Youth Russian Championship
Round: G1
1580 Sadova Taisia 1 : 0 Tolstoguzova Sofia 1641
1484 Porohina Ekaterina 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1749
1250 Sonina Marina 1 : 0 Fokicheva Anna 973
1032 Shkarupa Maria 0 : 1 Stulova Veronika 1387
  Galkina Veronika 0 : 1 Buslakova Darya  
 
Round: G2
1387 Stulova Veronika 1 : 0 Buslakova Darya  
973 Fokicheva Anna 0 : 1 Porohina Ekaterina 1484
1250 Sonina Marina 1 : 0 Galkina Veronika  
1580 Sadova Taisia 1 : 0 Shangina Alexandra 1088
1641 Tolstoguzova Sofia 0.5 : 0.5 Yusupmurzina Darya 1749
 
Round: G3
1387 Stulova Veronika 1 : 0 Sonina Marina 1250
  Buslakova Darya 0 : 1 Shkarupa Maria 1032
1749 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Shangina Alexandra 1088
973 Fokicheva Anna 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1641
  Galkina Veronika 0 : 1 Porohina Ekaterina 1484
 
Round: G4
1580 Sadova Taisia 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1749
1250 Sonina Marina 1 : 0 Shkarupa Maria 1032
1641 Tolstoguzova Sofia 1 : 0 Galkina Veronika  
1484 Porohina Ekaterina 0 : 1 Stulova Veronika 1387
1088 Shangina Alexandra 0 : 1 Fokicheva Anna 973
 
Round: G5
  Buslakova Darya 0 : 1 Sonina Marina 1250
1032 Shkarupa Maria 0 : 1 Porohina Ekaterina 1484
1580 Sadova Taisia 1 : 0 Fokicheva Anna 973
  Galkina Veronika 0 : 1 Shangina Alexandra 1088
1387 Stulova Veronika 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1641
 
Round: G6
1580 Sadova Taisia 1 : 0 Galkina Veronika  
1749 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Fokicheva Anna 973
1387 Stulova Veronika 0.5 : 0.5 Shangina Alexandra 1088
1032 Shkarupa Maria 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1641
  Buslakova Darya 0 : 1 Porohina Ekaterina 1484
 
Round: G7
1749 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Galkina Veronika  
  Buslakova Darya 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1641
1484 Porohina Ekaterina 1 : 0 Sonina Marina 1250
1032 Shkarupa Maria 0 : 1 Shangina Alexandra 1088
1387 Stulova Veronika 1 : 0 Sadova Taisia 1580
 
Round: G8
973 Fokicheva Anna 1 : 0 Galkina Veronika  
1250 Sonina Marina 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1641
1088 Shangina Alexandra 1 : 0 Buslakova Darya  
1580 Sadova Taisia 1 : 0 Shkarupa Maria 1032
1749 Yusupmurzina Darya 0 : 1 Stulova Veronika 1387
 
Round: G9
973 Fokicheva Anna 0 : 1 Stulova Veronika 1387
  Buslakova Darya 0 : 1 Sadova Taisia 1580
1250 Sonina Marina 1 : 0 Shangina Alexandra 1088
1484 Porohina Ekaterina 1 : 0 Tolstoguzova Sofia 1641
1032 Shkarupa Maria 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1749
 
Round: G10
1484 Porohina Ekaterina 1 : 0 Shangina Alexandra 1088
1032 Shkarupa Maria 0 : 1 Fokicheva Anna 973
1250 Sonina Marina 0 : 1 Sadova Taisia 1580
1387 Stulova Veronika 1 : 0 Galkina Veronika  
1749 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Buslakova Darya  
 
Round: G11
1250 Sonina Marina 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1749
1580 Sadova Taisia 1 : 0 Porohina Ekaterina 1484
1641 Tolstoguzova Sofia 1 : 0 Shangina Alexandra 1088
  Galkina Veronika 0 : 1 Shkarupa Maria 1032
  Buslakova Darya 0 : 1 Fokicheva Anna 973
 
Round: D1
1123 Pushkin Ivan 0 : 1 Mikryukov Sergey  
  Potapov Stepan 1 : 0 Vlasov Dmitry  
  Kochanov Vasily 1 : 0 Berdiy Arseniy  
  Nikitin Alexandr 0 : 1 Barinov Rendom  
979 Puzanov Georgi 1 : 0 Noskov Pavel 960
947 Agarkov Dmitrii 1 : 0 Strakulia Lev  
839 Startsev Masksim 1 : 0 Kazantsev Konstantin  
  Kazanin Artyom 0 : 1 Danilov Daniil  
 
Round: D2
  Kazantsev Konstantin 0 : 1 Nikitin Alexandr  
  Danilov Daniil 1 : 0 Eliseev Georgy  
  Kochanov Vasily 0 : 1 Mikryukov Sergey  
  Strakulia Lev 1 : 0 Vlasov Dmitry  
839 Startsev Masksim 1 : 0 Puzanov Georgi 979
960 Noskov Pavel 0 : 1 Barinov Rendom  
947 Agarkov Dmitrii 1 : 0 Potapov Stepan  
  Berdiy Arseniy 0 : 1 Pushkin Ivan 1123
 
Round: D3
  Kazanin Artyom 0 : 1 Potapov Stepan  
  Kazantsev Konstantin 0 : 1 Noskov Pavel 960
839 Startsev Masksim 1 : 0 Barinov Rendom  
  Eliseev Georgy 0 : 1 Pushkin Ivan 1123
  Strakulia Lev 0 : 1 Kochanov Vasily  
  Berdiy Arseniy 1 : 0 Puzanov Georgi 979
947 Agarkov Dmitrii 1 : 0 Mikryukov Sergey  
  Nikitin Alexandr 1 : 0 Danilov Daniil  
 
Round: D4
  Danilov Daniil 1 : 0 Mikryukov Sergey  
  Berdiy Arseniy 1 : 0 Eliseev Georgy  
947 Agarkov Dmitrii 1 : 0 Startsev Masksim 839
  Potapov Stepan 0 : 1 Barinov Rendom  
979 Puzanov Georgi 0 : 1 Vlasov Dmitry  
  Kochanov Vasily 1 : 0 Nikitin Alexandr  
  Kazanin Artyom 0 : 1 Noskov Pavel 960
1123 Pushkin Ivan 0 : 1 Strakulia Lev  
 
Round: D5
  Kochanov Vasily 0 : 1 Agarkov Dmitrii 947
1123 Pushkin Ivan 1 : 0 Vlasov Dmitry  
  Kazantsev Konstantin 1 : 0 Eliseev Georgy  
839 Startsev Masksim 0 : 1 Danilov Daniil  
  Mikryukov Sergey 1 : 0 Kazanin Artyom  
960 Noskov Pavel 1 : 0 Potapov Stepan  
  Berdiy Arseniy 0 : 1 Nikitin Alexandr  
  Strakulia Lev 1 : 0 Barinov Rendom  
 
Round: D6
960 Noskov Pavel 1 : 0 Strakulia Lev  
  Kazanin Artyom 1 : 0 Eliseev Georgy  
  Danilov Daniil 0 : 1 Agarkov Dmitrii 947
  Berdiy Arseniy 1 : 0 Vlasov Dmitry  
  Mikryukov Sergey 0 : 1 Startsev Masksim 839
  Potapov Stepan 1 : 0 Nikitin Alexandr  
  Kochanov Vasily 1 : 0 Pushkin Ivan 1123
  Kazantsev Konstantin 1 : 0 Puzanov Georgi 979
 
Round: D7
1123 Pushkin Ivan 1 : 0 Barinov Rendom  
  Kazanin Artyom 0 : 1 Puzanov Georgi 979
947 Agarkov Dmitrii 1 : 0 Noskov Pavel 960
  Vlasov Dmitry 0 : 1 Eliseev Georgy  
839 Startsev Masksim 1 : 0 Kochanov Vasily  
  Kazantsev Konstantin 1 : 0 Strakulia Lev  
  Nikitin Alexandr 1 : 0 Mikryukov Sergey  
  Potapov Stepan 0 : 1 Danilov Daniil  
 
Round: D8
  Vlasov Dmitry 0 : 1 Kazanin Artyom  
  Kochanov Vasily 0 : 1 Noskov Pavel 960
  Eliseev Georgy 0 : 1 Mikryukov Sergey  
839 Startsev Masksim 1 : 0 Pushkin Ivan 1123
947 Agarkov Dmitrii 1 : 0 Nikitin Alexandr  
  Potapov Stepan 0 : 1 Kazantsev Konstantin  
  Danilov Daniil 0 : 1 Berdiy Arseniy  
  Barinov Rendom 1 : 0 Puzanov Georgi 979
 
Round: D9
979 Puzanov Georgi 1 : 0 Eliseev Georgy  
  Danilov Daniil 0 : 1 Noskov Pavel 960
  Mikryukov Sergey 0 : 1 Strakulia Lev  
  Kazantsev Konstantin 0 : 1 Agarkov Dmitrii 947
  Vlasov Dmitry 0 : 1 Barinov Rendom  
1123 Pushkin Ivan 0 : 1 Kazanin Artyom  
  Kochanov Vasily 1 : 0 Potapov Stepan  
  Berdiy Arseniy 1 : 0 Startsev Masksim 839
 
Round: H1
1001 Makarova  Daria 1 : 0 Simanovskaia Anastasia  
1313 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Belova Polina  
  Vostryakova  Yulia 1 : 0 Popova Maria  
1092 Sonina Vladislava 1 : 0 Yudina Polina 934
930 Buslakova Anastasja 1 : 0 Bykova Ylia  
 
Round: H2
  Vostryakova  Yulia 0 : 1 Buslakova Anastasja 930
  Belova Polina 0 : 1 Makarova  Daria 1001
  Bykova Ylia 0 : 1 Simanovskaia Anastasia  
1092 Sonina Vladislava 1 : 0 Popova Maria  
1313 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Yudina Polina 934
 
Round: H3
  Vostryakova  Yulia 1 : 0 Bykova Ylia  
1092 Sonina Vladislava 1 : 0 Buslakova Anastasja 930
  Simanovskaia Anastasia 0 : 1 Belova Polina  
934 Yudina Polina 1 : 0 Makarova  Daria 1001
  Popova Maria 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1313
 
Round: H4
  Belova Polina 1 : 0 Yudina Polina 934
1092 Sonina Vladislava 1 : 0 Bykova Ylia  
1313 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Buslakova Anastasja 930
  Simanovskaia Anastasia 0 : 1 Vostryakova  Yulia  
1001 Makarova  Daria 1 : 0 Popova Maria  
 
Round: H5
930 Buslakova Anastasja 1 : 0 Makarova  Daria 1001
  Belova Polina 1 : 0 Popova Maria  
1092 Sonina Vladislava 1 : 0 Vostryakova  Yulia  
  Bykova Ylia 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1313
  Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Yudina Polina 934
 
Round: H6
934 Yudina Polina 0 : 1 Popova Maria  
1001 Makarova  Daria 1 : 0 Bykova Ylia  
  Vostryakova  Yulia 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1313
1092 Sonina Vladislava 0 : 1 Simanovskaia Anastasia  
930 Buslakova Anastasja 1 : 0 Belova Polina  
 
Round: H7
  Vostryakova  Yulia 0 : 1 Makarova  Daria 1001
1313 Tolstoguzova Daria 0 : 1 Sonina Vladislava 1092
  Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Popova Maria  
930 Buslakova Anastasja 0 : 1 Yudina Polina 934
  Bykova Ylia 0 : 1 Belova Polina  
 
Round: H8
  Belova Polina 0 : 1 Vostryakova  Yulia  
930 Buslakova Anastasja 1 : 0 Popova Maria  
1001 Makarova  Daria 1 : 0 Sonina Vladislava 1092
  Bykova Ylia 0 : 1 Yudina Polina 934
1313 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Simanovskaia Anastasia  
 
Round: H9
930 Buslakova Anastasja 1 : 0 Simanovskaia Anastasia  
  Vostryakova  Yulia 1 : 0 Yudina Polina 934
  Belova Polina 0 : 1 Sonina Vladislava 1092
1313 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Makarova  Daria 1001
  Popova Maria 0 : 1 Bykova Ylia  
 
Round: AB1
  Kovalyov Mikhail 0 : 1 Nogovitsin Alexander 1333
1284 Troitsky Vsevolod 0 : 1 Stoyanov Kirill 1511
1161 Potapov Maxim 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1690
  Vaneev Maxim 0 : 1 Orlov Maxim 1817
2160 Fedotov Denis 1 : 0 Arzybov Vladislav 1364
1902 Semyonov Oleg 1 : 0 Kinelovskiy Nikita 1392
1236 Lapin Ivan 0 : 1 Metreveli Maksim 1854
1223 Naumov Egor 1 : 0 Dyachkov Nikita 1496
 
Round: AB2
1364 Arzybov Vladislav 0 : 1 Troitsky Vsevolod 1284
1690 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Naumov Egor 1223
2160 Fedotov Denis 1 : 0 Stoyanov Kirill 1511
  Vaneev Maxim 1 : 0 Kinelovskiy Nikita 1392
1236 Lapin Ivan 1 : 0 Kovalyov Mikhail  
1817 Orlov Maxim 1 : 0 Semyonov Oleg 1902
1161 Potapov Maxim 0 : 1 Dyachkov Nikita 1496
1333 Nogovitsin Alexander 0 : 1 Metreveli Maksim 1854
 
Round: AB3
1902 Semyonov Oleg 0.5 : 0.5 Lapin Ivan 1236
1854 Metreveli Maksim 0 : 1 Orlov Maxim 1817
1496 Dyachkov Nikita 1 : 0 Troitsky Vsevolod 1284
2160 Fedotov Denis 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1690
1333 Nogovitsin Alexander 1 : 0 Vaneev Maxim  
1392 Kinelovskiy Nikita 1 : 0 Kovalyov Mikhail  
1161 Potapov Maxim 0 : 1 Arzybov Vladislav 1364
1223 Naumov Egor 0 : 1 Stoyanov Kirill 1511
 
Round: AB4
1817 Orlov Maxim 0 : 1 Fedotov Denis 2160
1854 Metreveli Maksim 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1690
1902 Semyonov Oleg 1 : 0 Naumov Egor 1223
1496 Dyachkov Nikita 0 : 1 Stoyanov Kirill 1511
1392 Kinelovskiy Nikita 1 : 0 Troitsky Vsevolod 1284
1236 Lapin Ivan 0.5 : 0.5 Nogovitsin Alexander 1333
1161 Potapov Maxim 1 : 0 Kovalyov Mikhail  
1364 Arzybov Vladislav 1 : 0 Vaneev Maxim  
 
Round: AB5
1690 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Lapin Ivan 1236
1392 Kinelovskiy Nikita 0 : 1 Dyachkov Nikita 1496
1902 Semyonov Oleg 1 : 0 Nogovitsin Alexander 1333
1511 Stoyanov Kirill 0 : 1 Orlov Maxim 1817
1223 Naumov Egor 0 : 1 Arzybov Vladislav 1364
1284 Troitsky Vsevolod 1 : 0 Potapov Maxim 1161
2160 Fedotov Denis 1 : 0 Metreveli Maksim 1854
  Vaneev Maxim 1 : 0 Kovalyov Mikhail  
 
Round: AB6
1817 Orlov Maxim 1 : 0 Dyachkov Nikita 1496
1236 Lapin Ivan 1 : 0 Potapov Maxim 1161
1854 Metreveli Maksim 1 : 0 Stoyanov Kirill 1511
1284 Troitsky Vsevolod 1 : 0 Vaneev Maxim  
1223 Naumov Egor 1 : 0 Kovalyov Mikhail  
1902 Semyonov Oleg 1 : 0 Fedotov Denis 2160
1690 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Arzybov Vladislav 1364
1392 Kinelovskiy Nikita 0.5 : 0.5 Nogovitsin Alexander 1333
 
Round: AB7
1364 Arzybov Vladislav 0 : 1 Stoyanov Kirill 1511
1690 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Orlov Maxim 1817
1496 Dyachkov Nikita 1 : 0 Kovalyov Mikhail  
1902 Semyonov Oleg 1 : 0 Metreveli Maksim 1854
2160 Fedotov Denis 1 : 0 Nogovitsin Alexander 1333
  Vaneev Maxim 0 : 1 Potapov Maxim 1161
1392 Kinelovskiy Nikita 1 : 0 Naumov Egor 1223
1236 Lapin Ivan 0 : 1 Troitsky Vsevolod 1284
 
Round: AB8
1854 Metreveli Maksim 1 : 0 Kinelovskiy Nikita 1392
1364 Arzybov Vladislav 1 : 0 Kovalyov Mikhail  
1511 Stoyanov Kirill 1 : 0 Lapin Ivan 1236
1902 Semyonov Oleg 0.5 : 0.5 Yusupmurzin Danila 1690
1161 Potapov Maxim 0 : 1 Nogovitsin Alexander 1333
1223 Naumov Egor 1 : 0 Vaneev Maxim  
2160 Fedotov Denis 1 : 0 Dyachkov Nikita 1496
1817 Orlov Maxim 1 : 0 Troitsky Vsevolod 1284
 
Round: AB9
1161 Potapov Maxim 0 : 1 Naumov Egor 1223
1902 Semyonov Oleg 0 : 1 Stoyanov Kirill 1511
1392 Kinelovskiy Nikita 1 : 0 Arzybov Vladislav 1364
1690 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Kovalyov Mikhail  
1854 Metreveli Maksim 1 : 0 Dyachkov Nikita 1496
  Vaneev Maxim 1 : 0 Lapin Ivan 1236
1333 Nogovitsin Alexander 0 : 1 Orlov Maxim 1817
1284 Troitsky Vsevolod 0 : 1 Fedotov Denis 2160
 
Round: EF1
1392 Novikova Daria 0.5 : 0.5 Makhina Alla 1136
1451 Shiryaevskaya Daria 0 : 1 Oborina Anastasja 1756
1329 Knyazeva Ekaterina 1 : 0 Pirozhnikova Alisa 1097
1448 Stulova Kristina 0 : 1 Stulova Darya 1320
1119 Novichkova Viktoriia 1 : 0 Kazanina Daria 1134
 
Round: EF2
1136 Makhina Alla 0 : 1 Knyazeva Ekaterina 1329
1392 Novikova Daria 1 : 0 Shiryaevskaya Daria 1451
1756 Oborina Anastasja 1 : 0 Kazanina Daria 1134
1320 Stulova Darya 1 : 0 Pirozhnikova Alisa 1097
1119 Novichkova Viktoriia 0 : 1 Stulova Kristina 1448
 
Round: EF3
1097 Pirozhnikova Alisa 0.5 : 0.5 Novichkova Viktoriia 1119
1329 Knyazeva Ekaterina 0 : 1 Novikova Daria 1392
1451 Shiryaevskaya Daria 1 : 0 Kazanina Daria 1134
1756 Oborina Anastasja 0.5 : 0.5 Stulova Kristina 1448
1136 Makhina Alla 0 : 1 Stulova Darya 1320
 
Round: EF4
1329 Knyazeva Ekaterina 1 : 0 Stulova Darya 1320
1097 Pirozhnikova Alisa 0 : 1 Oborina Anastasja 1756
1448 Stulova Kristina 0 : 1 Shiryaevskaya Daria 1451
1136 Makhina Alla 0.5 : 0.5 Novichkova Viktoriia 1119
1392 Novikova Daria 0.5 : 0.5 Kazanina Daria 1134
 
Round: EF5
1097 Pirozhnikova Alisa 1 : 0 Shiryaevskaya Daria 1451
1756 Oborina Anastasja 1 : 0 Makhina Alla 1136
1329 Knyazeva Ekaterina 1 : 0 Novichkova Viktoriia 1119
1448 Stulova Kristina 0 : 1 Kazanina Daria 1134
1392 Novikova Daria 1 : 0 Stulova Darya 1320
 
Round: EF6
1756 Oborina Anastasja 1 : 0 Knyazeva Ekaterina 1329
1136 Makhina Alla 0 : 1 Shiryaevskaya Daria 1451
1392 Novikova Daria 1 : 0 Stulova Kristina 1448
1097 Pirozhnikova Alisa 0 : 1 Kazanina Daria 1134
1320 Stulova Darya 1 : 0 Novichkova Viktoriia 1119
 
Round: EF7
1451 Shiryaevskaya Daria 0 : 1 Knyazeva Ekaterina 1329
1136 Makhina Alla 0 : 1 Kazanina Daria 1134
1448 Stulova Kristina 0 : 1 Pirozhnikova Alisa 1097
1392 Novikova Daria 1 : 0 Novichkova Viktoriia 1119
1756 Oborina Anastasja 1 : 0 Stulova Darya 1320
 
Round: EF8
1392 Novikova Daria 0 : 1 Pirozhnikova Alisa 1097
1329 Knyazeva Ekaterina 1 : 0 Kazanina Daria 1134
1320 Stulova Darya 0 : 1 Shiryaevskaya Daria 1451
1756 Oborina Anastasja 1 : 0 Novichkova Viktoriia 1119
1136 Makhina Alla 0 : 1 Stulova Kristina 1448
 
Round: EF9
1392 Novikova Daria 1 : 0 Oborina Anastasja 1756
1320 Stulova Darya 0 : 1 Kazanina Daria 1134
1451 Shiryaevskaya Daria 1 : 0 Novichkova Viktoriia 1119
1448 Stulova Kristina 1 : 0 Knyazeva Ekaterina 1329
1097 Pirozhnikova Alisa 0 : 1 Makhina Alla 1136
 
Round: C1
  Mityagin Anton 1 : 0 Sprikut Albert  
  Mukhanov Konstantin 0 : 1 Roginski Roman 1172
1145 Prokopyev Andrei 1 : 0 Gorbachev Daniil 954
1048 Sidorov Mikhail 1 : 0 Bulagin Khristian  
1168 Reznik Grigorii 0 : 1 Stoyanov Egor 1307
  Mukhanov Semen 0 : 1 Fokichev Egor 1052
1257 Burtsev Peter 1 : 0 Salmov Alexander  
1243 Malyarovskiy Stepan 0 : 1 Kuvaev Vyacheslav 1238
1576 Gromov Danila 1 : 0 Gershman Artem 1122
 
Round: C2
954 Gorbachev Daniil 1 : 0 Mukhanov Konstantin  
1145 Prokopyev Andrei 1 : 0 Mityagin Anton  
1257 Burtsev Peter 0.5 : 0.5 Stoyanov Egor 1307
  Bulagin Khristian 1 : 0 Mukhanov Semen  
1122 Gershman Artem 1 : 0 Sprikut Albert  
1048 Sidorov Mikhail 0 : 1 Kuvaev Vyacheslav 1238
1243 Malyarovskiy Stepan 0 : 1 Salmov Alexander  
1168 Reznik Grigorii 1 : 0 Roginski Roman 1172
1052 Fokichev Egor 0 : 1 Gromov Danila 1576
 
Round: C3
1257 Burtsev Peter 1 : 0 Fokichev Egor 1052
1048 Sidorov Mikhail 0 : 1 Gorbachev Daniil 954
  Salmov Alexander 0 : 1 Roginski Roman 1172
1145 Prokopyev Andrei 0.5 : 0.5 Stoyanov Egor 1307
1238 Kuvaev Vyacheslav 0 : 1 Gromov Danila 1576
1243 Malyarovskiy Stepan 0 : 1 Sprikut Albert  
  Bulagin Khristian 0 : 1 Reznik Grigorii 1168
  Mukhanov Konstantin 0 : 1 Mukhanov Semen  
1122 Gershman Artem 1 : 0 Mityagin Anton  
 
Round: C4
1145 Prokopyev Andrei 0 : 1 Gromov Danila 1576
1307 Stoyanov Egor 1 : 0 Mityagin Anton  
  Salmov Alexander 1 : 0 Bulagin Khristian  
1257 Burtsev Peter 0 : 1 Kuvaev Vyacheslav 1238
1168 Reznik Grigorii 1 : 0 Gorbachev Daniil 954
1048 Sidorov Mikhail 0 : 1 Fokichev Egor 1052
1122 Gershman Artem 1 : 0 Roginski Roman 1172
  Mukhanov Semen 1 : 0 Sprikut Albert  
  Mukhanov Konstantin 0 : 1 Malyarovskiy Stepan 1243
 
Round: C5
  Bulagin Khristian 1 : 0 Malyarovskiy Stepan 1243
  Mukhanov Konstantin 0 : 1 Mityagin Anton  
1145 Prokopyev Andrei 0 : 1 Gershman Artem 1122
1168 Reznik Grigorii 0 : 1 Kuvaev Vyacheslav 1238
1307 Stoyanov Egor 0 : 1 Gromov Danila 1576
  Sprikut Albert 1 : 0 Sidorov Mikhail 1048
  Salmov Alexander 1 : 0 Fokichev Egor 1052
1257 Burtsev Peter 0 : 1 Roginski Roman 1172
  Mukhanov Semen 0 : 1 Gorbachev Daniil 954
 
Round: C6
1048 Sidorov Mikhail 1 : 0 Mukhanov Konstantin  
  Bulagin Khristian 1 : 0 Sprikut Albert  
1238 Kuvaev Vyacheslav 1 : 0 Prokopyev Andrei 1145
1122 Gershman Artem 0 : 1 Gorbachev Daniil 954
1168 Reznik Grigorii 0 : 1 Burtsev Peter 1257
1172 Roginski Roman 0 : 1 Gromov Danila 1576
1052 Fokichev Egor 0 : 1 Malyarovskiy Stepan 1243
  Mityagin Anton 1 : 0 Mukhanov Semen  
  Salmov Alexander 0 : 1 Stoyanov Egor 1307
 
Round: C7
1168 Reznik Grigorii 0 : 1 Mityagin Anton  
1307 Stoyanov Egor 1 : 0 Kuvaev Vyacheslav 1238
1576 Gromov Danila 1 : 0 Gorbachev Daniil 954
1052 Fokichev Egor 1 : 0 Gershman Artem 1122
  Mukhanov Konstantin 1 : 0 Sprikut Albert  
  Mukhanov Semen 0 : 1 Malyarovskiy Stepan 1243
1048 Sidorov Mikhail 1 : 0 Salmov Alexander  
1257 Burtsev Peter 0 : 1 Prokopyev Andrei 1145
1172 Roginski Roman 0 : 1 Bulagin Khristian  
 
Round: C8
1238 Kuvaev Vyacheslav 0 : 1 Mityagin Anton  
  Bulagin Khristian 0 : 1 Prokopyev Andrei 1145
1257 Burtsev Peter 0 : 1 Gromov Danila 1576
1243 Malyarovskiy Stepan 1 : 0 Roginski Roman 1172
1122 Gershman Artem 1 : 0 Salmov Alexander  
1048 Sidorov Mikhail 1 : 0 Mukhanov Semen  
1052 Fokichev Egor 1 : 0 Mukhanov Konstantin  
1307 Stoyanov Egor 1 : 0 Gorbachev Daniil 954
1168 Reznik Grigorii 1 : 0 Sprikut Albert  
 
Round: C9
1122 Gershman Artem 0 : 1 Kuvaev Vyacheslav 1238
1243 Malyarovskiy Stepan 0 : 1 Gorbachev Daniil 954
1307 Stoyanov Egor 1 : 0 Bulagin Khristian  
1172 Roginski Roman 1 : 0 Sprikut Albert  
1048 Sidorov Mikhail 1 : 0 Reznik Grigorii 1168
1576 Gromov Danila 1 : 0 Mityagin Anton  
1052 Fokichev Egor 0 : 1 Prokopyev Andrei 1145
  Salmov Alexander 1 : 0 Mukhanov Konstantin  
1257 Burtsev Peter 1 : 0 Mukhanov Semen  
Country: Russia
City: Rybinsk
Start: 2019-03-25
End: 2019-03-30
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.099839925765991 sec.