Youth World Championship - Group B
Round: 1
1906 Smirnov Evgeny 1 : 0 Merkulov Artyom  
  Yudin A. 1 : 0 Holm Kristo  
  Khramov Bogdan 1 : 0 Tumanov Yuryi  
2373 Taimla Tunnet 1 : 0 Zhukov A.  
  Lysakov Mikhail 1 : 0 Sulane Sander  
  Sorokin Igor 1 : 0 Kolk Peeter  
1920 Miyagawa Sou 1 : 0 Maximov Nikolay  
2057 Ilu Timo 1 : 0 Oblikas Mikk  
2081 Ryabov Alexandr 1 : 0 Nekrasov Evgeniy  
1965 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Kadulin Alexandr  
 
Round: 2
1906 Smirnov Evgeny 1 : 0 Khramov Bogdan  
  Oblikas Mikk 1 : 0 Tumanov Yuryi  
  Holm Kristo 0 : 1 Kolk Peeter  
1920 Miyagawa Sou 1 : 0 Yudin A.  
  Maximov Nikolay 1 : 0 Merkulov Artyom  
2081 Ryabov Alexandr 1 : 0 Sorokin Igor  
2373 Taimla Tunnet 1 : 0 Ilu Timo 2057
  Kadulin Alexandr 1 : 0 Sulane Sander  
1965 Sumarokov Evgeny 0 : 1 Lysakov Mikhail  
  Nekrasov Evgeniy 1 : 0 Zhukov A.  
 
Round: 3
  Zhukov A. 1 : 0 Merkulov Artyom  
  Oblikas Mikk 0 : 1 Maximov Nikolay  
  Lysakov Mikhail 1 : 0 Smirnov Evgeny 1906
  Sulane Sander 1 : 0 Tumanov Yuryi  
  Yudin A. 1 : 0 Khramov Bogdan  
  Kadulin Alexandr 1 : 0 Holm Kristo  
1965 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Miyagawa Sou 1920
2057 Ilu Timo 1 : 0 Kolk Peeter  
2373 Taimla Tunnet 1 : 0 Ryabov Alexandr 2081
  Nekrasov Evgeniy 0 : 1 Sorokin Igor  
 
Round: 4
  Zhukov A. 1 : 0 Tumanov Yuryi  
  Sorokin Igor 0 : 1 Maximov Nikolay  
  Oblikas Mikk 0 : 1 Sulane Sander  
1920 Miyagawa Sou 1 : 0 Smirnov Evgeny 1906
  Holm Kristo 1 : 0 Merkulov Artyom  
  Kadulin Alexandr 1 : 0 Kolk Peeter  
2081 Ryabov Alexandr 0.5 : 0.5 Ilu Timo 2057
2373 Taimla Tunnet 1 : 0 Lysakov Mikhail  
1965 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Yudin A.  
  Nekrasov Evgeniy 1 : 0 Khramov Bogdan  
 
Round: 5
  Oblikas Mikk 1 : 0 Holm Kristo  
  Zhukov A. 0.5 : 0.5 Yudin A.  
  Kolk Peeter 1 : 0 Khramov Bogdan  
1906 Smirnov Evgeny 1 : 0 Sorokin Igor  
  Merkulov Artyom 1 : 0 Tumanov Yuryi  
  Kadulin Alexandr 1 : 0 Lysakov Mikhail  
1965 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Maximov Nikolay  
2373 Taimla Tunnet 1 : 0 Miyagawa Sou 1920
2081 Ryabov Alexandr 1 : 0 Sulane Sander  
2057 Ilu Timo 1 : 0 Nekrasov Evgeniy  
 
Round: 6
1906 Smirnov Evgeny 1 : 0 Maximov Nikolay  
  Sorokin Igor 0.5 : 0.5 Oblikas Mikk  
  Merkulov Artyom 0.5 : 0.5 Khramov Bogdan  
  Holm Kristo 1 : 0 Tumanov Yuryi  
  Yudin A. 1 : 0 Kolk Peeter  
1920 Miyagawa Sou 0 : 1 Zhukov A.  
  Nekrasov Evgeniy 1 : 0 Sulane Sander  
2081 Ryabov Alexandr 1 : 0 Lysakov Mikhail  
2373 Taimla Tunnet 1 : 0 Sumarokov Evgeny 1965
2057 Ilu Timo 1 : 0 Kadulin Alexandr  
 
Round: 7
  Holm Kristo 1 : 0 Khramov Bogdan  
  Kolk Peeter 1 : 0 Tumanov Yuryi  
  Sulane Sander 0 : 1 Merkulov Artyom  
  Lysakov Mikhail 1 : 0 Oblikas Mikk  
1920 Miyagawa Sou 1 : 0 Sorokin Igor  
2373 Taimla Tunnet 1 : 0 Smirnov Evgeny 1906
2057 Ilu Timo 1 : 0 Zhukov A.  
2081 Ryabov Alexandr 1 : 0 Sumarokov Evgeny 1965
  Nekrasov Evgeniy 1 : 0 Maximov Nikolay  
  Kadulin Alexandr 1 : 0 Yudin A.  
 
Round: 8
  Yudin A. 0.5 : 0.5 Oblikas Mikk  
  Maximov Nikolay 0 : 1 Holm Kristo  
  Sulane Sander 1 : 0 Khramov Bogdan  
  Sorokin Igor 1 : 0 Tumanov Yuryi  
  Kolk Peeter 1 : 0 Merkulov Artyom  
2373 Taimla Tunnet 1 : 0 Kadulin Alexandr  
  Nekrasov Evgeniy 1 : 0 Lysakov Mikhail  
2081 Ryabov Alexandr 1 : 0 Miyagawa Sou 1920
2057 Ilu Timo 1 : 0 Smirnov Evgeny 1906
1965 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Zhukov A.  
 
Round: 9
  Zhukov A. 1 : 0 Sulane Sander  
  Sorokin Igor 1 : 0 Merkulov Artyom  
  Maximov Nikolay 1 : 0 Tumanov Yuryi  
  Oblikas Mikk 1 : 0 Khramov Bogdan  
1906 Smirnov Evgeny 1 : 0 Yudin A.  
2057 Ilu Timo 0 : 1 Sumarokov Evgeny 1965
  Lysakov Mikhail 1 : 0 Holm Kristo  
2081 Ryabov Alexandr 0 : 1 Kadulin Alexandr  
2373 Taimla Tunnet 1 : 0 Nekrasov Evgeniy  
1920 Miyagawa Sou 1 : 0 Kolk Peeter  
 
Round: 10
  Yudin A. 1 : 0 Tumanov Yuryi  
  Maximov Nikolay 0.5 : 0.5 Khramov Bogdan  
  Holm Kristo 1 : 0 Sulane Sander  
  Zhukov A. 1 : 0 Kolk Peeter  
  Oblikas Mikk 1 : 0 Merkulov Artyom  
  Kadulin Alexandr 0.5 : 0.5 Miyagawa Sou 1920
2081 Ryabov Alexandr 1 : 0 Smirnov Evgeny 1906
2373 Taimla Tunnet 1 : 0 Sorokin Igor  
1965 Sumarokov Evgeny 0 : 1 Nekrasov Evgeniy  
2057 Ilu Timo 1 : 0 Lysakov Mikhail  
 
Round: 11
  Lysakov Mikhail 1 : 0 Merkulov Artyom  
1906 Smirnov Evgeny 1 : 0 Tumanov Yuryi  
  Sorokin Igor 1 : 0 Khramov Bogdan  
1920 Miyagawa Sou 1 : 0 Sulane Sander  
  Maximov Nikolay 0.5 : 0.5 Kolk Peeter  
2057 Ilu Timo 1 : 0 Yudin A.  
2373 Taimla Tunnet 1 : 0 Oblikas Mikk  
2081 Ryabov Alexandr 1 : 0 Zhukov A.  
1965 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Holm Kristo  
  Nekrasov Evgeniy 1 : 0 Kadulin Alexandr  
Country: Russia
City: Podyuga
Start: 2002-07-26
End: 2002-08-02
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0116600990295 sec.