World Renju Youth Cup, AB Group
Round: 1
  László Zoltán 1 : 0 Troitsky Vsevolod 1440
1508 Dyachkov Nikita 0 : 1 Danilin Ivan 2129
1886 Kolk Kuno 1 : 0 Stoyanov Kirill 1522
1366 Naumov Egor 1 : 0 Metreveli Maksim 1770
1396 Heidmets Mark 0 : 1 Eryilmaz Emir Mehmet  
  Chan Kam Chio 1 : 0 Kaan Aslan Ä°brahim  
2217 Fedotov Denis 1 : 0 Burtsev Peter 1717
1678 Piik Sander 1 : 0 Arzybov Vladislav 1395
1575 Lillemaa Argo 0 : 1 Savvateev Mikhail 1319
2102 Kryuchok Roman 1 : 0 Holtsman Kris 1433
1823 Semyonov Oleg 1 : 0 Shabanov Ruslan 1344
1614 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Topkin Georg-Romet 2200
1767 Gromov Danila 1 : 0 Pestov Arseni 1581
 
Round: 2
1823 Semyonov Oleg 0 : 1 Gromov Danila 1767
1440 Troitsky Vsevolod 1 : 0 Burtsev Peter 1717
2129 Danilin Ivan 1 : 0 Kryuchok Roman 2102
1366 Naumov Egor 0 : 1 Kolk Kuno 1886
2200 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Chan Kam Chio  
  László Zoltán 1 : 0 Suenaga Daiki  
1863 Lohmus Kristofer 1 : 0 Stoyanov Kirill 1522
1508 Dyachkov Nikita 1 : 0 Arzybov Vladislav 1395
1575 Lillemaa Argo 1 : 0 Heidmets Mark 1396
1319 Savvateev Mikhail 0 : 1 Fedotov Denis 2217
1344 Shabanov Ruslan 0 : 1 Kaan Aslan Ä°brahim  
1678 Piik Sander 1 : 0 Eryilmaz Emir Mehmet  
1581 Pestov Arseni 1 : 0 Holtsman Kris 1433
1770 Metreveli Maksim 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1614
 
Round: 3
1863 Lohmus Kristofer 1 : 0 Burtsev Peter 1717
1823 Semyonov Oleg 0 : 1 Danilin Ivan 2129
  Suenaga Daiki 1 : 0 Kaan Aslan Ä°brahim  
1678 Piik Sander 0 : 1 Fedotov Denis 2217
2200 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Gromov Danila 1767
1508 Dyachkov Nikita 1 : 0 Chan Kam Chio  
1886 Kolk Kuno 0.5 : 0.5 László Zoltán  
1344 Shabanov Ruslan 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1614
1770 Metreveli Maksim 1 : 0 Eryilmaz Emir Mehmet  
2102 Kryuchok Roman 1 : 0 Savvateev Mikhail 1319
1395 Arzybov Vladislav 0 : 1 Holtsman Kris 1433
1396 Heidmets Mark 1 : 0 Stoyanov Kirill 1522
1366 Naumov Egor 0 : 1 Pestov Arseni 1581
1575 Lillemaa Argo 0 : 1 Troitsky Vsevolod 1440
 
Round: 4
1767 Gromov Danila 1 : 0 Danilin Ivan 2129
1366 Naumov Egor 0 : 1 Kaan Aslan Ä°brahim  
  Suenaga Daiki 0 : 1 Topkin Georg-Romet 2200
1678 Piik Sander 0.5 : 0.5 Kolk Kuno 1886
  László Zoltán 1 : 0 Fedotov Denis 2217
2102 Kryuchok Roman 1 : 0 Metreveli Maksim 1770
1440 Troitsky Vsevolod 0 : 1 Dyachkov Nikita 1508
1433 Holtsman Kris 0 : 1 Heidmets Mark 1396
  Chan Kam Chio 0 : 1 Semyonov Oleg 1823
1395 Arzybov Vladislav 1 : 0 Stoyanov Kirill 1522
  Eryilmaz Emir Mehmet 0 : 1 Savvateev Mikhail 1319
1575 Lillemaa Argo 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1614
1581 Pestov Arseni 0 : 1 Lohmus Kristofer 1863
 
Round: 5
  Kaan Aslan Ä°brahim 0.5 : 0.5 Troitsky Vsevolod 1440
2217 Fedotov Denis 1 : 0 Dyachkov Nikita 1508
2129 Danilin Ivan 1 : 0 Kolk Kuno 1886
2102 Kryuchok Roman 0 : 1 Topkin Georg-Romet 2200
  László Zoltán 1 : 0 Gromov Danila 1767
1863 Lohmus Kristofer 0 : 1 Piik Sander 1678
1823 Semyonov Oleg 1 : 0 Metreveli Maksim 1770
1396 Heidmets Mark 0.5 : 0.5 Burtsev Peter 1717
  Chan Kam Chio 1 : 0 Eryilmaz Emir Mehmet  
1344 Shabanov Ruslan 0 : 1 Holtsman Kris 1433
1319 Savvateev Mikhail 0 : 1 Suenaga Daiki  
1614 Moor Karl-Mattias 0.5 : 0.5 Pestov Arseni 1581
1575 Lillemaa Argo 0 : 1 Naumov Egor 1366
 
Round: 6
1886 Kolk Kuno 1 : 0 Semyonov Oleg 1823
1508 Dyachkov Nikita 0 : 1 Lohmus Kristofer 1863
2129 Danilin Ivan 0 : 1 László Zoltán  
1767 Gromov Danila 0.5 : 0.5 Piik Sander 1678
1319 Savvateev Mikhail 0 : 1 Naumov Egor 1366
2200 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Fedotov Denis 2217
2102 Kryuchok Roman 1 : 0 Suenaga Daiki  
  Kaan Aslan Ä°brahim 1 : 0 Pestov Arseni 1581
1575 Lillemaa Argo 1 : 0 Shabanov Ruslan 1344
1522 Stoyanov Kirill 1 : 0 Eryilmaz Emir Mehmet  
1717 Burtsev Peter 1 : 0 Arzybov Vladislav 1395
  Chan Kam Chio 1 : 0 Heidmets Mark 1396
1614 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Troitsky Vsevolod 1440
1433 Holtsman Kris 0 : 1 Metreveli Maksim 1770
 
Round: 7
1823 Semyonov Oleg 0 : 1 Kaan Aslan Ä°brahim  
1440 Troitsky Vsevolod 0 : 1 Lohmus Kristofer 1863
2217 Fedotov Denis 0 : 1 Gromov Danila 1767
1508 Dyachkov Nikita 0 : 1 Naumov Egor 1366
2200 Topkin Georg-Romet 1 : 0 László Zoltán  
1886 Kolk Kuno 0 : 1 Kryuchok Roman 2102
2129 Danilin Ivan 0.5 : 0.5 Piik Sander 1678
1396 Heidmets Mark 0 : 1 Savvateev Mikhail 1319
  Chan Kam Chio 0 : 1 Suenaga Daiki  
1344 Shabanov Ruslan 0 : 1 Stoyanov Kirill 1522
  Eryilmaz Emir Mehmet 0 : 1 Arzybov Vladislav 1395
1581 Pestov Arseni 0 : 1 Metreveli Maksim 1770
1614 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Burtsev Peter 1717
1575 Lillemaa Argo 0 : 1 Holtsman Kris 1433
 
Round: 8
1366 Naumov Egor 0 : 1 Troitsky Vsevolod 1440
2217 Fedotov Denis 1 : 0 Danilin Ivan 2129
  László Zoltán 0.5 : 0.5 Kryuchok Roman 2102
  Kaan Aslan Ä°brahim 0 : 1 Gromov Danila 1767
2200 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Lohmus Kristofer 1863
1770 Metreveli Maksim 0.5 : 0.5 Kolk Kuno 1886
  Suenaga Daiki 1 : 0 Piik Sander 1678
1614 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Heidmets Mark 1396
1823 Semyonov Oleg 0 : 1 Burtsev Peter 1717
1395 Arzybov Vladislav 0 : 1 Chan Kam Chio  
  Eryilmaz Emir Mehmet 0 : 1 Shabanov Ruslan 1344
1319 Savvateev Mikhail 0 : 1 Stoyanov Kirill 1522
1581 Pestov Arseni 0 : 1 Lillemaa Argo 1575
1508 Dyachkov Nikita 1 : 0 Holtsman Kris 1433
 
Round: 9
2200 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Danilin Ivan 2129
  Kaan Aslan Ä°brahim 0 : 1 Piik Sander 1678
1440 Troitsky Vsevolod 0 : 1 Metreveli Maksim 1770
2102 Kryuchok Roman 0 : 1 Gromov Danila 1767
1886 Kolk Kuno 1 : 0 Burtsev Peter 1717
  László Zoltán 0 : 1 Lohmus Kristofer 1863
2217 Fedotov Denis 1 : 0 Suenaga Daiki  
1433 Holtsman Kris 0 : 1 Savvateev Mikhail 1319
1344 Shabanov Ruslan 1 : 0 Heidmets Mark 1396
  Eryilmaz Emir Mehmet 0 : 1 Pestov Arseni 1581
1395 Arzybov Vladislav 0 : 1 Lillemaa Argo 1575
1823 Semyonov Oleg 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1614
  Chan Kam Chio 0 : 1 Naumov Egor 1366
1508 Dyachkov Nikita 0 : 1 Stoyanov Kirill 1522
Country: Estonia
City: Laagri
Start: 2020-08-03
End: 2020-08-06
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.062616109848022 sec.