pavel 2317
2418 Johannesson Rickard 1 : 0 Klimashin Alexandr 2519
2386 Gaulitz Joachim 0 : 1 Sushkov Vladimir 2541
2288 Andersson Tord 0 : 1 Salnikov Pavel 2410
2626 Hasegawa Kazuto 0 : 1 Kareyev Vladislav 2439
2451 Hayakawa Yoshimi 1 : 0 Makarov Pavel 2297
 
Round: 5
2262 Sakamoto Hirouji 1 : 0 Tihkan Evelyn 1952
2323 Nazarov Vladimir 0 : 1 Peskov Stepan 2409
2672 Sinyov Igor 1 : 0 Soosõrv Ants 2502
2558 Nara Hideki 1 : 0 Voznjuk Pavel 1998
2541 Sushkov Vladimir 1 : 0 Taimla Tunnet 2178
2117 Naber Lauri 0 : 1 Salnikov Pavel 2410
2519 Klimashin Alexandr 1 : 0 Tuvikene Margus 2292
2626 Hasegawa Kazuto 1 : 0 Lents Johann 1961
2451 Hayakawa Yoshimi 1 : 0 Tuvikene Maris 1860
2439 Kareyev Vladislav 1 : 0 Piddubny Konstantin 2006
 
Round: 6
2297 Makarov Pavel 1 : 0 Tuvikene Maris 1860
2558 Nara Hideki 1 : 0 Nazarov Vladimir 2323
2317 Ses Pavel 1 : 0 Tihkan Evelyn 1952
2527 Karlsson Stefan 0.5 : 0.5 Soosõrv Ants 2502
2409 Peskov Stepan 1 : 0 Voznjuk Pavel 1998
2386 Gaulitz Joachim 1 : 0 Taimla Tunnet 2178
2288 Andersson Tord 1 : 0 Kolk Marek 2049
2626 Hasegawa Kazuto 1 : 0 Piddubny Konstantin 2006
2439 Kareyev Vladislav 1 : 0 Lents Johann 1961
2418 Johannesson Rickard 1 : 0 Tuvikene Margus 2292
 
Round: 7
2297 Makarov Pavel 0 : 1 Sushkov Vladimir 2541
2117 Naber Lauri 0.5 : 0.5 Piddubny Konstantin 2006
2410 Salnikov Pavel 0.5 : 0.5 Ses Pavel 2317
2491 Kozhin Mikhail 0 : 1 Peskov Stepan 2409
2323 Nazarov Vladimir 1 : 0 Tuvikene Margus 2292
2439 Kareyev Vladislav 0.5 : 0.5 Sinyov Igor 2672
2288 Andersson Tord 0 : 1 Sakamoto Hirouji 2262
2626 Hasegawa Kazuto 0.5 : 0.5 Karlsson Stefan 2527
2386 Gaulitz Joachim 0.5 : 0.5 Hayakawa Yoshimi 2451
2418 Johannesson Rickard 0 : 1 Nara Hideki 2558
 
Round: 8
2491 Kozhin Mikhail 0 : 1 Ses Pavel 2317
2297 Makarov Pavel 0 : 1 Sushkov Vladimir 2541
2323 Nazarov Vladimir 1 : 0 Tuvikene Margus 2292
2519 Klimashin Alexandr 1 : 0 Peskov Stepan 2409
2006 Piddubny Konstantin 0 : 1 Soosõrv Ants 2502
2439 Kareyev Vladislav 0 : 1 Sinyov Igor 2672
2386 Gaulitz Joachim 1 : 0 Hayakawa Yoshimi 2451
2288 Andersson Tord 1 : 0 Sakamoto Hirouji 2262
2418 Johannesson Rickard 1 : 0 Nara Hideki 2558
2626 Hasegawa Kazuto 0 : 1 Karlsson Stefan 2527
 
Round: 9
1961 Lents Johann 0 : 1 Soosõrv Ants 2502
2558 Nara Hideki 1 : 0 Peskov Stepan 2409
2178 Taimla Tunnet 1 : 0 Tuvikene Maris 1860
2049 Kolk Marek 0 : 1 Tihkan Evelyn 1952
2292 Tuvikene Margus 1 : 0 Voznjuk Pavel 1998
2262 Sakamoto Hirouji 0 : 1 Ses Pavel 2317
2386 Gaulitz Joachim 0 : 1 Sushkov Vladimir 2541
2527 Karlsson Stefan 0 : 1 Sinyov Igor 2672
2626 Hasegawa Kazuto 1 : 0 Kareyev Vladislav 2439
2288 Andersson Tord 1 : 0 Salnikov Pavel 2410
2418 Johannesson Rickard 0 : 1 Klimashin Alexandr 2519
2451 Hayakawa Yoshimi 1 : 0 Makarov Pavel 2297
 
Round: 10
2558 Nara Hideki 1 : 0 Peskov Stepan 2409
1961 Lents Johann 0 : 1 Soosõrv Ants 2502
2262 Sakamoto Hirouji 0 : 1 Ses Pavel 2317
2178 Taimla Tunnet 1 : 0 Tuvikene Maris 1860
2049 Kolk Marek 0 : 1 Tihkan Evelyn 1952
2292 Tuvikene Margus 1 : 0 Voznjuk Pavel 1998
2626 Hasegawa Kazuto 0.5 : 0.5 Kareyev Vladislav 2439
2288 Andersson Tord 0 : 1 Kozhin Mikhail 2491
2386 Gaulitz Joachim 0 : 1 Sushkov Vladimir 2541
2451 Hayakawa Yoshimi 1 : 0 Makarov Pavel 2297
2418 Johannesson Rickard 0 : 1 Klimashin Alexandr 2519
2527 Karlsson Stefan 0 : 1 Sinyov Igor 2672
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2000-04-30
End: 2000-05-06
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0124139785767 sec.