Gambler liga (old RIF)
Round: 1
  Litvinenko Andrey 1 : 0 Shahov Mikhail  
  Solotina Tatyana 1 : 0 Trofimov Alexander  
  Matsjuk Oksana 0 : 1 Akinfejev Kirill  
  Bogatyryov Aleksandr 1 : 0 Chaplygin Sergey  
2116 Degtyar Felix 0 : 1 Skuridin Alexey 2158
  Kurochkin Viktor 1 : 0 Rumyantseva Ekaterina  
 
Round: 2
  Akinfejev Kirill 1 : 0 Koshkina Ekaterina  
1758 Gorohov Nikita 0 : 1 Sergejev Oleg  
  Kurochkin Viktor 1 : 0 Matsjuk Oksana  
  Suslov Sergey 0 : 1 Degtyar Felix 2116
  Chaplygin Sergey 0 : 1 Skuridin Alexey 2158
  Trofimov Alexander 0 : 1 Bogatyryov Aleksandr  
  Chekalin Kirill 1 : 0 Bogachevskaja Rimma  
 
Round: 3
  Kurochkin Viktor 0 : 1 Koshkina Ekaterina  
2140 Dzainukov Eldar 1 : 0 Rumyantseva Ekaterina  
1758 Gorohov Nikita 1 : 0 Akinfejev Kirill  
  Suslov Sergey 1 : 0 Chaplygin Sergey  
  Shahov Mikhail 1 : 0 Bogatyryov Aleksandr  
2116 Degtyar Felix 1 : 0 Chekalin Kirill  
  Solotina Tatyana 0 : 1 Litvinenko Andrey  
  Trofimov Alexander 0 : 1 Skuridin Alexey 2158
 
Round: 4
2140 Dzainukov Eldar 1 : 0 Matsjuk Oksana  
  Gubenko Leonid 0 : 1 Rumyantseva Ekaterina  
  Litvinenko Andrey 1 : 0 Bogatyryov Aleksandr  
  Shahov Mikhail 0 : 1 Skuridin Alexey 2158
 
Round: 5
  Bogatyryov Aleksandr 1 : 0 Solotina Tatyana  
  Koshkina Ekaterina 0 : 1 Dzainukov Eldar 2140
  Chekalin Kirill 0 : 1 Trofimov Alexander  
  Litvinenko Andrey 0.5 : 0.5 Skuridin Alexey 2158
  Sergejev Oleg 1 : 0 Akinfejev Kirill  
  Suslov Sergey 0 : 1 Shahov Mikhail  
  Matsjuk Oksana 0 : 1 Gubenko Leonid  
 
Round: 6
  Litvinenko Andrey 1 : 0 Suslov Sergey  
  Rumyantseva Ekaterina 1 : 0 Matsjuk Oksana  
2116 Degtyar Felix 0 : 1 Chaplygin Sergey  
  Koshkina Ekaterina 1 : 0 Gubenko Leonid  
  Solotina Tatyana 0 : 1 Skuridin Alexey 2158
  Kurochkin Viktor 0 : 1 Sergejev Oleg  
1758 Gorohov Nikita 0 : 1 Dzainukov Eldar 2140
 
Round: 7
  Koshkina Ekaterina 1 : 0 Rumyantseva Ekaterina  
  Suslov Sergey 0 : 1 Solotina Tatyana  
  Litvinenko Andrey 0 : 1 Chekalin Kirill  
  Kurochkin Viktor 0 : 1 Akinfejev Kirill  
  Bogatyryov Aleksandr 0 : 1 Skuridin Alexey 2158
 
Round: 8
2140 Dzainukov Eldar 1 : 0 Sergejev Oleg  
  Akinfejev Kirill 1 : 0 Radzevelyuk Alexander 2003
  Shahov Mikhail 0 : 1 Degtyar Felix 2116
  Koshkina Ekaterina 1 : 0 Matsjuk Oksana  
  Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Gorohov Nikita 1758
  Bogatyryov Aleksandr 0 : 1 Suslov Sergey  
 
Round: 9
  Litvinenko Andrey 1 : 0 Degtyar Felix 2116
  Sergejev Oleg 1 : 0 Gubenko Leonid  
  Chaplygin Sergey 1 : 0 Shahov Mikhail  
2140 Dzainukov Eldar 0 : 1 Akinfejev Kirill  
1758 Gorohov Nikita 1 : 0 Matsjuk Oksana  
2158 Skuridin Alexey 1 : 0 Suslov Sergey  
 
Round: 10
  Kurochkin Viktor 0 : 1 Dzainukov Eldar 2140
  Gubenko Leonid 0 : 1 Akinfejev Kirill  
  Solotina Tatyana 0 : 1 Degtyar Felix 2116
  Litvinenko Andrey 1 : 0 Chaplygin Sergey  
  Chekalin Kirill 0 : 1 Skuridin Alexey 2158
  Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Sergejev Oleg  
1758 Gorohov Nikita 1 : 0 Koshkina Ekaterina  
 
Round: 11
  Akinfejev Kirill 1 : 0 Rumyantseva Ekaterina  
2158 Skuridin Alexey 1 : 0 Bogachevskaja Rimma  
  Sergejev Oleg 1 : 0 Matsjuk Oksana  
  Solotina Tatyana 0 : 1 Chaplygin Sergey  
Country: Russia
City: Moscow
Start: 2010-01-01
End: 2010-04-30
Rated: No
Processed: Yes
Info: Unrated tournament
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0115988254547 sec.