Qualification Tournament
Round: 1
1265 Stulova Veronika 0 : 1 Stoyanov Egor 1382
1141 Kulin Maxim 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1726
982 Fokichev Egor 0 : 1 Dyachkov Nikita 1471
1357 Porokhina Ekaterina 0.5 : 0.5 Prokopyev Andrei 1323
1142 Shangina Alexandra 0 : 1 Matushkina Ksenia 1419
1336 Naumov Egor 0.5 : 0.5 Stoyanov Kirill 1374
 
Round: 2
1357 Porokhina Ekaterina 1 : 0 Fokichev Egor 982
1471 Dyachkov Nikita 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1726
1374 Stoyanov Kirill 1 : 0 Shangina Alexandra 1142
1336 Naumov Egor 1 : 0 Stulova Veronika 1265
1382 Stoyanov Egor 1 : 0 Kulin Maxim 1141
1419 Matushkina Ksenia 1 : 0 Prokopyev Andrei 1323
 
Round: 3
1142 Shangina Alexandra 0 : 1 Stulova Veronika 1265
1323 Prokopyev Andrei 1 : 0 Stoyanov Kirill 1374
1336 Naumov Egor 0 : 1 Stoyanov Egor 1382
1419 Matushkina Ksenia 1 : 0 Fokichev Egor 982
1471 Dyachkov Nikita 1 : 0 Kulin Maxim 1141
1357 Porokhina Ekaterina 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1726
 
Round: 4
1142 Shangina Alexandra 0 : 1 Stoyanov Egor 1382
1419 Matushkina Ksenia 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1726
1471 Dyachkov Nikita 1 : 0 Porokhina Ekaterina 1357
1141 Kulin Maxim 1 : 0 Naumov Egor 1336
1323 Prokopyev Andrei 1 : 0 Stulova Veronika 1265
 
Round: 5
1382 Stoyanov Egor 0 : 1 Prokopyev Andrei 1323
1726 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Stoyanov Kirill 1374
1336 Naumov Egor 1 : 0 Shangina Alexandra 1142
1357 Porokhina Ekaterina 1 : 0 Kulin Maxim 1141
982 Fokichev Egor 0 : 1 Stulova Veronika 1265
1471 Dyachkov Nikita 0 : 1 Matushkina Ksenia 1419
 
Round: 6
1726 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Stulova Veronika 1265
1323 Prokopyev Andrei 1 : 0 Naumov Egor 1336
1374 Stoyanov Kirill 0 : 1 Dyachkov Nikita 1471
1382 Stoyanov Egor 1 : 0 Fokichev Egor 982
1142 Shangina Alexandra 0 : 1 Kulin Maxim 1141
1357 Porokhina Ekaterina 0.5 : 0.5 Matushkina Ksenia 1419
 
Round: 7
1357 Porokhina Ekaterina 1 : 0 Stoyanov Kirill 1374
1142 Shangina Alexandra 0 : 1 Prokopyev Andrei 1323
1471 Dyachkov Nikita 1 : 0 Stulova Veronika 1265
1336 Naumov Egor 1 : 0 Fokichev Egor 982
1382 Stoyanov Egor 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1726
1419 Matushkina Ksenia 1 : 0 Kulin Maxim 1141
 
Round: 8
1142 Shangina Alexandra 1 : 0 Fokichev Egor 982
1726 Yusupmurzina Darya 0 : 1 Naumov Egor 1336
1141 Kulin Maxim 0 : 1 Prokopyev Andrei 1323
1471 Dyachkov Nikita 1 : 0 Stoyanov Egor 1382
1357 Porokhina Ekaterina 1 : 0 Stulova Veronika 1265
 
Round: 9
1419 Matushkina Ksenia 1 : 0 Stulova Veronika 1265
1323 Prokopyev Andrei 1 : 0 Fokichev Egor 982
1141 Kulin Maxim 0 : 1 Stoyanov Kirill 1374
1142 Shangina Alexandra 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1726
1471 Dyachkov Nikita 0 : 1 Naumov Egor 1336
1357 Porokhina Ekaterina 0 : 1 Stoyanov Egor 1382
 
Round: 10
1357 Porokhina Ekaterina 0 : 1 Naumov Egor 1336
1471 Dyachkov Nikita 0 : 1 Shangina Alexandra 1142
1726 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Prokopyev Andrei 1323
1141 Kulin Maxim 1 : 0 Fokichev Egor 982
1419 Matushkina Ksenia 0 : 1 Stoyanov Egor 1382
1374 Stoyanov Kirill 0.5 : 0.5 Stulova Veronika 1265
 
Round: 11
1726 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Fokichev Egor 982
1265 Stulova Veronika 1 : 0 Kulin Maxim 1141
1323 Prokopyev Andrei 0 : 1 Dyachkov Nikita 1471
1336 Naumov Egor 0 : 1 Matushkina Ksenia 1419
1382 Stoyanov Egor 0.5 : 0.5 Stoyanov Kirill 1374
1142 Shangina Alexandra 1 : 0 Porokhina Ekaterina 1357
Country: Russia
City: Podyuga
Start: 2019-09-27
End: 2019-10-07
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.029829025268555 sec.