The 38th St.Petersburg Championship
Round: 1
1500 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Kuleshov Mikhail 1671
2023 Balabhai Viktor 1 : 0 Galochkin Sergey 1477
1662 Salnikova Nonna 1 : 0 Kachaeva Ilona 1429
1710 Lisyutin Alexandr 0 : 1 Filinov Vladimir 2000
1532 Buszkowski Ludwik 0 : 1 Kachaev Denis 2088
2124 Salnikov Pavel 0.5 : 0.5 Kalnitsky Oleg 1589
 
Round: 2
2000 Filinov Vladimir 0 : 1 Salnikov Pavel 2124
1532 Buszkowski Ludwik 0 : 1 Kachaeva Ilona 1429
1589 Kalnitsky Oleg 1 : 0 Salnikova Nonna 1662
1671 Kuleshov Mikhail 1 : 0 Galochkin Sergey 1477
1500 Rumyantseva Ekaterina 1 : 0 Kachaev Denis 2088
2023 Balabhai Viktor 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1710
 
Round: 3
1429 Kachaeva Ilona 0 : 1 Rumyantseva Ekaterina 1500
1532 Buszkowski Ludwik 1 : 0 Kalnitsky Oleg 1589
2000 Filinov Vladimir 0.5 : 0.5 Balabhai Viktor 2023
1477 Galochkin Sergey 0 : 1 Kachaev Denis 2088
2124 Salnikov Pavel 1 : 0 Salnikova Nonna 1662
 
Round: 4
2023 Balabhai Viktor 0 : 1 Salnikov Pavel 2124
1477 Galochkin Sergey 1 : 0 Kachaeva Ilona 1429
1662 Salnikova Nonna 0 : 1 Buszkowski Ludwik 1532
1589 Kalnitsky Oleg 0 : 1 Rumyantseva Ekaterina 1500
2088 Kachaev Denis 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1710
 
Round: 5
1429 Kachaeva Ilona 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1710
1500 Rumyantseva Ekaterina 0.5 : 0.5 Salnikova Nonna 1662
2000 Filinov Vladimir 0 : 1 Kachaev Denis 2088
2124 Salnikov Pavel 1 : 0 Buszkowski Ludwik 1532
1477 Galochkin Sergey 1 : 0 Kalnitsky Oleg 1589
 
Round: 6
1477 Galochkin Sergey 1 : 0 Salnikova Nonna 1662
1589 Kalnitsky Oleg 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1710
1532 Buszkowski Ludwik 0 : 1 Rumyantseva Ekaterina 1500
2000 Filinov Vladimir 1 : 0 Kachaeva Ilona 1429
2023 Balabhai Viktor 0 : 1 Kachaev Denis 2088
 
Round: 7
1500 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Salnikov Pavel 2124
1429 Kachaeva Ilona 0 : 1 Balabhai Viktor 2023
1710 Lisyutin Alexandr 0 : 1 Salnikova Nonna 1662
1532 Buszkowski Ludwik 1 : 0 Galochkin Sergey 1477
1589 Kalnitsky Oleg 0 : 1 Filinov Vladimir 2000
 
Round: 8
2023 Balabhai Viktor 1 : 0 Kalnitsky Oleg 1589
1477 Galochkin Sergey 1 : 0 Rumyantseva Ekaterina 1500
2000 Filinov Vladimir 1 : 0 Salnikova Nonna 1662
1532 Buszkowski Ludwik 0.5 : 0.5 Lisyutin Alexandr 1710
 
Round: 9
2023 Balabhai Viktor 1 : 0 Salnikova Nonna 1662
1500 Rumyantseva Ekaterina 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1710
2000 Filinov Vladimir 1 : 0 Buszkowski Ludwik 1532
1477 Galochkin Sergey 0 : 1 Salnikov Pavel 2124
 
Round: 10
2088 Kachaev Denis 1 : 0 Kalnitsky Oleg 1589
1500 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Filinov Vladimir 2000
1671 Kuleshov Mikhail 0 : 1 Salnikova Nonna 1662
2023 Balabhai Viktor 1 : 0 Buszkowski Ludwik 1532
1477 Galochkin Sergey 0 : 1 Lisyutin Alexandr 1710
 
Round: 11
1662 Salnikova Nonna 0 : 1 Kachaev Denis 2088
1500 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Balabhai Viktor 2023
1477 Galochkin Sergey 0 : 1 Filinov Vladimir 2000
2124 Salnikov Pavel 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1710
1589 Kalnitsky Oleg 1 : 0 Kachaeva Ilona 1429
Country: Russia
City: Saint Petersburg
Start: 2020-01-12
End: 2020-04-26
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.26606607437134 sec.