Open Swedish Team Championship
Round: 1
2431 Savrasova Yulia 1 : 0 Nyberg Bengt 1719
1804 Karlsson Irene 1 : 0 Mirme Madli 1570
1819 Sjostedt Hans 1 : 0 Timmermann Alvar 1869
2332 Purk Andry 0 : 1 Lind Bjorn 2060
1606 Hobemagi Martin 0 : 1 Jonsson Peter 2087
2081 Sandstrom Richard 1 : 0 Vunk Tiit 1662
2078 Metreveli Irina 1 : 0 Lindgren David  
2097 Pajuste Renee 0 : 1 Lindberg Kristian 2226
1944 Blomstedt Torbjorn 1 : 0 Nõmm Liina  
2057 Eriksson Marcus 0 : 1 Serdyukov Egor 2331
 
Round: 2
2332 Purk Andry 0 : 1 Lindberg Kristian 2226
2087 Jonsson Peter 1 : 0 Mirme Madli 1570
1719 Nyberg Bengt 0 : 1 Vunk Tiit 1662
1606 Hobemagi Martin 1 : 0 Lindgren David  
2331 Serdyukov Egor 0 : 1 Soosyrv Ants 2497
1869 Timmermann Alvar 0 : 1 Sandstrom Richard 2081
1819 Sjostedt Hans 1 : 0 Ostra Gitta  
2060 Lind Bjorn 1 : 0 Nõmm Liina  
2078 Metreveli Irina 1 : 0 Mõtlik Madli  
2431 Savrasova Yulia 1 : 0 Krjukov Gerli  
 
Round: 3
  Krjukov Gerli 0 : 1 Vunk Tiit 1662
2097 Pajuste Renee 0 : 1 Soosyrv Ants 2497
1944 Blomstedt Torbjorn 1 : 0 Lind Bjorn 2060
  Mõtlik Madli 0 : 1 Hobemagi Martin 1606
1570 Mirme Madli 1 : 0 Lindgren David  
2226 Lindberg Kristian 1 : 0 Nõmm Liina  
 
Round: 4
1944 Blomstedt Torbjorn 0 : 1 Lindberg Kristian 2226
2331 Serdyukov Egor 0.5 : 0.5 Pajuste Renee 2097
1869 Timmermann Alvar 1 : 0 Krjukov Gerli  
1662 Vunk Tiit 0 : 1 Savrasova Yulia 2431
1570 Mirme Madli 1 : 0 Mõtlik Madli  
1719 Nyberg Bengt 1 : 0 Ostra Gitta  
1606 Hobemagi Martin 0 : 1 Metreveli Irina 2078
2332 Purk Andry 0 : 1 Soosyrv Ants 2497
2057 Eriksson Marcus 1 : 0 Nõmm Liina  
 
Round: 5
2087 Jonsson Peter 1 : 0 Karlsson Irene 1804
2081 Sandstrom Richard 1 : 0 Sjostedt Hans 1819
2431 Savrasova Yulia 0 : 1 Timmermann Alvar 1869
  Ostra Gitta 0 : 1 Krjukov Gerli  
1944 Blomstedt Torbjorn 0 : 1 Eriksson Marcus 2057
2226 Lindberg Kristian 1 : 0 Lind Bjorn 2060
2497 Soosyrv Ants 1 : 0 Nõmm Liina  
 
Round: 6
1944 Blomstedt Torbjorn 0 : 1 Soosyrv Ants 2497
2057 Eriksson Marcus 1 : 0 Lind Bjorn 2060
2331 Serdyukov Egor 1 : 0 Nõmm Liina  
2332 Purk Andry 1 : 0 Pajuste Renee 2097
2431 Savrasova Yulia 1 : 0 Ostra Gitta  
1719 Nyberg Bengt 0 : 1 Sjostedt Hans 1819
1606 Hobemagi Martin 0 : 1 Mirme Madli 1570
 
Round: 7
1944 Blomstedt Torbjorn 0 : 1 Serdyukov Egor 2331
  Ostra Gitta 0 : 1 Vunk Tiit 1662
1819 Sjostedt Hans 1 : 0 Krjukov Gerli  
1804 Karlsson Irene 1 : 0 Mõtlik Madli  
  Nõmm Liina 0 : 1 Pajuste Renee 2097
2087 Jonsson Peter 1 : 0 Lindgren David  
2057 Eriksson Marcus 0 : 1 Lindberg Kristian 2226
2497 Soosyrv Ants 1 : 0 Savik Aki  
1719 Nyberg Bengt 0 : 1 Sandstrom Richard 2081
 
Round: 8
  Savik Aki 0 : 1 Serdyukov Egor 2331
1869 Timmermann Alvar 1 : 0 Ostra Gitta  
2332 Purk Andry 1 : 0 Nõmm Liina  
2431 Savrasova Yulia 1 : 0 Sjostedt Hans 1819
1804 Karlsson Irene 0 : 1 Metreveli Irina 2078
1944 Blomstedt Torbjorn 1 : 0 Pajuste Renee 2097
2087 Jonsson Peter 1 : 0 Mõtlik Madli  
2081 Sandstrom Richard 1 : 0 Krjukov Gerli  
2497 Soosyrv Ants 1 : 0 Lindberg Kristian 2226
 
Round: 9
1819 Sjostedt Hans 1 : 0 Vunk Tiit 1662
2331 Serdyukov Egor 1 : 0 Lindberg Kristian 2226
2431 Savrasova Yulia 1 : 0 Sandstrom Richard 2081
2078 Metreveli Irina 0 : 1 Jonsson Peter 2087
  Savik Aki 0 : 1 Pajuste Renee 2097
2332 Purk Andry 1 : 0 Blomstedt Torbjorn 1944
  Mõtlik Madli 0 : 1 Lindgren David  
2497 Soosyrv Ants 1 : 0 Eriksson Marcus 2057
Country: Sweden
City: Stockholm
Start: 2008-11-22
End: 2008-11-23
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.062489986419678 sec.