Youth Mind Sport Olympic tournament
Round: 1
1976 Sandstrom Richard 1 : 0 Väljataga Paul  
1848 Liventaal Glen 1 : 0 Widman Linnea 1749
  Sepman Siim 0 : 1 Krayeva Tatyana 1964
2607 Taimla Tunnet 1 : 0 Serdyukov Egor 1996
1845 Pestereva Maria 0 : 1 Maximov Nikolay 1745
1746 Rachitskaya Viktoria 1 : 0 Purk Tauri  
2269 Purk Andry 1 : 0 Klooster Tiina  
2338 Ilu Timo 1 : 0 Kolk Kaia 1745
2302 Lents Johann 1 : 0 Klooster Karin  
2472 Chingin Konstantin 1 : 0 Nowakowski Maciej 2161
2432 Savrasova Yulia 1 : 0 Hallkvist Joel 1810
 
Round: 2
1996 Serdyukov Egor 1 : 0 Rachitskaya Viktoria 1746
1749 Widman Linnea 0 : 1 Hallkvist Joel 1810
1745 Kolk Kaia 0 : 1 Sepman Siim  
  Väljataga Paul 0 : 1 Pestereva Maria 1845
  Purk Tauri 1 : 0 Klooster Tiina  
1848 Liventaal Glen 0 : 1 Chingin Konstantin 2472
2302 Lents Johann 0 : 1 Taimla Tunnet 2607
  Klooster Karin 0 : 1 Nowakowski Maciej 2161
1745 Maximov Nikolay 0 : 1 Ilu Timo 2338
1964 Krayeva Tatyana 0 : 1 Purk Andry 2269
1976 Sandstrom Richard 1 : 0 Savrasova Yulia 2432
 
Round: 3
1845 Pestereva Maria 1 : 0 Kuusk Mark  
1810 Hallkvist Joel 1 : 0 Purk Tauri  
  Klooster Tiina 1 : 0 Väljataga Paul  
2161 Nowakowski Maciej 1 : 0 Krayeva Tatyana 1964
1848 Liventaal Glen 1 : 0 Maximov Nikolay 1745
1745 Kolk Kaia 1 : 0 Klooster Karin  
2269 Purk Andry 0 : 1 Rachitskaya Viktoria 1746
2472 Chingin Konstantin 1 : 0 Sandstrom Richard 1976
2607 Taimla Tunnet 0.5 : 0.5 Ilu Timo 2338
2302 Lents Johann 1 : 0 Serdyukov Egor 1996
2432 Savrasova Yulia 1 : 0 Sepman Siim  
 
Round: 4
  Sepman Siim 0 : 1 Maximov Nikolay 1745
1964 Krayeva Tatyana 0 : 1 Widman Linnea 1749
1745 Kolk Kaia 0 : 1 Purk Tauri  
  Väljataga Paul 0 : 1 Serdyukov Egor 1996
  Kuusk Mark 0 : 1 Klooster Tiina  
1810 Hallkvist Joel 0.5 : 0.5 Rachitskaya Viktoria 1746
2269 Purk Andry 0 : 1 Taimla Tunnet 2607
2161 Nowakowski Maciej 0 : 1 Lents Johann 2302
2472 Chingin Konstantin 0 : 1 Ilu Timo 2338
1976 Sandstrom Richard 1 : 0 Pestereva Maria 1845
1848 Liventaal Glen 0 : 1 Savrasova Yulia 2432
 
Round: 5
1848 Liventaal Glen 1 : 0 Klooster Karin  
1745 Maximov Nikolay 0 : 1 Widman Linnea 1749
  Sepman Siim 1 : 0 Kuusk Mark  
1810 Hallkvist Joel 0 : 1 Serdyukov Egor 1996
1964 Krayeva Tatyana 0 : 1 Kolk Kaia 1745
2472 Chingin Konstantin 1 : 0 Lents Johann 2302
1845 Pestereva Maria 1 : 0 Klooster Tiina  
2338 Ilu Timo 0 : 1 Savrasova Yulia 2432
2607 Taimla Tunnet 1 : 0 Sandstrom Richard 1976
2161 Nowakowski Maciej 1 : 0 Rachitskaya Viktoria 1746
2269 Purk Andry 1 : 0 Purk Tauri  
 
Round: 6
1745 Kolk Kaia 0 : 1 Hallkvist Joel 1810
  Klooster Tiina 0 : 1 Maximov Nikolay 1745
  Kuusk Mark 1 : 0 Purk Tauri  
  Sepman Siim 0 : 1 Rachitskaya Viktoria 1746
  Klooster Karin 0 : 1 Väljataga Paul  
1976 Sandstrom Richard 0 : 1 Lents Johann 2302
2472 Chingin Konstantin 0 : 1 Taimla Tunnet 2607
1848 Liventaal Glen 0 : 1 Ilu Timo 2338
2269 Purk Andry 1 : 0 Savrasova Yulia 2432
1749 Widman Linnea 0 : 1 Nowakowski Maciej 2161
1996 Serdyukov Egor 0 : 1 Pestereva Maria 1845
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2005-07-26
End: 2005-07-26
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.041105031967163 sec.