Youth Championship of Konosha region
Round: CG1
1440 Sidorov Mikhail 1 : 0 Orlov Maxim 921
1118 Fokichev Egor 1 : 0 Vereshagin Dmitrii  
852 Vostriakova Yulia 0 : 1 Porokhina Ekaterina 1471
1463 Stoyanov Egor 1 : 0 Startsev Maksim 1103
1006 Buslakova Darya 1 : 0 Sokolov Andrei  
846 Popova Maria 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1729
  Lapin Maxim 0 : 1 Fokicheva Anna 1168
 
Round: CG2
852 Vostriakova Yulia 1 : 0 Sokolov Andrei  
  Kozhemjakin Kirill 0 : 1 Orlov Maxim 921
1103 Startsev Maksim 1 : 0 Vereshagin Dmitrii  
1223 Prokopyev Andrei 0 : 1 Sidorov Mikhail 1440
846 Popova Maria 0 : 1 Lapin Maxim  
1168 Fokicheva Anna 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1729
1471 Porokhina Ekaterina 1 : 0 Buslakova Darya 1006
1118 Fokichev Egor 0 : 1 Stoyanov Egor 1463
 
Round: CG3
  Sokolov Andrei 1 : 0 Vereshagin Dmitrii  
1440 Sidorov Mikhail 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1729
1168 Fokicheva Anna 1 : 0 Orlov Maxim 921
846 Popova Maria 1 : 0 Kozhemjakin Kirill  
1006 Buslakova Darya 1 : 0 Lapin Maxim  
1471 Porokhina Ekaterina 0.5 : 0.5 Stoyanov Egor 1463
852 Vostriakova Yulia 0.5 : 0.5 Prokopyev Andrei 1223
1103 Startsev Maksim 1 : 0 Fokichev Egor 1118
 
Round: CG4
846 Popova Maria 1 : 0 Sokolov Andrei  
852 Vostriakova Yulia 0 : 1 Fokichev Egor 1118
1168 Fokicheva Anna 1 : 0 Buslakova Darya 1006
1471 Porokhina Ekaterina 0 : 1 Sidorov Mikhail 1440
1223 Prokopyev Andrei 1 : 0 Startsev Maksim 1103
  Vereshagin Dmitrii 1 : 0 Kozhemjakin Kirill  
1729 Yusupmurzina Darya 0 : 1 Stoyanov Egor 1463
921 Orlov Maxim 1 : 0 Lapin Maxim  
 
Round: CG5
1103 Startsev Maksim 1 : 0 Orlov Maxim 921
1440 Sidorov Mikhail 1 : 0 Buslakova Darya 1006
  Lapin Maxim 0 : 1 Kozhemjakin Kirill  
1118 Fokichev Egor 1 : 0 Sokolov Andrei  
1471 Porokhina Ekaterina 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1729
1223 Prokopyev Andrei 1 : 0 Popova Maria 846
1168 Fokicheva Anna 0 : 1 Stoyanov Egor 1463
  Vereshagin Dmitrii 0 : 1 Vostriakova Yulia 852
 
Round: CG6
1471 Porokhina Ekaterina 1 : 0 Startsev Maksim 1103
1440 Sidorov Mikhail 0.5 : 0.5 Fokicheva Anna 1168
846 Popova Maria 0.5 : 0.5 Orlov Maxim 921
  Kozhemjakin Kirill 0 : 1 Sokolov Andrei  
852 Vostriakova Yulia 0 : 1 Buslakova Darya 1006
  Vereshagin Dmitrii 1 : 0 Lapin Maxim  
1729 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Fokichev Egor 1118
1463 Stoyanov Egor 1 : 0 Prokopyev Andrei 1223
 
Round: CG7
1440 Sidorov Mikhail 1 : 0 Stoyanov Egor 1463
846 Popova Maria 1 : 0 Vereshagin Dmitrii  
1103 Startsev Maksim 0 : 1 Buslakova Darya 1006
1118 Fokichev Egor 1 : 0 Orlov Maxim 921
  Lapin Maxim 0 : 1 Sokolov Andrei  
852 Vostriakova Yulia 1 : 0 Kozhemjakin Kirill  
1471 Porokhina Ekaterina 1 : 0 Fokicheva Anna 1168
1223 Prokopyev Andrei 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1729
 
Round: D1
  Zolotarev Konstantin 1 : 0 Mikryukov Sergey 986
1094 Noskov Pavel 1 : 0 Ozerov Denis  
772 Potapov Stepan 1 : 0 Garmanov Radion  
  Letovaltsev Metvei 1 : 0 Zolotarev Artem  
  Afanasiev Maksim 0 : 1 Kazantsev Konstantin 924
  Nikolaev Mikhail 1 : 0 Nogovitsin Artem  
786 Pavlovskiy Egor 1 : 0 Lobachev Kirill  
 
Round: D2
  Letovaltsev Metvei 0 : 1 Kazantsev Konstantin 924
  Garmanov Radion 1 : 0 Nogovitsin Artem  
  Nikolaev Mikhail 0 : 1 Potapov Stepan 772
  Zolotarev Konstantin 0 : 1 Ozerov Denis  
1094 Noskov Pavel 1 : 0 Pavlovskiy Egor 786
  Lobachev Kirill 0 : 1 Mikryukov Sergey 986
  Zolotarev Artem 0 : 1 Afanasiev Maksim  
 
Round: D3
  Ozerov Denis 1 : 0 Lobachev Kirill  
986 Mikryukov Sergey 1 : 0 Nikolaev Mikhail  
924 Kazantsev Konstantin 1 : 0 Zolotarev Konstantin  
  Afanasiev Maksim 0 : 1 Pavlovskiy Egor 786
1094 Noskov Pavel 1 : 0 Potapov Stepan 772
  Letovaltsev Metvei 0 : 1 Garmanov Radion  
  Nogovitsin Artem 1 : 0 Zolotarev Artem  
 
Round: D4
  Nogovitsin Artem 1 : 0 Afanasiev Maksim  
786 Pavlovskiy Egor 1 : 0 Potapov Stepan 772
1094 Noskov Pavel 0 : 1 Kazantsev Konstantin 924
  Letovaltsev Metvei 0 : 1 Ozerov Denis  
  Zolotarev Artem 0 : 1 Lobachev Kirill  
  Zolotarev Konstantin 1 : 0 Nikolaev Mikhail  
986 Mikryukov Sergey 0 : 1 Garmanov Radion  
 
Round: D5
  Zolotarev Artem 0 : 1 Nikolaev Mikhail  
  Nogovitsin Artem 1 : 0 Letovaltsev Metvei  
  Garmanov Radion 0 : 1 Pavlovskiy Egor 786
  Lobachev Kirill 1 : 0 Afanasiev Maksim  
924 Kazantsev Konstantin 1 : 0 Ozerov Denis  
  Zolotarev Konstantin 0 : 1 Potapov Stepan 772
986 Mikryukov Sergey 0 : 1 Noskov Pavel 1094
 
Round: D6
  Garmanov Radion 0 : 1 Nikolaev Mikhail  
  Letovaltsev Metvei 1 : 0 Afanasiev Maksim  
  Zolotarev Artem 1 : 0 Zolotarev Konstantin  
  Ozerov Denis 0 : 1 Mikryukov Sergey 986
772 Potapov Stepan 1 : 0 Lobachev Kirill  
1094 Noskov Pavel 1 : 0 Nogovitsin Artem  
786 Pavlovskiy Egor 0 : 1 Kazantsev Konstantin 924
 
Round: D7
  Lobachev Kirill 0 : 1 Letovaltsev Metvei  
986 Mikryukov Sergey 1 : 0 Pavlovskiy Egor 786
  Nogovitsin Artem 0 : 1 Ozerov Denis  
  Zolotarev Konstantin 1 : 0 Afanasiev Maksim  
772 Potapov Stepan 0 : 1 Kazantsev Konstantin 924
1094 Noskov Pavel 1 : 0 Nikolaev Mikhail  
  Garmanov Radion 1 : 0 Zolotarev Artem  
 
Round: H1
1067 Buslakova Anastasja 1 : 0 Ozerova Marina  
760 Nikitina Darina 1 : 0 Zvezdina Nataliya 719
891 Yudina Polina 1 : 0 Zhukova Kseniia  
1135 Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Porokhina Ekaterina 1471
 
Round: H2
1135 Simanovskaia Anastasia 0 : 1 Buslakova Anastasja 1067
891 Yudina Polina 1 : 0 Porokhina Natalya  
719 Zvezdina Nataliya 1 : 0 Zhukova Kseniia  
760 Nikitina Darina 1 : 0 Ozerova Marina  
 
Round: H3
719 Zvezdina Nataliya 1 : 0 Porokhina Natalya  
760 Nikitina Darina 1 : 0 Zhukova Kseniia  
1135 Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Ozerova Marina  
891 Yudina Polina 0 : 1 Buslakova Anastasja 1067
 
Round: H4
  Zhukova Kseniia 1 : 0 Ozerova Marina  
1135 Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Yudina Polina 891
719 Zvezdina Nataliya 0 : 1 Buslakova Anastasja 1067
760 Nikitina Darina 1 : 0 Porokhina Natalya  
 
Round: H5
1135 Simanovskaia Anastasia 0 : 1 Zvezdina Nataliya 719
760 Nikitina Darina 1 : 0 Buslakova Anastasja 1067
  Zhukova Kseniia 0 : 1 Porokhina Natalya  
  Ozerova Marina 0 : 1 Yudina Polina 891
 
Round: H6
1135 Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Nikitina Darina 760
  Porokhina Natalya 0 : 1 Ozerova Marina  
719 Zvezdina Nataliya 1 : 0 Yudina Polina 891
1067 Buslakova Anastasja 1 : 0 Zhukova Kseniia  
 
Round: H7
  Porokhina Natalya 0 : 1 Buslakova Anastasja 1067
719 Zvezdina Nataliya 1 : 0 Ozerova Marina  
  Zhukova Kseniia 0 : 1 Simanovskaia Anastasia 1135
760 Nikitina Darina 0 : 1 Yudina Polina 891
 
Round: BF1
1322 Stulova Veronika 0 : 1 Semenov Andrei 1025
1009 Bykov Dmitrii 0 : 1 Kuvaev Vyacheslav 1291
1431 Stoyanov Kirill 1 : 0 Piruakov Artem 964
1214 Shangina Alexandra 1 : 0 Kulin Maxim 1083
 
Round: BF2
1322 Stulova Veronika 1 : 0 Bykov Dmitrii 1009
1025 Semenov Andrei 0.5 : 0.5 Shangina Alexandra 1214
1513 Matushkina Ksenia 0.5 : 0.5 Stoyanov Kirill 1431
 
Round: BF3
1322 Stulova Veronika 1 : 0 Piruakov Artem 964
1009 Bykov Dmitrii 0 : 1 Shangina Alexandra 1214
1513 Matushkina Ksenia 1 : 0 Kuvaev Vyacheslav 1291
1025 Semenov Andrei 0 : 1 Kulin Maxim 1083
 
Round: BF4
1291 Kuvaev Vyacheslav 1 : 0 Stoyanov Kirill 1431
1214 Shangina Alexandra 1 : 0 Piruakov Artem 964
1322 Stulova Veronika 0 : 1 Matushkina Ksenia 1513
1083 Kulin Maxim 1 : 0 Bykov Dmitrii 1009
 
Round: BF5
1009 Bykov Dmitrii 1 : 0 Semenov Andrei 1025
1322 Stulova Veronika 0 : 1 Stoyanov Kirill 1431
1513 Matushkina Ksenia 1 : 0 Shangina Alexandra 1214
964 Piruakov Artem 0 : 1 Kulin Maxim 1083
 
Round: BF6
1214 Shangina Alexandra 0 : 1 Stoyanov Kirill 1431
1513 Matushkina Ksenia 1 : 0 Kulin Maxim 1083
1291 Kuvaev Vyacheslav 0 : 1 Stulova Veronika 1322
1025 Semenov Andrei 1 : 0 Piruakov Artem 964
 
Round: BF7
1214 Shangina Alexandra 0.5 : 0.5 Kuvaev Vyacheslav 1291
1009 Bykov Dmitrii 1 : 0 Piruakov Artem 964
1083 Kulin Maxim 1 : 0 Stoyanov Kirill 1431
1513 Matushkina Ksenia 1 : 0 Semenov Andrei 1025
 
Round: BF8
1214 Shangina Alexandra 0 : 1 Stulova Veronika 1322
1513 Matushkina Ksenia 1 : 0 Bykov Dmitrii 1009
1291 Kuvaev Vyacheslav 1 : 0 Kulin Maxim 1083
1431 Stoyanov Kirill 1 : 0 Semenov Andrei 1025
 
Round: BF9
1513 Matushkina Ksenia 1 : 0 Piruakov Artem 964
1025 Semenov Andrei 0 : 1 Kuvaev Vyacheslav 1291
1083 Kulin Maxim 0 : 1 Stulova Veronika 1322
1009 Bykov Dmitrii 0 : 1 Stoyanov Kirill 1431
 
Round: Hf1
1135 Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Zvezdina Nataliya 719
 
Round: Hf2
719 Zvezdina Nataliya 0 : 1 Simanovskaia Anastasia 1135
Country: Russia
City: Konosha
Start: 2021-03-15
End: 2021-03-21
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.024632930755615 sec.