Youth European Championship
Round: 1
2199 Sumarokov Evgeny 0.5 : 0.5 Zajk Michal 1977
1857 Väljataga Paul 0.5 : 0.5 Timmermann Alvar 1859
2030 Pestereva Maria 1 : 0 Klooster Karin 1727
2284 Fitzermann Adrian 1 : 0 Kodasma Rasmus  
2393 Savrasova Yulia 1 : 0 Mirme Madli 1562
 
Round: 2
2030 Pestereva Maria 0 : 1 Savrasova Yulia 2393
1562 Mirme Madli 1 : 0 Vondrácková Eva  
1977 Zajk Michal 0 : 1 Timmermann Alvar 1859
2199 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Fitzermann Adrian 2284
  Kodasma Rasmus 0 : 1 Väljataga Paul 1857
 
Round: 3
  Vondrácková Eva 0 : 1 Pestereva Maria 2030
2393 Savrasova Yulia 1 : 0 Klooster Karin 1727
  Kodasma Rasmus 0 : 1 Timmermann Alvar 1859
2199 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Väljataga Paul 1857
2284 Fitzermann Adrian 1 : 0 Zajk Michal 1977
 
Round: 4
2030 Pestereva Maria 1 : 0 Mirme Madli 1562
2284 Fitzermann Adrian 1 : 0 Timmermann Alvar 1859
1977 Zajk Michal 0 : 1 Väljataga Paul 1857
2199 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Kodasma Rasmus  
  Vondrácková Eva 0 : 1 Klooster Karin 1727
 
Round: 5
1977 Zajk Michal 1 : 0 Kodasma Rasmus  
2393 Savrasova Yulia 1 : 0 Vondrácková Eva  
1562 Mirme Madli 0 : 1 Klooster Karin 1727
2199 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Timmermann Alvar 1859
1857 Väljataga Paul 1 : 0 Fitzermann Adrian 2284
 
Round: 6
2199 Sumarokov Evgeny 0 : 1 Zajk Michal 1977
1857 Väljataga Paul 0 : 1 Timmermann Alvar 1859
2030 Pestereva Maria 1 : 0 Klooster Karin 1727
2284 Fitzermann Adrian 1 : 0 Kodasma Rasmus  
1562 Mirme Madli 0 : 1 Savrasova Yulia 2393
 
Round: 7
1857 Väljataga Paul 1 : 0 Kodasma Rasmus  
2030 Pestereva Maria 0 : 1 Savrasova Yulia 2393
1977 Zajk Michal 1 : 0 Timmermann Alvar 1859
1562 Mirme Madli 1 : 0 Vondrácková Eva  
2199 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Fitzermann Adrian 2284
 
Round: 8
2284 Fitzermann Adrian 1 : 0 Zajk Michal 1977
2199 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Väljataga Paul 1857
1980 Rejsek Jan 1 : 0 Tarasinski Pawel 1850
1859 Timmermann Alvar 1 : 0 Kodasma Rasmus  
2393 Savrasova Yulia 1 : 0 Klooster Karin 1727
 
Round: 9
  Vondrácková Eva 1 : 0 Klooster Karin 1727
1859 Timmermann Alvar 0 : 1 Fitzermann Adrian 2284
1562 Mirme Madli 0 : 1 Pestereva Maria 2030
1857 Väljataga Paul 0 : 1 Zajk Michal 1977
2199 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Kodasma Rasmus  
 
Round: 10
2199 Sumarokov Evgeny 0.5 : 0.5 Timmermann Alvar 1859
1562 Mirme Madli 0 : 1 Klooster Karin 1727
  Vondrácková Eva 0 : 1 Savrasova Yulia 2393
1977 Zajk Michal 1 : 0 Kodasma Rasmus  
2284 Fitzermann Adrian 1 : 0 Väljataga Paul 1857
 
Round: A1
2005 Oblikas Mikk 0 : 1 Lents Johann 2280
2104 Serdyukov Egor 0 : 1 Nykl Ondrej 2167
1985 Nemec Tomᚠ1 : 0 Tarasinski Pawel 1850
1780 Godlewski Filip 0 : 1 Laube Pavel 2274
1795 Krcek Bretislav 0.5 : 0.5 Kolácek Michal  
2391 Ilu Timo 1 : 0 Nowak Pawel 2152
 
Round: A2
1980 Rejsek Jan 0 : 1 Lents Johann 2280
2152 Nowak Pawel 1 : 0 Serdyukov Egor 2104
2391 Ilu Timo 1 : 0 Nykl Ondrej 2167
1985 Nemec Tomᚠ0 : 1 Laube Pavel 2274
1780 Godlewski Filip 0 : 1 Kolácek Michal  
2005 Oblikas Mikk 1 : 0 Krcek Bretislav 1795
 
Round: A3
1980 Rejsek Jan 0 : 1 Nowak Pawel 2152
1780 Godlewski Filip 0 : 1 Krcek Bretislav 1795
2280 Lents Johann 1 : 0 Kolácek Michal  
1850 Tarasinski Pawel 0 : 1 Nykl Ondrej 2167
1985 Nemec Tomᚠ0 : 1 Oblikas Mikk 2005
2391 Ilu Timo 0.5 : 0.5 Laube Pavel 2274
 
Round: A4
2274 Laube Pavel 0 : 1 Nowak Pawel 2152
1985 Nemec Tomᚠ1 : 0 Kolácek Michal  
1980 Rejsek Jan 1 : 0 Krcek Bretislav 1795
2167 Nykl Ondrej 1 : 0 Oblikas Mikk 2005
1850 Tarasinski Pawel 0 : 1 Serdyukov Egor 2104
2391 Ilu Timo 1 : 0 Lents Johann 2280
 
Round: A5
2152 Nowak Pawel 0 : 1 Lents Johann 2280
2391 Ilu Timo 1 : 0 Oblikas Mikk 2005
2274 Laube Pavel 1 : 0 Nykl Ondrej 2167
1980 Rejsek Jan 1 : 0 Kolácek Michal  
1985 Nemec Tomᚠ0 : 1 Serdyukov Egor 2104
1850 Tarasinski Pawel 0.5 : 0.5 Godlewski Filip 1780
 
Round: A6
1850 Tarasinski Pawel 0 : 1 Oblikas Mikk 2005
2167 Nykl Ondrej 1 : 0 Nowak Pawel 2152
2104 Serdyukov Egor 1 : 0 Krcek Bretislav 1795
1980 Rejsek Jan 0 : 1 Ilu Timo 2391
1780 Godlewski Filip 0 : 1 Nemec Tomᚠ1985
2274 Laube Pavel 1 : 0 Lents Johann 2280
 
Round: A7
2280 Lents Johann 0.5 : 0.5 Nykl Ondrej 2167
2152 Nowak Pawel 1 : 0 Godlewski Filip 1780
  Kolácek Michal 0 : 1 Laube Pavel 2274
1985 Nemec Tomᚠ1 : 0 Krcek Bretislav 1795
2391 Ilu Timo 1 : 0 Serdyukov Egor 2104
1980 Rejsek Jan 1 : 0 Tarasinski Pawel 1850
 
Round: BF1
1850 Tarasinski Pawel 1 : 0 Godlewski Filip 1780
1985 Nemec Tomᚠ0 : 1 Serdyukov Egor 2104
2005 Oblikas Mikk 1 : 0 Krcek Bretislav 1795
1980 Rejsek Jan 1 : 0 Kolácek Michal  
 
Round: BF2
1980 Rejsek Jan 1 : 0 Tarasinski Pawel 1850
1780 Godlewski Filip 0.5 : 0.5 Kolácek Michal  
2104 Serdyukov Egor 1 : 0 Oblikas Mikk 2005
1985 Nemec Tomᚠ1 : 0 Krcek Bretislav 1795
 
Round: BF3
1980 Rejsek Jan 1 : 0 Serdyukov Egor 2104
1780 Godlewski Filip 0 : 1 Krcek Bretislav 1795
  Kolácek Michal 0 : 1 Oblikas Mikk 2005
1985 Nemec Tomᚠ0 : 1 Tarasinski Pawel 1850
 
Round: BF4
1795 Krcek Bretislav 1 : 0 Kolácek Michal  
1985 Nemec Tomᚠ1 : 0 Godlewski Filip 1780
1980 Rejsek Jan 0 : 1 Oblikas Mikk 2005
2104 Serdyukov Egor 1 : 0 Tarasinski Pawel 1850
 
Round: C
1928 Kryuchok Roman 1 : 0 Hõbemägi Martin  
 
Round: C
1928 Kryuchok Roman 1 : 0 Kelk Rainer  
 
Round: C
1928 Kryuchok Roman 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Hõbemägi Martin 0 : 1 Kelk Rainer  
 
Round: C
  Hõbemägi Martin 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Kelk Rainer 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Joala Kazimir 0 : 1 Kelk Rainer  
 
Round: C
  Joala Kazimir 0 : 1 Hõbemägi Martin  
 
Round: C
  Joala Kazimir 0 : 1 Kryuchok Roman 1928
 
Round: C
  Kelk Rainer 0 : 1 Hõbemägi Martin  
 
Round: C
  Kelk Rainer 0 : 1 Kryuchok Roman 1928
 
Round: C
  Hõbemägi Martin 0 : 1 Kryuchok Roman 1928
 
Round: C
1928 Kryuchok Roman 1 : 0 Hõbemägi Martin  
 
Round: C
1928 Kryuchok Roman 1 : 0 Kelk Rainer  
 
Round: C
1928 Kryuchok Roman 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Hõbemägi Martin 1 : 0 Kelk Rainer  
 
Round: C
  Hõbemägi Martin 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Kelk Rainer 0 : 1 Joala Kazimir  
 
Round: F1
2280 Lents Johann 1 : 0 Nykl Ondrej 2167
2152 Nowak Pawel 0 : 1 Ilu Timo 2391
 
Round: F2
2280 Lents Johann 1 : 0 Laube Pavel 2274
2167 Nykl Ondrej 0 : 1 Nowak Pawel 2152
 
Round: F3
2391 Ilu Timo 0.5 : 0.5 Nykl Ondrej 2167
2152 Nowak Pawel 0 : 1 Laube Pavel 2274
 
Round: F4
2274 Laube Pavel 0 : 1 Ilu Timo 2391
2280 Lents Johann 0 : 1 Nowak Pawel 2152
 
Round: F5
2391 Ilu Timo 0.5 : 0.5 Lents Johann 2280
2274 Laube Pavel 1 : 0 Nykl Ondrej 2167
 
Round: F
1689 Oborina Anastasja 1 : 0 Sumarokova Aleksandra 1597
 
Round: F
1689 Oborina Anastasja 1 : 0 Sumarokova Aleksandra 1597
 
Round: F
1689 Oborina Anastasja 0 : 1 Sumarokova Aleksandra 1597
 
Round: F
1597 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Oborina Anastasja 1689
 
Round: F
1597 Sumarokova Aleksandra 0 : 1 Oborina Anastasja 1689
 
Round: F
1597 Sumarokova Aleksandra 0 : 1 Oborina Anastasja 1689
 
Round: F
1597 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Oborina Anastasja 1689
 
Round: F
1597 Sumarokova Aleksandra 0 : 1 Oborina Anastasja 1689
Country: Czech Republic
City: Pardubice
Start: 2007-07-15
End: 2007-07-20
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0156111717224 sec.