Youth World Championship
Round: A1
2006 Stradal Jan 1 : 0 Lillemets Rauni 1763
2086 Andrzejewski Wawrzyniec 0 : 1 Oll Aivo 2533
1990 Maximov Nikolay 1 : 0 Oblikas Mikk 2070
2050 Myasoyedov Yevgeni 0.5 : 0.5 Tarasinski Pawel 1848
2254 Laube Pavel 0 : 1 Demján Attila 2405
2229 Lents Johann 0.5 : 0.5 Purk Andry 2406
2328 Ilu Timo 0 : 1 Tamiola Artur 2139
1633 Romanov Sergey 0 : 1 Timmermann Alvar 1876
2074 Zajk Michal 0 : 1 Okabe Hiroshi 2522
2048 Majczyk Marcin 1 : 0 Tamada Yoichi 2062
2118 Nykl Ondrej 0 : 1 Rejsek Jan 1992
 
Round: A2
2139 Tamiola Artur 0 : 1 Okabe Hiroshi 2522
2048 Majczyk Marcin 0 : 1 Stradal Jan 2006
2405 Demján Attila 1 : 0 Timmermann Alvar 1876
2533 Oll Aivo 1 : 0 Maximov Nikolay 1990
2086 Andrzejewski Wawrzyniec 1 : 0 Oblikas Mikk 2070
2118 Nykl Ondrej 0 : 1 Lents Johann 2229
1633 Romanov Sergey 0 : 1 Laube Pavel 2254
1992 Rejsek Jan 0 : 1 Myasoyedov Yevgeni 2050
2328 Ilu Timo 1 : 0 Zajk Michal 2074
1848 Tarasinski Pawel 0 : 1 Purk Andry 2406
1763 Lillemets Rauni 0 : 1 Tamada Yoichi 2062
 
Round: A3
2048 Majczyk Marcin 0 : 1 Ilu Timo 2328
2406 Purk Andry 1 : 0 Timmermann Alvar 1876
2533 Oll Aivo 0.5 : 0.5 Okabe Hiroshi 2522
2050 Myasoyedov Yevgeni 0 : 1 Lents Johann 2229
1633 Romanov Sergey 0 : 1 Oblikas Mikk 2070
2254 Laube Pavel 1 : 0 Maximov Nikolay 1990
2006 Stradal Jan 0 : 1 Demján Attila 2405
2086 Andrzejewski Wawrzyniec 1 : 0 Rejsek Jan 1992
2062 Tamada Yoichi 1 : 0 Tamiola Artur 2139
2074 Zajk Michal 1 : 0 Tarasinski Pawel 1848
2118 Nykl Ondrej 1 : 0 Lillemets Rauni 1763
 
Round: A4
1876 Timmermann Alvar 0 : 1 Nykl Ondrej 2118
2328 Ilu Timo 1 : 0 Tamada Yoichi 2062
1633 Romanov Sergey 0 : 1 Lillemets Rauni 1763
2070 Oblikas Mikk 0.5 : 0.5 Majczyk Marcin 2048
1992 Rejsek Jan 0 : 1 Zajk Michal 2074
1848 Tarasinski Pawel 0 : 1 Maximov Nikolay 1990
2086 Andrzejewski Wawrzyniec 0.5 : 0.5 Laube Pavel 2254
2406 Purk Andry 0 : 1 Demján Attila 2405
2533 Oll Aivo 1 : 0 Stradal Jan 2006
2229 Lents Johann 0 : 1 Okabe Hiroshi 2522
2050 Myasoyedov Yevgeni 0.5 : 0.5 Tamiola Artur 2139
 
Round: A5
2254 Laube Pavel 0 : 1 Purk Andry 2406
2328 Ilu Timo 0 : 1 Oll Aivo 2533
1990 Maximov Nikolay 1 : 0 Myasoyedov Yevgeni 2050
2086 Andrzejewski Wawrzyniec 1 : 0 Lents Johann 2229
1633 Romanov Sergey 0 : 1 Tarasinski Pawel 1848
2048 Majczyk Marcin 1 : 0 Lillemets Rauni 1763
2405 Demján Attila 1 : 0 Okabe Hiroshi 2522
2139 Tamiola Artur 1 : 0 Oblikas Mikk 2070
1992 Rejsek Jan 0.5 : 0.5 Timmermann Alvar 1876
2118 Nykl Ondrej 0 : 1 Zajk Michal 2074
2006 Stradal Jan 0 : 1 Tamada Yoichi 2062
 
Round: A6
2406 Purk Andry 0.5 : 0.5 Okabe Hiroshi 2522
1990 Maximov Nikolay 0 : 1 Ilu Timo 2328
2254 Laube Pavel 1 : 0 Nykl Ondrej 2118
1848 Tarasinski Pawel 1 : 0 Lillemets Rauni 1763
1992 Rejsek Jan 1 : 0 Romanov Sergey 1633
2048 Majczyk Marcin 0 : 1 Tamiola Artur 2139
2006 Stradal Jan 0.5 : 0.5 Myasoyedov Yevgeni 2050
2405 Demján Attila 0 : 1 Oll Aivo 2533
2074 Zajk Michal 1 : 0 Andrzejewski Wawrzyniec 2086
2070 Oblikas Mikk 0 : 1 Timmermann Alvar 1876
2229 Lents Johann 1 : 0 Tamada Yoichi 2062
 
Round: A7
2074 Zajk Michal 0.5 : 0.5 Demján Attila 2405
2006 Stradal Jan 1 : 0 Timmermann Alvar 1876
2522 Okabe Hiroshi 0.5 : 0.5 Ilu Timo 2328
1633 Romanov Sergey 0 : 1 Nykl Ondrej 2118
2086 Andrzejewski Wawrzyniec 0 : 1 Tamiola Artur 2139
1848 Tarasinski Pawel 0 : 1 Rejsek Jan 1992
2229 Lents Johann 0 : 1 Laube Pavel 2254
2050 Myasoyedov Yevgeni 1 : 0 Majczyk Marcin 2048
1990 Maximov Nikolay 0 : 1 Tamada Yoichi 2062
2406 Purk Andry 0 : 1 Oll Aivo 2533
1763 Lillemets Rauni 0 : 1 Oblikas Mikk 2070
 
Round: A8
2533 Oll Aivo 1 : 0 Laube Pavel 2254
2229 Lents Johann 1 : 0 Rejsek Jan 1992
1763 Lillemets Rauni 0 : 1 Timmermann Alvar 1876
2074 Zajk Michal 1 : 0 Tamiola Artur 2139
2006 Stradal Jan 0 : 1 Purk Andry 2406
2086 Andrzejewski Wawrzyniec 0 : 1 Myasoyedov Yevgeni 2050
1848 Tarasinski Pawel 1 : 0 Oblikas Mikk 2070
1990 Maximov Nikolay 0 : 1 Nykl Ondrej 2118
2062 Tamada Yoichi 0 : 1 Okabe Hiroshi 2522
1633 Romanov Sergey 0 : 1 Majczyk Marcin 2048
2405 Demján Attila 0.5 : 0.5 Ilu Timo 2328
 
Round: A9
2254 Laube Pavel 1 : 0 Tamiola Artur 2139
2229 Lents Johann 0 : 1 Demján Attila 2405
1876 Timmermann Alvar 0 : 1 Maximov Nikolay 1990
2086 Andrzejewski Wawrzyniec 1 : 0 Lillemets Rauni 1763
2406 Purk Andry 1 : 0 Ilu Timo 2328
2074 Zajk Michal 0.5 : 0.5 Oll Aivo 2533
2062 Tamada Yoichi 0 : 1 Nykl Ondrej 2118
2070 Oblikas Mikk 1 : 0 Rejsek Jan 1992
1848 Tarasinski Pawel 0 : 1 Majczyk Marcin 2048
2050 Myasoyedov Yevgeni 0 : 1 Okabe Hiroshi 2522
1633 Romanov Sergey 0 : 1 Stradal Jan 2006
 
Round: A10
2006 Stradal Jan 0 : 1 Ilu Timo 2328
1992 Rejsek Jan 1 : 0 Lillemets Rauni 1763
1848 Tarasinski Pawel 0 : 1 Timmermann Alvar 1876
2086 Andrzejewski Wawrzyniec 0 : 1 Majczyk Marcin 2048
2062 Tamada Yoichi 1 : 0 Oblikas Mikk 2070
2254 Laube Pavel 0 : 1 Okabe Hiroshi 2522
1633 Romanov Sergey 0 : 1 Maximov Nikolay 1990
2405 Demján Attila 1 : 0 Nykl Ondrej 2118
2074 Zajk Michal 0 : 1 Purk Andry 2406
2050 Myasoyedov Yevgeni 0 : 1 Oll Aivo 2533
2139 Tamiola Artur 1 : 0 Lents Johann 2229
 
Round: A11
2229 Lents Johann 0 : 1 Oll Aivo 2533
2074 Zajk Michal 0 : 1 Majczyk Marcin 2048
2405 Demján Attila 1 : 0 Tamiola Artur 2139
1848 Tarasinski Pawel 0 : 1 Nykl Ondrej 2118
1633 Romanov Sergey 0 : 1 Tamada Yoichi 2062
1763 Lillemets Rauni 0 : 1 Maximov Nikolay 1990
2006 Stradal Jan 0 : 1 Rejsek Jan 1992
2328 Ilu Timo 0.5 : 0.5 Laube Pavel 2254
2050 Myasoyedov Yevgeni 1 : 0 Timmermann Alvar 1876
2070 Oblikas Mikk 0.5 : 0.5 Purk Andry 2406
2522 Okabe Hiroshi 1 : 0 Andrzejewski Wawrzyniec 2086
 
Round: B1
1958 Väljataga Paul 1 : 0 Tammiste Igor  
1727 Sobolev Pavel 1 : 0 Lemmik Claus  
1497 Prokopyev Ruslan 0 : 1 Merkulov Maxim 1820
1980 Kryuchok Roman 1 : 0 Purk Tauri 1663
1668 Gorohov Dmitry 1 : 0 Audo Taavi  
1575 Kodasma Rasmus 0 : 1 Nakayama Tomoharu 2035
1756 Gorohov Nikita 0 : 1 Savrasov Ruslan 1702
1787 Salula Ain 0 : 1 Kadulin Alexandr 2318
2072 Merkulov Artyom 1 : 0 Chen Jonathan  
 
Round: B2
1497 Prokopyev Ruslan 1 : 0 Lemmik Claus  
1820 Merkulov Maxim 1 : 0 Gorohov Dmitry 1668
1980 Kryuchok Roman 0 : 1 Väljataga Paul 1958
2318 Kadulin Alexandr 1 : 0 Kodasma Rasmus 1575
  Audo Taavi 0 : 1 Salula Ain 1787
1663 Purk Tauri 1 : 0 Chen Jonathan  
2035 Nakayama Tomoharu 0.5 : 0.5 Merkulov Artyom 2072
1756 Gorohov Nikita 1 : 0 Tammiste Igor  
1702 Savrasov Ruslan 0 : 1 Sobolev Pavel 1727
 
Round: B3
  Tammiste Igor 1 : 0 Audo Taavi  
1756 Gorohov Nikita 0.5 : 0.5 Gorohov Dmitry 1668
  Chen Jonathan 0.5 : 0.5 Kodasma Rasmus 1575
1787 Salula Ain 1 : 0 Nakayama Tomoharu 2035
1727 Sobolev Pavel 0 : 1 Kadulin Alexandr 2318
1958 Väljataga Paul 1 : 0 Merkulov Maxim 1820
1980 Kryuchok Roman 0 : 1 Prokopyev Ruslan 1497
1663 Purk Tauri 1 : 0 Lemmik Claus  
2072 Merkulov Artyom 1 : 0 Savrasov Ruslan 1702
 
Round: B4
1727 Sobolev Pavel 0.5 : 0.5 Salula Ain 1787
2072 Merkulov Artyom 1 : 0 Merkulov Maxim 1820
1668 Gorohov Dmitry 0.5 : 0.5 Nakayama Tomoharu 2035
1980 Kryuchok Roman 0.5 : 0.5 Gorohov Nikita 1756
  Tammiste Igor 0 : 1 Savrasov Ruslan 1702
1663 Purk Tauri 1 : 0 Prokopyev Ruslan 1497
  Lemmik Claus 0 : 1 Kodasma Rasmus 1575
  Audo Taavi 0 : 1 Chen Jonathan  
2318 Kadulin Alexandr 0.5 : 0.5 Väljataga Paul 1958
 
Round: B5
1497 Prokopyev Ruslan 0 : 1 Nakayama Tomoharu 2035
1820 Merkulov Maxim 1 : 0 Gorohov Nikita 1756
2318 Kadulin Alexandr 1 : 0 Merkulov Artyom 2072
  Chen Jonathan 1 : 0 Tammiste Igor  
  Lemmik Claus 0 : 1 Audo Taavi  
1787 Salula Ain 1 : 0 Savrasov Ruslan 1702
1663 Purk Tauri 0 : 1 Väljataga Paul 1958
1668 Gorohov Dmitry 1 : 0 Sobolev Pavel 1727
1980 Kryuchok Roman 1 : 0 Kodasma Rasmus 1575
 
Round: B6
2072 Merkulov Artyom 1 : 0 Gorohov Dmitry 1668
  Audo Taavi 0 : 1 Kodasma Rasmus 1575
  Lemmik Claus 1 : 0 Tammiste Igor  
1702 Savrasov Ruslan 0 : 1 Kryuchok Roman 1980
1958 Väljataga Paul 1 : 0 Salula Ain 1787
1663 Purk Tauri 0 : 1 Merkulov Maxim 1820
1727 Sobolev Pavel 1 : 0 Chen Jonathan  
1756 Gorohov Nikita 1 : 0 Prokopyev Ruslan 1497
2318 Kadulin Alexandr 1 : 0 Nakayama Tomoharu 2035
 
Round: B7
1702 Savrasov Ruslan 1 : 0 Lemmik Claus  
1497 Prokopyev Ruslan 1 : 0 Audo Taavi  
1575 Kodasma Rasmus 1 : 0 Tammiste Igor  
1980 Kryuchok Roman 1 : 0 Salula Ain 1787
2035 Nakayama Tomoharu 1 : 0 Chen Jonathan  
1820 Merkulov Maxim 0 : 1 Kadulin Alexandr 2318
1727 Sobolev Pavel 1 : 0 Gorohov Nikita 1756
1668 Gorohov Dmitry 1 : 0 Purk Tauri 1663
2072 Merkulov Artyom 1 : 0 Väljataga Paul 1958
 
Round: B8
1958 Väljataga Paul 1 : 0 Sobolev Pavel 1727
1820 Merkulov Maxim 1 : 0 Nakayama Tomoharu 2035
2318 Kadulin Alexandr 1 : 0 Gorohov Dmitry 1668
1787 Salula Ain 1 : 0 Kodasma Rasmus 1575
2072 Merkulov Artyom 1 : 0 Kryuchok Roman 1980
  Lemmik Claus 0 : 1 Gorohov Nikita 1756
1497 Prokopyev Ruslan 1 : 0 Tammiste Igor  
1702 Savrasov Ruslan 1 : 0 Chen Jonathan  
  Audo Taavi 0 : 1 Purk Tauri 1663
 
Round: B9
1980 Kryuchok Roman 0 : 1 Kadulin Alexandr 2318
1702 Savrasov Ruslan 1 : 0 Audo Taavi  
2035 Nakayama Tomoharu 1 : 0 Gorohov Nikita 1756
1820 Merkulov Maxim 1 : 0 Sobolev Pavel 1727
1497 Prokopyev Ruslan 1 : 0 Chen Jonathan  
  Tammiste Igor 0 : 1 Purk Tauri 1663
1668 Gorohov Dmitry 1 : 0 Lemmik Claus  
2072 Merkulov Artyom 0 : 1 Salula Ain 1787
1575 Kodasma Rasmus 0 : 1 Väljataga Paul 1958
 
Round: D1
1580 Mirme Madli 0 : 1 Widman Linnea 1776
2456 Savrasova Yulia 1 : 0 Klooster Karin 1657
 
Round: D2
2456 Savrasova Yulia 1 : 0 Lebedeva Tatjana 1820
1657 Klooster Karin 0 : 1 Mirme Madli 1580
 
Round: D3
1580 Mirme Madli 0 : 1 Lebedeva Tatjana 1820
1776 Widman Linnea 0 : 1 Klooster Karin 1657
 
Round: D4
1580 Mirme Madli 0 : 1 Savrasova Yulia 2456
1776 Widman Linnea 1 : 0 Lebedeva Tatjana 1820
 
Round: D5
2456 Savrasova Yulia 1 : 0 Widman Linnea 1776
1657 Klooster Karin 0 : 1 Lebedeva Tatjana 1820
 
Round: D6
1776 Widman Linnea 1 : 0 Mirme Madli 1580
2456 Savrasova Yulia 1 : 0 Klooster Karin 1657
 
Round: D7
2456 Savrasova Yulia 1 : 0 Lebedeva Tatjana 1820
1580 Mirme Madli 1 : 0 Klooster Karin 1657
 
Round: D8
1580 Mirme Madli 0 : 1 Lebedeva Tatjana 1820
1657 Klooster Karin 0 : 1 Widman Linnea 1776
 
Round: D9
1776 Widman Linnea 0 : 1 Lebedeva Tatjana 1820
2456 Savrasova Yulia 1 : 0 Mirme Madli 1580
 
Round: D10
2456 Savrasova Yulia 1 : 0 Widman Linnea 1776
1820 Lebedeva Tatjana 1 : 0 Klooster Karin 1657
 
Round: C
1596 Hõbemägi Martin 1 : 0 Kelk Rainer  
 
Round: C
1596 Hõbemägi Martin 1 : 0 Shlyundikov Alexander  
 
Round: C
1596 Hõbemägi Martin 1 : 0 Vostryakov Alexey  
 
Round: C
1596 Hõbemägi Martin 1 : 0 Kaspirovich Maxim  
 
Round: C
1596 Hõbemägi Martin 1 : 0 Süüden Markus  
 
Round: C
1596 Hõbemägi Martin 1 : 0 Olumets Erko  
 
Round: C
1596 Hõbemägi Martin 1 : 0 Ruuda Reiko-Gregor  
 
Round: C
1596 Hõbemägi Martin 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
1596 Hõbemägi Martin 1 : 0 Kängsepp Kristjan  
 
Round: C
1596 Hõbemägi Martin 1 : 0 Tammiste Artur  
 
Round: C
  Poghosyan Vahe 1 : 0 Kelk Rainer  
 
Round: C
  Poghosyan Vahe 1 : 0 Shlyundikov Alexander  
 
Round: C
  Poghosyan Vahe 1 : 0 Vostryakov Alexey  
 
Round: C
  Poghosyan Vahe 1 : 0 Kaspirovich Maxim  
 
Round: C
  Poghosyan Vahe 1 : 0 Süüden Markus  
 
Round: C
  Poghosyan Vahe 1 : 0 Olumets Erko  
 
Round: C
  Poghosyan Vahe 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Poghosyan Vahe 1 : 0 Kängsepp Kristjan  
 
Round: C
  Poghosyan Vahe 1 : 0 Tammiste Artur  
 
Round: C
  Kelk Rainer 1 : 0 Shlyundikov Alexander  
 
Round: C
  Kelk Rainer 1 : 0 Vostryakov Alexey  
 
Round: C
  Kelk Rainer 1 : 0 Kaspirovich Maxim  
 
Round: C
  Kelk Rainer 1 : 0 Süüden Markus  
 
Round: C
  Kelk Rainer 1 : 0 Olumets Erko  
 
Round: C
  Kelk Rainer 1 : 0 Ruuda Reiko-Gregor  
 
Round: C
  Kelk Rainer 1 : 0 Kängsepp Kristjan  
 
Round: C
  Kelk Rainer 1 : 0 Tammiste Artur  
 
Round: C
  Shlyundikov Alexander 1 : 0 Kaspirovich Maxim  
 
Round: C
  Shlyundikov Alexander 1 : 0 Süüden Markus  
 
Round: C
  Shlyundikov Alexander 1 : 0 Olumets Erko  
 
Round: C
  Shlyundikov Alexander 1 : 0 Ruuda Reiko-Gregor  
 
Round: C
  Shlyundikov Alexander 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Shlyundikov Alexander 1 : 0 Tammiste Artur  
 
Round: C
  Vostryakov Alexey 1 : 0 Kaspirovich Maxim  
 
Round: C
  Vostryakov Alexey 1 : 0 Süüden Markus  
 
Round: C
  Vostryakov Alexey 1 : 0 Olumets Erko  
 
Round: C
  Vostryakov Alexey 1 : 0 Ruuda Reiko-Gregor  
 
Round: C
  Vostryakov Alexey 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Vostryakov Alexey 1 : 0 Kängsepp Kristjan  
 
Round: C
  Vostryakov Alexey 1 : 0 Tammiste Artur  
 
Round: C
  Kaspirovich Maxim 1 : 0 Süüden Markus  
 
Round: C
  Kaspirovich Maxim 0 : 1 Ruuda Reiko-Gregor  
 
Round: C
  Kaspirovich Maxim 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Kaspirovich Maxim 0 : 1 Kängsepp Kristjan  
 
Round: C
  Kaspirovich Maxim 1 : 0 Tammiste Artur  
 
Round: C
  Süüden Markus 1 : 0 Olumets Erko  
 
Round: C
  Süüden Markus 1 : 0 Ruuda Reiko-Gregor  
 
Round: C
  Süüden Markus 1 : 0 Kängsepp Kristjan  
 
Round: C
  Süüden Markus 1 : 0 Tammiste Artur  
 
Round: C
  Olumets Erko 1 : 0 Ruuda Reiko-Gregor  
 
Round: C
  Olumets Erko 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Olumets Erko 1 : 0 Kängsepp Kristjan  
 
Round: C
  Olumets Erko 1 : 0 Tammiste Artur  
 
Round: C
  Ruuda Reiko-Gregor 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Ruuda Reiko-Gregor 1 : 0 Kängsepp Kristjan  
 
Round: C
  Joala Kazimir 1 : 0 Kängsepp Kristjan  
 
Round: C
  Joala Kazimir 1 : 0 Tammiste Artur  
 
Round: C
  Kängsepp Kristjan 0 : 1 Tammiste Artur  
 
Round: C7
  Poghosyan Vahe 0 : 1 Hõbemägi Martin 1596
 
Round: C8
  Shlyundikov Alexander 1 : 0 Kängsepp Kristjan  
 
Round: C9
  Süüden Markus 0 : 1 Joala Kazimir  
 
Round: C10
  Vostryakov Alexey 0 : 1 Shlyundikov Alexander  
 
Round: C11
  Olumets Erko 0 : 1 Kaspirovich Maxim  
  Ruuda Reiko-Gregor 1 : 0 Tammiste Artur  
  Poghosyan Vahe 1 : 0 Ruuda Reiko-Gregor  
  Joala Kazimir 0 : 1 Kelk Rainer  
 
Round: E1
1785 Oborina Anastasja 0 : 1 Molotova Anastasja 1566
1983 Pestereva Maria 1 : 0 Belkina Nadezhda 1445
  Huang Raina 0 : 1 Kurdina Olga 1541
1939 Krayeva Tatyana 1 : 0 Litvinova Yulia 1654
 
Round: E2
1785 Oborina Anastasja 1 : 0 Kurdina Olga 1541
1939 Krayeva Tatyana 1 : 0 Belkina Nadezhda 1445
  Huang Raina 0.5 : 0.5 Pestereva Maria 1983
1566 Molotova Anastasja 0 : 1 Litvinova Yulia 1654
 
Round: E3
1654 Litvinova Yulia 1 : 0 Belkina Nadezhda 1445
1541 Kurdina Olga 0 : 1 Molotova Anastasja 1566
1939 Krayeva Tatyana 1 : 0 Huang Raina  
1983 Pestereva Maria 1 : 0 Oborina Anastasja 1785
 
Round: E4
1541 Kurdina Olga 0 : 1 Litvinova Yulia 1654
  Huang Raina 0 : 1 Belkina Nadezhda 1445
1939 Krayeva Tatyana 0 : 1 Oborina Anastasja 1785
1983 Pestereva Maria 1 : 0 Molotova Anastasja 1566
 
Round: E5
1939 Krayeva Tatyana 1 : 0 Molotova Anastasja 1566
1445 Belkina Nadezhda 0 : 1 Oborina Anastasja 1785
1983 Pestereva Maria 1 : 0 Kurdina Olga 1541
1654 Litvinova Yulia 0 : 1 Huang Raina  
 
Round: E6
1541 Kurdina Olga 0 : 1 Krayeva Tatyana 1939
1445 Belkina Nadezhda 1 : 0 Molotova Anastasja 1566
  Huang Raina 0 : 1 Oborina Anastasja 1785
1983 Pestereva Maria 1 : 0 Litvinova Alina 1314
 
Round: E7
1445 Belkina Nadezhda 1 : 0 Kurdina Olga 1541
  Huang Raina 0 : 1 Molotova Anastasja 1566
1983 Pestereva Maria 0 : 1 Krayeva Tatyana 1939
1654 Litvinova Yulia 0 : 1 Oborina Anastasja 1785
 
Round: E8
1541 Kurdina Olga 1 : 0 Belkina Nadezhda 1445
1785 Oborina Anastasja 0 : 1 Krayeva Tatyana 1939
1654 Litvinova Yulia 1 : 0 Huang Raina  
1983 Pestereva Maria 1 : 0 Molotova Anastasja 1566
 
Round: E9
1939 Krayeva Tatyana 1 : 0 Molotova Anastasja 1566
1654 Litvinova Yulia 1 : 0 Kurdina Olga 1541
  Huang Raina 0 : 1 Belkina Nadezhda 1445
1983 Pestereva Maria 0.5 : 0.5 Oborina Anastasja 1785
 
Round: E10
1983 Pestereva Maria 0 : 1 Krayeva Tatyana 1939
1541 Kurdina Olga 0 : 1 Huang Raina  
1445 Belkina Nadezhda 0 : 1 Litvinova Yulia 1654
1566 Molotova Anastasja 0 : 1 Oborina Anastasja 1785
 
Round: F8
1561 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Andrejev Hedvig  
  Tulik Marie 1 : 0 Mõtlik Madli  
  Vaher Liisbet 0 : 1 Krjukov Gerli  
 
Round: F9
  Põhjakas Tuuli 1 : 0 Vaher Liisbet  
1314 Litvinova Alina 0 : 1 Sumarokova Aleksandra 1561
1377 Buyanova Galina 1 : 0 Jõgi Pille  
 
Round: F10
1561 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Treialt Chrislyn  
1314 Litvinova Alina 1 : 0 Mõtlik Madli  
 
Round: F
1561 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Buyanova Galina 1377
 
Round: F
1561 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Krjukov Gerli  
 
Round: F
1561 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Tulik Marie  
 
Round: F
1561 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Mõtlik Madli  
 
Round: F
1561 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Põhjakas Tuuli  
 
Round: F
1561 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Vaher Liisbet  
 
Round: F
1561 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Jõgi Pille  
 
Round: F
1314 Litvinova Alina 1 : 0 Buyanova Galina 1377
 
Round: F
1314 Litvinova Alina 1 : 0 Krjukov Gerli  
 
Round: F
1314 Litvinova Alina 1 : 0 Tulik Marie  
 
Round: F
1314 Litvinova Alina 1 : 0 Andrejev Hedvig  
 
Round: F
1314 Litvinova Alina 1 : 0 Põhjakas Tuuli  
 
Round: F
1314 Litvinova Alina 1 : 0 Vaher Liisbet  
 
Round: F
1314 Litvinova Alina 1 : 0 Jõgi Pille  
 
Round: F
1314 Litvinova Alina 1 : 0 Treialt Chrislyn  
 
Round: F
1377 Buyanova Galina 1 : 0 Krjukov Gerli  
 
Round: F
1377 Buyanova Galina 1 : 0 Tulik Marie  
 
Round: F
1377 Buyanova Galina 1 : 0 Andrejev Hedvig  
 
Round: F
1377 Buyanova Galina 0 : 1 Mõtlik Madli  
 
Round: F
1377 Buyanova Galina 1 : 0 Põhjakas Tuuli  
 
Round: F
1377 Buyanova Galina 1 : 0 Vaher Liisbet  
 
Round: F
1377 Buyanova Galina 1 : 0 Treialt Chrislyn  
 
Round: F
  Krjukov Gerli 1 : 0 Tulik Marie  
 
Round: F
  Krjukov Gerli 1 : 0 Andrejev Hedvig  
 
Round: F
  Krjukov Gerli 1 : 0 Mõtlik Madli  
 
Round: F
  Krjukov Gerli 1 : 0 Põhjakas Tuuli  
 
Round: F
  Krjukov Gerli 1 : 0 Jõgi Pille  
 
Round: F
  Krjukov Gerli 1 : 0 Treialt Chrislyn  
 
Round: F
  Tulik Marie 1 : 0 Andrejev Hedvig  
 
Round: F
  Tulik Marie 1 : 0 Põhjakas Tuuli  
 
Round: F
  Tulik Marie 1 : 0 Vaher Liisbet  
 
Round: F
  Tulik Marie 1 : 0 Jõgi Pille  
 
Round: F
  Tulik Marie 1 : 0 Treialt Chrislyn  
 
Round: F
  Andrejev Hedvig 1 : 0 Mõtlik Madli  
 
Round: F
  Andrejev Hedvig 1 : 0 Põhjakas Tuuli  
 
Round: F
  Andrejev Hedvig 1 : 0 Vaher Liisbet  
 
Round: F
  Andrejev Hedvig 1 : 0 Jõgi Pille  
 
Round: F
  Andrejev Hedvig 1 : 0 Treialt Chrislyn  
 
Round: F
  Mõtlik Madli 1 : 0 Põhjakas Tuuli  
 
Round: F
  Mõtlik Madli 0 : 1 Vaher Liisbet  
 
Round: F
  Mõtlik Madli 0 : 1 Jõgi Pille  
 
Round: F
  Mõtlik Madli 1 : 0 Treialt Chrislyn  
 
Round: F
  Põhjakas Tuuli 1 : 0 Jõgi Pille  
 
Round: F
  Põhjakas Tuuli 1 : 0 Treialt Chrislyn  
 
Round: F
  Vaher Liisbet 1 : 0 Jõgi Pille  
 
Round: F
  Vaher Liisbet 1 : 0 Treialt Chrislyn  
 
Round: F
  Jõgi Pille 1 : 0 Treialt Chrislyn  
Country: Estonia
City: Haapsalu
Start: 2008-08-03
End: 2008-08-10
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0443980693817 sec.