Baltic League
Round: 1
2116 Taimla Tunnet 1 : 0 Eggert Ester  
1811 Tamm Peeter 0 : 1 Gurckis Gatis 2336
2661 Klimashin Alexandr 1 : 0 Ostra Ain 2132
2280 Alexandrov Victor 1 : 0 Tuvikene Maris 1900
2284 Tuvikene Margus 0 : 1 Ilu Timo 2052
2486 Soosyrv Ants 1 : 0 Lents Johann 2159
2189 Gaujens Artis 1 : 0 Peetersoo Kaarel  
2548 Karlsson Stefan 1 : 0 Semyonov Vladimir 2065
2431 Veidemanis Arnis 1 : 0 Tihkan Evelyn 1968
 
Round: 2
2065 Semyonov Vladimir 0 : 1 Ilu Timo 2052
1968 Tihkan Evelyn 1 : 0 Eggert Ester  
2132 Ostra Ain 0 : 1 Tuvikene Maris 1900
2284 Tuvikene Margus 1 : 0 Tamm Peeter 1811
2431 Veidemanis Arnis 1 : 0 Taimla Tunnet 2116
2159 Lents Johann 1 : 0 Peetersoo Kaarel  
2486 Soosyrv Ants 1 : 0 Gaujens Artis 2189
2661 Klimashin Alexandr 1 : 0 Alexandrov Victor 2280
 
Round: 3
2280 Alexandrov Victor 1 : 0 Taimla Tunnet 2116
2065 Semyonov Vladimir 1 : 0 Eggert Ester  
1811 Tamm Peeter 1 : 0 Peetersoo Kaarel  
2132 Ostra Ain 1 : 0 Tihkan Evelyn 1968
2189 Gaujens Artis 1 : 0 Tuvikene Maris 1900
2159 Lents Johann 1 : 0 Tuvikene Margus 2284
2661 Klimashin Alexandr 1 : 0 Ilu Timo 2052
2486 Soosyrv Ants 0 : 1 Karlsson Stefan 2548
 
Round: 4
2132 Ostra Ain 1 : 0 Semyonov Vladimir 2065
1900 Tuvikene Maris 1 : 0 Tamm Peeter 1811
  Peetersoo Kaarel 0.5 : 0.5 Eggert Ester  
2116 Taimla Tunnet 1 : 0 Tihkan Evelyn 1968
2159 Lents Johann 0 : 1 Gaujens Artis 2189
2548 Karlsson Stefan 1 : 0 Alexandrov Victor 2280
2486 Soosyrv Ants 1 : 0 Ilu Timo 2052
2661 Klimashin Alexandr 1 : 0 Veidemanis Arnis 2431
 
Round: 5
1900 Tuvikene Maris 1 : 0 Taimla Tunnet 2116
1811 Tamm Peeter 1 : 0 Eggert Ester  
2065 Semyonov Vladimir 1 : 0 Tihkan Evelyn 1968
2132 Ostra Ain 0 : 1 Tuvikene Margus 2284
2661 Klimashin Alexandr 1 : 0 Karlsson Stefan 2548
2159 Lents Johann 1 : 0 Ilu Timo 2052
2486 Soosyrv Ants 1 : 0 Veidemanis Arnis 2431
2189 Gaujens Artis 1 : 0 Alexandrov Victor 2280
 
Round: 6
2280 Alexandrov Victor 0.5 : 0.5 Semyonov Vladimir 2065
2052 Ilu Timo 1 : 0 Taimla Tunnet 2116
1968 Tihkan Evelyn 1 : 0 Peetersoo Kaarel  
2132 Ostra Ain 1 : 0 Tamm Peeter 1811
2548 Karlsson Stefan 1 : 0 Tuvikene Margus 2284
2661 Klimashin Alexandr 1 : 0 Gaujens Artis 2189
2486 Soosyrv Ants 1 : 0 Tuvikene Maris 1900
2159 Lents Johann 1 : 0 Veidemanis Arnis 2431
 
Round: 7
2065 Semyonov Vladimir 1 : 0 Tamm Peeter 1811
1968 Tihkan Evelyn 1 : 0 Harju Eve 2013
2280 Alexandrov Victor 1 : 0 Eggert Ester  
2116 Taimla Tunnet 1 : 0 Peetersoo Kaarel  
2189 Gaujens Artis 0 : 1 Tuvikene Margus 2284
2661 Klimashin Alexandr 1 : 0 Soosyrv Ants 2486
2548 Karlsson Stefan 0 : 1 Lents Johann 2159
2431 Veidemanis Arnis 1 : 0 Tuvikene Maris 1900
2132 Ostra Ain 1 : 0 Ilu Timo 2052
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2001-01-27
End: 2001-01-28
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.00818395614624 sec.