World Renju Youth Cup, C Group
Round: 1
1251 Prokopyev Andrei 1 : 0 Berdiy Arseniy 1148
1080 Laane Kristjan 0 : 1 Chernyi Anton 1377
  Kochanov Vasily 0 : 1 Fokichev Egor 1118
  Un Hou Cheong 0.5 : 0.5 Gershman Artem 1158
1980 Jiao Zhengrui 1 : 0 Pukk Oskar 1108
1296 Moisto Mairon 1 : 0 Georgiakakis Nikolaos  
1815 Kang Tingrui 1 : 0 Laane Rauno 1466
  Lei Kin Hou 0 : 1 Zhang Junyu 1654
1769 Ikla Markus 1 : 0 Puzanov Georgi 991
1330 Burtsev Nikolai 1 : 0 Lam Pok Hong  
1151 Gorbachev Daniil 0 : 1 Stoyanov Egor 1425
  Kawamoto Shoma 1 : 0 Mikhalitsyn Matvey  
1924 Li Jiajun 1 : 0 Sinjavsky Evgeny  
  Chen He Xun 0 : 1 Yuan Wa Chon  
  Kuong Chi Hin 0 : 1 Sidorov Mikhail 1355
  Cheng Seng Hei 0 : 1 Kuvaev Vyacheslav 1234
  Ilu Oliver 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1365
1126 Roginski Roman 0 : 1 Kaljola Kaur 1204
 
Round: 2
1234 Kuvaev Vyacheslav 1 : 0 Moisto Mairon 1296
1118 Fokichev Egor 1 : 0 Kaljola Kaur 1204
1251 Prokopyev Andrei 0 : 1 Stoyanov Egor 1425
1365 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Li Jiajun 1924
  Kawamoto Shoma 0 : 1 Jiao Zhengrui 1980
1080 Laane Kristjan 1 : 0 Puzanov Georgi 991
1815 Kang Tingrui 1 : 0 Burtsev Nikolai 1330
1769 Ikla Markus 0 : 1 Yuan Wa Chon  
1355 Sidorov Mikhail 1 : 0 Zhang Junyu 1654
1158 Gershman Artem 1 : 0 Lents Sebastian  
  Mikhalitsyn Matvey 0 : 1 Laane Rauno 1466
  Lei Kin Hou 1 : 0 Kuong Chi Hin  
1126 Roginski Roman 0 : 1 Kochanov Vasily  
1148 Berdiy Arseniy 1 : 0 Gorbachev Daniil 1151
  Cheng Seng Hei 0 : 1 Georgiakakis Nikolaos  
  Sinjavsky Evgeny 0 : 1 Ilu Oliver  
1377 Chernyi Anton 1 : 0 Pukk Martin 990
  Chen He Xun 0 : 1 Lam Pok Hong  
 
Round: 3
  Kawamoto Shoma 1 : 0 Moisto Mairon 1296
1654 Zhang Junyu 1 : 0 Kaljola Kaur 1204
  Un Hou Cheong 0 : 1 Laane Rauno 1466
1769 Ikla Markus 1 : 0 Narva Jaan Oskar 1365
1815 Kang Tingrui 1 : 0 Stoyanov Egor 1425
  Yuan Wa Chon 0 : 1 Jiao Zhengrui 1980
1158 Gershman Artem 1 : 0 Fokichev Egor 1118
1355 Sidorov Mikhail 1 : 0 Chernyi Anton 1377
1924 Li Jiajun 1 : 0 Kuvaev Vyacheslav 1234
  Ilu Oliver 0 : 1 Burtsev Nikolai 1330
  Chen He Xun 1 : 0 Mikhalitsyn Matvey  
  Kuong Chi Hin 0 : 1 Lents Sebastian  
1108 Pukk Oskar 0 : 1 Berdiy Arseniy 1148
  Sinjavsky Evgeny 0 : 1 Georgiakakis Nikolaos  
991 Puzanov Georgi 0 : 1 Gorbachev Daniil 1151
  Kochanov Vasily 0 : 1 Prokopyev Andrei 1251
  Lei Kin Hou 1 : 0 Laane Kristjan 1080
  Lam Pok Hong 1 : 0 Pukk Martin 990
 
Round: 4
1108 Pukk Oskar 1 : 0 Un Hou Cheong  
  Yuan Wa Chon 1 : 0 Prokopyev Andrei 1251
1425 Stoyanov Egor 1 : 0 Fokichev Egor 1118
1365 Narva Jaan Oskar 1 : 0 Kaljola Kaur 1204
1924 Li Jiajun 1 : 0 Jiao Zhengrui 1980
1769 Ikla Markus 0 : 1 Zhang Junyu 1654
1158 Gershman Artem 0 : 1 Burtsev Nikolai 1330
1815 Kang Tingrui 1 : 0 Sidorov Mikhail 1355
  Lei Kin Hou 0 : 1 Laane Rauno 1466
1234 Kuvaev Vyacheslav 1 : 0 Lam Pok Hong  
  Sinjavsky Evgeny 1 : 0 Mikhalitsyn Matvey  
  Kuong Chi Hin 0 : 1 Puzanov Georgi 991
  Kawamoto Shoma 1 : 0 Berdiy Arseniy 1148
1296 Moisto Mairon 1 : 0 Gorbachev Daniil 1151
1377 Chernyi Anton 1 : 0 Georgiakakis Nikolaos  
  Chen He Xun 1 : 0 Lents Sebastian  
  Ilu Oliver 0 : 1 Laane Kristjan 1080
1126 Roginski Roman 0 : 1 Pukk Martin 990
  Kochanov Vasily 1 : 0 Cheng Seng Hei  
 
Round: 5
  Lei Kin Hou 0 : 1 Gershman Artem 1158
1108 Pukk Oskar 0 : 1 Moisto Mairon 1296
  Lam Pok Hong 1 : 0 Laane Kristjan 1080
1377 Chernyi Anton 1 : 0 Kuvaev Vyacheslav 1234
1425 Stoyanov Egor 1 : 0 Yuan Wa Chon  
1815 Kang Tingrui 0.5 : 0.5 Li Jiajun 1924
1330 Burtsev Nikolai 1 : 0 Kawamoto Shoma  
1980 Jiao Zhengrui 0.5 : 0.5 Zhang Junyu 1654
1355 Sidorov Mikhail 1 : 0 Laane Rauno 1466
1148 Berdiy Arseniy 0 : 1 Ikla Markus 1769
  Sinjavsky Evgeny 0 : 1 Gorbachev Daniil 1151
1363 Kondakov Ilya 1 : 0 Mikhalitsyn Matvey  
  Kochanov Vasily 0 : 1 Un Hou Cheong  
  Lents Sebastian 0 : 1 Cheng Seng Hei  
1365 Narva Jaan Oskar 1 : 0 Georgiakakis Nikolaos  
1204 Kaljola Kaur 1 : 0 Puzanov Georgi 991
  Chen He Xun 0 : 1 Prokopyev Andrei 1251
990 Pukk Martin 0 : 1 Fokichev Egor 1118
1126 Roginski Roman 1 : 0 Ilu Oliver  
 
Round: 6
1365 Narva Jaan Oskar 1 : 0 Moisto Mairon 1296
1251 Prokopyev Andrei 0 : 1 Kawamoto Shoma  
1234 Kuvaev Vyacheslav 0 : 1 Zhang Junyu 1654
1769 Ikla Markus 1 : 0 Un Hou Cheong  
1425 Stoyanov Egor 0 : 1 Burtsev Nikolai 1330
1118 Fokichev Egor 0 : 1 Yuan Wa Chon  
1377 Chernyi Anton 0 : 1 Kang Tingrui 1815
1158 Gershman Artem 0 : 1 Jiao Zhengrui 1980
1924 Li Jiajun 1 : 0 Sidorov Mikhail 1355
1466 Laane Rauno 1 : 0 Lam Pok Hong  
991 Puzanov Georgi 0 : 1 Lents Sebastian  
  Lei Kin Hou 1 : 0 Gorbachev Daniil 1151
  Chen He Xun 1 : 0 Georgiakakis Nikolaos  
1108 Pukk Oskar 0 : 1 Cheng Seng Hei  
  Kuong Chi Hin 1 : 0 Sinjavsky Evgeny  
1363 Kondakov Ilya 1 : 0 Ilu Oliver  
1080 Laane Kristjan 1 : 0 Kaljola Kaur 1204
1148 Berdiy Arseniy 1 : 0 Roginski Roman 1126
  Kochanov Vasily 0 : 1 Pukk Martin 990
 
Round: 7
1365 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Gershman Artem 1158
1363 Kondakov Ilya 1 : 0 Berdiy Arseniy 1148
1355 Sidorov Mikhail 0 : 1 Yuan Wa Chon  
1296 Moisto Mairon 1 : 0 Prokopyev Andrei 1251
1769 Ikla Markus 0 : 1 Chernyi Anton 1377
1080 Laane Kristjan 0 : 1 Fokichev Egor 1118
1980 Jiao Zhengrui 0.5 : 0.5 Kang Tingrui 1815
1924 Li Jiajun 0 : 1 Burtsev Nikolai 1330
1425 Stoyanov Egor 0 : 1 Zhang Junyu 1654
1466 Laane Rauno 0 : 1 Kawamoto Shoma  
1126 Roginski Roman 0.5 : 0.5 Mikhalitsyn Matvey  
  Kochanov Vasily 1 : 0 Kuong Chi Hin  
1234 Kuvaev Vyacheslav 1 : 0 Pukk Martin 990
1151 Gorbachev Daniil 0 : 1 Kaljola Kaur 1204
  Un Hou Cheong 1 : 0 Georgiakakis Nikolaos  
1108 Pukk Oskar 1 : 0 Lents Sebastian  
  Ilu Oliver 0 : 1 Puzanov Georgi 991
  Cheng Seng Hei 0 : 1 Lam Pok Hong  
  Lei Kin Hou 1 : 0 Chen He Xun  
 
Round: 8
  Lei Kin Hou 0 : 1 Ikla Markus 1769
  Un Hou Cheong 0 : 1 Prokopyev Andrei 1251
1355 Sidorov Mikhail 1 : 0 Gershman Artem 1158
1363 Kondakov Ilya 1 : 0 Narva Jaan Oskar 1365
1377 Chernyi Anton 1 : 0 Yuan Wa Chon  
1234 Kuvaev Vyacheslav 1 : 0 Fokichev Egor 1118
1330 Burtsev Nikolai 0 : 1 Jiao Zhengrui 1980
1924 Li Jiajun 0.5 : 0.5 Kawamoto Shoma  
1815 Kang Tingrui 1 : 0 Zhang Junyu 1654
1296 Moisto Mairon 0 : 1 Laane Rauno 1466
991 Puzanov Georgi 1 : 0 Mikhalitsyn Matvey  
1151 Gorbachev Daniil 0.5 : 0.5 Kuong Chi Hin  
  Lam Pok Hong 0 : 1 Stoyanov Egor 1425
  Sinjavsky Evgeny 1 : 0 Lents Sebastian  
1126 Roginski Roman 1 : 0 Georgiakakis Nikolaos  
  Kochanov Vasily 0 : 1 Kaljola Kaur 1204
  Chen He Xun 0 : 1 Laane Kristjan 1080
1108 Pukk Oskar 1 : 0 Pukk Martin 990
  Cheng Seng Hei 0 : 1 Berdiy Arseniy 1148
 
Round: 9
1466 Laane Rauno 0 : 1 Ikla Markus 1769
1251 Prokopyev Andrei 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1365
1363 Kondakov Ilya 0 : 1 Yuan Wa Chon  
1234 Kuvaev Vyacheslav 0 : 1 Stoyanov Egor 1425
1924 Li Jiajun 1 : 0 Zhang Junyu 1654
1118 Fokichev Egor 0 : 1 Lei Kin Hou  
  Kawamoto Shoma 1 : 0 Kang Tingrui 1815
1980 Jiao Zhengrui 1 : 0 Chernyi Anton 1377
1355 Sidorov Mikhail 0 : 1 Burtsev Nikolai 1330
990 Pukk Martin 0 : 1 Un Hou Cheong  
  Chen He Xun 0 : 1 Sinjavsky Evgeny  
  Ilu Oliver 1 : 0 Kuong Chi Hin  
  Georgiakakis Nikolaos 0 : 1 Mikhalitsyn Matvey  
991 Puzanov Georgi 1 : 0 Cheng Seng Hei  
1108 Pukk Oskar 1 : 0 Roginski Roman 1126
1148 Berdiy Arseniy 0 : 1 Kaljola Kaur 1204
1080 Laane Kristjan 0 : 1 Moisto Mairon 1296
  Lam Pok Hong 0 : 1 Gershman Artem 1158
Country: Estonia
City: Laagri
Start: 2020-08-04
End: 2020-08-06
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 1.0130190849304 sec.