RIF 20 years anniversary celebration tournament
Round: 1
2306 Kadulin Alexandr 1 : 0 Skuridin Alexey 2094
2044 Majczyk Marcin 0 : 1 Pajuste Renee 2111
2453 Savrasova Yulia 1 : 0 Gorohov Nikita 1814
1408 Buyanova Galina 0 : 1 Krayeva Tatyana 1882
2230 Laube Pavel 0 : 1 Taimla Tunnet 2506
2072 Merkulov Artyom 0 : 1 Nykl Ondrej 2170
2334 Demján Attila 1 : 0 Kodasma Rasmus 1595
1842 Lillemets Rauni 0 : 1 Zajk Michal 2001
1585 Molotova Anastasja 0 : 1 Poghosyan Albert 2196
2022 Pestereva Maria 1 : 0 Ikonen Jussi 1994
2109 Nakayama Tomoharu 1 : 0 Ruuda Reiko-Gregor  
1702 Purk Tauri 1 : 0 Jõgi Pille  
  Poghosyan Vahe 1 : 0 Huang Wil  
2059 Jonsson Peter 1 : 0 Sumarokova Aleksandra 1545
1600 Litvinova Yulia 0 : 1 Myasoyedov Yevgeni 2057
2236 Ono Takayuki 1 : 0 Kryuchok Roman 2049
1742 Sobolev Pavel 1 : 0 Oborina Anastasja 1761
1740 Merkulov Maxim 1 : 0 Väljataga Paul 1889
  Olumets Erko 1 : 0 Nerman Martin  
2510 Soosõrv Ants 1 : 0 Maximov Nikolay 1925
2421 Purk Andry 1 : 0 Tamada Yoichi 2012
2194 Karasyov Maxim 1 : 0 Romanov Sergey 1691
2398 Karlsson Stefan 0.5 : 0.5 Okabe Hiroshi 2546
1716 Salula Ain 0 : 1 Savrasov Ruslan 1721
1630 Kurdina Olga 1 : 0 Shlyundikov Alexander  
1781 Lebedeva Tatjana 0 : 1 Metreveli Irina 2096
 
Round: 2
1882 Krayeva Tatyana 0 : 1 Poghosyan Albert 2196
2059 Jonsson Peter 0 : 1 Savrasova Yulia 2453
2072 Merkulov Artyom 0 : 1 Skuridin Alexey 2094
1630 Kurdina Olga 0 : 1 Soosõrv Ants 2510
1889 Väljataga Paul 0 : 1 Karlsson Stefan 2398
1716 Salula Ain 0 : 1 Ikonen Jussi 1994
2506 Taimla Tunnet 1 : 0 Zajk Michal 2001
1691 Romanov Sergey 0 : 1 Laube Pavel 2230
2096 Metreveli Irina 1 : 0 Ono Takayuki 2236
  Nerman Martin 0 : 1 Litvinova Yulia 1600
  Olumets Erko 0 : 1 Poghosyan Vahe  
  Jõgi Pille 0 : 1 Oborina Anastasja 1761
  Ruuda Reiko-Gregor 0 : 1 Kodasma Rasmus 1595
2022 Pestereva Maria 1 : 0 Savrasov Ruslan 1721
2194 Karasyov Maxim 1 : 0 Merkulov Maxim 1740
  Huang Wil 0 : 1 Majczyk Marcin 2044
2109 Nakayama Tomoharu 0 : 1 Demján Attila 2334
  Shlyundikov Alexander 0 : 1 Maximov Nikolay 1925
1742 Sobolev Pavel 0 : 1 Okabe Hiroshi 2546
2049 Kryuchok Roman 1 : 0 Tamada Yoichi 2012
1781 Lebedeva Tatjana 1 : 0 Lillemets Rauni 1842
1545 Sumarokova Aleksandra 0 : 1 Gorohov Nikita 1814
2170 Nykl Ondrej 0 : 1 Kadulin Alexandr 2306
1702 Purk Tauri 0 : 1 Myasoyedov Yevgeni 2057
2421 Purk Andry 1 : 0 Pajuste Renee 2111
1585 Molotova Anastasja 1 : 0 Buyanova Galina 1408
 
Round: 3
1994 Ikonen Jussi 0 : 1 Pajuste Renee 2111
2049 Kryuchok Roman 1 : 0 Olumets Erko  
1702 Purk Tauri 1 : 0 Majczyk Marcin 2044
1545 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Jõgi Pille  
1630 Kurdina Olga 0 : 1 Zajk Michal 2001
1585 Molotova Anastasja 0 : 1 Laube Pavel 2230
2236 Ono Takayuki 1 : 0 Maximov Nikolay 1925
1882 Krayeva Tatyana 1 : 0 Sobolev Pavel 1742
2059 Jonsson Peter 0 : 1 Okabe Hiroshi 2546
1889 Väljataga Paul 1 : 0 Ruuda Reiko-Gregor  
1842 Lillemets Rauni 0 : 1 Tamada Yoichi 2012
  Huang Wil 1 : 0 Nerman Martin  
1595 Kodasma Rasmus 0 : 1 Savrasov Ruslan 1721
1814 Gorohov Nikita 1 : 0 Salula Ain 1716
  Shlyundikov Alexander 0 : 1 Merkulov Artyom 2072
1781 Lebedeva Tatjana 0 : 1 Oborina Anastasja 1761
2453 Savrasova Yulia 1 : 0 Poghosyan Vahe  
2057 Myasoyedov Yevgeni 1 : 0 Kadulin Alexandr 2306
1740 Merkulov Maxim 0 : 1 Nakayama Tomoharu 2109
2334 Demján Attila 1 : 0 Pestereva Maria 2022
1600 Litvinova Yulia 0 : 1 Nykl Ondrej 2170
2398 Karlsson Stefan 1 : 0 Skuridin Alexey 2094
2194 Karasyov Maxim 0 : 1 Purk Andry 2421
2096 Metreveli Irina 0 : 1 Soosõrv Ants 2510
2506 Taimla Tunnet 1 : 0 Poghosyan Albert 2196
1691 Romanov Sergey 1 : 0 Buyanova Galina 1408
 
Round: 4
1630 Kurdina Olga 0 : 1 Skuridin Alexey 2094
1600 Litvinova Yulia 1 : 0 Merkulov Maxim 1740
2546 Okabe Hiroshi 1 : 0 Poghosyan Albert 2196
2306 Kadulin Alexandr 1 : 0 Laube Pavel 2230
2072 Merkulov Artyom 1 : 0 Lebedeva Tatjana 1781
2421 Purk Andry 0 : 1 Soosõrv Ants 2510
2506 Taimla Tunnet 1 : 0 Myasoyedov Yevgeni 2057
1882 Krayeva Tatyana 0 : 1 Nykl Ondrej 2170
2096 Metreveli Irina 1 : 0 Zajk Michal 2001
2044 Majczyk Marcin 0 : 1 Lillemets Rauni 1842
  Jõgi Pille 0.5 : 0.5 Salula Ain 1716
2453 Savrasova Yulia 0 : 1 Demján Attila 2334
1721 Savrasov Ruslan 0 : 1 Nakayama Tomoharu 2109
  Poghosyan Vahe 0 : 1 Pestereva Maria 2022
2049 Kryuchok Roman 0.5 : 0.5 Pajuste Renee 2111
2398 Karlsson Stefan 1 : 0 Karasyov Maxim 2194
  Ruuda Reiko-Gregor 0 : 1 Buyanova Galina 1408
  Shlyundikov Alexander 1 : 0 Nerman Martin  
1889 Väljataga Paul 1 : 0 Sumarokova Aleksandra 1545
1691 Romanov Sergey 1 : 0 Huang Wil  
1814 Gorohov Nikita 1 : 0 Purk Tauri 1702
2236 Ono Takayuki 1 : 0 Oborina Anastasja 1761
  Olumets Erko 0 : 1 Sobolev Pavel 1742
1585 Molotova Anastasja 0 : 1 Kodasma Rasmus 1595
1925 Maximov Nikolay 1 : 0 Jonsson Peter 2059
 
Round: 5
1925 Maximov Nikolay 1 : 0 Laube Pavel 2230
1545 Sumarokova Aleksandra 0.5 : 0.5 Buyanova Galina 1408
2057 Myasoyedov Yevgeni 0 : 1 Ono Takayuki 2236
  Huang Wil 1 : 0 Shlyundikov Alexander  
2044 Majczyk Marcin 1 : 0 Molotova Anastasja 1585
1889 Väljataga Paul 1 : 0 Pajuste Renee 2111
1702 Purk Tauri 1 : 0 Savrasov Ruslan 1721
  Nerman Martin 1 : 0 Jõgi Pille  
  Ruuda Reiko-Gregor 1 : 0 Salula Ain 1716
2510 Soosõrv Ants 1 : 0 Taimla Tunnet 2506
2049 Kryuchok Roman 0 : 1 Purk Andry 2421
2022 Pestereva Maria 0 : 1 Kadulin Alexandr 2306
1740 Merkulov Maxim 0 : 1 Jonsson Peter 2059
2094 Skuridin Alexey 1 : 0 Oborina Anastasja 1761
1691 Romanov Sergey 1 : 0 Tamada Yoichi 2012
2196 Poghosyan Albert 1 : 0 Litvinova Yulia 1600
1742 Sobolev Pavel 0 : 1 Lebedeva Tatjana 1781
2546 Okabe Hiroshi 1 : 0 Nykl Ondrej 2170
1630 Kurdina Olga 0 : 1 Lillemets Rauni 1842
1595 Kodasma Rasmus 0 : 1 Poghosyan Vahe  
2334 Demján Attila 1 : 0 Karlsson Stefan 2398
2109 Nakayama Tomoharu 0 : 1 Gorohov Nikita 1814
2453 Savrasova Yulia 1 : 0 Metreveli Irina 2096
2072 Merkulov Artyom 0 : 1 Zajk Michal 2001
1882 Krayeva Tatyana 0 : 1 Karasyov Maxim 2194
 
Round: 6
  Olumets Erko 0 : 1 Savrasov Ruslan 1721
  Ruuda Reiko-Gregor 0 : 1 Molotova Anastasja 1585
1408 Buyanova Galina 0 : 1 Nerman Martin  
2001 Zajk Michal 1 : 0 Poghosyan Vahe  
1814 Gorohov Nikita 0 : 1 Karlsson Stefan 2398
2022 Pestereva Maria 0.5 : 0.5 Myasoyedov Yevgeni 2057
2072 Merkulov Artyom 1 : 0 Kodasma Rasmus 1595
2546 Okabe Hiroshi 1 : 0 Ono Takayuki 2236
2506 Taimla Tunnet 0 : 1 Savrasova Yulia 2453
2111 Pajuste Renee 0 : 1 Laube Pavel 2230
2306 Kadulin Alexandr 0 : 1 Purk Andry 2421
1889 Väljataga Paul 0 : 1 Maximov Nikolay 1925
2194 Karasyov Maxim 1 : 0 Purk Tauri 1702
  Shlyundikov Alexander 0 : 1 Merkulov Maxim 1740
2170 Nykl Ondrej 1 : 0 Metreveli Irina 2096
2012 Tamada Yoichi 0 : 1 Oborina Anastasja 1761
1691 Romanov Sergey 0 : 1 Skuridin Alexey 2094
1630 Kurdina Olga 1 : 0 Salula Ain 1716
1600 Litvinova Yulia 0 : 1 Lebedeva Tatjana 1781
2109 Nakayama Tomoharu 1 : 0 Poghosyan Albert 2196
1842 Lillemets Rauni 1 : 0 Sumarokova Aleksandra 1545
1882 Krayeva Tatyana 0 : 1 Majczyk Marcin 2044
1994 Ikonen Jussi 1 : 0 Jõgi Pille  
2510 Soosõrv Ants 0 : 1 Demján Attila 2334
2049 Kryuchok Roman 1 : 0 Jonsson Peter 2059
  Huang Wil 0 : 1 Sobolev Pavel 1742
Country: Estonia
City: Haapsalu
Start: 2008-08-07
End: 2008-08-07
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0185739994049 sec.